Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31342:449TTC Kladno "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Tomáš
Jedlička Stanislav
 
 
Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
7-9-75-62301
2.Bajer Jiří
Vajcová Kateřina
 
 
Novák Petr
Mencl Jiří
 
 
1088  3011
3.Navrátil TomášEbert Tomáš ml.5-9-4-9 1312
4.Jedlička StanislavPavlíček Ondřej-7-74-7 1313
5.Vajcová KateřinaMencl Jiří-95410 3123
6.Bajer JiříNovák Petr9-6-8-5 1324
7.Jedlička StanislavEbert Tomáš ml.-85-108-92325
8.Vajcová KateřinaPavlíček Ondřej-8-10-7  0326
9.Bajer JiříMencl JiříWO    0327
10.Navrátil TomášNovák Petr-4-4-1  0328
11.Vajcová KateřinaEbert Tomáš ml.-9-1413-5 1329
12.Bajer JiříPavlíček OndřejWO    03210
13.Navrátil TomášMencl Jiří-4-11-5  03  
14.Jedlička StanislavNovák Petr         
15.Bajer JiříEbert Tomáš ml.         
16.Navrátil TomášPavlíček Ondřej         
17.Jedlička StanislavMencl Jiří         
18.Vajcová KateřinaNovák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Tomáš02Ebert Tomáš ml.30
Jedlička Stanislav02Pavlíček Ondřej20
Vajcová Kateřina12Mencl Jiří01
Bajer Jiří01Novák Petr20
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27648:557TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Žáček Josef
 
 
Michal Jiří
Glogar Jaroslav
 
 
8-94-6-72301
2.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
-7687 3111
3.Žáček JosefBeneš Tomáš-62-12433221
4.Levenec PetrGlogar Jaroslav-7-10-8  0322
5.Zika OndřejDvořák Zdeněk210-911 3132
6.Špaček MichalMichal Jiří869  3042
7.Levenec PetrBeneš Tomáš12-6310 3152
8.Zika OndřejGlogar Jaroslav-626-8-102353
9.Špaček MichalDvořák Zdeněk-166-8663263
10.Žáček JosefMichal Jiří-98-7-4 1364
11.Zika OndřejBeneš Tomáš-8-747-102365
12.Špaček MichalGlogar Jaroslav1164  3075
13.Žáček JosefDvořák Zdeněk19-795 3185
14.Levenec PetrMichal Jiří9-96-883295
15.Špaček MichalBeneš Tomáš1-9-98332105
16.Žáček JosefGlogar Jaroslav9510  30  
17.Levenec PetrDvořák Zdeněk         
18.Zika OndřejMichal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žáček Josef21Beneš Tomáš13
Levenec Petr21Glogar Jaroslav21
Zika Ondřej12Dvořák Zdeněk03
Špaček Michal40Michal Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:30Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:31529:470TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-8-79-4 1301
2.Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 

 
 
WO    3011
3.Blažek MartinŠmíd Jan-96-86-52312
4.Berger MiroslavHomolka Pavel-89-10-7 1313
5.Mifka AlexiusChládek Luboš-8-5-7  0314
6.Šejvl JakubWO    3024
7.Berger MiroslavŠmíd Jan11-8-7-5 1325
8.Mifka AlexiusHomolka Pavel-10-288-62326
9.Šejvl JakubChládek Luboš125-9-7-122327
10.Blažek MartinWO    3037
11.Mifka AlexiusŠmíd Jan-4-8-8  0338
12.Šejvl JakubHomolka Pavel-887-8-92339
13.Blažek MartinChládek Luboš13-8911 3149
14.Berger MiroslavWO    3059
15.Šejvl JakubŠmíd Jan-7-9-11  03510
16.Blažek MartinHomolka Pavel         
17.Berger MiroslavChládek Luboš         
18.Mifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blažek Martin11Šmíd Jan40
Berger Miroslav02Homolka Pavel30
Mifka Alexius03Chládek Luboš21
Šejvl Jakub03   
WO40WO04
teplota z. 21st teplota k. 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30643:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
877  3010
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
-12-88-7 1311
3.Jícha DavidBauer Horst654  3021
4.Bříza Josef ml.Kotrbatý Petr-6-9-6  0322
5.Pokorný RomanJaroš Antonín-6-7-9  0323
6.Štěpánek AlešEisenreich Jindřich ml.849  3033
7.Bříza Josef ml.Bauer Horst-6-75-10 1334
8.Pokorný RomanKotrbatý Petr10-88-10-82335
9.Štěpánek AlešJaroš Antonín981  3045
10.Jícha DavidEisenreich Jindřich ml.-8-8111163255
11.Pokorný RomanBauer Horst59-812 3165
12.Štěpánek AlešKotrbatý Petr8156  3075
13.Jícha DavidJaroš Antonín466  3085
14.Bříza Josef ml.Eisenreich Jindřich ml.-8-16-7  0386
15.Štěpánek AlešBauer Horst99-6-11-62387
16.Jícha DavidKotrbatý Petr6711  3097
17.Bříza Josef ml.Jaroš Antonín-76-8-9 1398
18.Pokorný RomanEisenreich Jindřich ml.-7-89-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David40Bauer Horst22
Bříza Josef ml.04Kotrbatý Petr22
Pokorný Roman13Jaroš Antonín22
Štěpánek Aleš31Eisenreich Jindřich ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:35357:531TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ivo
Martin Petr
 
 
Voříšek Tomáš
Krous Martin
 
 
-9-9-7  0301
2.Švarc Ondřej
Vydra Milan
 
 
Špalek Miroslav
Hýža Daniel
 
 
WO    0302
3.Švarc IvoVoříšek Tomáš-10-9-6  0303
4.Vydra MilanHýža Daniel-57-4-6 1304
5.Švarc OndřejŠpalek MiroslavWO    0305
6.Martin PetrKrous Martin109-89 3115
7.Vydra MilanVoříšek Tomáš-89-6-2 1316
8.Švarc OndřejHýža DanielWO    0317
9.Martin PetrŠpalek Miroslav1010-98 3127
10.Švarc IvoKrous Martin986  3037
11.Švarc OndřejVoříšek TomášWO    0338
12.Martin PetrHýža Daniel-8-6-3  0339
13.Švarc IvoŠpalek Miroslav-9-125993249
14.Vydra MilanKrous Martin9-868 3159
15.Martin PetrVoříšek Tomáš-7-6-10  03510
16.Švarc IvoHýža Daniel         
17.Vydra MilanŠpalek Miroslav         
18.Švarc OndřejKrous Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Ivo21Voříšek Tomáš30
Vydra Milan12Hýža Daniel20
Martin Petr22Špalek Miroslav02
   Krous Martin03
WO04WO40
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33496:549TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
836  3010
2.Kyncl Jiří
Beran Martin
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-10-759-72311
3.Beran MartinZítek Patrik-6-6-5  0312
4.Wagner Jaroslav st.Černý Vít77-811 3122
5.Kyncl JiříŠmejkal Radek7-4-5-6 1323
6.Pych Luděk ml.Budělovský Petr85-9-11-42324
7.Wagner Jaroslav st.Zítek Patrik9-6-3-9 1325
8.Kyncl JiříČerný Vít-9-8-9  0326
9.Pych Luděk ml.Šmejkal Radek78-3-283236
10.Vojáček JiříBudělovský Petr-7-7-10  0337
11.Kyncl JiříZítek Patrik1056  3047
12.Pych Luděk ml.Černý Vít-9-8-12  0348
13.Vojáček JiříŠmejkal Radek-3-7-6  0349
14.Wagner Jaroslav st.Budělovský Petr967  3059
15.Pych Luděk ml.Zítek Patrik9127  3069
16.Vojáček JiříČerný Vít-7-6-7  03610
17.Wagner Jaroslav st.Šmejkal Radek         
18.Kyncl JiříBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin01Zítek Patrik22
Wagner Jaroslav st.21Černý Vít31
Kyncl Jiří12Šmejkal Radek21
Pych Luděk ml.22Budělovský Petr21
Vojáček Jiří03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy