Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:611:20283:312TJ Sokol Nusle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stará KateřinaVeselá Jaroslava-9937 3110
2.Poláková VeronikaVondráková Markéta9-1536 3120
3.Matějovská AnnaRadnicová Lenka-57-8-5 1321
4.Poláková VeronikaVeselá Jaroslava5-6-9-6 1322
5.Stará KateřinaRadnicová Lenka-11-11-6  0323
6.Matějovská AnnaVondráková Markéta-6-8-16  0324
7.Poláková VeronikaRadnicová Lenka89-12-8-62325
8.Matějovská AnnaVeselá Jaroslava-1-56-9 1326
9.Stará KateřinaVondráková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stará Kateřina11Veselá Jaroslava21
Poláková Veronika12Vondráková Markéta11
Matějovská Anna03Radnicová Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:20229:283MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarAdámková Karin78-8-473210
2.Blašková ZdenaKučerová Aneta-7-108-8 1311
3.Štefcová KristýnaÉllö Vivien-714-10-4 1312
4.Blašková ZdenaAdámková Karin-7-488-82313
5.Blašková DagmarÉllö Vivien-7-8-4  0314
6.Štefcová KristýnaKučerová Aneta-9-9-8  0315
7.Blašková ZdenaÉllö Vivien-9-6-10  0316
8.Štefcová KristýnaAdámková Karin         
9.Blašková DagmarKučerová Aneta         
10.Blašková Zdena
Rozínková Daniela
 
 
Éllö Vivien
Kučerová Aneta
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar11Adámková Karin11
Blašková Zdena03Kučerová Aneta20
Štefcová Kristýna02Éllö Vivien30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Sedloňová Aneta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Sazimová Terezie
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:21216:301TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozáková TerezaMikulcová Kristýna-7-4-6  0301
2.Mynářová KarolínaErtlová Simona-7-6-9  0302
3.Stachová OlesjaČechová Dana-5-6-5  0303
4.Mynářová KarolínaMikulcová Kristýna-613-6773213
5.Kozáková TerezaČechová Dana-3-4-4  0314
6.Stachová OlesjaErtlová Simona-6878 3124
7.Mynářová KarolínaČechová Dana-4-410-9 1325
8.Stachová OlesjaMikulcová Kristýna-58-6-11 1326
9.Kozáková TerezaErtlová Simona-7-4-10  03  
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Čechová Dana
Mikulcová Kristýna
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kozáková Tereza02Mikulcová Kristýna21
Mynářová Karolína12Ertlová Simona11
Stachová Olesja12Čechová Dana30
Byla provedena antidopingová kontrola - p. Kacafírek, MUDr. Říhová Hráčky Stakhová, Mynářová, Mikulcová, Čechová



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:12327:277SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaKubátová Hana-11-3-9  0301
2.Štrbíková RenataRusnáková Markéta534  3011
3.Harabaszová LenkaSáglová Miroslava998  3021
4.Štrbíková RenataKubátová Hana6-11814 3131
5.Ševčíková MarkétaSáglová Miroslava7-9-3-7 1332
6.Harabaszová LenkaRusnáková Markéta748  3042
7.Štrbíková RenataSáglová Miroslava4510  3052
8.Harabaszová LenkaKubátová Hana-8-974-72353
9.Ševčíková MarkétaRusnáková Markéta8-6-7563263
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta12Kubátová Hana21
Štrbíková Renata30Rusnáková Markéta03
Harabaszová Lenka21Ságlová Miroslava12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19361:343nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaSlezáková Stanislava-66-10583210
2.Brateyko SolomiyaVybíralová Monika6711  3020
3.Kmeťová VeronikaNikitchanka Alina-710-7-10 1321
4.Brateyko SolomiyaSlezáková Stanislava33-93 3131
5.Ilčíková AnežkaNikitchanka Alina-9-8-6  0332
6.Kmeťová VeronikaVybíralová Monika-7-5-9  0333
7.Brateyko SolomiyaNikitchanka Alina-11188 3143
8.Kmeťová VeronikaSlezáková Stanislava-98-68-102344
9.Ilčíková AnežkaVybíralová Monika3115  3054
10.Brateyko Solomiya
Pelcmanová Alexandra
 
 
Nikitchanka Alina
Slezáková Stanislava
 
 
-10-76-9 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ilčíková Anežka21Slezáková Stanislava12
Brateyko Solomiya30Vybíralová Monika12
Kmeťová Veronika03Nikitchanka Alina21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:24339:389TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaMikulcová Kristýna-69-9-10 1301
2.Blašková ZdenaKapounová Barbora-8876 3111
3.Štefcová KristýnaČechová Dana66-7-493221
4.Blašková ZdenaMikulcová Kristýna10-639 3131
5.Rozínková DanielaČechová Dana-8-8-8  0332
6.Štefcová KristýnaKapounová Barbora7-7-7993242
7.Blašková ZdenaČechová Dana-2-3-2  0343
8.Štefcová KristýnaMikulcová Kristýna-76-7-10 1344
9.Rozínková DanielaKapounová Barbora-10-5-6  0345
10.Blašková Zdena
Štefcová Kristýna
 
 
Čechová Dana
Mikulcová Kristýna
 
 
-5117-6-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Daniela03Mikulcová Kristýna21
Blašková Zdena21Kapounová Barbora12
Štefcová Kristýna21Čechová Dana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Kačer Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu18. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:18188:258MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová AnetaAdámková Karin-7-2-6  0301
2.Mynářová KarolínaÉllö Vivien-12-2-10  0302
3.Stachová OlesjaKučerová Aneta-8-479-82303
4.Mynářová KarolínaAdámková Karin7910  3013
5.Sedloňová AnetaKučerová Aneta-4-8-8  0314
6.Stachová OlesjaÉllö Vivien-3-8-2  0315
7.Mynářová KarolínaKučerová Aneta-13-610-9 1316
8.Stachová OlesjaAdámková Karin6-4-6-6 13  
9.Sedloňová AnetaÉllö Vivien         
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Éllö Vivien
Kučerová Aneta
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sedloňová Aneta02Adámková Karin11
Mynářová Karolína12Éllö Vivien20
Stachová Olesja02Kučerová Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslůav
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu18. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:5241:192SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaSlezáková Stanislava91014  3010
2.Harabaszová LenkaVybíralová Monika468  3020
3.Štrbíková RenataNikitchanka Alina-7-25-7 1321
4.Harabaszová LenkaSlezáková Stanislava477  3031
5.Ševčíková MarkétaNikitchanka Alina1068  3041
6.Štrbíková RenataVybíralová Monika576  3051
7.Harabaszová LenkaNikitchanka Alina-658-383261
8.Štrbíková RenataSlezáková Stanislava656  30  
9.Ševčíková MarkétaVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta20Slezáková Stanislava02
Harabaszová Lenka30Vybíralová Monika02
Štrbíková Renata11Nikitchanka Alina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslůav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu18. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:20301:328CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaSáglová Miroslava-5896 3110
2.Brateyko SolomiyaŠtěpánová Gabriela74-1110 3120
3.Kmeťová VeronikaKubátová Hana-113-8-5 1321
4.Brateyko SolomiyaSáglová Miroslava567  3031
5.Ilčíková AnežkaKubátová Hana-3-1-3  0332
6.Kmeťová VeronikaŠtěpánová Gabriela8-11-9-7 1333
7.Brateyko SolomiyaKubátová Hana-7-8-4  0334
8.Kmeťová VeronikaSáglová Miroslava7-8-9-6 1335
9.Ilčíková AnežkaŠtěpánová Gabriela15-6-97-92336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka12Ságlová Miroslava12
Brateyko Solomiya21Štěpánová Gabriela21
Kmeťová Veronika03Kubátová Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Michalcikova Vladislava
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Koušová Dagmar
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malíková Jana
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:67:21189:269CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková KláraSáglová Miroslava-0-5-4  0301
2.Nikitchanka AlinaŠtěpánová Gabriela-7424 3111
3.Vybíralová MonikaKubátová Hana-6-4-7  0312
4.Nikitchanka AlinaSáglová Miroslava-7-57-8 1313
5.Malíková KláraKubátová Hana-1-5-4  0314
6.Vybíralová MonikaŠtěpánová Gabriela-8-8-3  0315
7.Nikitchanka AlinaKubátová Hana11-9-5643225
8.Vybíralová MonikaSáglová Miroslava-6-3-5  0326
9.Malíková KláraŠtěpánová Gabriela         
10.Nikitchanka Alina
Slezáková Stanislava
 
 
Kubátová Hana
Ságlová Miroslava
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Malíková Klára02Ságlová Miroslava30
Nikitchanka Alina21Štěpánová Gabriela11
Vybíralová Monika03Kubátová Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Ratajský Vít
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:34Rozhodčí:Kuřil Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:66:18170:243SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinPartyka Natalia8-3-2-8 1301
2.Kučerová AnetaŠevčíková Markéta-10-975-42302
3.Cheng XinyueŠtrbíková Renata10-6-6-5 1303
4.Kučerová AnetaPartyka Natalia-2-3-6  0304
5.Adámková KarinŠtrbíková Renata-7104-5-62305
6.Cheng XinyueŠevčíková Markéta-5-6-9  0306
7.Kučerová AnetaŠtrbíková Renata         
8.Cheng XinyuePartyka Natalia         
9.Adámková KarinŠevčíková Markéta         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Štrbíková Renata
Partyka Natalia
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin02Partyka Natalia20
Kučerová Aneta02Ševčíková Markéta20
Cheng Xinyue02Štrbíková Renata20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:11312:280TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaKmeťová Veronika938  3010
2.Kapounová BarboraIlčíková Anežka969  3020
3.Ertlová SimonaBrateyko Solomiya7-8-8-6 1321
4.Kapounová BarboraKmeťová Veronika69-712 3131
5.Mikulcová KristýnaBrateyko Solomiya5-6-5-7 1332
6.Ertlová SimonaIlčíková Anežka7108  3042
7.Kapounová BarboraBrateyko Solomiya-57-10-6 1343
8.Ertlová SimonaKmeťová Veronika799  3053
9.Mikulcová KristýnaIlčíková Anežka65-97 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna21Kmeťová Veronika03
Kapounová Barbora21Ilčíková Anežka03
Ertlová Simona21Brateyko Solomiya30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Drahota Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Menger Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:21393:382nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaRozínková Daniela86-11-7-62301
2.Radnicová LenkaBlašková Dagmar-95-9643211
3.Veselá JaroslavaBlašková Zdena-9-5-5  0312
4.Radnicová LenkaRozínková Daniela116-8-9-72313
5.Vondráková MarkétaBlašková Zdena-9-8-2  0314
6.Veselá JaroslavaBlašková Dagmar649  3024
7.Radnicová LenkaBlašková Zdena6-866 3134
8.Veselá JaroslavaRozínková Daniela6-313-8-72335
9.Vondráková MarkétaBlašková Dagmar99-8-1353245
10.Radnicová Lenka
Veselá Jaroslava
 
 
Rozínková Daniela
Blašková Zdena
 
 
77-56 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vondráková Markéta12Rozínková Daniela30
Radnicová Lenka21Blašková Dagmar03
Veselá Jaroslava12Blašková Zdena21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí BenzinaRozhodčí:Škopek Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:613:20273:313SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keroušová MichaelaKozáková Tereza-9510-563210
2.Poláková VeronikaStachová Olesja5-5-5-9 1311
3.Matějovská AnnaMynářová Karolína-5-3-5  0312
4.Poláková VeronikaKozáková Tereza896  3022
5.Keroušová MichaelaMynářová Karolína-7-11-9  0323
6.Matějovská AnnaStachová Olesja-6-8-6  0324
7.Poláková VeronikaMynářová Karolína-5-5511-52325
8.Matějovská AnnaKozáková Tereza655  3035
9.Keroušová MichaelaStachová Olesja-710-5-6 1336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Keroušová Michaela12Kozáková Tereza03
Poláková Veronika12Stachová Olesja30
Matějovská Anna12Mynářová Karolína30
Vrchní rozhodčí Pavelek se omluvil.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:13302:283TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaPartyka Natalia117-79 3110
2.Čechová DanaŠevčíková Markéta633  3020
3.Ertlová SimonaŠtrbíková Renata-710-4-6 1321
4.Čechová DanaPartyka Natalia-49-91043231
5.Mikulcová KristýnaŠtrbíková Renata-7-3-4  0332
6.Ertlová SimonaŠevčíková Markéta794  3042
7.Čechová DanaŠtrbíková Renata-1495-863252
8.Ertlová SimonaPartyka Natalia-668-1083262
9.Mikulcová KristýnaŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna11Partyka Natalia03
Čechová Dana30Ševčíková Markéta02
Ertlová Simona21Štrbíková Renata21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Kuřil Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Ratajský Vít
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Hýbner Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:7247:193MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienKmeťová Veronika746  3010
2.Kučerová AnetaŠevčíková Klára6310  3020
3.Adámková KarinBrateyko Solomiya-10-6-3  0321
4.Kučerová AnetaKmeťová Veronika-5718 3131
5.Éllö VivienBrateyko Solomiya-8388 3141
6.Adámková KarinŠevčíková Klára663  3051
7.Cheng XinyueBrateyko Solomiya12-710-573261
8.Adámková KarinKmeťová Veronika-8-8102732  
9.Éllö VivienŠevčíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien20Kmeťová Veronika02
Kučerová Aneta20Ševčíková Klára02
Adámková Karin11Brateyko Solomiya12
Cheng Xinyue10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí BenzinaRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:24406:427nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keroušová MichaelaRozínková Daniela-7-9-5  0301
2.Poláková VeronikaBlašková Dagmar-94-8633211
3.Matějovská AnnaBlašková Zdena-7-11710-62312
4.Poláková VeronikaRozínková Daniela-9-761163222
5.Stará KateřinaBlašková Zdena-3-3-7  0323
6.Matějovská AnnaBlašková Dagmar-10-399-52324
7.Poláková VeronikaBlašková Zdena2-59-3-102325
8.Matějovská AnnaRozínková Daniela49-109 3135
9.Stará KateřinaBlašková Dagmar109-6-1073245
10.Poláková Veronika
Matějovská Anna
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
-8-8710103255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Keroušová Michaela01Rozínková Daniela12
Poláková Veronika21Blašková Dagmar12
Matějovská Anna12Blašková Zdena30
Stará Kateřina11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Menger Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Drahota Jiří
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:16347:322nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaStachová Olesja-5-6-3  0301
2.Radnicová LenkaSedloňová Aneta662  3011
3.Veselá JaroslavaMynářová Karolína-9-7-8  0312
4.Radnicová LenkaStachová Olesja65-9-8-102313
5.Vondráková MarkétaMynářová Karolína-8-87-3 1314
6.Veselá JaroslavaSedloňová Aneta1255  3024
7.Radnicová LenkaMynářová Karolína11-7610 3134
8.Veselá JaroslavaStachová Olesja784  3044
9.Vondráková MarkétaSedloňová Aneta678  3054
10.Radnicová Lenka
Veselá Jaroslava
 
 
Mynářová Karolína
Stachová Olesja
 
 
-148-611-82355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondráková Markéta12Stachová Olesja21
Radnicová Lenka21Sedloňová Aneta03
Veselá Jaroslava21Mynářová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:20381:361SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarMynářová Karolína-76-10-9 1301
2.Blašková ZdenaKozáková Tereza829  3011
3.Štefcová KristýnaStachová Olesja-9-8-8  0312
4.Blašková ZdenaMynářová Karolína14-469 3122
5.Blašková DagmarStachová Olesja-59-107-92323
6.Štefcová KristýnaKozáková Tereza3-822 3133
7.Blašková ZdenaStachová Olesja9-97-5-122334
8.Štefcová KristýnaMynářová Karolína-89-56-52335
9.Blašková DagmarKozáková Tereza728  3045
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
-610-10-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blašková Dagmar12Mynářová Karolína21
Blašková Zdena21Kozáková Tereza03
Štefcová Kristýna12Stachová Olesja30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Juřík Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:7261:185SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaMatějovská Anna5411  3010
2.Brateyko SolomiyaStará Kateřina358  3020
3.Pelcmanová AlexandraPoláková Veronika10-9-5-9 1321
4.Brateyko SolomiyaMatějovská Anna157  3031
5.Ilčíková AnežkaPoláková Veronika-3964 3141
6.Pelcmanová AlexandraStará Kateřina-871-1143251
7.Brateyko SolomiyaPoláková Veronika4-448 3161
8.Pelcmanová AlexandraMatějovská Anna         
9.Ilčíková AnežkaStará Kateřina         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka20Matějovská Anna02
Brateyko Solomiya30Stará Kateřina02
Pelcmanová Alexandra11Poláková Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:3217:116SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaVeselá Jaroslava726  3010
2.Partyka NataliaVondráková Markéta823  3020
3.Harabaszová LenkaRadnicová Lenka799  3030
4.Partyka NataliaVeselá Jaroslava445  3040
5.Ševčíková MarkétaRadnicová Lenka-8-8-3  0341
6.Harabaszová LenkaVondráková MarkétaWO    3051
7.Partyka NataliaRadnicová Lenka935  3061
8.Harabaszová LenkaVeselá Jaroslava79   20  
9.Ševčíková MarkétaVondráková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta11Veselá Jaroslava02
Partyka Natalia30Vondráková Markéta01
Harabaszová Lenka10Radnicová Lenka12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Hrachová Marie
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:19227:264TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková MarkétaČechová Dana-9-8-6  0301
2.Kubátová HanaErtlová Simona75-910 3111
3.Ságlová MiroslavaMikulcová Kristýna10-9-3-9 1312
4.Kubátová HanaČechová Dana-6-6-5  0313
5.Rusnáková MarkétaMikulcová Kristýna-3-10-7  0314
6.Ságlová MiroslavaErtlová Simona10-6-9-6 1315
7.Kubátová HanaKapounová Barbora523  3025
8.Ságlová MiroslavaČechová Dana-11-9-5  0326
9.Rusnáková MarkétaErtlová Simona-4-4-6  03  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rusnáková Markéta02Čechová Dana30
Kubátová Hana21Ertlová Simona11
Ságlová Miroslava03Mikulcová Kristýna20
   Kapounová Barbora01
Pouze jeden rozhodčí s licencí u stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Michalčíková Vladislava
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Koušová Dagmar
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:64:18150:239MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková KláraAdámková Karin-5-6-6  0301
2.Pyskatá DenisaÉllö Vivien-4-2-6  0302
3.Slezáková StanislavaKučerová Aneta8614  3012
4.Pyskatá DenisaAdámková Karin-4-7-6  0313
5.Malíková KláraKučerová Aneta-6-6-7  0314
6.Slezáková StanislavaÉllö Vivien-11-4-7  0315
7.Pyskatá DenisaKučerová Aneta-4-311-5 1316
8.Slezáková StanislavaAdámková Karin-9-5-7  03  
9.Malíková KláraÉllö Vivien         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Malíková Klára02Adámková Karin20
Pyskatá Denisa03Éllö Vivien20
Slezáková Stanislava11Kučerová Aneta21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Mikeska Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3213:125SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harabaszová LenkaMatějovská Anna-5754 3110
2.Partyka NataliaPoláková Veronika258  3020
3.Ševčíková MarkétaStará Kateřina842  3030
4.Partyka NataliaMatějovská Anna656  3040
5.Harabaszová LenkaStará Kateřina78-85 3150
6.Ševčíková MarkétaPoláková Veronika5-232 3160
7.Partyka NataliaStará Kateřina         
8.Ševčíková MarkétaMatějovská Anna         
9.Harabaszová LenkaPoláková Veronika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Harabaszová Lenka20Matějovská Anna02
Partyka Natalia20Poláková Veronika02
Ševčíková Markéta20Stará Kateřina02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Juřík Adam
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:524:19405:388nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaVeselá Jaroslava9-382 3110
2.Brateyko SolomiyaVondráková Markéta547  3020
3.Kmeťová VeronikaRadnicová Lenka-313-59-62321
4.Brateyko SolomiyaVeselá Jaroslava838  3031
5.Ilčíková AnežkaRadnicová Lenka-89-7-8 1332
6.Kmeťová VeronikaVondráková Markéta-7847 3142
7.Brateyko SolomiyaRadnicová Lenka-810-88-122343
8.Kmeťová VeronikaVeselá Jaroslava3-98-6-82344
9.Ilčíková AnežkaVondráková Markéta-97-4973254
10.Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
Radnicová Lenka
Veselá Jaroslava
 
 
11-7-108-62355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ilčíková Anežka21Veselá Jaroslava12
Brateyko Solomiya21Vondráková Markéta03
Kmeťová Veronika12Radnicová Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Michalčíková Vladislava
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Koušová Dagmar
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malíková Jana
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:18159:234TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková KláraErtlová Simona-2-5-2  0301
2.Slezáková StanislavaKapounová Barbora662  3011
3.Pyskatá DenisaMikulcová Kristýna-84-57-52312
4.Slezáková StanislavaErtlová Simona-5-11-9  0313
5.Malíková KláraMikulcová Kristýna-2-3-2  0314
6.Pyskatá DenisaKapounová Barbora-69-6-8 1315
7.Slezáková StanislavaMikulcová Kristýna-5-7-2  0316
8.Pyskatá DenisaErtlová Simona         
9.Malíková KláraKapounová Barbora         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Malíková Klára02Ertlová Simona20
Slezáková Stanislava12Kapounová Barbora11
Pyskatá Denisa02Mikulcová Kristýna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Pustka Mikuláš
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:20249:299MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaKučerová Aneta76-5-10-92301
2.Rusnáková MarkétaAdámková Karin-3-11-8  0302
3.Kubátová HanaÉllö Vivien863  3012
4.Rusnáková MarkétaKučerová Aneta-2-2-6  0313
5.Ságlová MiroslavaÉllö Vivien-8-1-7  0314
6.Kubátová HanaAdámková Karin67-57 3124
7.Rusnáková MarkétaÉllö Vivien-311-4-3 1325
8.Kubátová HanaKučerová Aneta7-953 3135
9.Ságlová MiroslavaAdámková Karin-8-8-3  0336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ságlová Miroslava03Kučerová Aneta21
Rusnáková Markéta03Adámková Karin21
Kubátová Hana30Éllö Vivien21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Makovický Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:20384:386nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaKučerová Aneta5-7-128-42301
2.Čechová DanaAdámková Karin866  3011
3.Ertlová SimonaÉllö Vivien610-410 3121
4.Čechová DanaKučerová Aneta11-76-1153231
5.Mikulcová KristýnaÉllö Vivien-5-5-12  0332
6.Ertlová SimonaCheng Xinyue88-6-2-72333
7.Čechová DanaÉllö Vivien96-61 3143
8.Ertlová SimonaKučerová Aneta10-8-10-7 1344
9.Mikulcová KristýnaCheng Xinyue13-12-6-5 1345
10.Mikulcová Kristýna
Ertlová Simona
 
 
Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
74-87 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikulcová Kristýna03Kučerová Aneta21
Čechová Dana30Adámková Karin01
Ertlová Simona12Éllö Vivien12
   Cheng Xinyue20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Motlík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:13320:287TJ Sokol Nusle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaPyskatá Denisa996  3010
2.Radnicová LenkaSlezáková Stanislava835  3020
3.Veselá JaroslavaNikitchanka Alina8-7-5-10 1321
4.Radnicová LenkaPyskatá Denisa589  3031
5.Vondráková MarkétaNikitchanka Alina-9-5-7  0332
6.Veselá JaroslavaSlezáková Stanislava6-887 3142
7.Radnicová LenkaNikitchanka Alina7-12-7-11 1343
8.Veselá JaroslavaPyskatá Denisa385  3053
9.Vondráková MarkétaSlezáková Stanislava-7-3-8  0354
10.Radnicová Lenka
Veselá Jaroslava
 
 
Nikitchanka Alina
Slezáková Stanislava
 
 
6108  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vondráková Markéta12Pyskatá Denisa03
Radnicová Lenka21Slezáková Stanislava12
Veselá Jaroslava21Nikitchanka Alina30
Na utkání byla dopingová kontrola. Paní Lenka Rudová a paní Iveta Rudová.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18125:225CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stará KateřinaHrachová Marie-6-11-8  0301
2.Matějovská AnnaSáglová Miroslava6-8-8-11 1302
3.Poláková VeronikaKubátová Hana-8-3-8  0303
4.Matějovská AnnaHrachová Marie-28-49-42304
5.Stará KateřinaKubátová Hana-5-3-3  0305
6.Poláková VeronikaSáglová MiroslavaWO    0306
7.Matějovská AnnaKubátová Hana         
8.Poláková VeronikaHrachová Marie         
9.Stará KateřinaSáglová Miroslava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stará Kateřina02Hrachová Marie20
Matějovská Anna02Ságlová Miroslava10
Poláková Veronika01Kubátová Hana20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Kozáková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Sedloňová Aneta
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18122:223SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempererová AnnaŠevčíková Markéta-3-4-7  0301
2.Sazimová TerezieHarabaszová Lenka-7-1-4  0302
3.Jirásková TerezaPartyka Natalia-7-3-3  0303
4.Sazimová TerezieŠevčíková Markéta8-5-4-6 1304
5.Klempererová AnnaPartyka Natalia-1-4-3  0305
6.Jirásková TerezaHarabaszová Lenka5-8-711-102306
7.Sazimová TereziePartyka Natalia-9-5-6  03  
8.Jirásková TerezaŠevčíková Markéta         
9.Klempererová AnnaHarabaszová Lenka         
10.Jirásková Tereza
Klempererová Anna
 
 
Štrbíková Renata
Partyka Natalia
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klempererová Anna02Ševčíková Markéta20
Sazimová Terezie02Harabaszová Lenka20
Jirásková Tereza02Partyka Natalia20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloň Josef
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:218:10277:226SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaIlčíková Anežka338  3010
2.Blašková DagmarKmeťová Veronika644  3020
3.Štefcová KristýnaBrateyko Solomiya-6-4-8  0321
4.Blašková DagmarIlčíková Anežka137-119 3131
5.Rozínková DanielaBrateyko Solomiya-9-8-4  0332
6.Blašková ZdenaKmeťová Veronika2-1091 3142
7.Blašková DagmarBrateyko Solomiya-85-7883252
8.Blašková ZdenaIlčíková Anežka878  3062
9.Rozínková DanielaKmeťová Veronika         
10.Blašková Zdena
Rozínková Daniela
 
 
Brateyko Solomiya
Ilčíková Anežka
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela11Ilčíková Anežka03
Blašková Dagmar30Kmeťová Veronika02
Štefcová Kristýna01Brateyko Solomiya21
Blašková Zdena20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:319:13296:286SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovská AnnaSlezáková Stanislava79-68 3110
2.Poláková VeronikaPyskatá Denisa64-712 3120
3.Stará KateřinaNikitchanka Alina-7-7-5  0321
4.Poláková VeronikaSlezáková Stanislava1153  3031
5.Matějovská AnnaNikitchanka Alina-7-4-4  0332
6.Stará KateřinaPyskatá Denisa4910  3042
7.Poláková VeronikaNikitchanka Alina8-11-3-6 1343
8.Stará KateřinaSlezáková Stanislava4-48-993253
9.Matějovská AnnaPyskatá Denisa1059  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Matějovská Anna21Slezáková Stanislava03
Poláková Veronika21Pyskatá Denisa03
Stará Kateřina21Nikitchanka Alina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Motlík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:19194:257CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková MarkétaHrachová Marie-1-3-3  0301
2.Radnicová LenkaKubátová Hana7-8-8-6 1302
3.Veselá JaroslavaSáglová Miroslava-4-8-7  0303
4.Radnicová LenkaHrachová Marie75-910 3113
5.Vondráková MarkétaSáglová Miroslava-11-7-5  0314
6.Veselá JaroslavaKubátová Hana-5-8-6  0315
7.Radnicová LenkaSáglová Miroslava-107-99-92316
8.Veselá JaroslavaHrachová Marie-457-2-923  
9.Vondráková MarkétaKubátová Hana         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vondráková Markéta02Hrachová Marie11
Radnicová Lenka12Kubátová Hana20
Veselá Jaroslava02Ságlová Miroslava30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:65:19184:258SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaŠevčíková Markéta-9-4-6  0301
2.Blašková DagmarPartyka Natalia-9-516-10 1302
3.Štefcová KristýnaŠtrbíková Renata-5-89-7 1303
4.Blašková DagmarŠevčíková Markéta119-63 3113
5.Rozínková DanielaŠtrbíková Renata-5-7-8  0314
6.Štefcová KristýnaPartyka Natalia-3-7-4  0315
7.Blašková DagmarŠtrbíková Renata-5-6-6  0316
8.Štefcová KristýnaŠevčíková Markéta         
9.Rozínková DanielaPartyka Natalia         
10.Rozínková Daniela
Blašková Dagmar
 
 
Štrbíková Renata
Harabaszová Lenka
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela02Ševčíková Markéta11
Blašková Dagmar12Partyka Natalia20
Štefcová Kristýna02Štrbíková Renata30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:613:18287:302SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrofová TerezaIlčíková Anežka-3-6-9  0301
2.Mynářová KarolínaKmeťová Veronika12128  3011
3.Stachová OlesjaBrateyko Solomiya-1178-9-62312
4.Mynářová KarolínaIlčíková Anežka-105-83-92313
5.Štrofová TerezaBrateyko Solomiya-1-6-9  0314
6.Stachová OlesjaKmeťová Veronika1298  3024
7.Mynářová KarolínaBrateyko Solomiya-6-10-9  0325
8.Stachová OlesjaIlčíková Anežka547  3035
9.Štrofová TerezaKmeťová Veronika-9-6-8  0336
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Brateyko Solomiya
Ilčíková Anežka
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrofová Tereza03Ilčíková Anežka21
Mynářová Karolína12Kmeťová Veronika12
Stachová Olesja21Brateyko Solomiya30
ŽK Mynáčová - Zahození pálky



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu30. 08. 2016 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4229:160SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaIlčíková Anežka78-7-7103210
2.Partyka NataliaKmeťová Veronika-7446 3120
3.Štrbíková RenataPelcmanová Alexandra64-94 3130
4.Partyka NataliaIlčíková Anežka566  3040
5.Ševčíková MarkétaPelcmanová Alexandra897  3050
6.Štrbíková RenataKmeťová Veronika877  3060
7.Partyka NataliaPelcmanová Alexandra         
8.Štrbíková RenataIlčíková Anežka         
9.Ševčíková MarkétaKmeťová Veronika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta20Ilčíková Anežka02
Partyka Natalia20Kmeťová Veronika02
Štrbíková Renata20Pelcmanová Alexandra02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Kendzior Svatislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Kahánek Petr
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:12328:292CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrachová MarieRozínková Daniela7105  3010
2.Ságlová MiroslavaBlašková Dagmar-9-794123220
3.Kubátová HanaBlašková Zdena447  3030
4.Ságlová MiroslavaRozínková Daniela9-594 3140
5.Hrachová MarieBlašková Zdena-7-14-7  0341
6.Kubátová HanaBlašková Dagmar7-7-98-82342
7.Ságlová MiroslavaBlašková Zdena-1598-1093252
8.Kubátová HanaŠtefcová Kristýna38-312 3162
9.Hrachová MarieBlašková Dagmar         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hrachová Marie11Rozínková Daniela02
Ságlová Miroslava30Blašková Dagmar11
Kubátová Hana21Blašková Zdena12
   Štefcová Kristýna01
ŽK - Ságlová - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Michalčíková Vladislava
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:19334:341SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková KláraMynářová Karolína-3-8-11  0301
2.Nikitchanka AlinaKozáková Tereza752  3011
3.Slezáková StanislavaStachová Olesja7-2-2-9 1312
4.Nikitchanka AlinaMynářová Karolína976  3022
5.Vybíralová MonikaStachová Olesja-158-6-62323
6.Slezáková StanislavaKozáková Tereza66-89 3133
7.Nikitchanka AlinaStachová Olesja78-9-9-92334
8.Slezáková StanislavaMynářová Karolína-5-7-8  0335
9.Vybíralová MonikaKozáková Tereza697  3045
10.Slezáková Stanislava
Nikitchanka Alina
 
 
Mynářová Karolína
Stachová Olesja
 
 
9-67-9-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára01Mynářová Karolína21
Nikitchanka Alina21Kozáková Tereza03
Slezáková Stanislava12Stachová Olesja30
Vybíralová Monika11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Kuřil Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5249:174MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cheng XinyuePolívková Barbora1-1310-953210
2.Kučerová AnetaBošinová Aneta742  3020
3.Adámková KarinMatějovská Anna-81285 3130
4.Kučerová AnetaPolívková Barbora6710  3040
5.Cheng XinyueMatějovská Anna-7595 3150
6.Adámková KarinBošinová Aneta-9865 3160
7.Kučerová AnetaMatějovská Anna         
8.Adámková KarinPolívková Barbora         
9.Cheng XinyueBošinová Aneta         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Matějovská Anna
Polívková Barbora
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Cheng Xinyue20Polívková Barbora02
Kučerová Aneta20Bošinová Aneta02
Adámková Karin20Matějovská Anna02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6262:206TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertlová SimonaVeselá Jaroslava943  3010
2.Mikulcová KristýnaTenglová Vendula597  3020
3.Kapounová BarboraRadnicová Lenka1099  3030
4.Mikulcová KristýnaVeselá Jaroslava-81074 3140
5.Ertlová SimonaRadnicová Lenka5-79-3-72341
6.Kapounová BarboraTenglová Vendula6510  3051
7.Mikulcová KristýnaRadnicová Lenka-69-8463261
8.Kapounová BarboraVeselá Jaroslava978  30  
9.Ertlová SimonaTenglová Vendula         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ertlová Simona11Veselá Jaroslava02
Mikulcová Kristýna30Tenglová Vendula02
Kapounová Barbora20Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Michalčíková Vladislava
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Koušová Dagmar
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malíková Jana
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:21211:309SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaBlašková Zdena-4WO   0301
2.Nikitchanka AlinaBlašková Dagmar673  3011
3.Slezáková StanislavaRozínková Daniela-75-4-5 1312
4.Nikitchanka AlinaBlašková Zdena8-7148 3122
5.Vybíralová MonikaRozínková DanielaWO    0323
6.Slezáková StanislavaBlašková Dagmar76-6-7-42324
7.Nikitchanka AlinaŠtefcová Kristýna-847-233234
8.Slezáková StanislavaBlašková Zdena-8-5-7  0335
9.Vybíralová MonikaBlašková DagmarWO    0336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vybíralová Monika01Blašková Zdena21
Nikitchanka Alina30Blašková Dagmar11
Slezáková Stanislava03Rozínková Daniela10
   Štefcová Kristýna01
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Zubek Stanislav
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:19402:370CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaStachová Olesja-8-8-5  0301
2.Kubátová HanaKozáková Tereza6510  3011
3.Ságlová MiroslavaMynářová Karolína-5-1238-72312
4.Kubátová HanaStachová Olesja-9-93373222
5.Štěpánová GabrielaMynářová Karolína-6-310-7 1323
6.Ságlová MiroslavaKozáková Tereza365  3033
7.Kubátová HanaMynářová Karolína-6108-1293243
8.Ságlová MiroslavaStachová Olesja-9125-9-62344
9.Štěpánová GabrielaKozáková Tereza79-84 3154
10.Štěpánová Gabriela
Kubátová Hana
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
-89-6673264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štěpánová Gabriela12Stachová Olesja21
Kubátová Hana30Kozáková Tereza03
Ságlová Miroslava12Mynářová Karolína21
Žlutá karta - Stachová Olesja, Hradec Králové - vulgární výkřiky Žlutá karta - Mynářová Karolína - Hradec Králové - hození pálky do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0198:106TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertlová SimonaPolívková Barbora579  3010
2.Mikulcová KristýnaBošinová Aneta645  3020
3.Kapounová BarboraMatějovská Anna959  3030
4.Mikulcová KristýnaPolívková Barbora825  3040
5.Ertlová SimonaMatějovská Anna658  3050
6.Kapounová BarboraBošinová Aneta265  3060
7.Mikulcová KristýnaMatějovská Anna         
8.Kapounová BarboraPolívková Barbora         
9.Ertlová SimonaBošinová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ertlová Simona20Polívková Barbora02
Mikulcová Kristýna20Bošinová Aneta02
Kapounová Barbora20Matějovská Anna02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Kuřil Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2214:157MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cheng XinyueVeselá Jaroslava769  3010
2.Adámková KarinTenglová Vendula-9859 3120
3.Kučerová AnetaRadnicová Lenka787  3030
4.Adámková KarinVeselá Jaroslava698  3040
5.Cheng XinyueRadnicová Lenka11-338 3150
6.Kučerová AnetaTenglová Vendula6711  3060
7.Adámková KarinRadnicová Lenka         
8.Kučerová AnetaVeselá Jaroslava         
9.Cheng XinyueTenglová Vendula         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Veselá Jaroslava
Radnicová Lenka
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Cheng Xinyue20Veselá Jaroslava02
Adámková Karin20Tenglová Vendula02
Kučerová Aneta20Radnicová Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Motlík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:13301:304TJ Sokol Nusle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaPoláková Veronika10710  3010
2.Radnicová LenkaPytlíková Tereza9135  3020
3.Vondráková MarkétaMatějovská Anna9-5-67-62321
4.Radnicová LenkaPoláková Veronika-2-14-6  0322
5.Tenglová VendulaMatějovská Anna-1149-673232
6.Vondráková MarkétaPytlíková Tereza5-772 3142
7.Radnicová LenkaMatějovská Anna6912  3052
8.Vondráková MarkétaPoláková VeronikaWO    0353
9.Tenglová VendulaPytlíková Tereza6-7116 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tenglová Vendula30Poláková Veronika11
Radnicová Lenka21Pytlíková Tereza03
Vondráková Markéta11Matějovská Anna12
WO01WO10
Hráčka Vondráková odstoupila z utkání pro nevolnost.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Ratajský Vít
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:13326:283MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaBlašková Dagmar-6-9-5  0301
2.Éllö VivienŠtefcová Kristýna1384  3011
3.Adámková KarinBlašková Zdena-3-853-32312
4.Éllö VivienBlašková Dagmar3132  3022
5.Petrovová NikitaBlašková Zdena-6-69-8 1323
6.Adámková KarinRozínková Daniela-6-78743233
7.Éllö VivienBlašková Zdena9-1046 3143
8.Adámková KarinBlašková Dagmar448  3053
9.Petrovová NikitaRozínková Daniela-10987 3163
10.Éllö Vivien
Adámková Karin
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta01Blašková Dagmar12
Éllö Vivien30Štefcová Kristýna01
Adámková Karin21Blašková Zdena21
Petrovová Nikita11Rozínková Daniela02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3217:147TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertlová SimonaSazimová Terezie298  3010
2.Kapounová BarboraKozáková Tereza6128  3020
3.Čechová DanaStachová Olesja6-273 3130
4.Kapounová BarboraSazimová Terezie65-74 3140
5.Mikulcová KristýnaStachová Olesja-7989 3150
6.Čechová DanaKozáková Tereza345  3060
7.Kapounová BarboraStachová Olesja         
8.Čechová DanaSazimová Terezie         
9.Mikulcová KristýnaKozáková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ertlová Simona10Sazimová Terezie02
Kapounová Barbora20Kozáková Tereza02
Čechová Dana20Stachová Olesja02
Mikulcová Kristýna10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Zubek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:63:19155:233SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubátová HanaPartyka Natalia-8-7-6  0301
2.Ságlová MiroslavaŠtrbíková Renata-6-5-7  0302
3.Rusnáková MarkétaHarabaszová Lenka-9-5-5  0303
4.Ságlová MiroslavaPartyka Natalia-5-7-10  0304
5.Kubátová HanaHarabaszová Lenka810-64 3114
6.Rusnáková MarkétaŠtrbíková Renata-7-6-2  0315
7.Ságlová MiroslavaHarabaszová Lenka-10-8-2  0316
8.Rusnáková MarkétaPartyka Natalia-5-1-10  03  
9.         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kubátová Hana11Partyka Natalia20
Ságlová Miroslava03Štrbíková Renata20
Rusnáková Markéta02Harabaszová Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15335:281KST BOKA Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaBrateyko Solomiya-8-7-11  0301
2.Nikitchanka AlinaKmeťová Veronika514  3011
3.Weberová IvanaIlčíková Anežka-76-11-3 1312
4.Nikitchanka AlinaBrateyko Solomiya1273  3022
5.Slezáková StanislavaIlčíková Anežka29-103 3132
6.Weberová IvanaKmeťová Veronika-9-7-9  0333
7.Nikitchanka AlinaIlčíková Anežka745  3043
8.Weberová IvanaBrateyko Solomiya-11-8-4  0344
9.Slezáková StanislavaKmeťová Veronika9136  3054
10.Nikitchanka Alina
Slezáková Stanislava
 
 
Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
-736-743264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slezáková Stanislava21Brateyko Solomiya21
Nikitchanka Alina30Kmeťová Veronika12
Weberová Ivana03Ilčíková Anežka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:23Rozhodčí:Makovický Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:19415:396TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertlová SimonaRozínková Daniela-8769 3110
2.Čechová DanaBlašková Dagmar686  3020
3.Mikulcová KristýnaBlašková Zdena-985-4-82321
4.Čechová DanaRozínková Daniela9-897 3131
5.Ertlová SimonaBlašková Zdena-4668 3141
6.Mikulcová KristýnaBlašková Dagmar-8-8-11  0342
7.Čechová DanaBlašková Zdena-1688-8-142343
8.Mikulcová KristýnaRozínková Daniela4-13-6673253
9.Ertlová SimonaBlašková Dagmar-7-69-9 1354
10.Ertlová Simona
Mikulcová Kristýna
 
 
Blašková Dagmar
Štefcová Kristýna
 
 
10-9-5893264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ertlová Simona21Rozínková Daniela03
Čechová Dana21Blašková Dagmar21
Mikulcová Kristýna12Blašková Zdena21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Ratajský Vít
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1219:153MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinSazimová Terezie81011  3010
2.Kučerová AnetaKozáková Tereza653  3020
3.Éllö VivienStachová Olesja798  3030
4.Kučerová AnetaSazimová Terezie588  3040
5.Adámková KarinStachová Olesja1047  3050
6.Tušlová VeronikaKozáková Tereza19-768 3160
7.Kučerová AnetaStachová OlesjaWO    03  
8.Tušlová VeronikaSazimová Terezie         
9.Adámková KarinKozáková Tereza         
10.Adámková Karin
Kučerová Aneta
 
 
Stachová Olesja
Sazimová Terezie
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin20Sazimová Terezie02
Kučerová Aneta20Kozáková Tereza02
Éllö Vivien10Stachová Olesja02
Tušlová Veronika10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Malíková Alžběta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:69:18217:273SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaPartyka Natalia98-4-8-62301
2.Nikitchanka AlinaŠevčíková Markéta5611  3011
3.Weberová IvanaŠtrbíková Renata8-5-9-2 1312
4.Nikitchanka AlinaPartyka Natalia94-13-7-22313
5.Slezáková StanislavaŠtrbíková Renata9-8-4-7 1314
6.Weberová IvanaŠevčíková Markéta-10-7-8  0315
7.Nikitchanka AlinaŠtrbíková Renata-4-2-10  0316
8.Weberová IvanaPartyka Natalia-4-8   02  
9.Slezáková StanislavaŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Slezáková Stanislava02Partyka Natalia20
Nikitchanka Alina12Ševčíková Markéta11
Weberová Ivana02Štrbíková Renata30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Zubek Stanislav
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20351:344SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságlová MiroslavaBrateyko Solomiya-12-10-7  0301
2.Kubátová HanaKmeťová Veronika2-776 3111
3.Štěpánová GabrielaIlčíková Anežka-9-9-7  0312
4.Kubátová HanaBrateyko Solomiya1248  3022
5.Ságlová MiroslavaIlčíková Anežka7107  3032
6.Štěpánová GabrielaKmeťová Veronika5-6-9-12 1333
7.Kubátová HanaIlčíková Anežka-6264 3143
8.Štěpánová GabrielaBrateyko Solomiya-25-9-6 1344
9.Ságlová MiroslavaKmeťová Veronika9-47-7-172345
10.Kubátová Hana
Ságlová Miroslava
 
 
Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
-7-8-17  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ságlová Miroslava12Brateyko Solomiya21
Kubátová Hana30Kmeťová Veronika21
Štěpánová Gabriela03Ilčíková Anežka12
ŽK Ságlová Miroslava - zahození pálky na kurt



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Aleš Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Daňa Hynek
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:218:10264:229CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrachová MarieWeberová Ivana4811  3010
2.Kubátová HanaVybíralová Monika659  3020
3.Ságlová MiroslavaSlezáková Stanislava-5-3-6  0321
4.Kubátová HanaWeberová Ivana4510  3031
5.Hrachová MarieSlezáková Stanislava-5-84693241
6.Ságlová MiroslavaVybíralová Monika-4-10-9  0342
7.Kubátová HanaSlezáková Stanislava9-6-7873252
8.Ságlová MiroslavaWeberová Ivana634  3062
9.Hrachová MarieVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hrachová Marie20Weberová Ivana03
Kubátová Hana30Vybíralová Monika11
Ságlová Miroslava12Slezáková Stanislava12
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Juřík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany, u fotbalového stadionuRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16374:334SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataÉllö Vivien99-33 3110
2.Partyka NataliaKučerová Aneta9-967 3120
3.Harabaszová LenkaAdámková Karin-10-77-10 1321
4.Partyka NataliaÉllö Vivien-88-89-82322
5.Štrbíková RenataAdámková Karin8-762 3132
6.Harabaszová LenkaKučerová Aneta-8-58-8 1333
7.Partyka NataliaAdámková Karin766  3043
8.Harabaszová LenkaÉllö Vivien9-9-9-6 1344
9.Štrbíková RenataKučerová Aneta547  3054
10.Štrbíková Renata
Partyka Natalia
 
 
Adámková Karin
Kučerová Aneta
 
 
8-676 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štrbíková Renata30Éllö Vivien21
Partyka Natalia21Kučerová Aneta12
Harabaszová Lenka03Adámková Karin12
ŽK - Harabaszová utkání č.6 - Nesportovní chování - hození rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany, u fotbalového stadionuRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
15:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:64:18189:214TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmeťová VeronikaErtlová Simona-3-7-8  0301
2.Ilčíková AnežkaČechová DanaWO    3011
3.Ševčíková KláraMikulcová Kristýna-6-107-14 1312
4.Ilčíková AnežkaErtlová Simona-8-8-9  0313
5.Kmeťová VeronikaMikulcová Kristýna-9-10-10  0314
6.Ševčíková KláraČechová Dana-7-6-7  0315
7.Ilčíková AnežkaMikulcová Kristýna-4-9-10  0316
8.Ševčíková KláraErtlová Simona         
9.Kmeťová VeronikaČechová Dana         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kmeťová Veronika02Ertlová Simona20
Ilčíková Anežka02Čechová Dana10
Ševčíková Klára02Mikulcová Kristýna30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:221:9315:200SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarTenglová Vendula545  3010
2.Rozínková DanielaWO    3020
3.Štefcová KristýnaRadnicová Lenka-787-7113230
4.Rozínková DanielaTenglová Vendula585  3040
5.Blašková DagmarRadnicová Lenka6-9-11-10 1341
6.Štefcová KristýnaWO    3051
7.Rozínková DanielaRadnicová Lenka-117-108-92352
8.Štefcová KristýnaTenglová Vendula-8376 3162
9.Blašková Dagmar         
10.Blašková Zdena
Rozínková Daniela
 
 
Radnicová Lenka
Tenglová Vendula
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar11Tenglová Vendula03
Rozínková Daniela11Radnicová Lenka21
Štefcová Kristýna20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Sazimová Terezie
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20364:361nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynářová KarolínaMatějovská Anna10-983 3110
2.Stachová OlesjaStará Kateřina798  3020
3.Jirásková TerezaPoláková Veronika-0-5-6  0321
4.Stachová OlesjaMatějovská Anna68-8-8-52322
5.Mynářová KarolínaPoláková Veronika5-7-138-52323
6.Jirásková TerezaStará Kateřina-8-8-9  0324
7.Stachová OlesjaPoláková Veronika9-986 3134
8.Jirásková TerezaMatějovská Anna-9-410-7 1335
9.Mynářová KarolínaStará Kateřina-9573 3145
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Poláková Veronika
Matějovská Anna
 
 
8-54-853255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mynářová Karolína21Matějovská Anna21
Stachová Olesja21Stará Kateřina12
Jirásková Tereza03Poláková Veronika21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany, u fotbalového stadionuRozhodčí:Juřík Miroslav
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:222:11335:286SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harabaszová LenkaČechová Dana-10611-10-82301
2.Štrbíková RenataMikulcová Kristýna8113  3011
3.Partyka NataliaErtlová Simona725  3021
4.Štrbíková RenataČechová Dana-488-963231
5.Harabaszová LenkaErtlová Simona-76-77-92332
6.Partyka NataliaMikulcová Kristýna119-9-793242
7.Štrbíková RenataErtlová Simona968  3052
8.Partyka NataliaČechová Dana-7878 3162
9.Harabaszová LenkaMikulcová Kristýna-11137  21  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Harabaszová Lenka02Čechová Dana12
Štrbíková Renata30Mikulcová Kristýna02
Partyka Natalia30Ertlová Simona12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany, u fotbalového stadionuRozhodčí:Ševčík Petr
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:65:20193:263MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaAdámková Karin3-9-7-5 1301
2.Ševčíková KláraKučerová Aneta-95-11-2 1302
3.Brateyko SolomiyaÉllö Vivien-8-7-4  0303
4.Ševčíková KláraAdámková Karin-4-3-7  0304
5.Ilčíková AnežkaÉllö Vivien-13-11-6  0305
6.Brateyko SolomiyaKučerová Aneta106-9-10103215
7.Ševčíková KláraÉllö Vivien-2-1-8  0316
8.Brateyko SolomiyaAdámková Karin         
9.Ilčíková AnežkaKučerová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka02Adámková Karin20
Ševčíková Klára03Kučerová Aneta11
Brateyko Solomiya11Éllö Vivien30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:9299:248SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaMatějovská Anna-7474 3110
2.Blašková DagmarStará Kateřina558  3020
3.Štefcová KristýnaPoláková Veronika67-99 3130
4.Blašková DagmarMatějovská Anna6-10-7-12 1331
5.Rozínková DanielaPoláková Veronika10-7-7963241
6.Štefcová KristýnaStará Kateřina12105  3051
7.Blašková DagmarPoláková Veronika12-10-13963261
8.Štefcová KristýnaMatějovská Anna7-813 31  
9.Rozínková DanielaStará Kateřina         
10.Rozínková Daniela
Blašková Dagmar
 
 
Poláková Veronika
Matějovská Anna
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela20Matějovská Anna11
Blašková Dagmar21Stará Kateřina02
Štefcová Kristýna20Poláková Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:11284:209SVS Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynářová KarolínaTenglová Vendula954  3010
2.Stachová OlesjaWO    3020
3.Sazimová TerezieRadnicová Lenka-5-6-5  0321
4.Stachová OlesjaTenglová Vendula-7165 3131
5.Mynářová KarolínaRadnicová Lenka-712-2-6 1332
6.Sazimová TerezieWO    3042
7.Stachová OlesjaRadnicová Lenka5-118-953252
8.Sazimová TerezieTenglová Vendula-6912-553262
9.Mynářová Karolína         
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Radnicová Lenka
Tenglová Vendula
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mynářová Karolína11Tenglová Vendula03
Stachová Olesja20Radnicová Lenka21
Sazimová Terezie11   
WO20WO02
ŽK - Mynářová - vzteklé odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Truněček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Hrunka Jakub
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:611:21252:316SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozáková TerezaRozínková Daniela-66-97-82301
2.Stachová OlesjaŠtefcová Kristýna9-1068 3111
3.Mynářová KarolínaBlašková Zdena10-87-923221
4.Stachová OlesjaRozínková Daniela-11-6714-02322
5.Kozáková TerezaBlašková Zdena-7-2-10  0323
6.Mynářová KarolínaBlašková Dagmar-85-8-9 1324
7.Stachová OlesjaBlašková Zdena-9-5WO  0325
8.Mynářová KarolínaRozínková DanielaWO    0326
9.Kozáková TerezaBlašková Dagmar         
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kozáková Tereza02Rozínková Daniela20
Stachová Olesja12Štefcová Kristýna01
Mynářová Karolína11Blašková Zdena21
   Blašková Dagmar10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:21319:361nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stará KateřinaBrateyko Solomiya-7-4-4  0301
2.Poláková VeronikaKmeťová Veronika6-677 3111
3.Matějovská AnnaIlčíková Anežka6-9-2783221
4.Poláková VeronikaBrateyko Solomiya958  3031
5.Stará KateřinaIlčíková Anežka-8-1-6  0332
6.Matějovská AnnaKmeťová Veronika-2-3-4  0333
7.Poláková VeronikaIlčíková Anežka4-1137 3143
8.Matějovská AnnaBrateyko Solomiya-858-5-102344
9.Stará KateřinaKmeťová Veronika-9-49-5 1345
10.Poláková Veronika
Matějovská Anna
 
 
Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
126-6-3103255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stará Kateřina03Brateyko Solomiya21
Poláková Veronika30Kmeťová Veronika21
Matějovská Anna12Ilčíková Anežka12
p.Pavelek se řádně omluvil.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Polák Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:20233:290SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaŠevčíková Markéta10-8-10-3 1301
2.Radnicová LenkaŠtrbíková Renata-8-4-8  0302
3.Procházková OlgaHarabaszová Lenka8-3-8-6 1303
4.Radnicová LenkaŠevčíková Markéta678  3013
5.Tenglová VendulaHarabaszová Lenka-6115-953223
6.Procházková OlgaŠtrbíková Renata-6-2-9  0324
7.Radnicová LenkaHarabaszová Lenka9-7-7-8 1325
8.Procházková OlgaŠevčíková Markéta-4-6-9  0326
9.Tenglová VendulaŠtrbíková Renata-4    01  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tenglová Vendula11Ševčíková Markéta21
Radnicová Lenka12Štrbíková Renata20
Procházková Olga03Harabaszová Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:17322:293TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká JanaRusnáková Markéta-6-9-5  0301
2.Čechová DanaHrachová Marie2210  3011
3.Mikulcová KristýnaKubátová Hana-6-9-8  0312
4.Čechová DanaRusnáková Markéta544  3022
5.Telecká JanaKubátová Hana-3-2-7  0323
6.Mikulcová KristýnaHrachová Marie-5-6-10  0324
7.Čechová DanaKubátová Hana-6-1210773234
8.Mikulcová KristýnaRusnáková Markéta775  3044
9.Ertlová SimonaHrachová Marie-8383 3154
10.Čechová Dana
Mikulcová Kristýna
 
 
Kubátová Hana
Hrachová Marie
 
 
58-10-1033264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana02Rusnáková Markéta12
Čechová Dana30Hrachová Marie12
Mikulcová Kristýna12Kubátová Hana21
Ertlová Simona10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Ratajský Vít
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5247:184MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaSlezáková Stanislava5210  3010
2.Adámková KarinWeberová Ivana-1075-9103220
3.Cheng XinyueVybíralová Monika1066  3030
4.Adámková KarinSlezáková Stanislava3-9106 3140
5.Kučerová AnetaVybíralová Monika-61085 3150
6.Cheng XinyueWeberová Ivana5-81010 3160
7.Adámková KarinMalíková Klára536  30  
8.Cheng XinyueSlezáková Stanislava         
9.Kučerová AnetaWeberová Ivana         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Slezáková Stanislava
Vybíralová Monika
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučerová Aneta20Slezáková Stanislava02
Adámková Karin20Weberová Ivana02
Cheng Xinyue20Vybíralová Monika02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín ARozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:18118:212SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková TerezaŠtrbíková Renata-7-9-4  0301
2.Matějovská AnnaŠevčíková Markéta13-7-10-6 1302
3.Beranová SáraHarabaszová Lenka-3-3-4  0303
4.Matějovská AnnaŠtrbíková Renata-6-3-1  0304
5.Pytlíková TerezaHarabaszová Lenka-8-7-7  0305
6.Beranová SáraŠevčíková Markéta-3-7-8  0306
7.Matějovská AnnaHarabaszová Lenka         
8.Beranová SáraŠtrbíková Renata         
9.Pytlíková TerezaŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pytlíková Tereza02Štrbíková Renata20
Matějovská Anna02Ševčíková Markéta20
Beranová Sára02Harabaszová Lenka20
Dopingová kontrola - Pytlíková,Beranová Štrbíková,Harabaszová



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Polák Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Motlíková Ilona
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:19215:250SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaBrateyko Solomiya-104-107-62301
2.Radnicová LenkaIlčíková Anežka8-922 3111
3.Vondráková MarkétaKmeťová Veronika-4-9-3  0312
4.Radnicová LenkaBrateyko Solomiya-7-78-2 1313
5.Tenglová VendulaKmeťová Veronika6-8-5-9 1314
6.Vondráková MarkétaIlčíková Anežka-5-3-5  0315
7.Radnicová LenkaKmeťová Veronika-92-7-9 1316
8.Vondráková MarkétaBrateyko Solomiya         
9.Tenglová VendulaIlčíková Anežka         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tenglová Vendula02Brateyko Solomiya20
Radnicová Lenka12Ilčíková Anežka11
Vondráková Markéta02Kmeťová Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:5241:166TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaWeberová Ivana49-1012 3110
2.Čechová DanaVybíralová Monika363  3020
3.Ertlová SimonaSlezáková Stanislava626  3030
4.Čechová DanaWeberová Ivana481  3040
5.Mikulcová KristýnaSlezáková Stanislava9-795 3150
6.Telecká JanaVybíralová Monika-18-4-7 1351
7.Čechová DanaSlezáková Stanislava636  3061
8.Telecká JanaWeberová Ivana         
9.Mikulcová KristýnaVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna20Weberová Ivana02
Čechová Dana30Vybíralová Monika11
Ertlová Simona10Slezáková Stanislava03
Telecká Jana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Ratajský Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:9296:237MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cheng XinyueSáglová Miroslava-67510 3110
2.Adámková KarinHrachová Marie1269  3020
3.Éllö VivienKubátová Hana95-47 3130
4.Adámková KarinSáglová Miroslava48-127 3140
5.Cheng XinyueKubátová Hana-12-7-7  0341
6.Éllö VivienHrachová Marie2117  3051
7.Adámková KarinKubátová Hana46-6-7-92352
8.Éllö VivienSáglová Miroslava481  3062
9.Cheng XinyueHrachová Marie         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Hrachová Marie
Kubátová Hana
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Cheng Xinyue11Ságlová Miroslava03
Adámková Karin21Hrachová Marie02
Éllö Vivien30Kubátová Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Kuřil Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Ratajský Vít
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Hýbner Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:18375:338nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová AnetaČechová Dana7-12-12-12 1301
2.Éllö VivienMikulcová Kristýna5-5610 3111
3.Adámková KarinErtlová Simona9-104-10-92312
4.Éllö VivienČechová Dana-610-7-11 1313
5.Kučerová AnetaErtlová Simona686  3023
6.Adámková KarinMikulcová Kristýna-10645 3133
7.Éllö VivienErtlová Simona346  3043
8.Adámková KarinČechová Dana-12-8-5  0344
9.Kučerová AnetaMikulcová Kristýna-6-10-9  0345
10.Adámková Karin
Kučerová Aneta
 
 
Mikulcová Kristýna
Ertlová Simona
 
 
4-9910 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučerová Aneta12Čechová Dana30
Éllö Vivien21Mikulcová Kristýna12
Adámková Karin12Ertlová Simona12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Michalčíková
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malíková Klára
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:221:13325:289KST BOKA Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaProcházková Olga-2-84-10 1301
2.Weberová IvanaTenglová Vendula9-8-7593211
3.Nikitchanka AlinaRadnicová Lenka7-996 3121
4.Weberová IvanaProcházková Olga99-10-9-32322
5.Slezáková StanislavaRadnicová Lenka-5611-833232
6.Nikitchanka AlinaTenglová Vendula645  3042
7.Weberová IvanaRadnicová Lenka-4119-743252
8.Nikitchanka AlinaProcházková Olga288  3062
9.Slezáková StanislavaTenglová Vendula         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Slezáková Stanislava11Procházková Olga21
Weberová Ivana21Tenglová Vendula02
Nikitchanka Alina30Radnicová Lenka03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Zubek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Daňa Hynek
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:5247:178CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrachová MarieStará Kateřina6411  3010
2.Ságlová MiroslavaJírová Monika657  3020
3.Kubátová HanaPoláková Veronika939  3030
4.Ságlová MiroslavaStará Kateřina-4947 3140
5.Hrachová MariePoláková Veronika-10-79-7 1341
6.Kubátová HanaJírová Monika744  3051
7.Ságlová MiroslavaPoláková Veronika46-88 3161
8.Kubátová HanaStará Kateřina287  30  
9.Hrachová MarieJírová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hrachová Marie11Stará Kateřina02
Ságlová Miroslava30Jírová Monika02
Kubátová Hana20Poláková Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Kmeťo Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1206:65SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Partyka NataliaKlempererová Anna135  3010
2.Ševčíková MarkétaMynářová Karolína1WO   3020
3.Harabaszová LenkaKozáková Tereza7-881 3130
4.Ševčíková MarkétaKlempererová Anna338  3040
5.Partyka NataliaKozáková Tereza833  3050
6.Harabaszová LenkaMynářová KarolínaWO    3060
7.Ševčíková MarkétaKozáková Tereza         
8.Harabaszová LenkaKlempererová Anna         
9.Partyka NataliaMynářová Karolína         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Partyka Natalia20Klempererová Anna02
Ševčíková Markéta20Mynářová Karolína01
Harabaszová Lenka10Kozáková Tereza02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:19383:354SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková KláraRozínková Daniela-69-7-6 1301
2.Brateyko SolomiyaBlašková Dagmar-7766 3111
3.Kmeťová VeronikaŠtefcová Kristýna-10656 3121
4.Brateyko SolomiyaRozínková Daniela-21244 3131
5.Ševčíková KláraŠtefcová Kristýna10-7-6863241
6.Kmeťová VeronikaBlašková Dagmar-7-9-9  0342
7.Brateyko SolomiyaŠtefcová Kristýna357  3052
8.Kmeťová VeronikaRozínková Daniela4-9-10-8 1353
9.Ševčíková KláraBlašková Dagmar-811-9-4 1354
10.Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
Rozínková Daniela
Blašková Dagmar
 
 
-1111-9743264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Klára12Rozínková Daniela21
Brateyko Solomiya30Blašková Dagmar21
Kmeťová Veronika12Štefcová Kristýna03
Bez přípomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST BOKA HlukVrchní
rozhodčí:
Michalčíková
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6258:202KST BOKA Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaJírová Monika1095  3010
2.Nikitchanka AlinaStará Kateřina298  3020
3.Slezáková StanislavaPoláková Veronika9-62-763230
4.Nikitchanka AlinaJírová Monika793  3040
5.Vybíralová MonikaPoláková Veronika-99-8-8 1341
6.Slezáková StanislavaStará Kateřina7-81010 3151
7.Nikitchanka AlinaPoláková Veronika489  3061
8.Slezáková StanislavaJírová Monika-99-7  12  
9.Vybíralová MonikaStará Kateřina         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vybíralová Monika11Jírová Monika02
Nikitchanka Alina30Stará Kateřina02
Slezáková Stanislava20Poláková Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Zubek Stanislav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:10294:255CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrachová MarieTenglová Vendula1010-9-893210
2.Ságlová MiroslavaProcházková Olga67-7-953220
3.Kubátová HanaRadnicová Lenka1157  3030
4.Ságlová MiroslavaTenglová Vendula11-8113 3140
5.Hrachová MarieRadnicová Lenka-5-55-7 1341
6.Kubátová HanaProcházková Olga7104  3051
7.Ságlová MiroslavaRadnicová Lenka12-88-743261
8.Kubátová HanaTenglová Vendula353  30  
9.Hrachová MarieProcházková Olga         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hrachová Marie11Tenglová Vendula02
Ságlová Miroslava30Procházková Olga02
Kubátová Hana20Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Kmeťo Miroslav
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:322:11318:271SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody