Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33670:637TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Urban Oto
Fišar Martin
 
 
912-5-883210
2.Květon Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
-12-6-6  0311
3.Fiala JakubDe Filippo Martin869  3021
4.Květon OndřejKočvara Martin-10-1097-82322
5.Slapnička JakubUrban Oto-85-910-82323
6.Krahulec PetrFišar Martin3-108-693233
7.Květon OndřejDe Filippo Martin10-8-710-22334
8.Slapnička JakubKočvara Martin-9-4-8  0335
9.Krahulec PetrUrban Oto747  3045
10.Fiala JakubFišar Martin677  3055
11.Slapnička JakubDe Filippo Martin-4-9-5  0356
12.Krahulec PetrKočvara Martin665  3066
13.Fiala JakubUrban Oto7-98-9-42367
14.Květon OndřejFišar Martin-1282-663277
15.Krahulec PetrDe Filippo Martin-6-3-7  0378
16.Fiala JakubKočvara Martin53-96 3188
17.Květon OndřejUrban Oto-875-1183298
18.Slapnička JakubFišar Martin866  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jakub31De Filippo Martin31
Květon Ondřej22Kočvara Martin22
Slapnička Jakub13Urban Oto22
Krahulec Petr31Fišar Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Staněk Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38650:666TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
-3-711-2 1301
2.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Novotný Petr
Slobodzian Adam
 
 
-7-8-9  0302
3.Houška MichalMarat Petr5911  3012
4.Bakalář DanielFausek Matěj3-887 3122
5.Fiala OtakarNovotný Petr-2-3-10  0323
6.Janda JanSlobodzian Adam-8-29923233
7.Bakalář DanielMarat Petr10-97-9-102334
8.Fiala OtakarFausek Matěj-8883 3144
9.Janda JanNovotný Petr-19-10-7 1345
10.Houška MichalSlobodzian Adam588  3055
11.Fiala OtakarMarat Petr57-6-6-82356
12.Janda JanFausek Matěj6-9106 3166
13.Houška MichalNovotný Petr-0-9-10  0367
14.Bakalář DanielSlobodzian Adam-8558 3177
15.Janda JanMarat Petr7-115-993287
16.Houška MichalFausek Matěj74-11-6-62388
17.Bakalář DanielNovotný Petr-5-9-4  0389
18.Fiala OtakarSlobodzian Adam4-1010-10-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houška Michal22Marat Petr22
Bakalář Daniel22Fausek Matěj13
Fiala Otakar13Novotný Petr40
Janda Jan31Slobodzian Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Cír Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Čech Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26572:520KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-7-49-8 1301
2.Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
34-89 3111
3.Přibík JanJakubec Vladimír8-4-10-7 1312
4.Kettner MartinFranc Štěpán119-55 3122
5.Vorlíček LubošHoch Jiří78-9-453232
6.Pisár PetrŘíšský Pavel-889-993242
7.Kettner MartinJakubec Vladimír-5-10-9  0343
8.Vorlíček LubošFranc Štěpán2113  3053
9.Pisár PetrHoch Jiří750  3063
10.Přibík JanŘíšský Pavel4-10-1-11 1364
11.Vorlíček LubošJakubec Vladimír67-10-733274
12.Pisár PetrFranc Štěpán7-3-9793284
13.Přibík JanHoch Jiří136-85 3194
14.Kettner MartinŘíšský Pavel-9-59-8 1395
15.Pisár PetrJakubec Vladimír488  30105
16.Přibík JanFranc Štěpán         
17.Kettner MartinHoch Jiří         
18.Vorlíček LubošŘíšský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan12Jakubec Vladimír22
Kettner Martin12Franc Štěpán03
Vorlíček Luboš30Hoch Jiří03
Pisár Petr40Říšský Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10403:252TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
Kořínek Jan
Noveský Leon
 
 
6-103-823210
2.Koděra Filip
Volák Martin
 
 
Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
746  3020
3.Koděra FilipKořínek Jan-7-7-8  0321
4.Volák MartinNoveský Leon84-99 3131
5.Hejda VáclavHuleš Petr315  3041
6.Vaculík PetrTišer Emil ml.671  3051
7.Volák MartinKořínek Jan-3653 3161
8.Hejda VáclavNoveský Leon546  3071
9.Vaculík PetrHuleš Petr7-515 3181
10.Koděra FilipTišer Emil ml.5-764 3191
11.Hejda VáclavKořínek Jan-9345 31101
12.Vaculík PetrNoveský Leon         
13.Koděra FilipHuleš Petr         
14.Volák MartinTišer Emil ml.         
15.Vaculík PetrKořínek Jan         
16.Koděra FilipNoveský Leon         
17.Volák MartinHuleš Petr         
18.Hejda VáclavTišer Emil ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip11Kořínek Jan12
Volák Martin20Noveský Leon02
Hejda Václav30Huleš Petr02
Vaculík Petr20Tišer Emil ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:15471:405Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
9-9513 3110
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
9-9-64133220
3.Klier JakubKolář Vlastimil4-1085 3130
4.Vaněček PetrKuba Josef7116  3040
5.Sochor MiroslavKrameš Jan ml.-968-783250
6.Kirchman OndřejPospíšil Milan5-459 3160
7.Vaněček PetrKolář Vlastimil-7497 3170
8.Sochor MiroslavKuba Josef-7-97443280
9.Kirchman OndřejKrameš Jan ml.-108710 3190
10.Klier JakubPospíšil Milan-611-7-2 1391
11.Sochor MiroslavKolář Vlastimil13-10108 31101
12.Kirchman OndřejKuba Josef         
13.Klier JakubKrameš Jan ml.         
14.Vaněček PetrPospíšil Milan         
15.Kirchman OndřejKolář Vlastimil         
16.Klier JakubKuba Josef         
17.Vaněček PetrKrameš Jan ml.         
18.Sochor MiroslavPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klier Jakub11Kolář Vlastimil03
Vaněček Petr20Kuba Josef02
Sochor Miroslav30Krameš Jan ml.02
Kirchman Ondřej20Pospíšil Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Korbel Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1017:30395:461TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-1510-94-72301
2.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-5-56-7 1302
3.Šlehofer Stanislav ml.Pejša Karel ml.9-9-3-4 1303
4.Korbel PetrFaktor Radovan7-46-8-72304
5.Kubát JanKocura Jiří5-48-9-102305
6.Chodounský MartinDrechsler Dušan7-109-9-92306
7.Korbel PetrPejša Karel ml.-7-4-3  0307
8.Kubát JanFaktor Radovan-7-914-6 1308
9.Chodounský MartinKocura Jiří865  3018
10.Šlehofer Stanislav ml.Drechsler Dušan9-24-9-82319
11.Kubát JanPejša Karel ml.-2-56-6 13110
12.Chodounský MartinFaktor Radovan         
13.Šlehofer Stanislav ml.Kocura Jiří         
14.Korbel PetrDrechsler Dušan         
15.Chodounský MartinPejša Karel ml.         
16.Šlehofer Stanislav ml.Faktor Radovan         
17.Korbel PetrKocura Jiří         
18.Kubát JanDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.02Pejša Karel ml.30
Korbel Petr02Faktor Radovan20
Kubát Jan03Kocura Jiří11
Chodounský Martin11Drechsler Dušan20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy