Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35553:606TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Škach Martin
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
-6-55-8 1301
2.Navrátil Tomáš
Vajcová Kateřina
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-8-5-10  0302
3.Škach MartinPych Luděk ml.-9-3-7  0303
4.Navrátil TomášKyncl Jiří-106-2-6 1304
5.Vajcová KateřinaWagner Jaroslav st.-512-85-102305
6.Bajer JiříMelíšek Roman-10558 3115
7.Navrátil TomášPych Luděk ml.-38-1-7 1316
8.Vajcová KateřinaKyncl Jiří9-7-79-72317
9.Bajer JiříWagner Jaroslav st.5-6106 3127
10.Škach MartinMelíšek Roman101012  3037
11.Vajcová KateřinaPych Luděk ml.7-668 3147
12.Bajer JiříKyncl Jiří-859-11-72348
13.Škach MartinWagner Jaroslav st.-12-1-5  0349
14.Navrátil TomášMelíšek Roman-10-873103259
15.Bajer JiříPych Luděk ml.649  3069
16.Škach MartinKyncl Jiří12-3-4-7 13610
17.Navrátil TomášWagner Jaroslav st.         
18.Vajcová KateřinaMelíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škach Martin13Pych Luděk ml.22
Navrátil Tomáš12Kyncl Jiří40
Vajcová Kateřina12Wagner Jaroslav st.21
Bajer Jiří31Melíšek Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20529:491TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Levenec Petr
 
 
Švarc Ivo
Švarc Ondřej
 
 
11-688 3110
2.Zika Ondřej
Žáček Josef
 
 
Kurel David
Jirásek Jiří
 
 
71011  3020
3.Levenec PetrŠvarc Ondřej99-86 3130
4.Jirásek JiříŠvarc Ivo-3-6-3  0331
5.Žáček JosefKurel David87-6-893241
6.Zika OndřejJirásek Jiří-12846 3151
7.Jirásek JiříŠvarc Ondřej-48-1213-82352
8.Žáček JosefŠvarc Ivo-3-106-9 1353
9.Zika OndřejKurel David-109-9643263
10.Levenec PetrJirásek Jiří799  3073
11.Žáček JosefŠvarc Ondřej9-81010 3183
12.Zika OndřejŠvarc Ivo-14-510253293
13.Levenec PetrKurel David7-1057 31103
14.Jirásek JiříJirásek Jiří68   20  
15.Zika OndřejŠvarc Ondřej         
16.Levenec PetrŠvarc Ivo         
17.Jirásek JiříKurel David         
18.Žáček JosefJirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levenec Petr30Švarc Ondřej12
Jirásek Jiří02Švarc Ivo21
Žáček Josef21Kurel David03
Zika Ondřej30Jirásek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32268:402TTC Říčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Němec Tomáš
 
 
Pokorný Roman
Fišer Štefan
 
 
-95-10-7 1301
2.Dražan Jiří
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
9-6-6-2 1302
3.Budělovský PetrŠtěpánek Aleš-811-6-5 1303
4.Němec TomášJícha David-7-8-5  0304
5.Dražan JiříPokorný Roman-3-2-6  0305
6.Jirkovský Antonín ml.Fišer Štefan-6-7-2  0306
7.Němec Tomᚊtěpánek Aleš-8-711-9 1307
8.Dražan JiříJícha David-7-7-5  0308
9.Jirkovský Antonín ml.Pokorný Roman-7-3-5  0309
10.Budělovský PetrFišer Štefan-78-7233219
11.Dražan JiříŠtěpánek Aleš-4-2-4  03110
12.Jirkovský Antonín ml.Jícha David         
13.Budělovský PetrPokorný Roman         
14.Němec TomášFišer Štefan         
15.Jirkovský Antonín ml.Štěpánek Aleš         
16.Budělovský PetrJícha David         
17.Němec TomášPokorný Roman         
18.Dražan JiříFišer Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budělovský Petr11Štěpánek Aleš30
Němec Tomáš02Jícha David20
Dražan Jiří03Pokorný Roman20
Jirkovský Antonín ml.02Fišer Štefan11
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Rozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq KLadno (Slovan Kladno)Rozhodčí:Voříšek Tomáš
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Hýža Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27564:548TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
9-8-111123210
2.Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
-1012-6-6 1311
3.Hýža DanielBerger Miroslav11-7-7-11 1312
4.Špalek MiroslavBlažek Martin46-9-983222
5.Krous MartinŠejvl Jakub-3-108-2 1323
6.Voříšek TomášMifka Alexius5910  3033
7.Špalek MiroslavBerger Miroslav-89-6583243
8.Krous MartinBlažek Martin-7-4-12  0344
9.Voříšek Tomᚊejvl Jakub-8-58793254
10.Hýža DanielMifka Alexius712-38 3164
11.Novotný JiříBerger Miroslav-5-9-1  0365
12.Voříšek TomášBlažek Martin-6-83983275
13.Hýža DanielŠejvl Jakub95-98 3185
14.Špalek MiroslavMifka Alexius737  3095
15.Voříšek TomášBerger Miroslav753  30105
16.Hýža DanielBlažek Martin         
17.Špalek MiroslavŠejvl Jakub         
18.Novotný JiříMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hýža Daniel21Berger Miroslav22
Špalek Miroslav30Blažek Martin12
Krous Martin02Šejvl Jakub12
Voříšek Tomáš40Mifka Alexius03
Novotný Jiří01   
Střídání hráčů v 11. kole. Novotný J. za Krous M.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:Jaroš Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:Kotrbatý Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13443:345TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Mencl Jiří
Záhrubský David
 
 
3-88-883210
2.Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
 
 
Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
9710  3020
3.Eisenreich Jindřich ml.Novák Petr7-56-5-72321
4.Jaroš AntonínEbert Tomáš ml.787  3031
5.Kotrbatý PetrMencl Jiří505  3041
6.Bauer HorstZáhrubský David86-74 3151
7.Jaroš AntonínNovák Petr-3-7-8  0352
8.Kotrbatý PetrEbert Tomáš ml.297  3062
9.Bauer HorstMencl Jiří398  3072
10.Eisenreich Jindřich ml.Záhrubský David17-88 3182
11.Kotrbatý PetrNovák Petr10-859 3192
12.Bauer HorstEbert Tomáš ml.1-5-841132102
13.Eisenreich Jindřich ml.Mencl Jiří         
14.Jaroš AntonínZáhrubský David         
15.Bauer HorstNovák Petr         
16.Eisenreich Jindřich ml.Ebert Tomáš ml.         
17.Jaroš AntonínMencl Jiří         
18.Kotrbatý PetrZáhrubský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.11Novák Petr21
Jaroš Antonín11Ebert Tomáš ml.03
Kotrbatý Petr30Mencl Jiří02
Bauer Horst30Záhrubský David02
Teplota z: 20 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22543:470TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
8-69-883210
2.Koros Pavel
Chládek Luboš
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
5-6910 3120
3.Homolka PavelGlogar Jaroslav-1110-9-7 1321
4.Chládek LubošEhl Ladislav577  3031
5.Koros PavelDvořák Zdeněk-77-8-10 1332
6.Šmíd JanBeneš Tomáš783  3042
7.Chládek LubošGlogar Jaroslav-57-84-62343
8.Koros PavelEhl Ladislav-3-5-7  0344
9.Šmíd JanDvořák Zdeněk1294  3054
10.Homolka PavelBeneš Tomáš-94-9483264
11.Koros PavelGlogar Jaroslav-57612 3174
12.Šmíd JanEhl Ladislav542  3084
13.Homolka PavelDvořák Zdeněk-10-94663294
14.Chládek LubošBeneš Tomáš2-97-4832104
15.Šmíd JanGlogar Jaroslav         
16.Homolka PavelEhl Ladislav         
17.Chládek LubošDvořák Zdeněk         
18.Koros PavelBeneš Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel21Glogar Jaroslav21
Chládek Luboš21Ehl Ladislav12
Koros Pavel12Dvořák Zdeněk12
Šmíd Jan30Beneš Tomáš03
Teplota začátek: 18°C konec: 19°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy