Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Krameš Jan st.
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17538:401TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Fesl Martin
Slapnička Jakub
 
 
743  3010
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
-710-8-7 1311
3.Pospíšil MilanFiala Jakub366  3021
4.Krameš Jan ml.Krahulec Petr796  3031
5.Kuba JosefSlapnička Jakub-103-7-11 1332
6.Kolář VlastimilFesl Martin449  3042
7.Krameš Jan ml.Fiala Jakub9-852 3152
8.Kuba JosefKrahulec Petr7-7-11-11 1353
9.Kolář VlastimilSlapnička Jakub-7764 3163
10.Pospíšil MilanFesl Martin8310  3073
11.Kuba JosefFiala Jakub9-10192 3183
12.Kolář VlastimilKrahulec PetrWO    3093
13.Pospíšil MilanSlapnička Jakub8-10-37-72394
14.Krameš Jan ml.Fesl Martin6-9-85732104
15.Kolář VlastimilFiala Jakub         
16.Pospíšil MilanKrahulec Petr         
17.Krameš Jan ml.Slapnička Jakub         
18.Kuba JosefFesl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan21Fiala Jakub03
Krameš Jan ml.30Krahulec Petr11
Kuba Josef12Slapnička Jakub21
Kolář Vlastimil20Fesl Martin03
WO10WO01
Komisař AAN Kůs Milan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8418:306TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
497  3010
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-9684 3120
3.Faktor RadovanJanda Jan688  3030
4.Kocura JiříHouška Michal-510-57-72331
5.Drechsler DušanFiala Otakar-17084 3141
6.Pejša Karel ml.Bakalář Daniel-6-513973251
7.Kocura JiříJanda Jan463  3061
8.Drechsler DušanHouška Michal1077  3071
9.Pejša Karel ml.Fiala Otakar185  3081
10.Faktor RadovanBakalář Daniel745  3091
11.Drechsler DušanJanda Jan910-56 31101
12.Pejša Karel ml.Houška Michal         
13.Faktor RadovanFiala Otakar         
14.Kocura JiříBakalář Daniel         
15.Pejša Karel ml.Janda Jan         
16.Faktor RadovanHouška Michal         
17.Kocura JiříFiala Otakar         
18.Drechsler DušanBakalář Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan20Janda Jan03
Kocura Jiří11Houška Michal11
Drechsler Dušan30Fiala Otakar02
Pejša Karel ml.20Bakalář Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34413:514Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
89-8-9-82301
2.Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-5-7-8  0302
3.Franc ŠtěpánKirchman Ondřej13-6-3-4 1303
4.Hoch JiříLegát Petr-779-663213
5.Říšský PavelVaněček Petr-7-86-7 1314
6.Jakubec VladimírKlier Jakub8-1010-4-82315
7.Hoch JiříKirchman Ondřej-15-6-3  0316
8.Říšský PavelLegát Petr7-8-8-12 1317
9.Jakubec VladimírVaněček Petr6-4-1115103227
10.Franc ŠtěpánKlier Jakub-3-9-4  0328
11.Říšský PavelKirchman Ondřej-67-3-7 1329
12.Jakubec VladimírLegát Petr7-8-8-6 13210
13.Franc ŠtěpánVaněček Petr         
14.Hoch JiříKlier Jakub         
15.Jakubec VladimírKirchman Ondřej         
16.Franc ŠtěpánLegát Petr         
17.Hoch JiříVaněček Petr         
18.Říšský PavelKlier Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Franc Štěpán02Kirchman Ondřej30
Hoch Jiří11Legát Petr21
Říšský Pavel03Vaněček Petr11
Jakubec Vladimír12Klier Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Tonhauser Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Minář Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:31671:663TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
9-10148 3110
2.Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
10-810-6-82311
3.Noveský LeonChodounský Martin-3-6-3  0312
4.Huleš PetrŠlehofer Stanislav ml.758  3022
5.Tišer Emil ml.Korbel Petr76-610 3132
6.Kořínek JanKubát Jan-6769 3142
7.Huleš PetrChodounský Martin11-5-87-32343
8.Tišer Emil ml.Šlehofer Stanislav ml.9-6108 3153
9.Kořínek JanKorbel Petr78-9-8-62354
10.Noveský LeonKubát Jan-5-789-72355
11.Tišer Emil ml.Chodounský Martin76-610 3165
12.Kořínek JanŠlehofer Stanislav ml.3-4-5873275
13.Noveský LeonKorbel Petr-9-13-8  0376
14.Huleš PetrKubát Jan-9668 3186
15.Kořínek JanChodounský Martin849  3096
16.Noveský LeonŠlehofer Stanislav ml.7-6-712-92397
17.Huleš PetrKorbel Petr6-128-8632107
18.Tišer Emil ml.Kubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Noveský Leon04Chodounský Martin22
Huleš Petr31Šlehofer Stanislav ml.13
Tišer Emil ml.30Korbel Petr22
Kořínek Jan31Kubát Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36606:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Mikeš Milan
Kettner Martin
 
 
672  3010
2.Urban Oto
Fišar Martin
 
 
Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
-4-3-2  0311
3.Kočvara MartinVorlíček Luboš-9-11-7  0312
4.Fišar MartinPisár Petr-10-5-4  0313
5.Urban OtoKettner Martin763  3023
6.De Filippo MartinMikeš Milan-10612-783233
7.Fišar MartinVorlíček Luboš-5109-13-62334
8.Urban OtoPisár Petr-49-5-9 1335
9.De Filippo MartinKettner Martin799  3045
10.Kočvara MartinMikeš Milan-9-39983255
11.Urban OtoVorlíček Luboš-5-7-3  0356
12.De Filippo MartinPisár Petr-776-10103266
13.Kočvara MartinKettner Martin-11089 3176
14.Fišar MartinMikeš Milan115-78 3186
15.De Filippo MartinVorlíček Luboš79-910 3196
16.Kočvara MartinPisár Petr-8-11-6  0397
17.Fišar MartinKettner Martin2-10-9-7 1398
18.Urban OtoMikeš Milan-11-58-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin22Vorlíček Luboš31
Fišar Martin13Pisár Petr31
Urban Oto13Kettner Martin13
De Filippo Martin40Mikeš Milan13
Žlutá karta: Vorlíček Luboš (nesportovní chování) Mikeš Milan (nesportovní chování)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20530:476TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Marat Petr
 
 
Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
653  3010
2.Novotný Petr
Slobodzian Adam
 
 
Volák Martin
Koděra Filip
 
 
8108  3020
3.Slobodzian AdamVaculík Petr8-5-6-7 1321
4.Šedivý ZdeněkHejda Václav186  3031
5.Marat PetrVolák Martin-9412-893241
6.Novotný PetrKoděra Filip8-510-673251
7.Šedivý ZdeněkVaculík Petr-108-1-8 1352
8.Marat PetrHejda Václav1278  3062
9.Novotný PetrVolák Martin999  3072
10.Slobodzian AdamKoděra Filip5-9-10-8 1373
11.Marat PetrVaculík Petr-7-6-11  0374
12.Novotný PetrHejda Václav996  3084
13.Slobodzian AdamVolák Martin-8-75-8 1385
14.Šedivý ZdeněkKoděra Filip48-85 3195
15.Novotný PetrVaculík Petr8108  30105
16.Dvořák PetrHejda Václav-8-8   02  
17.Šedivý ZdeněkVolák Martin         
18.Marat PetrKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slobodzian Adam03Vaculík Petr31
Šedivý Zdeněk21Hejda Václav03
Marat Petr21Volák Martin12
Novotný Petr40Koděra Filip12
Utkání byl přítomen komisař p. Milan

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy