Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31657:629TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Smrček Michal
 
 
Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
-3567 3110
2.Levenec Petr
Špaček Michal
 
 
Mencl Jiří
Novák Petr
 
 
8-9711 3120
3.Smrček MichalNovák Petr-88-8-6 1321
4.Levenec PetrPavlíček Ondřej987  3031
5.Zika OndřejEbert Tomáš ml.-2-8-9  0332
6.Špaček MichalMencl Jiří-12898 3142
7.Levenec PetrNovák Petr-10-1064-52343
8.Zika OndřejPavlíček Ondřej-86-98-102344
9.Špaček MichalEbert Tomáš ml.-105810 3154
10.Smrček MichalMencl Jiří478  3064
11.Zika OndřejNovák Petr97-9-1073274
12.Špaček MichalPavlíček Ondřej-9-9-8  0375
13.Smrček MichalEbert Tomáš ml.-0-10-9  0376
14.Levenec PetrMencl Jiří668  3086
15.Špaček MichalNovák Petr-8758 3196
16.Smrček MichalPavlíček Ondřej-712WO  1397
17.Levenec PetrEbert Tomáš ml.7-9-53-102398
18.Zika OndřejMencl Jiří8612  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrček Michal13Novák Petr22
Levenec Petr22Pavlíček Ondřej31
Zika Ondřej22Ebert Tomáš ml.31
Špaček Michal31Mencl Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27652:574TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Navrátil Tomáš
 
 
Glogar Jaroslav
Dvořák Jan ml.
 
 
-109-10-4 1301
2.Bajer Jiří
Gábriš Michal
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
-12955 3111
3.Navrátil TomášBeneš Tomáš-4-564-142312
4.Gábriš MichalGlogar Jaroslav8-8-9-10 1313
5.Vajcová KateřinaDvořák Zdeněk849  3023
6.Bajer JiříDvořák Jan ml.105-13-10-92324
7.Gábriš MichalBeneš Tomáš93-6-1073234
8.Vajcová KateřinaGlogar Jaroslav1194  3044
9.Bajer JiříDvořák Zdeněk669  3054
10.Škach MartinDvořák Jan ml.-7-8-4  0355
11.Vajcová KateřinaBeneš Tomáš9-615-563265
12.Bajer JiříGlogar Jaroslav68-97 3175
13.Škach MartinDvořák Zdeněk7-969 3185
14.Gábriš MichalDvořák Jan ml.-910-109-52386
15.Bajer JiříBeneš Tomáš1-935 3196
16.Škach MartinGlogar Jaroslav05-97 31106
17.Gábriš MichalDvořák Zdeněk         
18.Vajcová KateřinaDvořák Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Tomáš01Beneš Tomáš13
Gábriš Michal12Glogar Jaroslav13
Vajcová Kateřina30Dvořák Zdeněk03
Bajer Jiří31Dvořák Jan ml.30
Škach Martin21   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31580:467nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-7-7-6  0301
2.Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 

 
 
WO    3011
3.Jícha DavidŠmíd Jan-86-9-7 1312
4.Bříza Josef ml.Homolka Pavel-7-9-9  0313
5.Pokorný RomanChládek Luboš64-9-5-82314
6.Štěpánek AlešWO    3024
7.Bříza Josef ml.Šmíd Jan-8-12-4  0325
8.Pokorný RomanHomolka Pavel-6-8-1  0326
9.Štěpánek AlešChládek Luboš-45-9-4 1327
10.Jícha DavidWO    3037
11.Pokorný RomanŠmíd Jan-57-12-6 1338
12.Štěpánek AlešHomolka Pavel685  3048
13.Jícha DavidChládek Luboš9-898 3158
14.Bříza Josef ml.WO    3068
15.Štěpánek AlešŠmíd Jan9-126-683278
16.Jícha DavidHomolka Pavel7-1049 3188
17.Bříza Josef ml.Chládek Luboš-8-7-7  0389
18.Pokorný RomanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jícha David21Šmíd Jan31
Bříza Josef ml.03Homolka Pavel22
Pokorný Roman03Chládek Luboš31
Štěpánek Aleš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříbramRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28596:570TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
8-6-8853210
2.Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
658  3020
3.Berger MiroslavBauer Horst-84710 3130
4.Gräf MilošKotrbatý Petr-8-77-7 1331
5.Blažek MartinJaroš Antonín6-9-10-6 1332
6.Šejvl JakubEisenreich Jindřich ml.6-41110 3142
7.Gräf MilošBauer Horst-9-3-6  0343
8.Blažek MartinKotrbatý Petr-9710-8-82344
9.Šejvl JakubJaroš Antonín98-7-573254
10.Berger MiroslavEisenreich Jindřich ml.5511  3064
11.Blažek MartinBauer Horst-7-6-4  0365
12.Šejvl JakubKotrbatý Petr-9117-6103275
13.Berger MiroslavJaroš Antonín6-9-2-9 1376
14.Gräf MilošEisenreich Jindřich ml.73-127 3186
15.Šejvl JakubBauer Horst69-88 3196
16.Berger MiroslavKotrbatý Petr5610  30106
17.Gräf MilošJaroš Antonín         
18.Blažek MartinEisenreich Jindřich ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berger Miroslav31Bauer Horst22
Gräf Miloš12Kotrbatý Petr22
Blažek Martin03Jaroš Antonín21
Šejvl Jakub40Eisenreich Jindřich ml.03
teplota z. 20st teplota k. 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30595:558TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Krous Martin
Voříšek Tomáš
 
 
-7-8-7  0301
2.Wagner Jaroslav st.
Kyncl Jiří
 
 
Hýža Daniel
Špalek Miroslav
 
 
598  3011
3.Wagner Jaroslav st.Hýža Daniel579  3021
4.Beran MartinVoříšek Tomáš10-10-78-82322
5.Vojáček JiříŠpalek Miroslav-7-6-6  0323
6.Kyncl JiříKrous Martin139  3033
7.Beran MartinHýža Daniel-5-4-9  0334
8.Vojáček JiříVoříšek Tomáš-10-9-5  0335
9.Kyncl JiříŠpalek Miroslav4-7-97-82336
10.Wagner Jaroslav st.Krous Martin563  3046
11.Vojáček JiříHýža Daniel10-8-4-5 1347
12.Kyncl JiříVoříšek Tomáš8-9109 3157
13.Wagner Jaroslav st.Špalek Miroslav6-959 3167
14.Beran MartinKrous Martin663  3077
15.Kyncl JiříHýža Daniel66-85 3187
16.Wagner Jaroslav st.Voříšek Tomáš-2-9-2  0388
17.Beran MartinŠpalek Miroslav4-45-793298
18.Vojáček JiříKrous Martin79-84 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav st.31Hýža Daniel22
Beran Martin22Voříšek Tomáš31
Vojáček Jiří13Špalek Miroslav22
Kyncl Jiří31Krous Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30263:388TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ondřej
Sláčal Pavel
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-13-11-9  0301
2.Švarc Ivo
Martin Petr
 
 
Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
-4-11-8  0302
3.Švarc IvoZítek Patrik-118-5-8 1303
4.Švarc OndřejŠmejkal Radek-411-6-10 1304
5.Sláčal PavelČerný Vít-6-5-6  0305
6.Martin PetrBudělovský Petr8109  3015
7.Švarc OndřejZítek Patrik-9-8-5  0316
8.Sláčal PavelŠmejkal Radek-3-6-10  0317
9.Martin PetrČerný Vít-7-5-6  0318
10.Švarc IvoBudělovský Petr-2-5-3  0319
11.Sláčal PavelZítek Patrik-9-3-7  03110
12.Martin PetrŠmejkal Radek         
13.Švarc IvoČerný Vít         
14.Švarc OndřejBudělovský Petr         
15.Martin PetrZítek Patrik         
16.Švarc IvoŠmejkal Radek         
17.Švarc OndřejČerný Vít         
18.Sláčal PavelBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Ivo02Zítek Patrik30
Švarc Ondřej02Šmejkal Radek20
Sláčal Pavel03Černý Vít20
Martin Petr11Budělovský Petr11
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy