Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Krameš Jan
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36488:544TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
49-9-963210
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-9-8-7  0311
3.Pospíšil MilanJanda Jan6-3-6-7 1312
4.Krameš Jan ml.Houška Michal-8-6-12  0313
5.Kuba JosefBakalář Daniel-65-4-12 1314
6.Kolář VlastimilFiala Otakar-84-7-6 1315
7.Krameš Jan ml.Janda Jan-2-3-9  0316
8.Kuba JosefHouška Michal56-6-563226
9.Kolář VlastimilBakalář Daniel9-584 3136
10.Pospíšil MilanFiala Otakar8410  3046
11.Kuba JosefJanda Jan-9769 3156
12.Kolář VlastimilHouška Michal-6-10-7  0357
13.Pospíšil MilanBakalář Daniel411-12-7-82358
14.Krameš Jan ml.Fiala Otakar-4-8-5  0359
15.Kolář VlastimilJanda Jan7-5-8-8 13510
16.Pospíšil MilanHouška Michal         
17.Krameš Jan ml.Bakalář Daniel         
18.Kuba JosefFiala Otakar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan12Janda Jan31
Krameš Jan ml.03Houška Michal21
Kuba Josef21Bakalář Daniel21
Kolář Vlastimil13Fiala Otakar21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4361:222TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Slapnička Jakub
Fesl Martin
 
 
1189  3010
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Krahulec Jiří ml.
Majer Zbyněk
 
 
335  3020
3.Faktor RadovanFesl Martin687  3030
4.Kocura JiříSlapnička Jakub9510  3040
5.Drechsler DušanKrahulec Jiří ml.-938-573250
6.Pejša Karel ml.Majer Zbyněk-5146 3160
7.Kocura JiříFesl Martin-65104 3170
8.Drechsler DušanSlapnička Jakub4910  3080
9.Pejša Karel ml.Krahulec Jiří ml.1021  3090
10.Faktor RadovanMajer Zbyněk136  30100
11.Drechsler DušanFesl Martin         
12.Pejša Karel ml.Slapnička Jakub         
13.Faktor RadovanKrahulec Jiří ml.         
14.Kocura JiříMajer Zbyněk         
15.Pejša Karel ml.Fesl Martin         
16.Faktor RadovanSlapnička Jakub         
17.Kocura JiříKrahulec Jiří ml.         
18.Drechsler DušanMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan20Fesl Martin02
Kocura Jiří20Slapnička Jakub02
Drechsler Dušan20Krahulec Jiří ml.02
Pejša Karel ml.20Majer Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35553:588SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
-10-993-72301
2.Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
8811  3011
3.Říšský PavelChodounský Martin58-8-9-42312
4.Franc ŠtěpánŠlehofer Stanislav ml.-9-11-8  0313
5.Jakubec VladimírKubát Jan959  3023
6.Hoch JiříKorbel Petr-7654 3133
7.Franc ŠtěpánChodounský Martin-78-4-8 1334
8.Jakubec VladimírŠlehofer Stanislav ml.10-4-9-3 1335
9.Hoch JiříKubát Jan-8-6-3  0336
10.Říšský PavelKorbel Petr-3-85783246
11.Jakubec VladimírChodounský Martin-6-108-9 1347
12.Hoch JiříŠlehofer Stanislav ml.-947-7-72348
13.Říšský PavelKubát Jan-4-11-9  0349
14.Franc ŠtěpánKorbel Petr910-610 3159
15.Hoch JiříChodounský Martin-7876 3169
16.Říšský PavelŠlehofer Stanislav ml.-6-8-7  03610
17.Franc ŠtěpánKubát Jan-6    01  
18.Jakubec VladimírKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říšský Pavel13Chodounský Martin31
Franc Štěpán12Šlehofer Stanislav ml.40
Jakubec Vladimír12Kubát Jan21
Hoch Jiří22Korbel Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Minář Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30292:417Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
-5-9-5  0301
2.Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
Vaněček Petr
Čech Roman
 
 
11-7-25-62302
3.Kruliš DavidKirchman Ondřej-7-2-5  0303
4.Minář MarekKlier Jakub-7-46-9 1304
5.Tišer Emil ml.Čech Roman1010-6-6-22305
6.Huleš PetrVaněček Petr-9119-9-62306
7.Minář MarekKirchman Ondřej11-3-9-6 1307
8.Tišer Emil ml.Klier Jakub-86-48-62308
9.Huleš PetrČech Roman-6-6-5  0309
10.Kruliš DavidVaněček Petr-4-9-2  03010
11.Tišer Emil ml.Kirchman Ondřej         
12.Huleš PetrKlier Jakub         
13.Kruliš DavidČech Roman         
14.Minář MarekVaněček Petr         
15.Huleš PetrKirchman Ondřej         
16.Kruliš DavidKlier Jakub         
17.Minář MarekČech Roman         
18.Tišer Emil ml.Vaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruliš David02Kirchman Ondřej20
Minář Marek02Klier Jakub20
Tišer Emil ml.02Čech Roman20
Huleš Petr02Vaněček Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33439:512TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Oto
Fišar Martin
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-8-710-6 1301
2.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Koděra Filip
Volák Martin
 
 
-7-7-8  0302
3.Kočvara MartinVaculík Petr49-7-7-52303
4.Fišar MartinHejda Václav-8-8-7  0304
5.Urban OtoVolák Martin9-4114 3114
6.De Filippo MartinKoděra Filip-76-710-82315
7.Fišar MartinVaculík Petr-66-1-4 1316
8.Urban OtoHejda Václav-9-5-3  0317
9.De Filippo MartinVolák Martin977  3027
10.Kočvara MartinKoděra Filip-472-553237
11.Urban OtoVaculík Petr-7-810-3 1338
12.De Filippo MartinHejda Václav-12-98-82339
13.Kočvara MartinVolák Martin896  3049
14.Fišar MartinKoděra Filip-6-8-5  03410
15.De Filippo MartinVaculík Petr         
16.Kočvara MartinHejda Václav         
17.Fišar MartinVolák Martin         
18.Urban OtoKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Martin21Vaculík Petr30
Fišar Martin03Hejda Václav30
Urban Oto12Volák Martin03
De Filippo Martin12Koděra Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34672:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Pašek Dominik
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
108-94 3110
2.Slobodzian Adam
Dvořák Petr
 
 
Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
-12-7-11  0311
3.Slobodzian AdamVorlíček Luboš-7-79-4 1312
4.Šedivý ZdeněkPisár Petr-10-7-7  0313
5.Pašek DominikPřibík Jan396  3023
6.Dvořák PetrKettner Martin9-8710 3133
7.Šedivý ZdeněkVorlíček Luboš-84-9-10 1334
8.Pašek DominikPisár Petr-77-1-10 1335
9.Dvořák PetrPřibík Jan168-7-11-92336
10.Slobodzian AdamKettner Martin1-12155 3146
11.Pašek DominikVorlíček Luboš-114-2-7 1347
12.Dvořák PetrPisár Petr-10-4-6  0348
13.Slobodzian AdamPřibík Jan878  3058
14.Šedivý ZdeněkKettner Martin86-76 3168
15.Dvořák PetrVorlíček Luboš-4114-13113278
16.Slobodzian AdamPisár Petr-58-77-72379
17.Šedivý ZdeněkPřibík Jan456  3089
18.Pašek DominikKettner Martin-111095 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slobodzian Adam22Vorlíček Luboš31
Šedivý Zdeněk22Pisár Petr40
Pašek Dominik22Přibík Jan13
Dvořák Petr22Kettner Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy