Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:18118:212SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková TerezaŠtrbíková Renata-7-9-4  0301
2.Matějovská AnnaŠevčíková Markéta13-7-10-6 1302
3.Beranová SáraHarabaszová Lenka-3-3-4  0303
4.Matějovská AnnaŠtrbíková Renata-6-3-1  0304
5.Pytlíková TerezaHarabaszová Lenka-8-7-7  0305
6.Beranová SáraŠevčíková Markéta-3-7-8  0306
7.Matějovská AnnaHarabaszová Lenka         
8.Beranová SáraŠtrbíková Renata         
9.Pytlíková TerezaŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pytlíková Tereza02Štrbíková Renata20
Matějovská Anna02Ševčíková Markéta20
Beranová Sára02Harabaszová Lenka20
Dopingová kontrola - Pytlíková,Beranová Štrbíková,Harabaszová



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Polák Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:19215:250SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaBrateyko Solomiya-104-107-62301
2.Radnicová LenkaIlčíková Anežka8-922 3111
3.Vondráková MarkétaKmeťová Veronika-4-9-3  0312
4.Radnicová LenkaBrateyko Solomiya-7-78-2 1313
5.Tenglová VendulaKmeťová Veronika6-8-5-9 1314
6.Vondráková MarkétaIlčíková Anežka-5-3-5  0315
7.Radnicová LenkaKmeťová Veronika-92-7-9 1316
8.Vondráková MarkétaBrateyko Solomiya         
9.Tenglová VendulaIlčíková Anežka         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tenglová Vendula02Brateyko Solomiya20
Radnicová Lenka12Ilčíková Anežka11
Vondráková Markéta02Kmeťová Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:5241:166TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaPalkovská Ivana49-1012 3110
2.Čechová DanaVybíralová Monika363  3020
3.Šlehobrová SimonaSlezáková Stanislava626  3030
4.Čechová DanaPalkovská Ivana481  3040
5.Mikulcová KristýnaSlezáková Stanislava9-795 3150
6.Telecká JanaVybíralová Monika-18-4-7 1351
7.Čechová DanaSlezáková Stanislava636  3061
8.Telecká JanaPalkovská Ivana         
9.Mikulcová KristýnaVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna20Palkovská Ivana02
Čechová Dana30Vybíralová Monika11
Šlehobrová Simona10Slezáková Stanislava03
Telecká Jana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Ratajský Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:9296:237MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cheng XinyueSáglová Miroslava-67510 3110
2.Adámková KarinHrachová Marie1269  3020
3.Éllö VivienKubátová Hana95-47 3130
4.Adámková KarinSáglová Miroslava48-127 3140
5.Cheng XinyueKubátová Hana-12-7-7  0341
6.Éllö VivienHrachová Marie2117  3051
7.Adámková KarinKubátová Hana46-6-7-92352
8.Éllö VivienSáglová Miroslava481  3062
9.Cheng XinyueHrachová Marie         
10.Širučková Aneta
Adámková Karin
 
 
Hrachová Marie
Kubátová Hana
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Cheng Xinyue11Ságlová Miroslava03
Adámková Karin21Hrachová Marie02
Éllö Vivien30Kubátová Hana21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy