Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloň Josef
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Rozínek Jiří ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16333:307SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítovcová DanielaSlezáková Stanislava111013  3010
2.Ilievová DagmarVybíralová Monika6-7-6153220
3.Blašková ZdenaNikitchanka Alina7-9-76-82321
4.Ilievová DagmarSlezáková Stanislava899  3031
5.Vítovcová DanielaNikitchanka Alina-5-7-2  0332
6.Blašková ZdenaVybíralová Monika662  3042
7.Ilievová DagmarNikitchanka Alina-3-9-3  0343
8.Blašková ZdenaSlezáková Stanislava449  3053
9.Vítovcová DanielaVybíralová Monika-8-7-7  0354
10.Blašková Zdena
Ilievová Dagmar
 
 
Nikitchanka Alina
Slezáková Stanislava
 
 
6-93-963264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítovcová Daniela12Slezáková Stanislava03
Ilievová Dagmar21Vybíralová Monika12
Blašková Zdena21Nikitchanka Alina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Kozáková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:Sazimová Terezie
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Jirásek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:18272:289nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempererová AnnaSáglová Miroslava-2-5-4  0301
2.Stachová OlesjaKotková Daniela976  3011
3.Jirásková TerezaKubátová Hana-7-7-6  0312
4.Stachová OlesjaSáglová Miroslava829  3022
5.Klempererová AnnaKubátová Hana-6-3-5  0323
6.Jirásková TerezaKotková Daniela443  3033
7.Stachová OlesjaKubátová Hana-12393 3143
8.Jirásková TerezaSáglová Miroslava-4-9-7  0344
9.Klempererová AnnaKotková Daniela-47-4583254
10.Stachová Olesja
Jirásková Tereza
 
 
Ságlová Miroslava
Kubátová Hana
 
 
-7-10-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klempererová Anna12Ságlová Miroslava21
Stachová Olesja30Kotková Daniela03
Jirásková Tereza12Kubátová Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:65:19201:261TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková TerezaŠlehobrová Simona8-7611 3110
2.Poláková VeronikaMikulcová Kristýna-96-910-52311
3.Matějovská AnnaČechová Dana-8-6-11  0312
4.Poláková VeronikaŠlehobrová Simona-2-6-8  0313
5.Pytlíková TerezaČechová Dana-10-5-9  0314
6.Matějovská AnnaMikulcová Kristýna-9-1-6  0315
7.Poláková VeronikaČechová Dana-11-6-15  0316
8.Matějovská AnnaŠlehobrová Simona         
9.Pytlíková TerezaMikulcová Kristýna         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pytlíková Tereza11Šlehobrová Simona11
Poláková Veronika03Mikulcová Kristýna20
Matějovská Anna02Čechová Dana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Motlíková Ilona
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Polák Jindřich
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18157:221MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radnicová LenkaAdámková Karin-3-5-8  0301
2.Tenglová VendulaŠiručková Aneta-7-6-6  0302
3.Procházková OlgaCheng Xinyue-9-11-8  0303
4.Tenglová VendulaAdámková Karin5-10-4-3 1304
5.Radnicová LenkaCheng Xinyue-6-877-102305
6.Procházková OlgaŠiručková Aneta-5-8-7  0306
7.Tenglová VendulaCheng Xinyue         
8.Procházková OlgaAdámková Karin         
9.Radnicová LenkaŠiručková Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Radnicová Lenka02Adámková Karin20
Tenglová Vendula02Širučková Aneta20
Procházková Olga02Cheng Xinyue20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy