Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37566:631TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Švarc Ondřej
 
 
Pych Luděk ml.
Wagner Jaroslav st.
 
 
910-11-9103210
2.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Kyncl Jiří
Počarovský Pavel
 
 
-8-810993220
3.Motl MilanKyncl Jiří-8-6-6  0321
4.Vydra MilanPočarovský Pavel9-8-7983231
5.Švarc OndřejPych Luděk ml.-8-6-4  0332
6.Jirásek JiříWagner Jaroslav st.-99810 3142
7.Vydra MilanKyncl Jiří-3-7-9  0343
8.Švarc OndřejPočarovský Pavel6129  3053
9.Jirásek JiříPych Luděk ml.-9-9-9  0354
10.Motl MilanWagner Jaroslav st.10-9-4-9 1355
11.Švarc OndřejKyncl Jiří-108-10-10 1356
12.Jirásek JiříPočarovský Pavel697  3066
13.Motl MilanPych Luděk ml.7-11-4-6 1367
14.Vydra MilanWagner Jaroslav st.-5-8-8  0368
15.Jirásek JiříKyncl Jiří-6-511-8 1369
16.Motl MilanFedačka Michal778  3079
17.Vydra MilanPych Luděk ml.-9-8-7  03710
18.Švarc OndřejWagner Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motl Milan13Kyncl Jiří40
Vydra Milan13Počarovský Pavel03
Švarc Ondřej12Pych Luděk ml.40
Jirásek Jiří22Wagner Jaroslav st.21
   Fedačka Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
21:05Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35586:604TTC Říčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
-8-69-6 1301
2.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
-9-8-9  0302
3.Šejvl JakubŠtěpánek Aleš-96-6-9 1303
4.Gräf MilošJícha David9-9-6-7 1304
5.Berger MiroslavBříza Josef ml.10-7-59-42305
6.Blažek MartinPokorný Roman668  3015
7.Gräf MilošŠtěpánek Aleš7-59-6-82316
8.Berger MiroslavJícha David6-40-3123226
9.Blažek MartinBříza Josef ml.5-9-88-82327
10.Šejvl JakubPokorný Roman99-66 3137
11.Berger MiroslavŠtěpánek Aleš579  3047
12.Blažek MartinJícha David9-10-6-5 1348
13.Šejvl JakubBříza Josef ml.-10-53-10 1349
14.Gräf MilošPokorný Roman86-78 3159
15.Blažek MartinŠtěpánek Aleš6-1183 3169
16.Šejvl JakubJícha David-68-8-9 13610
17.Gräf MilošBříza Josef ml.         
18.Berger MiroslavPokorný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šejvl Jakub13Štěpánek Aleš22
Gräf Miloš12Jícha David31
Berger Miroslav21Bříza Josef ml.30
Blažek Martin22Pokorný Roman03
teplota z. 20st teploka k. 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34478:558TTC Kladno "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
Havlíček Tomáš
Novák Petr
 
 
-88-6-5 1301
2.Dvořák Jan ml.
Dvořák Jan nejml.
 
 
Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
-8-4-4  0302
3.Dvořák Jan nejml.Havlíček Tomáš-7-79-5 1303
4.Glogar JaroslavPavlíček Ondřej-79-5-4 1304
5.Ehl LadislavEbert Tomáš ml.853  3014
6.Dvořák ZdeněkNovák Petr59-58 3124
7.Glogar JaroslavHavlíček Tomáš-8-8-9  0325
8.Ehl LadislavPavlíček Ondřej-61010-4-52326
9.Dvořák ZdeněkEbert Tomáš ml.98-99 3136
10.Dvořák Jan ml.Novák Petr-571210 3146
11.Ehl LadislavHavlíček Tomáš-513-5-6 1347
12.Dvořák ZdeněkPavlíček Ondřej-2-5-6  0348
13.Dvořák Jan ml.Ebert Tomáš ml.5-774 3158
14.Glogar JaroslavNovák Petr-99-123-52359
15.Dvořák ZdeněkHavlíček Tomáš-7-7-10  03510
16.Dvořák Jan ml.Pavlíček Ondřej         
17.Glogar JaroslavEbert Tomáš ml.         
18.Ehl LadislavNovák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jan nejml.01Havlíček Tomáš40
Glogar Jaroslav03Pavlíček Ondřej30
Ehl Ladislav12Ebert Tomáš ml.03
Dvořák Zdeněk22Novák Petr12
Dvořák Jan ml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Jaroš Antonín
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Kotrbatý Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:37763:737TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Šmíd Jan
Jirouch Tomáš
 
 
-9756 3110
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Koros Pavel
Chládek Luboš
 
 
9-78-2-92311
3.Eisenreich Jindřich ml.Šmíd Jan-10-9-6  0312
4.Jaroš AntonínChládek Luboš58-2-11113222
5.Kotrbatý PetrKoros Pavel85-89 3132
6.Bauer HorstJirouch Tomáš1388  3042
7.Jaroš AntonínŠmíd Jan-6-37-10 1343
8.Kotrbatý PetrChládek Luboš-97-79-102344
9.Bauer HorstKoros Pavel-8-52653254
10.Eisenreich Jindřich ml.Jirouch Tomáš-9-10101083264
11.Kotrbatý PetrŠmíd Jan7-1139 3174
12.Bauer HorstChládek Luboš6-98-10-52375
13.Eisenreich Jindřich ml.Karda Martin2-76-11103285
14.Jaroš AntonínJirouch Tomáš411-9-693295
15.Bauer HorstŠmíd Jan-48-8-9 1396
16.Eisenreich Jindřich ml.Chládek Luboš108-17-7-92397
17.Jaroš AntonínKarda Martin10-2-54-92398
18.Kotrbatý PetrJirouch Tomáš877  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.22Šmíd Jan31
Jaroš Antonín22Chládek Luboš31
Kotrbatý Petr31Koros Pavel02
Bauer Horst22Jirouch Tomáš04
   Karda Martin11
Teplota z: 20 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28624:581TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
Špalek Miroslav
Hýža Daniel
 
 
-13-1069-82301
2.Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
454  3011
3.Černý VítHýža Daniel5-955 3121
4.Šmejkal RadekŠpalek Miroslav1656  3031
5.Budělovský PetrKrous Martin-9967 3141
6.Zítek PatrikChaloupka Mikuláš-1011-6-6 1342
7.Šmejkal RadekHýža Daniel1379  3052
8.Budělovský PetrŠpalek Miroslav86-9-10-52353
9.Zítek PatrikKrous Martin8-8-96-92354
10.Černý VítChaloupka Mikuláš869  3064
11.Budělovský PetrHýža Daniel-10-9-7  0365
12.Zítek PatrikŠpalek MiroslavWO    0366
13.Černý VítKrous Martin113  3076
14.Šmejkal RadekChaloupka Mikuláš999  3086
15.Zítek PatrikHýža DanielWO    0387
16.Černý VítŠpalek Miroslav12-6-11-8 1388
17.Šmejkal RadekKrous Martin3-969 3198
18.Budělovský PetrChaloupka Mikuláš103-85 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít31Hýža Daniel12
Šmejkal Radek40Špalek Miroslav21
Budělovský Petr22Krous Martin13
Zítek Patrik02Chaloupka Mikuláš13
WO02WO20
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37590:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gábriš Michal
Navrátil Tomáš
 
 
Špaček Michal
Žáček Josef
 
 
666  3010
2.Škach Martin
Vajcová Kateřina
 
 
Zika Ondřej
Smrček Michal
 
 
-79-3933220
3.Škach MartinZika Ondřej-9-9-8  0321
4.Gábriš MichalŠpaček Michal-3-3-7  0322
5.Navrátil TomášSmrček Michal-7-97-9 1323
6.Vajcová KateřinaŽáček Josef-3-5-9  0324
7.Gábriš MichalZika Ondřej-5-86993234
8.Navrátil Tomᚊpaček Michal911-8-183244
9.Vajcová KateřinaSmrček Michal3-8118 3154
10.Škach MartinŽáček Josef-94-5883264
11.Navrátil TomášZika Ondřej8-4-2-4 1365
12.Vajcová KateřinaŠpaček Michal-9-9-9  0366
13.Škach MartinSmrček Michal-9-591-82367
14.Gábriš MichalŽáček Josef566  3077
15.Vajcová KateřinaZika Ondřej1297  3087
16.Škach MartinŠpaček Michal-7-7-6  0388
17.Gábriš MichalSmrček Michal-5-6-9  0389
18.Navrátil Tomᚎáček Josef-610910 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škach Martin13Zika Ondřej22
Gábriš Michal22Špaček Michal31
Navrátil Tomáš22Smrček Michal31
Vajcová Kateřina22Žáček Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy