Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Mikeska Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3213:125SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harabaszová LenkaMatějovská Anna-5754 3110
2.Partyka NataliaPoláková Veronika258  3020
3.Ševčíková MarkétaStará Kateřina842  3030
4.Partyka NataliaMatějovská Anna656  3040
5.Harabaszová LenkaStará Kateřina78-85 3150
6.Ševčíková MarkétaPoláková Veronika5-232 3160
7.Partyka NataliaStará Kateřina         
8.Ševčíková MarkétaMatějovská Anna         
9.Harabaszová LenkaPoláková Veronika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Harabaszová Lenka20Matějovská Anna02
Partyka Natalia20Poláková Veronika02
Ševčíková Markéta20Stará Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Juřík Adam
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:524:19405:388nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaVeselá Jaroslava9-382 3110
2.Brateyko SolomiyaVondráková Markéta547  3020
3.Kmeťová VeronikaRadnicová Lenka-313-59-62321
4.Brateyko SolomiyaVeselá Jaroslava838  3031
5.Ilčíková AnežkaRadnicová Lenka-89-7-8 1332
6.Kmeťová VeronikaVondráková Markéta-7847 3142
7.Brateyko SolomiyaRadnicová Lenka-810-88-122343
8.Kmeťová VeronikaVeselá Jaroslava3-98-6-82344
9.Ilčíková AnežkaVondráková Markéta-97-4973254
10.Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
Radnicová Lenka
Veselá Jaroslava
 
 
11-7-108-62355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ilčíková Anežka21Veselá Jaroslava12
Brateyko Solomiya21Vondráková Markéta03
Kmeťová Veronika12Radnicová Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Michalčíková Vladislava
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Koušová Dagmar
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malíková Jana
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:18159:234TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková KláraŠlehobrová Simona-2-5-2  0301
2.Slezáková StanislavaKapounová Barbora662  3011
3.Pyskatá DenisaMikulcová Kristýna-84-57-52312
4.Slezáková StanislavaŠlehobrová Simona-5-11-9  0313
5.Malíková KláraMikulcová Kristýna-2-3-2  0314
6.Pyskatá DenisaKapounová Barbora-69-6-8 1315
7.Slezáková StanislavaMikulcová Kristýna-5-7-2  0316
8.Pyskatá DenisaŠlehobrová Simona         
9.Malíková KláraKapounová Barbora         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Malíková Klára02Šlehobrová Simona20
Slezáková Stanislava12Kapounová Barbora11
Pyskatá Denisa02Mikulcová Kristýna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Pustka Mikuláš
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:20249:299MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaŠiručková Aneta76-5-10-92301
2.Rusnáková MarkétaAdámková Karin-3-11-8  0302
3.Kubátová HanaÉllö Vivien863  3012
4.Rusnáková MarkétaŠiručková Aneta-2-2-6  0313
5.Ságlová MiroslavaÉllö Vivien-8-1-7  0314
6.Kubátová HanaAdámková Karin67-57 3124
7.Rusnáková MarkétaÉllö Vivien-311-4-3 1325
8.Kubátová HanaŠiručková Aneta7-953 3135
9.Ságlová MiroslavaAdámková Karin-8-8-3  0336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava03Širučková Aneta21
Rusnáková Markéta03Adámková Karin21
Kubátová Hana30Éllö Vivien21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy