Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:34633:650TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jakub
Hrazdira Patrik
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-9-1-6  0301
2.Krahulec Petr
Slapnička Jakub
 
 
Říšský Pavel
Vladyka Jakub
 
 
97-9-763211
3.Fiala JakubHoch Jiří-1068-473221
4.Hrazdira PatrikFranc Štěpán54-13-8-72322
5.Slapnička JakubŘíšský Pavel-5-108993232
6.Krahulec PetrVladyka Jakub573  3042
7.Hrazdira PatrikHoch Jiří-3-5-4  0343
8.Slapnička JakubFranc Štěpán336  3053
9.Krahulec PetrŘíšský Pavel6-1312-683263
10.Fiala JakubVladyka Jakub-89-91083273
11.Slapnička JakubHoch Jiří-2-8-5  0374
12.Krahulec PetrFranc Štěpán8-6-59-42375
13.Fiala JakubŘíšský Pavel-5-9-13  0376
14.Hrazdira PatrikVladyka Jakub-79-91693286
15.Krahulec PetrHoch Jiří-8-10101083296
16.Fiala JakubFranc Štěpán-986-81032106
17.Hrazdira PatrikŘíšský Pavel-3-410-9 13  
18.Slapnička JakubVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jakub31Hoch Jiří22
Hrazdira Patrik12Franc Štěpán22
Slapnička Jakub21Říšský Pavel12
Krahulec Petr31Vladyka Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Staněk Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17523:391TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
510-8-863210
2.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
271  3020
3.Fiala OtakarKořínek Jan-83-11-3 1321
4.Houška MichalNoveský Leon-117-11463231
5.Bakalář DanielHuleš Petr-129-4-6 1332
6.Janda JanTišer Emil ml.746  3042
7.Houška MichalKořínek Jan-104125 3152
8.Bakalář DanielNoveský Leon488  3062
9.Janda JanHuleš Petr583  3072
10.Fiala OtakarTišer Emil ml.353  3082
11.Bakalář DanielKořínek Jan-8-15-13  0383
12.Janda JanNoveský Leon551  3093
13.Fiala OtakarHuleš Petr-10-92-7 1394
14.Houška MichalTišer Emil ml.1195  30104
15.Janda JanKořínek Jan         
16.Fiala OtakarNoveský Leon         
17.Houška MichalHuleš Petr         
18.Bakalář DanielTišer Emil ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Otakar12Kořínek Jan21
Houška Michal30Noveský Leon03
Bakalář Daniel12Huleš Petr21
Janda Jan30Tišer Emil ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Svobodová Nikola
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:Kočvara Vlastimil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18472:422TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Kolář Vlastimil
Mráz Jiří
 
 
117-46 3110
2.Fišar Martin
Pych Luděk ml.
 
 
Kuba Josef
Pospíšil Milan
 
 
736  3020
3.Kočvara MartinKolář Vlastimil-5-3-9  0321
4.Fišar MartinMráz Jiří-8-39-4 1322
5.Pych Luděk ml.Kuba Josef14-78 3132
6.De Filippo MartinPospíšil Milan-747-873242
7.Fišar MartinKolář Vlastimil-8-3-2  0343
8.Pych Luděk ml.Mráz Jiří147  3053
9.De Filippo MartinKuba Josef479  3063
10.Kočvara MartinPospíšil Milan988  3073
11.Pych Luděk ml.Kolář Vlastimil1-3-69-82374
12.De Filippo MartinMráz Jiří79-63 3184
13.Kočvara MartinKuba Josef81011  3094
14.Fišar MartinPospíšil Milan-78129 31104
15.De Filippo MartinKolář Vlastimil6-4   11  
16.Kočvara MartinMráz Jiří         
17.Fišar MartinKuba Josef         
18.Pych Luděk ml.Pospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočvara Martin21Kolář Vlastimil30
Fišar Martin12Mráz Jiří12
Pych Luděk ml.21Kuba Josef03
De Filippo Martin30Pospíšil Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:32451:544TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Daníček Adam
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
15-6-6-4 1301
2.Šedivý Zdeněk
Šimůnek Ondřej
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-9-48-6 1302
3.Šimůnek OndřejPejša Karel ml.9-9-2-9 1303
4.Daníček AdamFaktor Radovan-9-211-2 1304
5.Šedivý ZdeněkKocura Jiří6109  3014
6.Dvořák PetrDrechsler Dušan1079  3024
7.Daníček AdamPejša Karel ml.-8-5-6  0325
8.Šedivý ZdeněkFaktor Radovan572  3035
9.Dvořák PetrKocura Jiří-7-1113-9 1336
10.Šimůnek OndřejDrechsler Dušan-7-8-8  0337
11.Šedivý ZdeněkPejša Karel ml.-51278 3147
12.Dvořák PetrFaktor Radovan119-59 3157
13.Šimůnek OndřejKocura Jiří9-3-1-7 1358
14.Daníček AdamDrechsler Dušan-7-8-4  0359
15.Dvořák PetrPejša Karel ml.-6-5-13  03510
16.Šimůnek OndřejFaktor Radovan8    10  
17.Daníček AdamKocura Jiří         
18.Šedivý ZdeněkDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimůnek Ondřej03Pejša Karel ml.31
Daníček Adam03Faktor Radovan12
Šedivý Zdeněk30Kocura Jiří21
Dvořák Petr22Drechsler Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Cír Radek
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Mikeš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24551:536KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
Klier Jakub
Kirchman Ondřej
 
 
9-978 3110
2.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
-84114 3120
3.Přibík JanKlier Jakub128-69 3130
4.Vorlíček LubošKirchman Ondřej-3-10-8  0331
5.Kettner MartinVaněček Petr-39-5-9 1332
6.Pisár PetrLegát Petr16-769 3142
7.Vorlíček LubošKlier Jakub-7897 3152
8.Kettner MartinKirchman Ondřej-9-78-3 1353
9.Pisár PetrVaněček Petr-10127-853263
10.Přibík JanLegát Petr4-8610 3173
11.Kettner MartinKlier Jakub-55-75-92374
12.Pisár PetrKirchman Ondřej10-189 3184
13.Přibík JanVaněček Petr5-5-6693294
14.Vorlíček LubošLegát Petr108-67 31104
15.Pisár PetrKlier Jakub         
16.Přibík JanKirchman Ondřej         
17.Vorlíček LubošVaněček Petr         
18.Kettner MartinLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přibík Jan30Klier Jakub12
Vorlíček Luboš21Kirchman Ondřej21
Kettner Martin03Vaněček Petr12
Pisár Petr30Legát Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Žáček Dušan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9422:307TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
749  3010
2.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
95-77 3120
3.Koděra FilipChodounský Martin59-1210 3130
4.Cafourek Tomᚊlehofer Stanislav ml.9-10-4-9 1331
5.Vaculík PetrKorbel Petr384  3041
6.Hejda VáclavKubát Jan3115  3051
7.Cafourek TomášChodounský Martin-77-12863261
8.Vaculík PetrŠlehofer Stanislav ml.5-9-8543271
9.Hejda VáclavKorbel Petr673  3081
10.Koděra FilipKubát Jan859  3091
11.Vaculík PetrChodounský Martin956  30101
12.Hejda VáclavŠlehofer Stanislav ml.         
13.Koděra FilipKorbel Petr         
14.Cafourek TomášKubát Jan         
15.Hejda VáclavChodounský Martin         
16.Koděra FilipŠlehofer Stanislav ml.         
17.Cafourek TomášKorbel Petr         
18.Vaculík PetrKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip20Chodounský Martin03
Cafourek Tomáš11Šlehofer Stanislav ml.11
Vaculík Petr30Korbel Petr02
Hejda Václav20Kubát Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17528:449TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květon Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
Kořínek Jan
Noveský Leon
 
 
897  3010
2.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
1187  3020
3.Fiala JakubKořínek Jan55-710 3130
4.Květon OndřejNoveský Leon879  3040
5.Slapnička JakubHuleš Petr-109-74-72341
6.Krahulec PetrTišer Emil ml.635  3051
7.Květon OndřejKořínek Jan76-11-883261
8.Slapnička JakubNoveský Leon811-107 3171
9.Krahulec PetrHuleš Petr-12-4106-62372
10.Fiala JakubTišer Emil ml.865  3082
11.Slapnička JakubKořínek Jan-9-5-10  0383
12.Krahulec PetrNoveský Leon576  3093
13.Fiala JakubHuleš Petr7-8-5-8 1394
14.Květon OndřejTišer Emil ml.-99710 31104
15.Krahulec PetrKořínek Jan5    10  
16.Fiala JakubNoveský Leon         
17.Květon OndřejHuleš Petr         
18.Slapnička JakubTišer Emil ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jakub21Kořínek Jan12
Květon Ondřej30Noveský Leon03
Slapnička Jakub12Huleš Petr30
Krahulec Petr21Tišer Emil ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Staněk Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Hučík Eduard
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22541:466TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-4-928103210
2.Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
Říšský Pavel
Vladyka Jakub
 
 
67-9-793220
3.Fiala OtakarFranc Štěpán278  3030
4.Bakalář DanielŘíšský Pavel8-889 3140
5.Houška MichalHoch Jiří349  3050
6.Janda JanVladyka Jakub-64-9533260
7.Bakalář DanielFranc Štěpán8-95-11-52361
8.Houška MichalŘíšský Pavel-7-9-9  0362
9.Janda JanHoch Jiří-148-2-4 1363
10.Fiala OtakarVladyka Jakub660  3073
11.Houška MichalFranc Štěpán-108-68-52374
12.Janda JanŘíšský Pavel959  3084
13.Fiala OtakarHoch Jiří-7-2-3  0385
14.Bakalář DanielVladyka Jakub854  3095
15.Janda JanFranc Štěpán456  30105
16.Fiala OtakarŘíšský Pavel-4-5   02  
17.Bakalář DanielHoch Jiří         
18.Houška MichalVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Otakar21Franc Štěpán22
Bakalář Daniel21Říšský Pavel12
Houška Michal12Hoch Jiří21
Janda Jan31Vladyka Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Svobodová Nikola
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Doležal Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34522:570TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
498  3010
2.Fišar Martin
Milek Petr
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-9-11-6  0311
3.Kočvara MartinPejša Karel ml.-7-11-5  0312
4.Fišar MartinFaktor Radovan-975-9-62313
5.Milek PetrKocura Jiří-6-7-8  0314
6.De Filippo MartinDrechsler Dušan-8-57-3 1315
7.Fišar MartinPejša Karel ml.-811-8-9 1316
8.Milek PetrFaktor Radovan-78-68-42317
9.De Filippo MartinKocura Jiří676  3027
10.Kočvara MartinDrechsler Dušan1378  3037
11.Milek PetrPejša Karel ml.-3-7-8  0338
12.De Filippo MartinFaktor Radovan-7789 3148
13.Kočvara MartinKocura Jiří9-6511 3158
14.Fišar MartinDrechsler Dušan-710-5-3 1359
15.De Filippo MartinPejša Karel ml.-4-106633269
16.Kočvara MartinFaktor Radovan-8-12-6  03610
17.Fišar MartinKocura Jiří         
18.Milek PetrDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin22Pejša Karel ml.31
Fišar Martin03Faktor Radovan31
Milek Petr03Kocura Jiří12
De Filippo Martin31Drechsler Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35645:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Daníček Adam
 
 
Pospíšil Milan
Mráz Jiří
 
 
-6-86-8 1301
2.Šedivý Zdeněk
Pašek Dominik
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-11-77773211
3.Daníček AdamKolář Vlastimil7-9-9-7 1312
4.Pašek DominikKuba Josef9-9-8833222
5.Šedivý ZdeněkPospíšil Milan977  3032
6.Dvořák PetrMráz Jiří774  3042
7.Pašek DominikKolář Vlastimil-2-69-4 1343
8.Šedivý ZdeněkKuba Josef585  3053
9.Dvořák PetrPospíšil Milan61010  3063
10.Daníček AdamMráz Jiří-3-7-5  0364
11.Šedivý ZdeněkKolář Vlastimil-5-710993274
12.Dvořák PetrKuba Josef4-74-983284
13.Daníček AdamKrameš Jan-97-3-5 1385
14.Pašek DominikMráz Jiří-49-98-122386
15.Dvořák PetrKolář Vlastimil-9-5-13  0387
16.Daníček AdamKuba Josef11-7-9-3 1388
17.Pašek DominikKrameš Jan58-7-5-72389
18.Šedivý ZdeněkMráz Jiří723  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Adam04Kolář Vlastimil31
Pašek Dominik13Kuba Josef13
Šedivý Zdeněk40Pospíšil Milan02
Dvořák Petr31Mráz Jiří22
   Krameš Jan20
ŽK - Kuba Josef, ŽK - Kolář Vlastimil



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Cír Radek
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Mikeš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27599:536KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
1038  3010
2.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
9-91111 3120
3.Přibík JanChodounský Martin-79-6-4 1321
4.Vorlíček LubošŠlehofer Stanislav ml.4811  3031
5.Kettner MartinKorbel Petr46-9-973241
6.Pisár PetrKubát Jan785  3051
7.Vorlíček LubošChodounský Martin5-88-973261
8.Kettner MartinŠlehofer Stanislav ml.-6-10-1  0362
9.Pisár PetrKorbel Petr236  3072
10.Přibík JanKubát Jan-107-6-8 1373
11.Kettner MartinChodounský Martin-4-7-5  0374
12.Pisár PetrŠlehofer Stanislav ml.-87-71-92375
13.Přibík JanKorbel Petr374  3085
14.Vorlíček LubošKubát Jan-11647 3195
15.Pisár PetrChodounský Martin-117-10-16 1396
16.Přibík JanŠlehofer Stanislav ml.-7-9-1  0397
17.Vorlíček LubošKorbel Petr866  30107
18.Kettner MartinKubát Jan7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přibík Jan13Chodounský Martin31
Vorlíček Luboš40Šlehofer Stanislav ml.31
Kettner Martin12Korbel Petr04
Pisár Petr22Kubát Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Svoboda Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Jirásko Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1034:34613:622Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
889  3010
2.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-10-483-82311
3.Koděra FilipKirchman Ondřej-7-77-10 1312
4.Cafourek TomášVaněček Petr10-8106 3122
5.Vaculík PetrKlier Jakub6-8-10-7 1323
6.Hejda VáclavLegát Petr4101  3033
7.Cafourek TomášKirchman Ondřej8-10-11-10 1334
8.Vaculík PetrVaněček Petr555  3044
9.Hejda VáclavKlier Jakub-9-3106-62345
10.Koděra FilipLegát Petr-910-2-8 1346
11.Vaculík PetrKirchman Ondřej7-97-1-82347
12.Hejda VáclavVaněček Petr-59410 3157
13.Koděra FilipKlier Jakub10-610-8-92358
14.Cafourek TomášLegát Petr-36-6653268
15.Hejda VáclavKirchman Ondřej9-2-37-62369
16.Koděra FilipVaněček Petr6-86-5-523610
17.Cafourek TomášKlier Jakub         
18.Vaculík PetrLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip04Kirchman Ondřej40
Cafourek Tomáš21Vaněček Petr13
Vaculík Petr12Klier Jakub30
Hejda Václav22Legát Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8396:251Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Fesl Martin
Fencl Tomáš
 
 
436  3010
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
422  3020
3.Klier JakubFiala Jakub4-94-893230
4.Sochor MiroslavKrahulec Petr-12-5-4  0331
5.Vaněček PetrFesl Martin-8366 3141
6.Kirchman OndřejFencl Tomáš4104  3051
7.Sochor MiroslavFiala Jakub1093  3061
8.Vaněček PetrKrahulec Petr67-75 3171
9.Kirchman OndřejFesl Martin43-101 3181
10.Klier JakubFencl Tomáš945  3091
11.Vaněček PetrFiala Jakub5710  30101
12.Kirchman OndřejKrahulec Petr         
13.Klier JakubFesl Martin         
14.Sochor MiroslavFencl Tomáš         
15.Kirchman OndřejFiala Jakub         
16.Klier JakubKrahulec Petr         
17.Sochor MiroslavFesl Martin         
18.Vaněček PetrFencl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klier Jakub20Fiala Jakub03
Sochor Miroslav11Krahulec Petr11
Vaněček Petr30Fesl Martin02
Kirchman Ondřej20Fencl Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Kubát Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35482:530TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-8-109-7 1301
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
-5-16-12  0302
3.Šlehofer Stanislav ml.Janda Jan-11-8-7  0303
4.Korbel PetrHouška Michal-10-10-10  0304
5.Kubát JanBakalář Daniel-9-696-62305
6.Chodounský MartinFiala Otakar18-11-10-92306
7.Korbel PetrJanda Jan-10-7-8  0307
8.Kubát JanHouška Michal-8-9-2  0308
9.Chodounský MartinBakalář Daniel-8656 3118
10.Šlehofer Stanislav ml.Fiala Otakar6-105-10103228
11.Kubát JanJanda Jan-5-2-5  0329
12.Chodounský MartinHouška Michal9611  3039
13.Šlehofer Stanislav ml.Bakalář Daniel-48-8593249
14.Korbel PetrFiala Otakar-11-11-9  03410
15.Chodounský MartinJanda Jan         
16.Šlehofer Stanislav ml.Houška Michal         
17.Korbel PetrBakalář Daniel         
18.Kubát JanFiala Otakar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.21Janda Jan30
Korbel Petr03Houška Michal21
Kubát Jan03Bakalář Daniel12
Chodounský Martin21Fiala Otakar21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Krameš Jan
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28628:576TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
766  3010
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
1011-4-1053220
3.Pospíšil MilanVorlíček Luboš-816-6-9 1321
4.Krameš JanPisár Petr-9-77-8 1322
5.Kuba JosefPřibík Jan7-7126 3132
6.Kolář VlastimilKettner Martin5118  3042
7.Krameš JanVorlíček Luboš-3-2-6  0343
8.Kuba JosefPisár Petr1079  3053
9.Kolář VlastimilPřibík Jan332  3063
10.Pospíšil MilanKettner Martin-11547 3173
11.Kuba JosefVorlíček Luboš3-6-12-4 1374
12.Kolář VlastimilPisár Petr-8666 3184
13.Pospíšil MilanPřibík Jan-8-899-72385
14.Krameš JanKettner Martin-6968 3195
15.Kolář VlastimilVorlíček Luboš-79-7-9 1396
16.Pospíšil MilanPisár Petr9-5-11-8 1397
17.Krameš JanPřibík Jan3-973 31107
18.Kuba JosefKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan13Vorlíček Luboš40
Krameš Jan22Pisár Petr22
Kuba Josef21Přibík Jan13
Kolář Vlastimil31Kettner Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25549:530TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-55-7-12 1301
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
457  3011
3.Faktor RadovanHejda Václav-8998 3121
4.Kocura JiříVaculík Petr10-7-2543231
5.Drechsler DušanCafourek Tomáš-14-10-5  0332
6.Pejša Karel ml.Koděra Filip548  3042
7.Kocura JiříHejda Václav-6-5-5  0343
8.Drechsler DušanVaculík Petr-9-7-5  0344
9.Pejša Karel ml.Cafourek Tomáš-8957 3154
10.Faktor RadovanKoděra Filip-710410 3164
11.Drechsler DušanHejda Václav11-49-8-92365
12.Pejša Karel ml.Vaculík Petr-8118-393275
13.Faktor RadovanCafourek Tomáš-8978 3185
14.Kocura JiříVolák Martin-78911 3195
15.Pejša Karel ml.Hejda Václav8-864 31105
16.Faktor RadovanVaculík Petr         
17.Kocura JiříCafourek Tomáš         
18.Drechsler DušanVolák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan30Hejda Václav22
Kocura Jiří21Vaculík Petr12
Drechsler Dušan03Cafourek Tomáš12
Pejša Karel ml.40Koděra Filip02
   Volák Martin01
Kontrola komisaře 16:00 - 16:50



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37673:681TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
Fišar Martin
Urban Oto
 
 
6-7-6873210
2.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
-12-58-2 1311
3.Franc ŠtěpánDe Filippo Martin65-8-8103221
4.Říšský PavelKočvara Martin8-976 3131
5.Jakubec VladimírUrban Oto148  3041
6.Hoch JiříFišar Martin-578-783251
7.Říšský PavelDe Filippo Martin1058  3061
8.Jakubec VladimírKočvara Martin4-49-9-72362
9.Hoch JiříUrban Oto65-611 3172
10.Franc ŠtěpánFišar Martin-8-1081253282
11.Jakubec VladimírDe Filippo Martin108-5-783292
12.Hoch JiříKočvara Martin-98-9-10 1393
13.Franc ŠtěpánUrban Oto-7-8-11  0394
14.Říšský PavelFišar Martin-10-3-5  0395
15.Hoch JiříDe Filippo Martin-3-8-5  0396
16.Franc ŠtěpánKočvara Martin-87-47-62397
17.Říšský PavelUrban Oto5-10-5-10 1398
18.Jakubec VladimírFišar Martin-2966 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Štěpán22De Filippo Martin13
Říšský Pavel22Kočvara Martin31
Jakubec Vladimír31Urban Oto22
Hoch Jiří22Fišar Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Minář Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 788, 357 35 Chodov, tělocvična 3. ZŠRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32467:517TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Petr
Tišer Emil ml.
 
 
Šedivý Zdeněk
Slobodzian Adam
 
 
-3-6-4  0301
2.Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
Dvořák Petr
Marat Petr
 
 
129-105 3111
3.Kořínek JanMarat Petr666  3021
4.Noveský LeonSlobodzian Adam-10-9-8  0322
5.Tišer Emil ml.Dvořák Petr-7-9-8  0323
6.Huleš PetrŠedivý Zdeněk11-512-3-62324
7.Noveský LeonMarat Petr-10-6-10  0325
8.Tišer Emil ml.Slobodzian Adam-6-109-6 1326
9.Huleš PetrDvořák Petr-9565 3136
10.Kořínek JanŠedivý Zdeněk-6-6-3  0337
11.Tišer Emil ml.Marat Petr-8-12-7  0338
12.Huleš PetrSlobodzian Adam687  3048
13.Kořínek JanDvořák Petr858  3058
14.Noveský LeonŠedivý Zdeněk-5-5-8  0359
15.Huleš PetrMarat Petr-18-1157-523510
16.Kořínek JanSlobodzian Adam-71378 31  
17.Noveský LeonDvořák Petr         
18.Tišer Emil ml.Šedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kořínek Jan21Marat Petr31
Noveský Leon03Slobodzian Adam21
Tišer Emil ml.03Dvořák Petr12
Huleš Petr22Šedivý Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kirchman Ondřej st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Boháč Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10403:316Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klier Jakub
Kirchman Ondřej
 
 
Staněk Petr
Janda Jan
 
 
534  3010
2.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-211-3-5 1311
3.Klier JakubJanda Jan5-9-6563221
4.Kirchman OndřejHouška Michal747  3031
5.Legát PetrBakalář Daniel8-693 3141
6.Vaněček PetrStaněk Petr-3979 3151
7.Kirchman OndřejJanda Jan-8586 3161
8.Legát PetrHouška Michal6-6-11863271
9.Vaněček PetrBakalář Daniel499  3081
10.Klier JakubStaněk Petr249  3091
11.Legát PetrJanda Jan9107  30101
12.Vaněček PetrHouška Michal         
13.Klier JakubBakalář Daniel         
14.Kirchman OndřejStaněk Petr         
15.Vaněček PetrJanda Jan         
16.Klier JakubHouška Michal         
17.Kirchman OndřejBakalář Daniel         
18.Legát PetrStaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klier Jakub20Janda Jan03
Kirchman Ondřej20Houška Michal02
Legát Petr30Bakalář Daniel02
Vaněček Petr20Staněk Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Kubát Jan
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34671:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Květon Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
44-88 3110
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
879  3020
3.Šlehofer Stanislav ml.Květon Ondřej-6778 3130
4.Korbel PetrKrahulec Petr-659-10-52331
5.Kubát JanSlapnička Jakub7610  3041
6.Chodounský MartinFiala Jakub63-75 3151
7.Korbel PetrKvěton Ondřej-8-8-6  0352
8.Kubát JanKrahulec Petr-5-6-5  0353
9.Chodounský MartinSlapnička Jakub-6-12-6  0354
10.Šlehofer Stanislav ml.Fiala Jakub-67-65-92355
11.Kubát JanKvěton Ondřej12-83-5-52356
12.Chodounský MartinKrahulec Petr-977-7-62357
13.Šlehofer Stanislav ml.Slapnička Jakub5-9510 3167
14.Korbel PetrFiala Jakub10-7-57-52368
15.Chodounský MartinKvěton Ondřej-8945 3178
16.Šlehofer Stanislav ml.Krahulec Petr89-98 3188
17.Korbel PetrSlapnička Jakub610-138 3198
18.Kubát JanFiala Jakub-128-6-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlehofer Stanislav ml.31Květon Ondřej22
Korbel Petr13Krahulec Petr31
Kubát Jan13Slapnička Jakub13
Chodounský Martin22Fiala Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Haralik Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39638:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Mráz Jiří
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-7-7-9  0301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
Koděra Filip
Volák Martin
 
 
538  3011
3.Pospíšil MilanHejda Václav-9-5-1  0312
4.Mráz JiříVaculík Petr-54-9-5 1313
5.Krameš JanKoděra Filip9-3-63-32314
6.Kuba JosefVolák Martin812-9-883224
7.Mráz JiříHejda Václav76-8-773234
8.Krameš JanVaculík Petr-6-2-5  0335
9.Kuba JosefKoděra Filip5-5-4943245
10.Pospíšil MilanVolák Martin648  3055
11.Krameš JanHejda Václav-7-6-9  0356
12.Kuba JosefVaculík Petr-7-9-7  0357
13.Pospíšil MilanKoděra Filip47-3-793267
14.Mráz JiříVolák Martin-106-97-52368
15.Kuba JosefHejda Václav6-51-1073278
16.Pospíšil MilanVaculík Petr-13912-8-42379
17.Mráz JiříKoděra Filip-42614 3189
18.Krameš JanVolák Martin-7886 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan22Hejda Václav22
Mráz Jiří22Vaculík Petr40
Krameš Jan13Koděra Filip13
Kuba Josef31Volák Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14470:381TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
-8-1399-62301
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
44-7-1293211
3.Faktor RadovanVorlíček Luboš26-610 3121
4.Kocura JiříPisár Petr81110  3031
5.Drechsler DušanPřibík Jan3-645 3141
6.Pejša Karel ml.Kettner Martin5611  3051
7.Kocura JiříVorlíček Luboš-64-7-1 1352
8.Drechsler DušanPisár Petr6-7-5563262
9.Pejša Karel ml.Přibík Jan868  3072
10.Faktor RadovanKettner Martin378  3082
11.Drechsler DušanVorlíček Luboš66-811 3192
12.Pejša Karel ml.Pisár Petr98-73 31102
13.Faktor RadovanPřibík Jan         
14.Kocura JiříKettner Martin         
15.Pejša Karel ml.Vorlíček Luboš         
16.Faktor RadovanPisár Petr         
17.Kocura JiříPřibík Jan         
18.Drechsler DušanKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan20Vorlíček Luboš12
Kocura Jiří11Pisár Petr03
Drechsler Dušan30Přibík Jan02
Pejša Karel ml.30Kettner Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Kasal Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14444:395TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
Šedivý Zdeněk
Slobodzian Adam
 
 
-269-163210
2.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Daníček Adam
Dvořák Petr
 
 
-5697 3120
3.Říšský PavelŠedivý Zdeněk-6-6-8  0321
4.Hoch JiříDvořák Petr8-746 3131
5.Franc ŠtěpánSlobodzian Adam-111018 3141
6.Jakubec VladimírDaníček Adam756  3051
7.Hoch JiříŠedivý Zdeněk10810  3061
8.Franc ŠtěpánDvořák Petr967  3071
9.Jakubec VladimírSlobodzian Adam77-109 3181
10.Říšský PavelDaníček Adam-89-9863291
11.Franc ŠtěpánŠedivý Zdeněk812-2-8-12392
12.Jakubec VladimírDvořák Petr10104  30102
13.Říšský PavelSlobodzian Adam         
14.Hoch JiříDaníček Adam         
15.Jakubec VladimírŠedivý Zdeněk         
16.Říšský PavelDvořák Petr         
17.Hoch JiříSlobodzian Adam         
18.Franc ŠtěpánDaníček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říšský Pavel11Šedivý Zdeněk21
Hoch Jiří20Dvořák Petr03
Franc Štěpán21Slobodzian Adam02
Jakubec Vladimír30Daníček Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Tonhauser Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 788, 357 35 Chodov, tělocvična 3. ZŠRozhodčí:Minář Marek
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33386:468TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Petr
Tišer Emil ml.
 
 
Urban Oto
Fišar Martin
 
 
-11-8-8  0301
2.Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
-8-8107-92302
3.Noveský LeonDe Filippo Martin-7-72-7 1303
4.Huleš PetrKočvara Martin-6-456-62304
5.Tišer Emil ml.Urban Oto-6-8-8  0305
6.Kořínek JanFišar Martin10-48-253215
7.Huleš PetrDe Filippo Martin-8977 3125
8.Tišer Emil ml.Kočvara Martin-2-3-7  0326
9.Kořínek JanUrban Oto-8-6-5  0327
10.Noveský LeonFišar Martin-76-811-62328
11.Tišer Emil ml.De Filippo Martin4-11-6-3 1329
12.Kořínek JanKočvara Martin-9-11-11  03210
13.Noveský LeonUrban Oto-7-5-3  03  
14.Huleš PetrFišar Martin         
15.Kořínek JanDe Filippo Martin         
16.Noveský LeonKočvara Martin         
17.Huleš PetrUrban Oto         
18.Tišer Emil ml.Fišar Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Noveský Leon02De Filippo Martin21
Huleš Petr11Kočvara Martin30
Tišer Emil ml.03Urban Oto20
Kořínek Jan12Fišar Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Mikeš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Cír Radek
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30305:409TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
9-4-2-9 1301
2.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Koděra Filip
Volák Martin
 
 
996  3011
3.Přibík JanHejda Václav-2-8-1  0312
4.Vorlíček LubošVaculík Petr-9-99-9 1313
5.Kettner MartinVolák Martin-6-4-9  0314
6.Pisár PetrKoděra Filip79-9-4-72315
7.Vorlíček LubošHejda Václav-4-94-10 1316
8.Kettner MartinVaculík Petr-79-3-9 1317
9.Pisár PetrVolák Martin-96-9-3 1318
10.Přibík JanKoděra Filip-6-5-9  0319
11.Kettner MartinHejda Václav-6-10-4  03110
12.Pisár PetrVaculík Petr         
13.Přibík JanVolák Martin         
14.Vorlíček LubošKoděra Filip         
15.Pisár PetrHejda Václav         
16.Přibík JanVaculík Petr         
17.Vorlíček LubošVolák Martin         
18.Kettner MartinKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan02Hejda Václav30
Vorlíček Luboš02Vaculík Petr20
Kettner Martin03Volák Martin20
Pisár Petr02Koděra Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16477:403Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-6-719-102301
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
78-7-8103211
3.Kirchman OndřejChodounský Martin484  3021
4.Klier JakubŠlehofer Stanislav ml.911-54 3131
5.Vaněček PetrKubát Jan68-9-723241
6.Sochor MiroslavKorbel Petr779  3051
7.Klier JakubChodounský Martin498  3061
8.Vaněček PetrŠlehofer Stanislav ml.2-7510 3171
9.Sochor MiroslavKubát Jan988  3081
10.Kirchman OndřejKorbel Petr863  3091
11.Vaněček PetrChodounský Martin-7-5-5  0392
12.Sochor MiroslavŠlehofer Stanislav ml.-11-76-3 1393
13.Kirchman OndřejKubát Jan98-67 31103
14.Klier JakubKorbel Petr         
15.Sochor MiroslavChodounský Martin         
16.Kirchman OndřejŠlehofer Stanislav ml.         
17.Klier JakubKubát Jan         
18.Vaněček PetrKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kirchman Ondřej30Chodounský Martin12
Klier Jakub20Šlehofer Stanislav ml.12
Vaněček Petr21Kubát Jan03
Sochor Miroslav21Korbel Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Haralik Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32406:471TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Kolář Vlastimil
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
7-8-8-9 1301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-5-113-7 1302
3.Kuba JosefPejša Karel ml.-713-71043212
4.Krameš JanFaktor Radovan-7-4-6  0313
5.Pospíšil MilanKocura Jiří4-75-1-102314
6.Kolář VlastimilDrechsler Dušan-778-8-102315
7.Krameš JanPejša Karel ml.-8-5-4  0316
8.Pospíšil MilanFaktor Radovan-58-11-9 1317
9.Kolář VlastimilKocura Jiří687  3027
10.Kuba JosefDrechsler Dušan-6-6-12  0328
11.Pospíšil MilanPejša Karel ml.-79-69-112329
12.Kolář VlastimilFaktor Radovan-8-7-9  03210
13.Kuba JosefKocura Jiří         
14.Krameš JanDrechsler Dušan         
15.Kolář VlastimilPejša Karel ml.         
16.Kuba JosefFaktor Radovan         
17.Krameš JanKocura Jiří         
18.Pospíšil MilanDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Josef11Pejša Karel ml.21
Krameš Jan02Faktor Radovan30
Pospíšil Milan03Kocura Jiří11
Kolář Vlastimil12Drechsler Dušan20
Kolář ŽK kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Janoušová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Frühauf Filip
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:20591:518TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
-7-886-82301
2.Mašek Petr
Říšský Pavel
 
 
Minář Marek
Huleš Petr
 
 
-983-773211
3.Říšský PavelHuleš Petr97-9-9-72312
4.Franc ŠtěpánNoveský Leon7710  3022
5.Hoch JiříKořínek Jan7-797 3132
6.Mašek PetrMinář Marek7910  3042
7.Franc ŠtěpánHuleš Petr10-6103 3152
8.Hoch JiříNoveský Leon3-968 3162
9.Mašek PetrKořínek Jan766  3072
10.Říšský PavelMinář Marek-101110-7-62373
11.Hoch JiříHuleš Petr929  3083
12.Mašek PetrNoveský Leon8107  3093
13.Říšský PavelKořínek Jan-8-69-5 1394
14.Franc ŠtěpánMinář Marek-689-10-92395
15.Mašek PetrHuleš Petr7710  30105
16.Říšský PavelNoveský Leon         
17.Franc ŠtěpánKořínek Jan         
18.Hoch JiříMinář Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říšský Pavel03Huleš Petr13
Franc Štěpán21Noveský Leon03
Hoch Jiří30Kořínek Jan12
Mašek Petr40Minář Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Erenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Provazník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Doležal Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:41712:763TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Lamr Martin
Novotný Petr
 
 
9-54-4-92301
2.Urban Oto
Pych Luděk ml.
 
 
Dvořák Petr
Marat Petr
 
 
-711-8-7 1302
3.Kočvara MartinLamr Martin875  3012
4.Urban OtoDvořák Petr68-8-1093222
5.Pych Luděk ml.Novotný Petr-2-4-7  0323
6.De Filippo MartinMarat Petr-11-96-7 1324
7.Urban OtoLamr Martin88-47 3134
8.Pych Luděk ml.Dvořák Petr-1031310 3144
9.De Filippo MartinNovotný Petr6-7-45-112345
10.Kočvara MartinMarat Petr5-911-8113255
11.Pych Luděk ml.Lamr Martin89-88 3165
12.De Filippo MartinŠedivý Zdeněk-611-48103275
13.Kočvara MartinNovotný Petr-10-7-7  0376
14.Urban OtoMarat Petr-1111-613-62377
15.De Filippo MartinLamr Martin-6912-653287
16.Kočvara MartinŠedivý Zdeněk-710-18-62388
17.Urban OtoNovotný Petr-84-3-3 1389
18.Pych Luděk ml.Marat Petr-79-98-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Martin22Lamr Martin04
Urban Oto22Dvořák Petr02
Pych Luděk ml.22Novotný Petr40
De Filippo Martin22Marat Petr31
   Šedivý Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27600:551TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jakub
Krahulec Petr
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-86-7443210
2.Slapnička Jakub
Květon Ondřej
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-969-7-92311
3.Krahulec PetrJanda Jan-3-616-8 1312
4.Fiala JakubHouška Michal98-3-833222
5.Slapnička JakubBakalář Daniel1051  3032
6.Květon OndřejFiala Otakar4167  3042
7.Fiala JakubJanda Jan-2-9-9  0343
8.Slapnička JakubHouška Michal-75-3683253
9.Květon OndřejBakalář Daniel810-810 3163
10.Krahulec PetrFiala Otakar-10-886-62364
11.Slapnička JakubJanda Jan-9-96-4 1365
12.Květon OndřejHouška Michal4-99-993275
13.Krahulec PetrBakalář Daniel576  3085
14.Fiala JakubFiala Otakar-6-17253295
15.Květon OndřejJanda Jan79-107 31105
16.Krahulec PetrHouška Michal         
17.Fiala JakubBakalář Daniel         
18.Slapnička JakubFiala Otakar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Petr12Janda Jan31
Fiala Jakub21Houška Michal03
Slapnička Jakub21Bakalář Daniel03
Květon Ondřej40Fiala Otakar12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33670:637TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Urban Oto
Fišar Martin
 
 
912-5-883210
2.Květon Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
-12-6-6  0311
3.Fiala JakubDe Filippo Martin869  3021
4.Květon OndřejKočvara Martin-10-1097-82322
5.Slapnička JakubUrban Oto-85-910-82323
6.Krahulec PetrFišar Martin3-108-693233
7.Květon OndřejDe Filippo Martin10-8-710-22334
8.Slapnička JakubKočvara Martin-9-4-8  0335
9.Krahulec PetrUrban Oto747  3045
10.Fiala JakubFišar Martin677  3055
11.Slapnička JakubDe Filippo Martin-4-9-5  0356
12.Krahulec PetrKočvara Martin665  3066
13.Fiala JakubUrban Oto7-98-9-42367
14.Květon OndřejFišar Martin-1282-663277
15.Krahulec PetrDe Filippo Martin-6-3-7  0378
16.Fiala JakubKočvara Martin53-96 3188
17.Květon OndřejUrban Oto-875-1183298
18.Slapnička JakubFišar Martin866  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jakub31De Filippo Martin31
Květon Ondřej22Kočvara Martin22
Slapnička Jakub13Urban Oto22
Krahulec Petr31Fišar Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Staněk Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38650:666TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
-3-711-2 1301
2.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Novotný Petr
Slobodzian Adam
 
 
-7-8-9  0302
3.Houška MichalMarat Petr5911  3012
4.Bakalář DanielFausek Matěj3-887 3122
5.Fiala OtakarNovotný Petr-2-3-10  0323
6.Janda JanSlobodzian Adam-8-29923233
7.Bakalář DanielMarat Petr10-97-9-102334
8.Fiala OtakarFausek Matěj-8883 3144
9.Janda JanNovotný Petr-19-10-7 1345
10.Houška MichalSlobodzian Adam588  3055
11.Fiala OtakarMarat Petr57-6-6-82356
12.Janda JanFausek Matěj6-9106 3166
13.Houška MichalNovotný Petr-0-9-10  0367
14.Bakalář DanielSlobodzian Adam-8558 3177
15.Janda JanMarat Petr7-115-993287
16.Houška MichalFausek Matěj74-11-6-62388
17.Bakalář DanielNovotný Petr-5-9-4  0389
18.Fiala OtakarSlobodzian Adam4-1010-10-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houška Michal22Marat Petr22
Bakalář Daniel22Fausek Matěj13
Fiala Otakar13Novotný Petr40
Janda Jan31Slobodzian Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Cír Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Čech Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26572:520KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-7-49-8 1301
2.Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
34-89 3111
3.Přibík JanJakubec Vladimír8-4-10-7 1312
4.Kettner MartinFranc Štěpán119-55 3122
5.Vorlíček LubošHoch Jiří78-9-453232
6.Pisár PetrŘíšský Pavel-889-993242
7.Kettner MartinJakubec Vladimír-5-10-9  0343
8.Vorlíček LubošFranc Štěpán2113  3053
9.Pisár PetrHoch Jiří750  3063
10.Přibík JanŘíšský Pavel4-10-1-11 1364
11.Vorlíček LubošJakubec Vladimír67-10-733274
12.Pisár PetrFranc Štěpán7-3-9793284
13.Přibík JanHoch Jiří136-85 3194
14.Kettner MartinŘíšský Pavel-9-59-8 1395
15.Pisár PetrJakubec Vladimír488  30105
16.Přibík JanFranc Štěpán         
17.Kettner MartinHoch Jiří         
18.Vorlíček LubošŘíšský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan12Jakubec Vladimír22
Kettner Martin12Franc Štěpán03
Vorlíček Luboš30Hoch Jiří03
Pisár Petr40Říšský Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10403:252TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
Kořínek Jan
Noveský Leon
 
 
6-103-823210
2.Koděra Filip
Volák Martin
 
 
Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
746  3020
3.Koděra FilipKořínek Jan-7-7-8  0321
4.Volák MartinNoveský Leon84-99 3131
5.Hejda VáclavHuleš Petr315  3041
6.Vaculík PetrTišer Emil ml.671  3051
7.Volák MartinKořínek Jan-3653 3161
8.Hejda VáclavNoveský Leon546  3071
9.Vaculík PetrHuleš Petr7-515 3181
10.Koděra FilipTišer Emil ml.5-764 3191
11.Hejda VáclavKořínek Jan-9345 31101
12.Vaculík PetrNoveský Leon         
13.Koděra FilipHuleš Petr         
14.Volák MartinTišer Emil ml.         
15.Vaculík PetrKořínek Jan         
16.Koděra FilipNoveský Leon         
17.Volák MartinHuleš Petr         
18.Hejda VáclavTišer Emil ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip11Kořínek Jan12
Volák Martin20Noveský Leon02
Hejda Václav30Huleš Petr02
Vaculík Petr20Tišer Emil ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:15471:405Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
9-9513 3110
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
9-9-64133220
3.Klier JakubKolář Vlastimil4-1085 3130
4.Vaněček PetrKuba Josef7116  3040
5.Sochor MiroslavKrameš Jan-968-783250
6.Kirchman OndřejPospíšil Milan5-459 3160
7.Vaněček PetrKolář Vlastimil-7497 3170
8.Sochor MiroslavKuba Josef-7-97443280
9.Kirchman OndřejKrameš Jan-108710 3190
10.Klier JakubPospíšil Milan-611-7-2 1391
11.Sochor MiroslavKolář Vlastimil13-10108 31101
12.Kirchman OndřejKuba Josef         
13.Klier JakubKrameš Jan         
14.Vaněček PetrPospíšil Milan         
15.Kirchman OndřejKolář Vlastimil         
16.Klier JakubKuba Josef         
17.Vaněček PetrKrameš Jan         
18.Sochor MiroslavPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klier Jakub11Kolář Vlastimil03
Vaněček Petr20Kuba Josef02
Sochor Miroslav30Krameš Jan02
Kirchman Ondřej20Pospíšil Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Korbel Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1017:30395:461TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-1510-94-72301
2.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-5-56-7 1302
3.Šlehofer Stanislav ml.Pejša Karel ml.9-9-3-4 1303
4.Korbel PetrFaktor Radovan7-46-8-72304
5.Kubát JanKocura Jiří5-48-9-102305
6.Chodounský MartinDrechsler Dušan7-109-9-92306
7.Korbel PetrPejša Karel ml.-7-4-3  0307
8.Kubát JanFaktor Radovan-7-914-6 1308
9.Chodounský MartinKocura Jiří865  3018
10.Šlehofer Stanislav ml.Drechsler Dušan9-24-9-82319
11.Kubát JanPejša Karel ml.-2-56-6 13110
12.Chodounský MartinFaktor Radovan         
13.Šlehofer Stanislav ml.Kocura Jiří         
14.Korbel PetrDrechsler Dušan         
15.Chodounský MartinPejša Karel ml.         
16.Šlehofer Stanislav ml.Faktor Radovan         
17.Korbel PetrKocura Jiří         
18.Kubát JanDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.02Pejša Karel ml.30
Korbel Petr02Faktor Radovan20
Kubát Jan03Kocura Jiří11
Chodounský Martin11Drechsler Dušan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33410:496TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
-8-78-4 1301
2.Hrazdira Patrik
Slapnička Jakub
 
 
Novotný Petr
Slobodzian Adam
 
 
-6-4-4  0302
3.Fiala JakubMarat Petr9-77-983212
4.Slapnička JakubFausek Matěj-8-4-2  0313
5.Hrazdira PatrikNovotný Petr-108-4-2 1314
6.Krahulec PetrSlobodzian Adam810-811 3124
7.Slapnička JakubMarat Petr-89-10-8 1325
8.Hrazdira PatrikFausek Matěj-8-9-9  0326
9.Krahulec PetrNovotný Petr5-9-8-8 1327
10.Fiala JakubSlobodzian Adam957  3037
11.Hrazdira PatrikMarat Petr-108-89-12338
12.Krahulec PetrFausek Matěj7-1-82-92339
13.Fiala JakubNovotný Petr-5-8-6  03310
14.Slapnička JakubSlobodzian Adam         
15.Krahulec PetrMarat Petr         
16.Fiala JakubFausek Matěj         
17.Slapnička JakubNovotný Petr         
18.Hrazdira PatrikSlobodzian Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Jakub21Marat Petr21
Slapnička Jakub02Fausek Matěj30
Hrazdira Patrik03Novotný Petr30
Krahulec Petr12Slobodzian Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Staněk Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Tenglová Jaroslava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17500:435TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
-13-11-6  0301
2.Bakalář Daniel
Houška Michal
 
 
Urban Oto
Fišar Martin
 
 
-106-9893211
3.Bakalář DanielDe Filippo Martin8-10-9943221
4.Houška MichalKočvara Martin10310  3031
5.Fiala OtakarFišar Martin945  3041
6.Janda JanUrban Oto9-6-69-92342
7.Houška MichalDe Filippo Martin8-834 3152
8.Fiala OtakarKočvara Martin811-117 3162
9.Janda JanFišar Martin89-99 3172
10.Bakalář DanielUrban Oto82-910 3182
11.Fiala OtakarDe Filippo Martin10-2-6543292
12.Janda JanKočvara Martin12-598 31102
13.Bakalář DanielFišar Martin         
14.Houška MichalUrban Oto         
15.Janda JanDe Filippo Martin         
16.Bakalář DanielKočvara Martin         
17.Houška MichalFišar Martin         
18.Fiala OtakarUrban Oto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bakalář Daniel20De Filippo Martin03
Houška Michal20Kočvara Martin03
Fiala Otakar30Fišar Martin02
Janda Jan21Urban Oto11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Cír Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Čech Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28651:576KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
-8-8-9  0301
2.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Minář Marek
Huleš Petr
 
 
10-88-873211
3.Přibík JanKořínek Jan-9-8-9  0312
4.Kettner MartinMinář Marek613-94 3122
5.Vorlíček LubošHuleš Petr-6-118-11 1323
6.Pisár PetrNoveský Leon-95-8873233
7.Kettner MartinKořínek Jan9-7-810-102334
8.Vorlíček LubošMinář Marek584  3044
9.Pisár PetrHuleš Petr13-1576 3154
10.Přibík JanNoveský Leon-54-81083264
11.Vorlíček LubošKořínek Jan-3-105663274
12.Pisár PetrMinář Marek563  3084
13.Přibík JanHuleš Petr-4-453-82385
14.Kettner MartinNoveský Leon-8-987-102386
15.Pisár PetrKořínek Jan475  3096
16.Přibík JanMinář Marek5812  30106
17.Kettner MartinHuleš Petr         
18.Vorlíček LubošNoveský Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan22Kořínek Jan22
Kettner Martin12Minář Marek04
Vorlíček Luboš21Huleš Petr21
Pisár Petr40Noveský Leon12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16505:418TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-83-109123210
2.Volák Martin
Koděra Filip
 
 
Říšský Pavel
Končal Adam
 
 
5-9-910153220
3.Koděra FilipHoch Jiří-8-89-9 1321
4.Volák MartinŘíšský Pavel8-10118 3131
5.Hejda VáclavKončal Adam9-9411 3141
6.Vaculík PetrFranc Štěpán-125811 3151
7.Volák MartinHoch Jiří-7-8-10  0352
8.Hejda VáclavŘíšský Pavel452  3062
9.Vaculík PetrKončal Adam348  3072
10.Koděra FilipFranc Štěpán11-994 3182
11.Hejda VáclavHoch Jiří-4-1391273292
12.Vaculík PetrŘíšský Pavel556  30102
13.Koděra FilipKončal Adam         
14.Volák MartinFranc Štěpán         
15.Vaculík PetrHoch Jiří         
16.Koděra FilipŘíšský Pavel         
17.Volák MartinKončal Adam         
18.Hejda VáclavFranc Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip11Hoch Jiří21
Volák Martin11Říšský Pavel03
Hejda Václav30Končal Adam02
Vaculík Petr30Franc Štěpán02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pinta Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Trnka Václav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35695:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-7-79873210
2.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
123-77 3120
3.Vaněček PetrPejša Karel ml.15-10-7-9 1321
4.Kirchman OndřejFaktor Radovan66-6-993231
5.Klier JakubKocura Jiří9-310-9-82332
6.Legát PetrDrechsler Dušan7-687 3142
7.Kirchman OndřejPejša Karel ml.67-87 3152
8.Klier JakubFaktor Radovan98-9-7-52353
9.Legát PetrKocura Jiří-12686 3163
10.Vaněček PetrDrechsler Dušan6106  3073
11.Klier JakubPejša Karel ml.6-9-6-6 1374
12.Legát PetrFaktor Radovan7-5-5-9 1375
13.Vaněček PetrKocura Jiří10-5-812-22376
14.Kirchman OndřejDrechsler Dušan887  3086
15.Legát PetrPejša Karel ml.-4-105-9 1387
16.Vaněček PetrFaktor Radovan-10-6-9  0388
17.Kirchman OndřejKocura Jiří5310  3098
18.Klier JakubDrechsler Dušan-96-13-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněček Petr13Pejša Karel ml.31
Kirchman Ondřej40Faktor Radovan31
Klier Jakub04Kocura Jiří22
Legát Petr22Drechsler Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Korbel Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35622:646TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-7-9-9  0301
2.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
-76-79-12302
3.Šlehofer Stanislav ml.Kolář Vlastimil-4-8-8  0303
4.Korbel PetrPospíšil Milan-5810-8-102304
5.Kubát JanKrameš Jan-710-96-52305
6.Chodounský MartinKuba Josef9-58-963215
7.Korbel PetrKolář Vlastimil-108-10-6 1316
8.Kubát JanPospíšil Milan-6-9-17  0317
9.Chodounský MartinKrameš Jan8107  3027
10.Šlehofer Stanislav ml.Kuba Josef1159  3037
11.Kubát JanKolář Vlastimil-7-10-6  0338
12.Chodounský MartinPospíšil Milan1196  3048
13.Šlehofer Stanislav ml.Krameš Jan-710313 3158
14.Korbel PetrKuba Josef-759-8-52359
15.Chodounský MartinKolář Vlastimil-869-673269
16.Šlehofer Stanislav ml.Pospíšil Milan4814  3079
17.Korbel PetrKrameš Jan4-7-7-10 13710
18.Kubát JanKuba Josef9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.31Kolář Vlastimil31
Korbel Petr04Pospíšil Milan22
Kubát Jan03Krameš Jan22
Chodounský Martin40Kuba Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Krameš Jan st.
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17538:401TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Fesl Martin
Slapnička Jakub
 
 
743  3010
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
-710-8-7 1311
3.Pospíšil MilanFiala Jakub366  3021
4.Krameš JanKrahulec Petr796  3031
5.Kuba JosefSlapnička Jakub-103-7-11 1332
6.Kolář VlastimilFesl Martin449  3042
7.Krameš JanFiala Jakub9-852 3152
8.Kuba JosefKrahulec Petr7-7-11-11 1353
9.Kolář VlastimilSlapnička Jakub-7764 3163
10.Pospíšil MilanFesl Martin8310  3073
11.Kuba JosefFiala Jakub9-10192 3183
12.Kolář VlastimilKrahulec PetrWO    3093
13.Pospíšil MilanSlapnička Jakub8-10-37-72394
14.Krameš JanFesl Martin6-9-85732104
15.Kolář VlastimilFiala Jakub         
16.Pospíšil MilanKrahulec Petr         
17.Krameš JanSlapnička Jakub         
18.Kuba JosefFesl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan21Fiala Jakub03
Krameš Jan30Krahulec Petr11
Kuba Josef12Slapnička Jakub21
Kolář Vlastimil20Fesl Martin03
WO10WO01
Komisař AAN Kůs Milan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8418:306TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
497  3010
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-9684 3120
3.Faktor RadovanJanda Jan688  3030
4.Kocura JiříHouška Michal-510-57-72331
5.Drechsler DušanFiala Otakar-17084 3141
6.Pejša Karel ml.Bakalář Daniel-6-513973251
7.Kocura JiříJanda Jan463  3061
8.Drechsler DušanHouška Michal1077  3071
9.Pejša Karel ml.Fiala Otakar185  3081
10.Faktor RadovanBakalář Daniel745  3091
11.Drechsler DušanJanda Jan910-56 31101
12.Pejša Karel ml.Houška Michal         
13.Faktor RadovanFiala Otakar         
14.Kocura JiříBakalář Daniel         
15.Pejša Karel ml.Janda Jan         
16.Faktor RadovanHouška Michal         
17.Kocura JiříFiala Otakar         
18.Drechsler DušanBakalář Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan20Janda Jan03
Kocura Jiří11Houška Michal11
Drechsler Dušan30Fiala Otakar02
Pejša Karel ml.20Bakalář Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34413:514Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
89-8-9-82301
2.Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-5-7-8  0302
3.Franc ŠtěpánKirchman Ondřej13-6-3-4 1303
4.Hoch JiříLegát Petr-779-663213
5.Říšský PavelVaněček Petr-7-86-7 1314
6.Jakubec VladimírKlier Jakub8-1010-4-82315
7.Hoch JiříKirchman Ondřej-15-6-3  0316
8.Říšský PavelLegát Petr7-8-8-12 1317
9.Jakubec VladimírVaněček Petr6-4-1115103227
10.Franc ŠtěpánKlier Jakub-3-9-4  0328
11.Říšský PavelKirchman Ondřej-67-3-7 1329
12.Jakubec VladimírLegát Petr7-8-8-6 13210
13.Franc ŠtěpánVaněček Petr         
14.Hoch JiříKlier Jakub         
15.Jakubec VladimírKirchman Ondřej         
16.Franc ŠtěpánLegát Petr         
17.Hoch JiříVaněček Petr         
18.Říšský PavelKlier Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Franc Štěpán02Kirchman Ondřej30
Hoch Jiří11Legát Petr21
Říšský Pavel03Vaněček Petr11
Jakubec Vladimír12Klier Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Tonhauser Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Minář Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:31671:663TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
9-10148 3110
2.Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
10-810-6-82311
3.Noveský LeonChodounský Martin-3-6-3  0312
4.Huleš PetrŠlehofer Stanislav ml.758  3022
5.Tišer Emil ml.Korbel Petr76-610 3132
6.Kořínek JanKubát Jan-6769 3142
7.Huleš PetrChodounský Martin11-5-87-32343
8.Tišer Emil ml.Šlehofer Stanislav ml.9-6108 3153
9.Kořínek JanKorbel Petr78-9-8-62354
10.Noveský LeonKubát Jan-5-789-72355
11.Tišer Emil ml.Chodounský Martin76-610 3165
12.Kořínek JanŠlehofer Stanislav ml.3-4-5873275
13.Noveský LeonKorbel Petr-9-13-8  0376
14.Huleš PetrKubát Jan-9668 3186
15.Kořínek JanChodounský Martin849  3096
16.Noveský LeonŠlehofer Stanislav ml.7-6-712-92397
17.Huleš PetrKorbel Petr6-128-8632107
18.Tišer Emil ml.Kubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Noveský Leon04Chodounský Martin22
Huleš Petr31Šlehofer Stanislav ml.13
Tišer Emil ml.30Korbel Petr22
Kořínek Jan31Kubát Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36606:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Mikeš Milan
Kettner Martin
 
 
672  3010
2.Urban Oto
Fišar Martin
 
 
Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
-4-3-2  0311
3.Kočvara MartinVorlíček Luboš-9-11-7  0312
4.Fišar MartinPisár Petr-10-5-4  0313
5.Urban OtoKettner Martin763  3023
6.De Filippo MartinMikeš Milan-10612-783233
7.Fišar MartinVorlíček Luboš-5109-13-62334
8.Urban OtoPisár Petr-49-5-9 1335
9.De Filippo MartinKettner Martin799  3045
10.Kočvara MartinMikeš Milan-9-39983255
11.Urban OtoVorlíček Luboš-5-7-3  0356
12.De Filippo MartinPisár Petr-776-10103266
13.Kočvara MartinKettner Martin-11089 3176
14.Fišar MartinMikeš Milan115-78 3186
15.De Filippo MartinVorlíček Luboš79-910 3196
16.Kočvara MartinPisár Petr-8-11-6  0397
17.Fišar MartinKettner Martin2-10-9-7 1398
18.Urban OtoMikeš Milan-11-58-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin22Vorlíček Luboš31
Fišar Martin13Pisár Petr31
Urban Oto13Kettner Martin13
De Filippo Martin40Mikeš Milan13
Žlutá karta: Vorlíček Luboš (nesportovní chování) Mikeš Milan (nesportovní chování)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20530:476TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Marat Petr
 
 
Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
653  3010
2.Novotný Petr
Slobodzian Adam
 
 
Volák Martin
Koděra Filip
 
 
8108  3020
3.Slobodzian AdamVaculík Petr8-5-6-7 1321
4.Šedivý ZdeněkHejda Václav186  3031
5.Marat PetrVolák Martin-9412-893241
6.Novotný PetrKoděra Filip8-510-673251
7.Šedivý ZdeněkVaculík Petr-108-1-8 1352
8.Marat PetrHejda Václav1278  3062
9.Novotný PetrVolák Martin999  3072
10.Slobodzian AdamKoděra Filip5-9-10-8 1373
11.Marat PetrVaculík Petr-7-6-11  0374
12.Novotný PetrHejda Václav996  3084
13.Slobodzian AdamVolák Martin-8-75-8 1385
14.Šedivý ZdeněkKoděra Filip48-85 3195
15.Novotný PetrVaculík Petr8108  30105
16.Dvořák PetrHejda Václav-8-8   02  
17.Šedivý ZdeněkVolák Martin         
18.Marat PetrKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slobodzian Adam03Vaculík Petr31
Šedivý Zdeněk21Hejda Václav03
Marat Petr21Volák Martin12
Novotný Petr40Koděra Filip12
Utkání byl přítomen komisař p. Milan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Krameš Jan
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36488:544TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
49-9-963210
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-9-8-7  0311
3.Pospíšil MilanJanda Jan6-3-6-7 1312
4.Krameš JanHouška Michal-8-6-12  0313
5.Kuba JosefBakalář Daniel-65-4-12 1314
6.Kolář VlastimilFiala Otakar-84-7-6 1315
7.Krameš JanJanda Jan-2-3-9  0316
8.Kuba JosefHouška Michal56-6-563226
9.Kolář VlastimilBakalář Daniel9-584 3136
10.Pospíšil MilanFiala Otakar8410  3046
11.Kuba JosefJanda Jan-9769 3156
12.Kolář VlastimilHouška Michal-6-10-7  0357
13.Pospíšil MilanBakalář Daniel411-12-7-82358
14.Krameš JanFiala Otakar-4-8-5  0359
15.Kolář VlastimilJanda Jan7-5-8-8 13510
16.Pospíšil MilanHouška Michal         
17.Krameš JanBakalář Daniel         
18.Kuba JosefFiala Otakar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan12Janda Jan31
Krameš Jan03Houška Michal21
Kuba Josef21Bakalář Daniel21
Kolář Vlastimil13Fiala Otakar21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4361:222TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Slapnička Jakub
Fesl Martin
 
 
1189  3010
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Krahulec Jiří
Majer Zbyněk
 
 
335  3020
3.Faktor RadovanFesl Martin687  3030
4.Kocura JiříSlapnička Jakub9510  3040
5.Drechsler DušanKrahulec Jiří-938-573250
6.Pejša Karel ml.Majer Zbyněk-5146 3160
7.Kocura JiříFesl Martin-65104 3170
8.Drechsler DušanSlapnička Jakub4910  3080
9.Pejša Karel ml.Krahulec Jiří1021  3090
10.Faktor RadovanMajer Zbyněk136  30100
11.Drechsler DušanFesl Martin         
12.Pejša Karel ml.Slapnička Jakub         
13.Faktor RadovanKrahulec Jiří         
14.Kocura JiříMajer Zbyněk         
15.Pejša Karel ml.Fesl Martin         
16.Faktor RadovanSlapnička Jakub         
17.Kocura JiříKrahulec Jiří         
18.Drechsler DušanMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan20Fesl Martin02
Kocura Jiří20Slapnička Jakub02
Drechsler Dušan20Krahulec Jiří02
Pejša Karel ml.20Majer Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35553:588SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
-10-993-72301
2.Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
8811  3011
3.Říšský PavelChodounský Martin58-8-9-42312
4.Franc ŠtěpánŠlehofer Stanislav ml.-9-11-8  0313
5.Jakubec VladimírKubát Jan959  3023
6.Hoch JiříKorbel Petr-7654 3133
7.Franc ŠtěpánChodounský Martin-78-4-8 1334
8.Jakubec VladimírŠlehofer Stanislav ml.10-4-9-3 1335
9.Hoch JiříKubát Jan-8-6-3  0336
10.Říšský PavelKorbel Petr-3-85783246
11.Jakubec VladimírChodounský Martin-6-108-9 1347
12.Hoch JiříŠlehofer Stanislav ml.-947-7-72348
13.Říšský PavelKubát Jan-4-11-9  0349
14.Franc ŠtěpánKorbel Petr910-610 3159
15.Hoch JiříChodounský Martin-7876 3169
16.Říšský PavelŠlehofer Stanislav ml.-6-8-7  03610
17.Franc ŠtěpánKubát Jan-6    01  
18.Jakubec VladimírKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říšský Pavel13Chodounský Martin31
Franc Štěpán12Šlehofer Stanislav ml.40
Jakubec Vladimír12Kubát Jan21
Hoch Jiří22Korbel Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Minář Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30292:417Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
-5-9-5  0301
2.Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
Vaněček Petr
Čech Roman
 
 
11-7-25-62302
3.Kruliš DavidKirchman Ondřej-7-2-5  0303
4.Minář MarekKlier Jakub-7-46-9 1304
5.Tišer Emil ml.Čech Roman1010-6-6-22305
6.Huleš PetrVaněček Petr-9119-9-62306
7.Minář MarekKirchman Ondřej11-3-9-6 1307
8.Tišer Emil ml.Klier Jakub-86-48-62308
9.Huleš PetrČech Roman-6-6-5  0309
10.Kruliš DavidVaněček Petr-4-9-2  03010
11.Tišer Emil ml.Kirchman Ondřej         
12.Huleš PetrKlier Jakub         
13.Kruliš DavidČech Roman         
14.Minář MarekVaněček Petr         
15.Huleš PetrKirchman Ondřej         
16.Kruliš DavidKlier Jakub         
17.Minář MarekČech Roman         
18.Tišer Emil ml.Vaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruliš David02Kirchman Ondřej20
Minář Marek02Klier Jakub20
Tišer Emil ml.02Čech Roman20
Huleš Petr02Vaněček Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33439:512TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody