Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21536:488TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Koros Pavel
Karda Martin
 
 
786  3010
2.Jirásek Jiří
Špaček Michal
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
9118  3020
3.Smrček MichalHomolka Pavel55-56 3130
4.Jirásek JiříŠmíd Jan-9-9-8  0331
5.Zika OndřejKarda Martin665  3041
6.Špaček MichalKoros Pavel97-75 3151
7.Jirásek JiříHomolka Pavel-777-8-32352
8.Zika OndřejŠmíd Jan-6-9-0  0353
9.Špaček MichalKarda Martin7-65-973263
10.Smrček MichalKoros Pavel7-7-8-5 1364
11.Zika OndřejHomolka Pavel9118  3074
12.Špaček MichalŠmíd Jan-89-87-62375
13.Smrček MichalKarda Martin-811128 3185
14.Jirásek JiříKoros Pavel-6996 3195
15.Špaček MichalHomolka Pavel546  30105
16.Smrček MichalŠmíd Jan         
17.Jirásek JiříKarda Martin         
18.Zika OndřejKoros Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrček Michal21Homolka Pavel13
Jirásek Jiří12Šmíd Jan30
Zika Ondřej21Karda Martin03
Špaček Michal31Koros Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31696:545TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Navrátil Tomáš
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
86-87 3110
2.Škach Martin
Jedlička Stanislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Jedlička StanislavBauer Horst-22-88-62321
4.Navrátil TomášJaroš Antonín9-6-59-72322
5.Vajcová KateřinaEisenreich Jindřich ml.8-549 3132
6.Škach MartinWO    3042
7.Navrátil TomášBauer Horst-9-669-72343
8.Vajcová KateřinaJaroš Antonín5-7610 3153
9.Škach MartinEisenreich Jindřich ml.-97-5-10 1354
10.Jedlička StanislavWO    3064
11.Vajcová KateřinaBauer Horst-95-51193274
12.Škach MartinJaroš Antonín-5-11-6  0375
13.Jedlička StanislavEisenreich Jindřich ml.-45-7-7 1376
14.Navrátil TomášWO    3086
15.Škach MartinBauer Horst2-11-73-82387
16.Jedlička StanislavJaroš Antonín-13-711743297
17.Navrátil TomášEisenreich Jindřich ml.-10-81410-52398
18.Vajcová KateřinaWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jedlička Stanislav12Bauer Horst31
Navrátil Tomáš03Jaroš Antonín22
Vajcová Kateřina30Eisenreich Jindřich ml.31
Škach Martin03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq KLadno (Slovan Kladno)Rozhodčí:Hýža Daniel
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Voříšek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28597:568TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
-48-141083210
2.Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
Novák Petr
Záhrubský David
 
 
367  3020
3.Hýža DanielEbert Tomáš ml.-10-6-8  0321
4.Krous MartinPavlíček Ondřej8-4-11-4 1322
5.Špalek MiroslavNovák Petr-12-4-4  0323
6.Voříšek TomášZáhrubský David238  3033
7.Krous MartinEbert Tomáš ml.-5-67-1 1334
8.Špalek MiroslavPavlíček Ondřej10910  3044
9.Voříšek TomášNovák Petr-9-2-11  0345
10.Hýža DanielZáhrubský David655  3055
11.Špalek MiroslavEbert Tomáš ml.58-9-4-72356
12.Voříšek TomášPavlíček Ondřej985  3066
13.Hýža DanielNovák Petr1253  3076
14.Krous MartinZáhrubský David7714  3086
15.Voříšek TomášEbert Tomáš ml.57-96 3196
16.Hýža DanielPavlíček Ondřej-6-106-10 1397
17.Krous MartinNovák Petr-8-8-3  0398
18.Špalek MiroslavZáhrubský David11-1047 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel22Ebert Tomáš ml.31
Krous Martin13Pavlíček Ondřej22
Špalek Miroslav22Novák Petr31
Voříšek Tomáš31Záhrubský David04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1010:30270:407TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražan Jiří
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
-3-2-3  0301
2.Šmejkal Radek
Němec Tomáš
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
-8-8-10  0302
3.Jirkovský Antonín ml.Beneš Tomáš-2-5-5  0303
4.Němec TomášGlogar Jaroslav9-3-8-3 1304
5.Šmejkal RadekDvořák Zdeněk459  3014
6.Dražan JiříEhl Ladislav-3-4-6  0315
7.Němec TomášBeneš Tomáš-2-9-6  0316
8.Šmejkal RadekGlogar Jaroslav888  3026
9.Dražan JiříDvořák Zdeněk-9-4-9  0327
10.Jirkovský Antonín ml.Ehl Ladislav-6-3-3  0328
11.Šmejkal RadekBeneš Tomáš898  3038
12.Dražan JiříGlogar Jaroslav-3-7-5  0339
13.Jirkovský Antonín ml.Dvořák Zdeněk-6-7-8  03310
14.Němec TomášEhl Ladislav         
15.Dražan JiříBeneš Tomáš         
16.Jirkovský Antonín ml.Glogar Jaroslav         
17.Němec TomášDvořák Zdeněk         
18.Šmejkal RadekEhl Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirkovský Antonín ml.03Beneš Tomáš21
Němec Tomáš02Glogar Jaroslav21
Šmejkal Radek30Dvořák Zdeněk21
Dražan Jiří03Ehl Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19543:481TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Jiří
Beran Martin
 
 
Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
6123  3010
2.Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
13-9102 3120
3.Beran MartinŠtěpánek Aleš9-9-4-3 1321
4.Wagner Jaroslav st.Jícha David-9-871173231
5.Kyncl JiříPokorný Roman7-8911 3141
6.Pych Luděk ml.Bříza Josef ml.4-78-993251
7.Wagner Jaroslav st.Štěpánek Aleš7-986 3161
8.Kyncl JiříJícha David-113-77-102362
9.Pych Luděk ml.Pokorný Roman5510  3072
10.Beran MartinBříza Josef ml.1088  3082
11.Kyncl JiříŠtěpánek Aleš-896-7-52383
12.Pych Luděk ml.Jícha David9-5612 3193
13.Beran MartinPokorný Roman5-26-91132103
14.Wagner Jaroslav st.Bříza Josef ml.-88   11  
15.Pych Luděk ml.Štěpánek Aleš         
16.Beran MartinJícha David         
17.Wagner Jaroslav st.Pokorný Roman         
18.Kyncl JiříBříza Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin21Štěpánek Aleš21
Wagner Jaroslav st.20Jícha David12
Kyncl Jiří12Pokorný Roman03
Pych Luděk ml.30Bříza Josef ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32401:455TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ondřej
Jirásek Jiří
 
 
Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
-6-3-9  0301
2.Švarc Ivo
Motl Milan
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
-11-7-10  0302
3.Švarc IvoBlažek Martin-73-69-32303
4.Švarc OndřejBerger Miroslav-8811-6-42304
5.Motl MilanŠejvl Jakub9-8-7-7 1305
6.Jirásek JiříMifka Alexius105-116 3115
7.Švarc OndřejBlažek Martin-6-7-4  0316
8.Motl MilanBerger Miroslav-9-10-10  0317
9.Jirásek JiříŠejvl Jakub7-11-106-72318
10.Švarc IvoMifka Alexius-6611 3128
11.Motl MilanBlažek Martin-36-9-7 1329
12.Jirásek JiříBerger Miroslav-104-3-8 13210
13.Švarc IvoŠejvl Jakub         
14.Švarc OndřejMifka Alexius         
15.Jirásek JiříBlažek Martin         
16.Švarc IvoBerger Miroslav         
17.Švarc OndřejŠejvl Jakub         
18.Motl MilanMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Ivo11Blažek Martin30
Švarc Ondřej02Berger Miroslav30
Motl Milan03Šejvl Jakub20
Jirásek Jiří12Mifka Alexius02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy