Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ValdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15515:394TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Švarc Martin
Ghariani Sebastian
 
 
-7-84-9 1301
2.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Špaček Michal
Smrček Michal
 
 
6-6-9-8 1302
3.Homolka PavelŠpaček Michal-8989 3112
4.Chládek LubošSmrček Michal10-9-107103222
5.Karda MartinGhariani Sebastian654  3032
6.Šmíd JanŠvarc Martin235  3042
7.Chládek LubošŠpaček Michal1475  3052
8.Karda MartinSmrček Michal-46-7-6 1353
9.Šmíd JanGhariani Sebastian2511  3063
10.Homolka PavelŠvarc Martin7108  3073
11.Karda MartinŠpaček Michal-11-1276-52374
12.Šmíd JanSmrček MichalWO    3084
13.Homolka PavelGhariani Sebastian9810  3094
14.Chládek LubošŠvarc Martin668  30104
15.Šmíd JanŠpaček Michal58   20  
16.Homolka PavelSmrček Michal         
17.Chládek LubošGhariani Sebastian         
18.Karda MartinŠvarc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel30Špaček Michal12
Chládek Luboš30Smrček Michal11
Karda Martin12Ghariani Sebastian03
Šmíd Jan20Švarc Martin03
WO10WO01
Teplota začátek 19°C konec 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:Jaroš Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Kotrbatý Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19510:447TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Škach Martin
Jedlička Stanislav
 
 
6-78-873210
2.Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
 
 
Bajer Jiří
Vajcová Kateřina
 
 
-9799 3120
3.Eisenreich Jindřich ml.Bajer Jiří-9-4-7  0321
4.Jaroš AntonínVajcová Kateřina9-88-1183231
5.Kotrbatý PetrŠkach Martin1045  3041
6.Bauer HorstJedlička Stanislav-71177 3151
7.Jaroš AntonínBajer Jiří-7-38-7 1352
8.Kotrbatý PetrVajcová Kateřina-9645 3162
9.Bauer HorstŠkach Martin765  3072
10.Eisenreich Jindřich ml.Jedlička Stanislav6107  3082
11.Kotrbatý PetrBajer Jiří-11-118-10 1383
12.Bauer HorstVajcová Kateřina-66510 3193
13.Eisenreich Jindřich ml.Škach Martin7-11-710432103
14.Jaroš AntonínJedlička Stanislav-2556 31  
15.Bauer HorstBajer Jiří         
16.Eisenreich Jindřich ml.Vajcová Kateřina         
17.Jaroš AntonínŠkach Martin         
18.Kotrbatý PetrJedlička Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.21Bajer Jiří30
Jaroš Antonín11Vajcová Kateřina03
Kotrbatý Petr21Škach Martin03
Bauer Horst30Jedlička Stanislav02
Teplota z: 21 C k: 21 C * Zápas č. 14 skončil dřív než zápas č. 13.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32658:615TTC Kladno "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Novák Petr
 
 
Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
5-9-9963210
2.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
-9567 3120
3.Novák PetrVoříšek Tomáš-4-8-4  0321
4.Pavlíček OndřejHýža Daniel-510-9773231
5.Ebert Tomáš ml.Špalek Miroslav-979-8-72332
6.Havlíček TomášKrous Martin357  3042
7.Pavlíček OndřejVoříšek Tomáš127-8-10-92343
8.Ebert Tomáš ml.Hýža Daniel-97-1-8 1344
9.Havlíček Tomᚊpalek Miroslav4-96-563254
10.Novák PetrKrous Martin993  3064
11.Ebert Tomáš ml.Voříšek Tomáš-8-8-8  0365
12.Havlíček TomášHýža Daniel6713  3075
13.Novák PetrŠpalek Miroslav10-785 3185
14.Pavlíček OndřejKrous Martin2-981 3195
15.Havlíček TomášVoříšek Tomáš-7-14-7 1396
16.Novák PetrHýža Daniel-997-6-82397
17.Pavlíček OndřejŠpalek Miroslav8-6-571132107
18.Ebert Tomáš ml.Novotný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Petr22Voříšek Tomáš40
Pavlíček Ondřej31Hýža Daniel22
Ebert Tomáš ml.03Špalek Miroslav13
Havlíček Tomáš31Krous Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:19511:459TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Šmejkal Radek
Černý Vít
 
 
976  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Němec Tomáš
Zítek Patrik
 
 
10610  3020
3.Glogar JaroslavZítek Patrik999  3030
4.Dvořák ZdeněkČerný Vít-10-48-11 1331
5.Ehl LadislavŠmejkal Radek54-56 3141
6.Beneš TomášNěmec Tomáš10106  3051
7.Dvořák ZdeněkZítek Patrik699  3061
8.Ehl LadislavČerný Vít-8-15-9  0362
9.Beneš Tomᚊmejkal Radek-8-7-7  0363
10.Glogar JaroslavNěmec Tomáš-10642 3173
11.Ehl LadislavZítek Patrik7-118-843283
12.Beneš TomášČerný Vít-118-12-7 1384
13.Glogar JaroslavŠmejkal Radek-2-4-6  0385
14.Dvořák ZdeněkNěmec Tomáš856  3095
15.Beneš TomášZítek Patrik999  30105
16.Glogar JaroslavČerný Vít         
17.Dvořák ZdeněkŠmejkal Radek         
18.Ehl LadislavNěmec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glogar Jaroslav21Zítek Patrik04
Dvořák Zdeněk21Černý Vít30
Ehl Ladislav21Šmejkal Radek21
Beneš Tomáš22Němec Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna RíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40644:684TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
4-5-79103210
2.Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
Kyncl Jiří
Melíšek Roman
 
 
36-8-9-72311
3.Jícha DavidPych Luděk ml.511-10-10-92312
4.Pokorný RomanMelíšek Roman1613  3022
5.Bříza Josef ml.Kyncl Jiří-6-5-7  0323
6.Štěpánek AlešWagner Jaroslav st.8-11-109-112324
7.Pokorný RomanPych Luděk ml.-69-7-5 1325
8.Bříza Josef ml.Melíšek Roman-8598 3135
9.Štěpánek AlešKyncl Jiří-9-78-3 1336
10.Jícha DavidWagner Jaroslav st.9-9-3363246
11.Bříza Josef ml.Pych Luděk ml.-8-2-11  0347
12.Štěpánek AlešMelíšek Roman84-35 3157
13.Jícha DavidKyncl Jiří-7138-143267
14.Pokorný RomanWagner Jaroslav st.-57-8-0 1368
15.Štěpánek AlešPych Luděk ml.10-8-10-8 1369
16.Jícha DavidMelíšek Roman-779-1083279
17.Pokorný RomanKyncl Jiří-78-8-5 13710
18.Bříza Josef ml.Wagner Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David31Pych Luděk ml.40
Pokorný Roman13Melíšek Roman04
Bříza Josef ml.12Kyncl Jiří31
Štěpánek Aleš13Wagner Jaroslav st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2349:163TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Martin Petr
Kadlec Vít
 
 
87-87 3110
2.Gräf Miloš
Berger Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Blažek MartinMartin Petr988  3030
4.Berger MiroslavKadlec Vít667  3040
5.Šejvl JakubWO    3050
6.Gräf MilošKurel David938  3060
7.Berger MiroslavMartin Petr247  3070
8.Šejvl JakubKadlec Vít58-117 3180
9.Gräf MilošWO    3090
10.Blažek MartinKurel David785  30100
11.Šejvl JakubMartin Petr         
12.Gräf MilošKadlec Vít         
13.Blažek Martin         
14.Berger MiroslavKurel David         
15.Gräf MilošMartin Petr         
16.Blažek MartinKadlec Vít         
17.Berger Miroslav         
18.Šejvl JakubKurel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blažek Martin20Martin Petr02
Berger Miroslav20Kadlec Vít02
Šejvl Jakub10Kurel David02
Gräf Miloš10   
WO30WO03
teplota z. 20st konec 21st

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy