Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22567:513TTC Říčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
999  3010
2.Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
Zika Ondřej
Jirásek Jiří
 
 
-91078 3120
3.Jícha DavidŠpaček Michal8-1098 3130
4.Pokorný RomanZika Ondřej-86-77-42331
5.Bříza Josef ml.Levenec Petr785  3041
6.Štěpánek AlešJirásek Jiří-910-7-7 1342
7.Pokorný RomanŠpaček Michal-3-4-9  0343
8.Bříza Josef ml.Zika Ondřej-99-8-9 1344
9.Štěpánek AlešLevenec Petr884  3054
10.Jícha DavidJirásek Jiří486  3064
11.Bříza Josef ml.Špaček Michal6-979 3174
12.Štěpánek AlešZika Ondřej-106-4383284
13.Jícha DavidLevenec Petr458  3094
14.Pokorný RomanJirásek Jiří10-11-11-8 1395
15.Štěpánek AlešŠpaček Michal-9-911111032105
16.Jícha DavidZika Ondřej-9-1010  12  
17.Pokorný RomanLevenec Petr         
18.Bříza Josef ml.Jirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha David30Špaček Michal13
Pokorný Roman03Zika Ondřej21
Bříza Josef ml.21Levenec Petr03
Štěpánek Aleš31Jirásek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:50Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36565:617TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Škach Martin
Navrátil Tomáš
 
 
-578-973210
2.Chalupa Josef ml.
Gräf Miloš
 
 
Bajer Jiří
Gábriš Michal
 
 
-4-389-82311
3.Gräf MilošBajer Jiří-7-4-9  0312
4.Šejvl JakubŠkach Martin86-8-8-82313
5.Chalupa Josef ml.Gábriš Michal-9810-10-102314
6.Blažek MartinNavrátil Tomáš129-1010 3124
7.Šejvl JakubBajer Jiří-5783 3134
8.Chalupa Josef ml.Škach Martin99-58 3144
9.Blažek MartinGábriš Michal473  3054
10.Gräf MilošNavrátil Tomáš-7-7-2  0355
11.Chalupa Josef ml.Bajer Jiří-5-9-7  0356
12.Blažek MartinŠkach Martin7-9109 3166
13.Gräf MilošGábriš Michal-9-688-72367
14.Šejvl JakubNavrátil Tomáš-129-7-7 1368
15.Blažek MartinBajer Jiří-9-8-6  0369
16.Berger MiroslavŠkach Martin-4-6-13  03610
17.Šejvl JakubGábriš Michal-8    01  
18.Chalupa Josef ml.Navrátil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gräf Miloš03Bajer Jiří31
Šejvl Jakub12Škach Martin22
Chalupa Josef ml.12Gábriš Michal21
Blažek Martin31Navrátil Tomáš21
Berger Miroslav01   
teplota zuačátek:20st teplote konec:21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25550:524TTC Kladno "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
6-17-8-10 1301
2.Havlíček Tomáš
Mencl Jiří
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-7-58-4 1302
3.Pavlíček OndřejPych Luděk ml.-47-7-8 1303
4.Mencl JiříWagner Jaroslav st.856  3013
5.Ebert Tomáš ml.Kyncl Jiří8-188 3123
6.Havlíček TomášMelíšek Roman7-1062 3133
7.Mencl JiříPych Luděk ml.-77-59103243
8.Ebert Tomáš ml.Wagner Jaroslav st.511-23 3153
9.Havlíček TomášKyncl Jiří-9-676103263
10.Pavlíček OndřejMelíšek Roman9-874 3173
11.Ebert Tomáš ml.Pych Luděk ml.8-3-7-14 1374
12.Havlíček TomášWagner Jaroslav st.-74310 3184
13.Pavlíček OndřejKyncl Jiří8-9-3773294
14.Mencl JiříMelíšek Roman5-3-76932104
15.Havlíček TomášPych Luděk ml.         
16.Pavlíček OndřejWagner Jaroslav st.         
17.Mencl JiříKyncl Jiří         
18.Ebert Tomáš ml.Melíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Ondřej21Pych Luděk ml.21
Mencl Jiří30Wagner Jaroslav st.03
Ebert Tomáš ml.21Kyncl Jiří03
Havlíček Tomáš30Melíšek Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči obou mužstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:22547:401TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Dvořák Zdeněk
Dvořák Jan ml.
 
 
Martin Petr
Švarc Ondřej
 
 
-9858 3120
3.Glogar JaroslavMartin Petr-8-8-9  0321
4.Dvořák ZdeněkŠvarc Ondřej974  3031
5.Ehl LadislavWO    3041
6.Dvořák Jan nejml.Kurel David-8-9-9  0342
7.Dvořák ZdeněkMartin Petr-65-9-11 1343
8.Ehl LadislavŠvarc Ondřej-8675 3153
9.Dvořák Jan nejml.WO    3063
10.Glogar JaroslavKurel David77-74 3173
11.Ehl LadislavMartin Petr999  3083
12.Dvořák Jan nejml.Švarc Ondřej-14-8-4  0384
13.Glogar JaroslavWO    3094
14.Dvořák ZdeněkKurel David-9-888-82395
15.Dvořák Jan nejml.Martin Petr-6-7-9  0396
16.Glogar JaroslavŠvarc Ondřej-99810 31106
17.Dvořák Zdeněk         
18.Ehl LadislavKurel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Glogar Jaroslav21Martin Petr31
Dvořák Zdeněk12Švarc Ondřej13
Ehl Ladislav20Kurel David21
Dvořák Jan nejml.03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36527:579TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
-5-85-7 1301
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
-9-8-9  0302
3.Karda MartinVoříšek Tomáš-7-6-4  0303
4.Chládek LubošHýža Daniel10-107-10-102304
5.Homolka PavelŠpalek Miroslav1178  3014
6.Šmíd JanKrous Martin10154  3024
7.Chládek LubošVoříšek Tomáš-6-13-9  0325
8.Homolka PavelHýža Daniel9-7-4-4 1326
9.Šmíd JanŠpalek Miroslav-64-6843236
10.Karda MartinKrous Martin-12-931183246
11.Homolka PavelVoříšek Tomáš-5-4-5  0347
12.Šmíd JanHýža Daniel7-77-853257
13.Karda MartinŠpalek Miroslav-67-6-9 1358
14.Chládek LubošKrous Martin487  3068
15.Šmíd JanVoříšek Tomáš-8-3-9  0369
16.Karda MartinHýža Daniel-7-3-13  03610
17.Chládek LubošŠpalek Miroslav12    10  
18.Homolka PavelKrous Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karda Martin13Voříšek Tomáš40
Chládek Luboš12Hýža Daniel31
Homolka Pavel12Špalek Miroslav12
Šmíd Jan31Krous Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:Jaroš Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Vrátný Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36605:611TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Antonín
Vrátný Martin
 
 
Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
-7-3-6  0301
2.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
7-118-883211
3.Vrátný MartinZítek Patrik10-11-10563221
4.Eisenreich Jindřich ml.Šmejkal Radek-3-7-7  0322
5.Jaroš AntonínČerný Vít-4-6-8  0323
6.Bauer HorstZitta Přemysl4-1255 3133
7.Eisenreich Jindřich ml.Budělovský Petr125-5-8-82334
8.Jaroš AntonínŠmejkal Radek-11-77-10 1335
9.Bauer HorstČerný Vít-713-5-8 1336
10.Vrátný MartinZitta Přemysl683  3046
11.Jaroš AntonínBudělovský Petr455  3056
12.Bauer HorstŠmejkal Radek8-86-8-72357
13.Vrátný MartinČerný Vít19-8-5-92358
14.Eisenreich Jindřich ml.Zitta Přemysl101114  3068
15.Bauer HorstBudělovský Petr3-1067 3178
16.Vrátný MartinŠmejkal Radek-7-10-10  0379
17.Eisenreich Jindřich ml.Černý Vít-8-7-1  03710
18.Jaroš AntonínZitta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrátný Martin22Zítek Patrik01
Eisenreich Jindřich ml.13Šmejkal Radek40
Jaroš Antonín12Černý Vít40
Bauer Horst22Zitta Přemysl03
   Budělovský Petr12
Hráč Budělovský střídal hráče Zítka. Teplota z: 21 C k: 20 C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy