Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24543:493TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-8-5-8  0301
2.Jirásek Jiří
Zika Ondřej
 
 
Jaroš Antonín
Sýkora Josef
 
 
9-9-5783211
3.Levenec PetrBauer Horst-89-2-9 1312
4.Jirásek JiříJaroš Antonín5-5-10-8 1313
5.Zika OndřejEisenreich Jindřich ml.665  3023
6.Špaček MichalSýkora Josef7-864 3133
7.Jirásek JiříBauer Horst-9-6-7  0334
8.Zika OndřejJaroš Antonín68-34 3144
9.Špaček MichalEisenreich Jindřich ml.5-9-5983254
10.Levenec PetrSýkora Josef434  3064
11.Zika OndřejBauer Horst-989-1-72365
12.Špaček MichalJaroš Antonín1099  3075
13.Levenec PetrEisenreich Jindřich ml.8-1179 3185
14.Jirásek JiříSýkora Josef-8577 3195
15.Špaček MichalBauer Horst-8555 31105
16.Levenec PetrJaroš Antonín11-5-10  12  
17.Jirásek JiříEisenreich Jindřich ml.         
18.Zika OndřejSýkora Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levenec Petr21Bauer Horst31
Jirásek Jiří12Jaroš Antonín12
Zika Ondřej21Eisenreich Jindřich ml.03
Špaček Michal40Sýkora Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31272:413TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Navrátil Tomáš
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
47-96 3110
2.
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
WO    0311
3.Fleislébr JiříHomolka Pavel-11-6-4  0312
4.Navrátil Tomᚊmíd Jan5-86-5-82313
5.Vajcová KateřinaChládek Luboš6-11-8-9 1314
6.Karda MartinWO    0315
7.Navrátil TomášHomolka Pavel-68-55-52316
8.Vajcová KateřinaŠmíd Jan-7-5-4  0317
9.Chládek LubošWO    0318
10.Fleislébr JiříKarda Martin-812-7-8 1319
11.Vajcová KateřinaHomolka Pavel-87-6-11 13110
12.Šmíd Jan         
13.Fleislébr JiříChládek Luboš         
14.Navrátil TomášKarda Martin         
15.Homolka Pavel         
16.Fleislébr JiříŠmíd Jan         
17.Navrátil TomášChládek Luboš         
18.Vajcová KateřinaKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fleislébr Jiří02Homolka Pavel30
Navrátil Tomáš02Šmíd Jan20
Vajcová Kateřina03Chládek Luboš10
   Karda Martin10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq KLadno (Slovan Kladno)Rozhodčí:Voříšek Tomáš
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Hýža Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35642:646TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
5510  3010
2.Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
99-5-15-32311
3.Hýža DanielBeneš Tomáš28-89 3121
4.Krous MartinGlogar Jaroslav-55-2-12 1322
5.Špalek MiroslavDvořák Zdeněk-53-4-8 1323
6.Voříšek TomášEhl Ladislav-81256 3133
7.Krous MartinBeneš Tomáš10-6-6-7 1334
8.Špalek MiroslavGlogar Jaroslav4-6-87-92335
9.Voříšek TomášDvořák Zdeněk64-78 3145
10.Hýža DanielEhl Ladislav-11-65-9 1346
11.Špalek MiroslavBeneš Tomáš-7996 3156
12.Voříšek TomášGlogar Jaroslav2711  3066
13.Hýža DanielDvořák Zdeněk12-888 3176
14.Krous MartinEhl Ladislav-4-4-8  0377
15.Voříšek TomášBeneš Tomáš975  3087
16.Hýža DanielGlogar Jaroslav-58-6-6 1388
17.Krous MartinDvořák Zdeněk-5114-11-72389
18.Špalek MiroslavEhl Ladislav-9-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hýža Daniel22Beneš Tomáš13
Krous Martin04Glogar Jaroslav31
Špalek Miroslav13Dvořák Zdeněk22
Voříšek Tomáš40Ehl Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32564:547nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Tomáš
Dražan Jiří
 
 
Pachman Tomáš
Záhrubský David
 
 
-6778 3110
2.Šmejkal Radek
Zitta Přemysl
 
 
Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
-4-4-6  0311
3.Němec TomášEbert Tomáš ml.-4-8-9  0312
4.Zitta PřemyslNovák Petr-7-6-4  0313
5.Šmejkal RadekPachman Tomáš725  3023
6.Dražan JiříZáhrubský David-6-917-52324
7.Zitta PřemyslEbert Tomáš ml.-10-5-9  0325
8.Šmejkal RadekNovák Petr65-72 3135
9.Dražan JiříPachman Tomáš9-7-92-92336
10.Němec TomášZáhrubský David37-910 3146
11.Šmejkal RadekEbert Tomáš ml.884  3056
12.Dražan JiříNovák Petr-9-7-7  0357
13.Němec TomášPachman Tomáš8-121010 3167
14.Zitta PřemyslZáhrubský David9-807 3177
15.Dražan JiříEbert Tomáš ml.-5-6-9  0378
16.Němec TomášNovák Petr-4-4-5  0379
17.Zitta PřemyslPachman Tomáš8106  3089
18.Šmejkal RadekZáhrubský David528  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Tomáš22Ebert Tomáš ml.31
Zitta Přemysl22Novák Petr31
Šmejkal Radek40Pachman Tomáš13
Dražan Jiří04Záhrubský David13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23553:508TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
Gräf Miloš
Strnad Richard
 
 
649  3010
2.Kyncl Jiří
Pour Tomáš
 
 
Berger Miroslav
Šejvl Jakub
 
 
-8910-7-62311
3.Wagner Jaroslav st.Berger Miroslav1096  3021
4.Kyncl JiříŠejvl Jakub14-4-98-62322
5.Pour TomášGräf Miloš-8-15-7  0323
6.Pych Luděk ml.Strnad Richard777  3033
7.Kyncl JiříBerger Miroslav35-69 3143
8.Pour Tomᚊejvl Jakub8-4-4-5 1344
9.Pych Luděk ml.Gräf Miloš-9-8-6  0345
10.Wagner Jaroslav st.Strnad Richard87-87 3155
11.Pour TomášBerger Miroslav-7-5-4  0356
12.Pych Luděk ml.Šejvl Jakub728  3066
13.Wagner Jaroslav st.Gräf Miloš484  3076
14.Kyncl JiříStrnad Richard554  3086
15.Pych Luděk ml.Berger Miroslav9-5118 3196
16.Wagner Jaroslav st.Šejvl Jakub105-8-9632106
17.Kyncl JiříGräf Miloš         
18.Pour TomášStrnad Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav st.40Berger Miroslav13
Kyncl Jiří21Šejvl Jakub22
Pour Tomáš03Gräf Miloš21
Pych Luděk ml.31Strnad Richard03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31364:452TTC Říčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vydra Milan
Fiedler Michael
 
 
Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
-6-87-8 1301
2.Kurel David
Švarc Ondřej
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
910-10-9-42302
3.Kurel DavidŠtěpánek Aleš11-8-6-9 1303
4.Fiedler MichaelJícha David8-8-6-8 1304
5.Vydra MilanPokorný Roman-69-69-62305
6.Švarc OndřejBříza Josef ml.6-9-4-1 1306
7.Fiedler MichaelŠtěpánek Aleš-7-8-4  0307
8.Vydra MilanJícha David-11-3-8  0308
9.Švarc OndřejPokorný Roman48-86 3118
10.Kurel DavidBříza Josef ml.11-910-6-62319
11.Vydra MilanŠtěpánek Aleš-9-8-6  03110
12.Švarc OndřejJícha David         
13.Kurel DavidPokorný Roman         
14.Fiedler MichaelBříza Josef ml.         
15.Švarc OndřejŠtěpánek Aleš         
16.Kurel DavidJícha David         
17.Fiedler MichaelPokorný Roman         
18.Vydra MilanBříza Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kurel David02Štěpánek Aleš30
Fiedler Michael02Jícha David20
Vydra Milan03Pokorný Roman11
Švarc Ondřej11Bříza Josef ml.20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy