Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33547:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
8-7-3-2 1301
2.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
WO    0302
3.Černý VítZika Ondřej8-982 3112
4.Šmejkal RadekŠpaček Michal71013  3022
5.Budělovský PetrLevenec Petr-8-6-11  0323
6.Zitta PřemyslSmrček Michal-9-3-4  0324
7.Šmejkal RadekZika Ondřej987  3034
8.Budělovský PetrŠpaček Michal8-7-3-6 1335
9.Zitta PřemyslLevenec Petr-6-4-10  0336
10.Černý VítSmrček Michal-810-9483246
11.Budělovský PetrZika Ondřej798  3056
12.Zitta PřemyslŠpaček Michal-7-4-8  0357
13.Černý VítLevenec Petr679  3067
14.Šmejkal RadekSmrček Michal7-7510 3177
15.Zitta PřemyslZika Ondřej-9-7-4  0378
16.Černý VítŠpaček Michal4-94-1153288
17.Šmejkal RadekLevenec Petr977  3098
18.Budělovský PetrSmrček Michal-9-612-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černý Vít40Zika Ondřej13
Šmejkal Radek40Špaček Michal22
Budělovský Petr13Levenec Petr22
Zitta Přemysl04Smrček Michal22
WO01WO10
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq KLadno (Slovan Kladno)Rozhodčí:Voříšek Tomáš
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Hýža Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:41589:668TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýža Daniel
Špalek Miroslav
 
 
Bajer Jiří
Gábriš Michal
 
 
8-5-61093210
2.Voříšek Tomáš
Krous Martin
 
 
Vajcová Kateřina
Škach Martin
 
 
9-214-863220
3.Hýža DanielGábriš Michal-4-6-11  0321
4.Špalek MiroslavBajer Jiří-7-8-3  0322
5.Krous MartinŠkach Martin-7-7-6  0323
6.Voříšek TomášNavrátil Tomáš993  3033
7.Špalek MiroslavGábriš Michal-9-9-8  0334
8.Krous MartinBajer Jiří-5-6-5  0335
9.Voříšek Tomᚊkach Martin13-11-12953245
10.Hýža DanielNavrátil Tomáš7-9811 3155
11.Krous MartinGábriš Michal-5-4-8  0356
12.Voříšek TomášBajer Jiří-6410-9-92357
13.Hýža DanielŠkach Martin-6-6-9  0358
14.Špalek MiroslavVajcová Kateřina8-5-8993268
15.Voříšek TomášGábriš Michal345  3078
16.Hýža DanielBajer Jiří-10-811793288
17.Špalek MiroslavŠkach Martin-8-8-4  0389
18.Novotný JiříVajcová Kateřina-5-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel22Gábriš Michal31
Špalek Miroslav13Bajer Jiří31
Krous Martin03Škach Martin31
Voříšek Tomáš31Navrátil Tomáš02
Novotný Jiří01Vajcová Kateřina11
Kolo 14 střídání hostů (Navrátil/Vajcová) Kolo 18 střídání domácích (Krous/Novotný)



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:Bauer Horst
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:Jaroš Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34389:476TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
7-69-9103210
2.Váňa Miroslav
Jaroš Antonín
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-7-8-6  0311
3.Váňa MiroslavPych Luděk ml.-2-8-3  0312
4.Eisenreich Jindřich ml.Kyncl Jiří-11-99-11 1313
5.Jaroš AntonínWagner Jaroslav st.-9-7-9  0314
6.Bauer HorstMelíšek Roman-7-54553224
7.Eisenreich Jindřich ml.Pych Luděk ml.12-8-5-7 1325
8.Jaroš AntonínKyncl Jiří-6135-5-102326
9.Bauer HorstWagner Jaroslav st.-5-8-9  0327
10.Váňa MiroslavMelíšek Roman-9-4-4  0328
11.Jaroš AntonínPych Luděk ml.8-8-3-8 1329
12.Bauer HorstKyncl Jiří-11-417-723210
13.Váňa MiroslavWagner Jaroslav st.         
14.Eisenreich Jindřich ml.Melíšek Roman         
15.Bauer HorstPych Luděk ml.         
16.Váňa MiroslavKyncl Jiří         
17.Eisenreich Jindřich ml.Wagner Jaroslav st.         
18.Jaroš AntonínMelíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Miroslav02Pych Luděk ml.30
Eisenreich Jindřich ml.02Kyncl Jiří30
Jaroš Antonín03Wagner Jaroslav st.20
Bauer Horst12Melíšek Roman11
TZ 21 C TK 21 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6388:257TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Kadlec Vít
Sláčal Pavel
 
 
757  3010
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Kurel David
Martin Petr
 
 
7710  3020
3.Homolka PavelKadlec Vít7137  3030
4.Chládek LubošSláčal Pavel454  3040
5.Karda MartinKurel David-535-1183250
6.Šmíd JanMartin Petr442  3060
7.Chládek LubošKadlec Vít10-936 3170
8.Karda MartinSláčal Pavel968  3080
9.Šmíd JanKurel David2-865 3190
10.Homolka PavelMartin Petr7-10-99832100
11.Karda MartinKadlec Vít-10-9   02  
12.Šmíd JanSláčal Pavel         
13.Homolka PavelKurel David         
14.Chládek LubošMartin Petr         
15.Šmíd JanKadlec Vít         
16.Homolka PavelSláčal Pavel         
17.Chládek LubošKurel David         
18.Karda MartinMartin Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel20Kadlec Vít02
Chládek Luboš20Sláčal Pavel02
Karda Martin20Kurel David02
Šmíd Jan20Martin Petr02
teplota začátek: 18°C konec: 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:27656:485TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan ml.
Glogar Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Štěpánek Aleš
Bříza Josef ml.
 
 
-9-8-9  0311
3.Beneš Tomᚊtěpánek Aleš969  3021
4.Glogar JaroslavBříza Josef ml.4-42-6-32322
5.Dvořák ZdeněkPokorný Roman-638-5-52323
6.Dvořák Jan ml.WO    3033
7.Glogar JaroslavŠtěpánek Aleš-78-96-52334
8.Dvořák ZdeněkBříza Josef ml.-1043-6103244
9.Dvořák Jan ml.Pokorný Roman1010-6-9-92345
10.Beneš TomášWO    3055
11.Dvořák ZdeněkŠtěpánek Aleš-6-9-7  0356
12.Dvořák Jan ml.Bříza Josef ml.108-7-9-92357
13.Beneš TomášPokorný Roman478  3067
14.Glogar JaroslavWO    3077
15.Dvořák Jan ml.Štěpánek Aleš4-868 3187
16.Beneš TomášBříza Josef ml.94-6-6-72388
17.Glogar JaroslavPokorný Roman999  3098
18.Dvořák ZdeněkWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beneš Tomáš21Štěpánek Aleš22
Glogar Jaroslav12Bříza Josef ml.31
Dvořák Zdeněk12Pokorný Roman22
Dvořák Jan ml.12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38567:635TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Mencl Jiří
 
 
Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
-107-6-9 1301
2.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
77-9-10103211
3.Ebert Tomáš ml.Šejvl Jakub7-7-5-6 1312
4.Mencl JiříBlažek Martin-7-6-8  0313
5.Novák PetrBerger Miroslav-737-993223
6.Pavlíček OndřejMifka Alexius498  3033
7.Mencl JiříŠejvl Jakub8-8-2-4 1334
8.Novák PetrBlažek Martin676  3044
9.Pavlíček OndřejBerger Miroslav-510134 3154
10.Ebert Tomáš ml.Mifka Alexius-2-7-6  0355
11.Novák PetrŠejvl Jakub-713-8-7 1356
12.Pavlíček OndřejBlažek Martin-3-9-7  0357
13.Ebert Tomáš ml.Berger Miroslav96-8-6103267
14.Mencl JiříMifka Alexius9-128-8-72368
15.Pavlíček OndřejŠejvl Jakub-5-4-7  0369
16.Ebert Tomáš ml.Blažek Martin410-35 3179
17.Mencl JiříBerger Miroslav-36-6-4 13710
18.Novák PetrMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ebert Tomáš ml.22Šejvl Jakub40
Mencl Jiří04Blažek Martin22
Novák Petr21Berger Miroslav13
Pavlíček Ondřej22Mifka Alexius21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy