Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Jaroš Antonín
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Kotrbatý Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:14499:398TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
1079  3010
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Špaček Michal
Smrček Michal
 
 
9104  3020
3.Eisenreich Jindřich ml.Špaček Michal9-11-81063230
4.Jaroš AntonínJirásek Jiří685  3040
5.Kotrbatý PetrSmrček Michal6-86-10-12341
6.Bauer HorstGhariani Sebastian987  3051
7.Jaroš AntonínŠpaček Michal-8-78-6 1352
8.Kotrbatý PetrJirásek Jiří786  3062
9.Bauer HorstSmrček Michal-710-5-5 1363
10.Eisenreich Jindřich ml.Ghariani Sebastian1154  3073
11.Kotrbatý PetrŠpaček Michal769  3083
12.Bauer HorstJirásek Jiří-306-11-72384
13.Eisenreich Jindřich ml.Smrček MichalWO    3094
14.Jaroš AntonínGhariani Sebastian788  30104
15.Bauer HorstŠpaček Michal-7-3-0  03  
16.Eisenreich Jindřich ml.Jirásek Jiří         
17.Jaroš AntonínSmrček Michal         
18.Kotrbatý PetrGhariani Sebastian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.20Špaček Michal12
Jaroš Antonín21Jirásek Jiří12
Kotrbatý Petr21Smrček Michal20
Bauer Horst12Ghariani Sebastian03
WO10WO01
Teplota z: 20 C k: 21 C * Zápas č. 15 skončil dřív než zápas č. 14



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31629:608TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koros Pavel
Chládek Luboš
 
 
Bajer Jiří
Gábriš Michal
 
 
-7-6812-72301
2.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Škach Martin
Vajcová Kateřina
 
 
-6-9-6  0302
3.Homolka PavelBajer Jiří-5-8-8  0303
4.Chládek LubošVajcová Kateřina59-7-1083213
5.Koros PavelGábriš Michal10-833 3123
6.Šmíd JanŠkach Martin979  3033
7.Chládek LubošBajer Jiří-1010-5-6 1334
8.Koros PavelVajcová Kateřina-879-9-62335
9.Šmíd JanGábriš Michal365  3045
10.Homolka PavelŠkach Martin-78-11433255
11.Koros PavelBajer Jiří-4-1-1  0356
12.Šmíd JanVajcová Kateřina88-84 3166
13.Homolka PavelGábriš Michal821-96 3176
14.Chládek LubošŠkach Martin-7787 3186
15.Šmíd JanBajer Jiří-14-8-8  0387
16.Homolka PavelVajcová Kateřina87-6-10113297
17.Chládek LubošGábriš Michal826  30107
18.Koros PavelŠkach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel31Bajer Jiří40
Chládek Luboš31Vajcová Kateřina13
Koros Pavel12Gábriš Michal04
Šmíd Jan31Škach Martin03
Teplota na začátku: 18°C na konci : 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33616:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
11-8-99-102301
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
8-7-9-10 1302
3.Glogar JaroslavVoříšek Tomáš-2-9-7  0303
4.Dvořák ZdeněkHýža Daniel-6-9-12  0304
5.Ehl LadislavŠpalek Miroslav13-9-10-10 1305
6.Beneš TomášNovotný Jiří62-8-1133215
7.Dvořák ZdeněkVoříšek Tomáš-4-1-4  0316
8.Ehl LadislavHýža Daniel-1898 3126
9.Beneš Tomᚊpalek Miroslav997  3036
10.Glogar JaroslavNovotný Jiří889  3046
11.Ehl LadislavVoříšek Tomáš-10-8-7  0347
12.Beneš TomášHýža Daniel-3-9-10  0348
13.Glogar JaroslavŠpalek Miroslav11-1296 3158
14.Dvořák ZdeněkNovotný Jiří12-9101 3168
15.Beneš TomášVoříšek Tomáš-6-59-7 1369
16.Glogar JaroslavHýža Daniel7911  3079
17.Dvořák ZdeněkŠpalek Miroslav810-78 3189
18.Ehl LadislavNovotný Jiří979  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Glogar Jaroslav31Voříšek Tomáš40
Dvořák Zdeněk22Hýža Daniel22
Ehl Ladislav22Špalek Miroslav13
Beneš Tomáš22Novotný Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28630:557TTC Kladno "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Novák Petr
 
 
Budělovský Petr
Němec Tomáš
 
 
355  3010
2.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Šmejkal Radek
Černý Vít
 
 
-786-11-52311
3.Novák PetrČerný Vít-3-10-10  0312
4.Pavlíček OndřejŠmejkal Radek159-7-9-102313
5.Ebert Tomáš ml.Budělovský Petr886  3023
6.Havlíček TomášNěmec Tomáš45-106 3133
7.Pavlíček OndřejČerný Vít-9-9-10  0334
8.Ebert Tomáš ml.Šmejkal Radek-5-5-2  0335
9.Havlíček TomášBudělovský Petr355  3045
10.Novák PetrNěmec Tomáš1079  3055
11.Ebert Tomáš ml.Černý Vít-9-4-7  0356
12.Havlíček Tomᚊmejkal Radek865  3066
13.Novák PetrBudělovský Petr8105  3076
14.Pavlíček OndřejNěmec Tomáš325  3086
15.Havlíček TomášČerný Vít8-8-74-42387
16.Novák PetrŠmejkal Radek-9-86-7 1388
17.Pavlíček OndřejBudělovský Petr-9755 3198
18.Ebert Tomáš ml.Němec Tomáš12-119-7532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Petr22Černý Vít40
Pavlíček Ondřej22Šmejkal Radek31
Ebert Tomáš ml.22Budělovský Petr04
Havlíček Tomáš31Němec Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38599:626TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
8-10-8-10 1301
2.Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-136-44-72302
3.Šejvl JakubPych Luděk ml.4-64-883212
4.Mifka AlexiusKyncl Jiří-8-6-2  0313
5.Berger MiroslavWagner Jaroslav st.-8-74-5 1314
6.Blažek MartinMelíšek Roman77-910 3124
7.Mifka AlexiusPych Luděk ml.10-9-6-8 1325
8.Berger MiroslavKyncl Jiří8-69-7-32326
9.Blažek MartinWagner Jaroslav st.-64-12-7 1327
10.Šejvl JakubMelíšek Roman-78-9863237
11.Berger MiroslavPych Luděk ml.767  3047
12.Blažek MartinKyncl Jiří6-810-8-92348
13.Šejvl JakubWagner Jaroslav st.-13-82693258
14.Mifka AlexiusMelíšek Roman-8698 3168
15.Blažek MartinPych Luděk ml.-12-7-4  0369
16.Šejvl JakubKyncl Jiří-8-2-10  03610
17.Mifka AlexiusWagner Jaroslav st.-6-5   02  
18.Berger MiroslavMelíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šejvl Jakub31Pych Luděk ml.22
Mifka Alexius12Kyncl Jiří40
Berger Miroslav12Wagner Jaroslav st.21
Blažek Martin13Melíšek Roman03
teplota z 20st teplota k 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11452:281TTC Říčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Kadlec Vít
Švarc Ivo
 
 
4512  3010
2.Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 

 
 
WO    3020
3.Jícha DavidKadlec Vít96-79 3130
4.Pokorný RomanŠvarc Ivo-7-5-6  0331
5.Bříza Josef ml.Martin Petr-88612 3141
6.Štěpánek AlešWO    3051
7.Pokorný RomanKadlec Vít1-98-683261
8.Bříza Josef ml.Švarc Ivo939  3071
9.Štěpánek AlešMartin Petr1010-1010 3181
10.Jícha DavidWO    3091
11.Bříza Josef ml.Kadlec Vít-12-9512-92392
12.Štěpánek AlešŠvarc IvoWO    30102
13.Jícha DavidMartin Petr         
14.Pokorný Roman         
15.Štěpánek AlešKadlec Vít         
16.Jícha DavidŠvarc Ivo         
17.Pokorný RomanMartin Petr         
18.Bříza Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jícha David10Kadlec Vít12
Pokorný Roman11Švarc Ivo11
Bříza Josef ml.21Martin Petr02
Štěpánek Aleš10   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy