Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34604:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Škach Martin
Navrátil Tomáš
 
 
5-10-4-11 1301
2.Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
Bajer Jiří
Gábriš Michal
 
 
997  3011
3.Jícha DavidŠkach Martin-59510 3121
4.Pokorný RomanBajer Jiří-89-6-7 1322
5.Bříza Josef ml.Gábriš Michal8-5-89113232
6.Štěpánek AlešNavrátil Tomáš599  3042
7.Pokorný RomanŠkach Martin-9-8-7  0343
8.Bříza Josef ml.Bajer Jiří-9-48-6 1344
9.Štěpánek AlešGábriš Michal459  3054
10.Jícha DavidNavrátil Tomáš7-886 3164
11.Bříza Josef ml.Škach Martin9-46-6-102365
12.Štěpánek AlešBajer Jiří-3610-773275
13.Jícha DavidGábriš Michal-99-6-7 1376
14.Pokorný RomanNavrátil Tomáš5510  3086
15.Štěpánek AlešŠkach Martin-8-6-9  0387
16.Jícha DavidBajer Jiří-4-10-6  0388
17.Pokorný RomanGábriš Michal-9-3-5  0389
18.Bříza Josef ml.Navrátil Tomáš6-6512 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David22Škach Martin31
Pokorný Roman13Bajer Jiří31
Bříza Josef ml.22Gábriš Michal22
Štěpánek Aleš31Navrátil Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
17:20Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:35695:677TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šejvl Jakub
Blažek Martin
 
 
Zika Ondřej
Špaček Michal
 
 
-411-7-8 1301
2.Berger Miroslav
Chalupa Josef ml.
 
 
Levenec Petr
Žáček Josef
 
 
2612  3011
3.Berger MiroslavŠpaček Michal-8-8-5  0312
4.Šejvl JakubZika Ondřej-1176-8103222
5.Chalupa Josef ml.Levenec Petr-8-9-10  0323
6.Blažek MartinŽáček Josef5-6-87-52324
7.Šejvl JakubŠpaček Michal6-6-810-92325
8.Chalupa Josef ml.Zika Ondřej68-8-883235
9.Blažek MartinLevenec Petr-8-86-7 1336
10.Berger MiroslavŽáček Josef-711-4683246
11.Chalupa Josef ml.Špaček Michal767  3056
12.Blažek MartinZika Ondřej-979-893266
13.Berger MiroslavLevenec Petr89-9-363276
14.Šejvl JakubŽáček Josef6-10-12-6 1377
15.Blažek MartinŠpaček Michal10-1610-833287
16.Berger MiroslavZika Ondřej55-8-463297
17.Šejvl JakubLevenec Petr8715  30107
18.Chalupa Josef ml.Žáček Josef-9-9-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berger Miroslav31Špaček Michal22
Šejvl Jakub22Zika Ondřej04
Chalupa Josef ml.21Levenec Petr22
Blažek Martin22Žáček Josef21
teplota začátek: 20st teplota konec: 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20536:375TTC Kladno "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Havlíček Tomáš
Mencl Jiří
 
 
Martin Petr
Kurel David
 
 
-6-34-5 1311
3.Ebert Tomáš ml.Martin Petr-596-11113221
4.Novák PetrŠvarc Ondřej8-92-11-82322
5.Mencl JiříWO    3032
6.Havlíček TomášKurel David1076  3042
7.Novák PetrMartin Petr-7-15-2  0343
8.Mencl JiříŠvarc Ondřej-7864 3153
9.Havlíček TomášWO    3063
10.Ebert Tomáš ml.Kurel David3-68-993273
11.Mencl JiříMartin Petr-95-10-10 1374
12.Havlíček Tomᚊvarc Ondřej73-102 3184
13.Ebert Tomáš ml.WO    3094
14.Novák PetrKurel David-88-89732104
15.Havlíček TomášMartin Petr656  30  
16.Ebert Tomáš ml.Švarc Ondřej         
17.Novák Petr         
18.Mencl JiříKurel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ebert Tomáš ml.20Martin Petr21
Novák Petr12Švarc Ondřej12
Mencl Jiří11Kurel David03
Havlíček Tomáš20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči obou mužstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37713:704TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
9-95-583210
2.Dvořák Zdeněk
Dvořák Jan ml.
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
87-8-9-72311
3.Glogar JaroslavPych Luděk ml.-8-12117133221
4.Dvořák ZdeněkKyncl Jiří-8-9-13  0322
5.Ehl LadislavWagner Jaroslav st.5-6-67113232
6.Dvořák Jan ml.Melíšek Roman564  3042
7.Dvořák ZdeněkPych Luděk ml.-8-9-9  0343
8.Ehl LadislavKyncl Jiří-56911 3153
9.Dvořák Jan ml.Wagner Jaroslav st.-69-7-5 1354
10.Glogar JaroslavMelíšek Roman-87-9-9 1355
11.Ehl LadislavPych Luděk ml.-97117 3165
12.Dvořák Jan ml.Kyncl Jiří814-9-993275
13.Glogar JaroslavWagner Jaroslav st.-4-6-9  0376
14.Dvořák ZdeněkMelíšek Roman98-84 3186
15.Dvořák Jan ml.Pych Luděk ml.7109  3096
16.Glogar JaroslavKyncl Jiří-10-910-7 1397
17.Dvořák ZdeněkWagner Jaroslav st.-4-112-9 1398
18.Ehl LadislavMelíšek Roman-12-6108332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glogar Jaroslav13Pych Luděk ml.13
Dvořák Zdeněk13Kyncl Jiří22
Ehl Ladislav40Wagner Jaroslav st.31
Dvořák Jan ml.31Melíšek Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35516:557TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
-9-8-8  0301
2.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Šmejkal Radek
Zitta Přemysl
 
 
-89-7893211
3.Homolka PavelBudělovský Petr849  3021
4.Chládek LubošŠmejkal Radek-9-4-6  0322
5.Karda MartinČerný Vít-9-4-5  0323
6.Šmíd JanZitta Přemysl57-84 3133
7.Chládek LubošBudělovský Petr7-10-89-102334
8.Karda MartinŠmejkal Radek-6-3-6  0335
9.Šmíd JanČerný Vít8-6-11-11 1336
10.Homolka PavelZitta Přemysl6610  3046
11.Karda MartinBudělovský Petr7-725 3156
12.Šmíd JanŠmejkal Radek-5-12-5  0357
13.Homolka PavelČerný Vít-49-7-6 1358
14.Chládek LubošZitta Přemysl7-1019 3168
15.Šmíd JanBudělovský Petr-6-32-10 1369
16.Homolka PavelŠmejkal Radek9-10-7-3 13610
17.Chládek LubošČerný Vít9-9-5  12  
18.Karda MartinZitta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Homolka Pavel22Budělovský Petr22
Chládek Luboš12Šmejkal Radek40
Karda Martin12Černý Vít30
Šmíd Jan13Zitta Přemysl03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:Sýkora Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Jaroš Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33665:626TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Antonín
Sýkora Josef
 
 
Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
7-6-8-7 1301
2.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
946  3011
3.Sýkora JosefVoříšek Tomáš-55-6-9 1312
4.Eisenreich Jindřich ml.Hýža Daniel-9-9-12  0313
5.Jaroš AntonínŠpalek Miroslav-8546 3123
6.Bauer HorstKrous Martin1174  3033
7.Eisenreich Jindřich ml.Voříšek Tomáš10-4-7-6 1334
8.Jaroš AntonínHýža Daniel-9-5-7  0335
9.Bauer HorstŠpalek Miroslav-68-8953245
10.Sýkora JosefKrous Martin-94410 3155
11.Jaroš AntonínVoříšek Tomáš-9-8-6  0356
12.Bauer HorstHýža Daniel-88-1017-72357
13.Sýkora JosefŠpalek Miroslav-10-118-7 1358
14.Eisenreich Jindřich ml.Krous Martin1351  3068
15.Bauer HorstVoříšek Tomáš412-86 3178
16.Sýkora JosefHýža Daniel88-68 3188
17.Eisenreich Jindřich ml.Špalek Miroslav-45-9983298
18.Jaroš AntonínKrous Martin38-77 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Josef22Voříšek Tomáš31
Eisenreich Jindřich ml.22Hýža Daniel31
Jaroš Antonín22Špalek Miroslav13
Bauer Horst31Krous Martin04
Teplota z: 21 C k: 21 C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy