Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23559:512TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
Levenec Petr
Špaček Michal
 
 
879  3010
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Zika Ondřej
Jirásek Jiří
 
 
656  3020
3.Wagner Jaroslav st.Zika Ondřej786  3030
4.Melíšek RomanŠpaček Michal9-7-8-9 1331
5.Kyncl JiříLevenec Petr10-1082 3141
6.Pych Luděk ml.Jirásek Jiří9-57-653251
7.Melíšek RomanZika Ondřej-5-92-5 1352
8.Kyncl JiříŠpaček Michal5-9-12-5 1353
9.Pych Luděk ml.Levenec Petr979  3063
10.Wagner Jaroslav st.Jirásek Jiří-9-4-10  0364
11.Kyncl JiříZika Ondřej8-911-9123274
12.Pych Luděk ml.Špaček Michal-68-7973284
13.Wagner Jaroslav st.Levenec Petr879  3094
14.Melíšek RomanJirásek Jiří9-10-6-12 1395
15.Pych Luděk ml.Zika Ondřej-7666 31105
16.Wagner Jaroslav st.Špaček Michal         
17.Melíšek RomanLevenec Petr         
18.Kyncl JiříJirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.21Zika Ondřej13
Melíšek Roman03Špaček Michal21
Kyncl Jiří21Levenec Petr03
Pych Luděk ml.40Jirásek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:31388:467TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vydra Milan
Švarc Ondřej
 
 
Škach Martin
Gábriš Michal
 
 
-3-104-10 1301
2.Kurel David
Švarc Ivo
 
 
Vajcová Kateřina
Bajer Jiří
 
 
-212-3-6 1302
3.Švarc IvoŠkach Martin-3696 3112
4.Vydra MilanBajer Jiří-5-7-8  0313
5.Švarc OndřejVajcová Kateřina-9-8-7  0314
6.Kurel DavidGábriš Michal7-98-6-82315
7.Vydra MilanŠkach Martin-76-8-6 1316
8.Švarc OndřejBajer Jiří99-8-7-52317
9.Kurel DavidVajcová Kateřina7-7-89-82318
10.Švarc IvoGábriš Michal-3-10-5  0319
11.Švarc OndřejŠkach Martin9610  3029
12.Kurel DavidBajer Jiří-6-96-7 13210
13.Švarc IvoVajcová Kateřina         
14.Vydra MilanGábriš Michal         
15.Kurel DavidŠkach Martin         
16.Švarc IvoBajer Jiří         
17.Vydra MilanVajcová Kateřina         
18.Švarc OndřejGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Ivo11Škach Martin12
Vydra Milan02Bajer Jiří30
Švarc Ondřej12Vajcová Kateřina20
Kurel David03Gábriš Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23567:529TTC Říčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
-810-10-6 1301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Hýža Daniel
Krous Martin
 
 
2-13109 3111
3.Jícha DavidHýža Daniel109-7-6103221
4.Bříza Josef ml.Špalek Miroslav-812-511-92322
5.Pokorný RomanNovotný Jiří-88810 3132
6.Štěpánek AlešKrous Martin556  3042
7.Bříza Josef ml.Hýža Daniel-4-10-10  0343
8.Pokorný RomanŠpalek Miroslav8-9-6-8 1344
9.Štěpánek AlešNovotný Jiří12-10119 3154
10.Jícha DavidKrous Martin-72-6693264
11.Pokorný RomanHýža Daniel7-3-91063274
12.Štěpánek AlešŠpalek Miroslav5-885 3184
13.Jícha DavidNovotný Jiří1194  3094
14.Bříza Josef ml.Krous Martin7-586 31104
15.Štěpánek AlešHýža Daniel8-58  21  
16.Jícha DavidŠpalek Miroslav         
17.Bříza Josef ml.Novotný Jiří         
18.Pokorný RomanKrous Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David30Hýža Daniel12
Bříza Josef ml.12Špalek Miroslav21
Pokorný Roman21Novotný Jiří03
Štěpánek Aleš30Krous Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
19:50Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15506:424TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
982  3010
2.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Šmejkal Radek
Černý Vít
 
 
6-577 3120
3.Gräf MilošČerný Vít10-11-127-92321
4.Berger MiroslavŠmejkal Radek-88-39-22322
5.Šejvl JakubZitta Přemysl597  3032
6.Blažek MartinJirkovský Antonín ml.569  3042
7.Berger MiroslavČerný Vít9-586 3152
8.Šejvl JakubŠmejkal Radek-911-8-7 1353
9.Blažek MartinZitta Přemysl696  3063
10.Gräf MilošJirkovský Antonín ml.352  3073
11.Šejvl JakubČerný Vít7-10-9893283
12.Blažek MartinŠmejkal Radek7-6610 3193
13.Gräf MilošZitta Přemysl68-1210 31103
14.Berger MiroslavJirkovský Antonín ml.445  30  
15.Blažek MartinČerný Vít         
16.Gräf MilošŠmejkal Radek         
17.Berger MiroslavZitta Přemysl         
18.Šejvl JakubJirkovský Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gräf Miloš21Černý Vít12
Berger Miroslav11Šmejkal Radek21
Šejvl Jakub21Zitta Přemysl03
Blažek Martin30Jirkovský Antonín ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26580:546TTC Kladno "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Chládek Luboš
Koros Pavel
 
 
8-86-793210
2.Havlíček Tomáš
Mencl Jiří
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
9-6-21043220
3.Ebert Tomáš ml.Šmíd Jan-16-8-6  0321
4.Mencl JiříHomolka Pavel-5-96-7 1322
5.Pavlíček OndřejChládek Luboš-7-9-5  0323
6.Havlíček TomášKoros Pavel678  3033
7.Mencl JiříŠmíd Jan-1188-683243
8.Pavlíček OndřejHomolka Pavel780  3053
9.Havlíček TomášChládek Luboš5610  3063
10.Ebert Tomáš ml.Koros Pavel12-7-81083273
11.Pavlíček OndřejŠmíd Jan311-112 3183
12.Havlíček TomášHomolka Pavel945  3093
13.Ebert Tomáš ml.Chládek Luboš8-10-18-7 1394
14.Mencl JiříKoros Pavel-9-8-7  0395
15.Havlíček Tomᚊmíd Jan8-16-581132105
16.Ebert Tomáš ml.Homolka Pavel6-4-109-723  
17.Mencl JiříChládek Luboš         
18.Pavlíček OndřejKoros Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ebert Tomáš ml.12Šmíd Jan13
Mencl Jiří12Homolka Pavel12
Pavlíček Ondřej21Chládek Luboš21
Havlíček Tomáš40Koros Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříbramRozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35709:708TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
910-1113 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-6-1097-92311
3.Dvořák ZdeněkBauer Horst511-8-8-182312
4.Glogar JaroslavKotrbatý Petr5-9113 3122
5.Ehl LadislavJaroš Antonín78-9-1063232
6.Beneš TomášEisenreich Jindřich ml.-12-48-6 1333
7.Glogar JaroslavBauer Horst8103  3043
8.Ehl LadislavKotrbatý Petr58-58 3153
9.Beneš TomášJaroš Antonín-4-6-10  0354
10.Dvořák ZdeněkEisenreich Jindřich ml.15-569 3164
11.Ehl LadislavBauer Horst5-7-8-11 1365
12.Beneš TomášKotrbatý Petr-7-7-7  0366
13.Dvořák ZdeněkJaroš Antonín7-8-11-7 1367
14.Glogar JaroslavEisenreich Jindřich ml.-87-51093277
15.Beneš TomášBauer Horst711-5-693287
16.Dvořák ZdeněkKotrbatý Petr-6-75-5 1388
17.Glogar JaroslavJaroš Antonín7107  3098
18.Ehl LadislavEisenreich Jindřich ml.7-689 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Zdeněk13Bauer Horst22
Glogar Jaroslav40Kotrbatý Petr22
Ehl Ladislav31Jaroš Antonín22
Beneš Tomáš13Eisenreich Jindřich ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy