Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31337:437TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Smrček Michal
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
-9-588-42301
2.Levenec Petr
Jirásek Jiří
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
7-4-9-5 1302
3.Smrček MichalPych Luděk ml.-7-84-2 1303
4.Jirásek JiříKyncl Jiří-9-10-4  0304
5.Levenec PetrWagner Jaroslav st.-4-14-10  0305
6.Zika OndřejMelíšek Roman-5-16-6 1306
7.Jirásek JiříPych Luděk ml.-11-8-9  0307
8.Levenec PetrKyncl Jiří-611-69-22308
9.Zika OndřejWagner Jaroslav st.-7-55-7 1309
10.Smrček MichalMelíšek Roman6-758 3119
11.Levenec PetrPych Luděk ml.-6-118-2 13110
12.Zika OndřejKyncl Jiří         
13.Smrček MichalWagner Jaroslav st.         
14.Jirásek JiříMelíšek Roman         
15.Zika OndřejPych Luděk ml.         
16.Smrček MichalKyncl Jiří         
17.Jirásek JiříWagner Jaroslav st.         
18.Levenec PetrMelíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smrček Michal11Pych Luděk ml.30
Jirásek Jiří02Kyncl Jiří20
Levenec Petr03Wagner Jaroslav st.20
Zika Ondřej02Melíšek Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15458:385TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Navrátil Tomáš
 
 
Kadlec Vít
Jirásek Jiří
 
 
565  3010
2.Gábriš Michal
Vajcová Kateřina
 
 
Švarc Ondřej
Švarc Ivo
 
 
-47-1214-112311
3.Navrátil TomášKadlec Vít87-1211 3121
4.Gábriš MichalŠvarc Ivo-1-4-3  0322
5.Vajcová KateřinaŠvarc Ondřej693  3032
6.Bajer JiříJirásek Jiří-5865 3142
7.Gábriš MichalKadlec Vít748  3052
8.Vajcová KateřinaŠvarc Ivo-2-9-8  0353
9.Bajer JiříŠvarc Ondřej538  3063
10.Navrátil TomášJirásek Jiří6910  3073
11.Vajcová KateřinaKadlec Vít7-669 3183
12.Bajer JiříŠvarc Ivo-10247 3193
13.Navrátil Tomᚊvarc Ondřej3-8-39432103
14.Gábriš MichalJirásek Jiří         
15.Bajer JiříKadlec Vít         
16.Navrátil Tomᚊvarc Ivo         
17.Gábriš MichalŠvarc Ondřej         
18.Vajcová KateřinaJirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Tomáš30Kadlec Vít03
Gábriš Michal11Švarc Ivo21
Vajcová Kateřina21Švarc Ondřej03
Bajer Jiří30Jirásek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq KLadno (Slovan Kladno)Rozhodčí:Voříšek Tomáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Hýža Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32569:580nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
Pokorný Roman
Fišer Štefan
 
 
664  3010
2.Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
106-94 3120
3.Hýža DanielŠtěpánek Aleš-87-11-6 1321
4.Špalek MiroslavJícha David-6-7-3  0322
5.Krous MartinPokorný Roman-13-3-7  0323
6.Voříšek TomášFišer Štefan669  3033
7.Špalek MiroslavŠtěpánek Aleš-610-3-2 1334
8.Krous MartinJícha David-5-7-6  0335
9.Voříšek TomášPokorný Roman455  3045
10.Hýža DanielFišer Štefan6-8710 3155
11.Krous MartinŠtěpánek Aleš-8-212-10 1356
12.Voříšek TomášJícha David-106910 3166
13.Hýža DanielPokorný Roman-7-1-10  0367
14.Špalek MiroslavFišer Štefan997  3077
15.Voříšek Tomᚊtěpánek Aleš965  3087
16.Hýža DanielJícha David4-10-8-6 1388
17.Špalek MiroslavPokorný Roman-7-6-6  0389
18.Novotný JiříFišer Štefan37-9-9113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel13Štěpánek Aleš31
Špalek Miroslav13Jícha David31
Krous Martin03Pokorný Roman31
Voříšek Tomáš40Fišer Štefan04
Novotný Jiří10   
Střídání hráčů v 18. kole Novotný J. za Krous M.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31253:404TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Němec Tomáš
 
 
Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
7-7118 3110
2.Dražan Jiří
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
-3-9-2  0311
3.Budělovský PetrBlažek Martin-3-7-5  0312
4.Němec Tomᚊejvl Jakub-6-5-10  0313
5.Dražan JiříBerger Miroslav-0-8-6  0314
6.Jirkovský Antonín st.Gräf Miloš-3-6-8  0315
7.Němec TomášBlažek Martin-6-611-12 1316
8.Dražan JiříŠejvl Jakub-3-3-6  0317
9.Jirkovský Antonín st.Berger Miroslav-7-7-5  0318
10.Budělovský PetrGräf Miloš-5119-5-72319
11.Dražan JiříBlažek Martin-9-1-11  03110
12.Jirkovský Antonín st.Šejvl Jakub         
13.Budělovský PetrBerger Miroslav         
14.Němec TomášGräf Miloš         
15.Jirkovský Antonín st.Blažek Martin         
16.Budělovský PetrŠejvl Jakub         
17.Němec TomášBerger Miroslav         
18.Dražan JiříGräf Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budělovský Petr02Blažek Martin30
Němec Tomáš02Šejvl Jakub20
Dražan Jiří03Berger Miroslav20
Jirkovský Antonín st.02Gräf Miloš20
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8429:313TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Pachman Tomáš
Záhrubský David
 
 
5611  3010
2.Chládek Luboš
Koros Pavel
 
 
Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
-3119-11103220
3.Homolka PavelEbert Tomáš ml.-8-8118-102321
4.Chládek LubošNovák Petr65-13-563231
5.Koros PavelPachman Tomáš259  3041
6.Šmíd JanZáhrubský David253  3051
7.Chládek LubošEbert Tomáš ml.8510  3061
8.Koros PavelNovák Petr868  3071
9.Šmíd JanPachman Tomáš258  3081
10.Homolka PavelZáhrubský David6412  3091
11.Koros PavelEbert Tomáš ml.8-886 31101
12.Šmíd JanNovák Petr5-108  21  
13.Homolka PavelPachman Tomáš         
14.Chládek LubošZáhrubský David         
15.Šmíd JanEbert Tomáš ml.         
16.Homolka PavelNovák Petr         
17.Chládek LubošPachman Tomáš         
18.Koros PavelZáhrubský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel11Ebert Tomáš ml.12
Chládek Luboš20Novák Petr02
Koros Pavel30Pachman Tomáš02
Šmíd Jan20Záhrubský David02
Teplota začátek: 18°C konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Jaroš Antonín
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Kotrbatý Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31758:728TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
-6-7109-72301
2.Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
91012  3011
3.Eisenreich Jindřich ml.Beneš Tomáš10-1010-1-112312
4.Jaroš AntonínDvořák Zdeněk-68-13483222
5.Kotrbatý PetrGlogar Jaroslav9-7-8-8 1323
6.Bauer HorstEhl Ladislav7-9-9-12 1324
7.Jaroš AntonínBeneš Tomáš-9108-6113234
8.Kotrbatý PetrDvořák Zdeněk21013  3044
9.Bauer HorstGlogar Jaroslav-7-89-4 1345
10.Eisenreich Jindřich ml.Ehl Ladislav-11-86-6 1346
11.Kotrbatý PetrBeneš Tomáš784  3056
12.Bauer HorstDvořák Zdeněk7-139-9133266
13.Eisenreich Jindřich ml.Glogar Jaroslav3-8-1012-62367
14.Jaroš AntonínEhl Ladislav1075  3077
15.Bauer HorstBeneš Tomáš3149  3087
16.Eisenreich Jindřich ml.Dvořák Zdeněk12108  3097
17.Jaroš AntonínGlogar Jaroslav7-11-1015-102398
18.Kotrbatý PetrEhl Ladislav10-6108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.13Beneš Tomáš13
Jaroš Antonín31Dvořák Zdeněk04
Kotrbatý Petr31Glogar Jaroslav40
Bauer Horst22Ehl Ladislav22
Teplota z: 21 C k: 20 C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy