Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33581:579nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Gábriš Michal
 
 
Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
668  3010
2.Vajcová Kateřina
Škach Martin
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-9-9-9  0311
3.Škach MartinŠtěpánek Aleš-6-11-1  0312
4.Gábriš MichalJícha David-6-9-13  0313
5.Vajcová KateřinaBříza Josef ml.7-711-873223
6.Bajer JiříPokorný Roman767  3033
7.Gábriš MichalŠtěpánek Aleš-4-4-10  0334
8.Vajcová KateřinaJícha David-6-85-11 1335
9.Bajer JiříBříza Josef ml.62-85 3145
10.Škach MartinPokorný Roman1-769 3155
11.Vajcová KateřinaŠtěpánek Aleš-1-4-6  0356
12.Bajer JiříJícha David855  3066
13.Škach MartinBříza Josef ml.5-8-5-3 1367
14.Gábriš MichalPokorný Roman-6-7-8  0368
15.Bajer JiříŠtěpánek Aleš986  3078
16.Škach MartinJícha David119-8-713288
17.Gábriš MichalBříza Josef ml.898  3098
18.Vajcová KateřinaPokorný Roman-910-86-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škach Martin22Štěpánek Aleš31
Gábriš Michal13Jícha David22
Vajcová Kateřina13Bříza Josef ml.13
Bajer Jiří40Pokorný Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39640:658TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
8-358 3110
2.Špaček Michal
Jirásek Jiří
 
 
Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
-4-8-8  0311
3.Smrček MichalBlažek Martin69-79 3121
4.Jirásek JiříŠejvl Jakub7-7-7-6 1322
5.Zika OndřejBerger Miroslav109-119 3132
6.Špaček MichalMifka Alexius-948-733242
7.Jirásek JiříBlažek Martin-10-9-5  0343
8.Zika OndřejŠejvl Jakub8-10-8-5 1344
9.Špaček MichalBerger Miroslav-38-5-11 1345
10.Smrček MichalMifka Alexius6-10-5-5 1346
11.Zika OndřejBlažek Martin864  3056
12.Špaček MichalŠejvl Jakub-876-523266
13.Smrček MichalBerger Miroslav-887-8-82367
14.Levenec PetrMifka Alexius895  3077
15.Špaček MichalBlažek Martin-8-7-5  0378
16.Smrček MichalŠejvl Jakub-912-98-72379
17.Levenec PetrBerger Miroslav5-105-743289
18.Zika OndřejMifka Alexius-4-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrček Michal13Blažek Martin22
Jirásek Jiří02Šejvl Jakub31
Zika Ondřej22Berger Miroslav22
Špaček Michal22Mifka Alexius22
Levenec Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35441:542TTC Kladno "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
12-8-7-4 1301
2.Švarc Ivo
Švarc Ondřej
 
 
Novák Petr
Mencl Jiří
 
 
-2-7-4  0302
3.Motl MilanPavlíček Ondřej-7-4-9  0303
4.Švarc IvoNovák Petr9-77-9103213
5.Vydra MilanMencl Jiří-1-6-5  0314
6.Švarc OndřejEbert Tomáš ml.9-3-6-10 1315
7.Švarc IvoPavlíček Ondřej-79-8753225
8.Vydra MilanNovák Petr-712-7-5 1326
9.Švarc OndřejMencl Jiří-7997 3136
10.Motl MilanEbert Tomáš ml.47-5-8-72337
11.Vydra MilanPavlíček Ondřej109-9-8-92338
12.Švarc OndřejNovák Petr-910-8-9 1339
13.Motl MilanMencl Jiří-78-3-12 13310
14.Švarc IvoEbert Tomáš ml.         
15.Švarc OndřejPavlíček Ondřej         
16.Motl MilanNovák Petr         
17.Švarc IvoMencl Jiří         
18.Vydra MilanEbert Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Motl Milan03Pavlíček Ondřej21
Švarc Ivo20Novák Petr21
Vydra Milan03Mencl Jiří21
Švarc Ondřej12Ebert Tomáš ml.20
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KlučovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15505:411TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
5-6-84-72301
2.Kyncl Jiří
Vojáček Jiří
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
79-89 3111
3.Wagner Jaroslav st.Beneš Tomáš1377  3021
4.Vojáček JiříDvořák Zdeněk8-7108 3131
5.Kyncl JiříEhl Ladislav8-8-73133241
6.Pych Luděk ml.Glogar Jaroslav1013-89 3151
7.Vojáček JiříBeneš Tomáš-9646 3161
8.Kyncl JiříDvořák Zdeněk977  3071
9.Pych Luděk ml.Ehl Ladislav98-8-1153281
10.Wagner Jaroslav st.Glogar Jaroslav3-113-9-42382
11.Kyncl JiříBeneš Tomáš48-65 3192
12.Pych Luděk ml.Dvořák Zdeněk276  30102
13.Wagner Jaroslav st.Ehl Ladislav-76   11  
14.Vojáček JiříGlogar Jaroslav         
15.Pych Luděk ml.Beneš Tomáš         
16.Wagner Jaroslav st.Dvořák Zdeněk         
17.Vojáček JiříEhl Ladislav         
18.Kyncl JiříGlogar Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav st.11Beneš Tomáš03
Vojáček Jiří20Dvořák Zdeněk03
Kyncl Jiří30Ehl Ladislav02
Pych Luděk ml.30Glogar Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19522:447TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
8-836 3110
2.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-48-9-5 1311
3.Černý VítŠmíd Jan6-84-1253221
4.Šmejkal RadekHomolka Pavel7-4108 3131
5.Budělovský PetrChládek Luboš-7-7-11  0332
6.Zítek PatrikKarda Martin-11-747-92333
7.Šmejkal RadekŠmíd Jan549  3043
8.Budělovský PetrHomolka Pavel-8-107-2 1344
9.Zítek PatrikChládek Luboš-57-71093254
10.Černý VítKarda Martin894  3064
11.Budělovský PetrŠmíd Jan954  3074
12.Zítek PatrikHomolka Pavel972  3084
13.Černý VítChládek Luboš4512  3094
14.Šmejkal RadekKarda Martin-9898 31104
15.Zítek PatrikŠmíd Jan         
16.Černý VítHomolka Pavel         
17.Šmejkal RadekChládek Luboš         
18.Budělovský PetrKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít30Šmíd Jan03
Šmejkal Radek30Homolka Pavel12
Budělovský Petr12Chládek Luboš12
Zítek Patrik21Karda Martin12
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříbramRozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq KLadno (Slovan Kladno)Rozhodčí:Voříšek Tomáš
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Hýža Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27549:517TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Hýža Daniel
 
 
Sýkora Josef
Váňa Miroslav
 
 
358  3010
2.Voříšek Tomáš
Novotný Jiří
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-4889 3120
3.Hýža DanielBauer Horst-6-59-10 1321
4.Špalek MiroslavEisenreich Jindřich ml.-9-6-10  0322
5.Krous MartinSýkora Josef-9-5-7  0323
6.Voříšek TomášVáňa Miroslav66-97 3133
7.Špalek MiroslavBauer Horst9-5-5-9 1334
8.Krous MartinEisenreich Jindřich ml.-7-4-1  0335
9.Voříšek TomášSýkora Josef144  3045
10.Hýža DanielVáňa Miroslav562  3055
11.Novotný JiříBauer Horst-4-3-5  0356
12.Voříšek TomášEisenreich Jindřich ml.945  3066
13.Hýža DanielSýkora Josef9812  3076
14.Špalek MiroslavVáňa Miroslav-96-51-72377
15.Voříšek TomášBauer Horst-3446 3187
16.Hýža DanielEisenreich Jindřich ml.-5863 3197
17.Špalek MiroslavSýkora Josef-4-121181132107
18.Novotný JiříVáňa Miroslav-8-1075732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel31Bauer Horst31
Špalek Miroslav13Eisenreich Jindřich ml.22
Krous Martin02Sýkora Josef13
Voříšek Tomáš40Váňa Miroslav12
Novotný Jiří01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy