Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22533:494TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
788  3010
2.Levenec Petr
Špaček Michal
 
 
Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
-9863 3120
3.Smrček MichalVoříšek Tomáš-1010-8-3 1321
4.Levenec PetrHýža Daniel-4-10-10  0322
5.Špaček MichalŠpalek Miroslav844  3032
6.Zika OndřejNovotný Jiří9107  3042
7.Levenec PetrVoříšek Tomáš-95-5-4 1343
8.Špaček MichalHýža Daniel898  3053
9.Zika OndřejŠpalek Miroslav-912-3493263
10.Jirásek JiříNovotný Jiří8108  3073
11.Špaček MichalVoříšek Tomáš10-64-8-92374
12.Zika OndřejHýža Daniel88-87 3184
13.Jirásek JiříŠpalek Miroslav-10-1-7  0385
14.Levenec PetrNovotný Jiří647  3095
15.Zika OndřejVoříšek Tomáš-9-3-6  0396
16.Jirásek JiříHýža Daniel1038  30106
17.Levenec PetrŠpalek Miroslav9    10  
18.Špaček MichalNovotný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smrček Michal01Voříšek Tomáš40
Levenec Petr12Hýža Daniel13
Špaček Michal21Špalek Miroslav12
Zika Ondřej31Novotný Jiří03
Jirásek Jiří21   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21511:438TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Gábriš Michal
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
-4-7-9  0301
2.Škach Martin
Navrátil Tomáš
 
 
Zitta Přemysl
Dražan Jiří
 
 
7107  3011
3.Navrátil TomášČerný Vít-4-8-11  0312
4.Gábriš MichalŠmejkal Radek116-85 3122
5.Škach MartinZitta Přemysl98-59 3132
6.Bajer JiříDražan Jiří324  3042
7.Gábriš MichalČerný Vít-4-9-5  0343
8.Škach MartinŠmejkal Radek8-128-9-52344
9.Bajer JiříZitta Přemysl-10-73583254
10.Navrátil TomášDražan Jiří10115  3064
11.Škach MartinČerný Vít-5-6-10  0365
12.Bajer JiříŠmejkal Radek-76-8583275
13.Navrátil TomášZitta Přemysl354  3085
14.Gábriš MichalDražan Jiří561  3095
15.Bajer JiříČerný Vít558  30105
16.Navrátil Tomᚊmejkal Radek-4-5-7  03  
17.Gábriš MichalZitta Přemysl         
18.Škach MartinDražan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Tomáš21Černý Vít31
Gábriš Michal21Šmejkal Radek12
Škach Martin12Zitta Přemysl03
Bajer Jiří40Dražan Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37600:621TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
9-897 3110
2.Beran Martin
Kyncl Jiří
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-9-68-10 1311
3.Wagner Jaroslav st.Šmíd Jan-9-655123221
4.Pych Luděk ml.Homolka Pavel98-8-863231
5.Kyncl JiříChládek Luboš9-8-7-8 1332
6.Beran MartinKarda Martin-13-98-7 1333
7.Pych Luděk ml.Šmíd Jan-10885 3143
8.Kyncl JiříHomolka Pavel10110  3053
9.Beran MartinChládek Luboš5-7-7-13 1354
10.Wagner Jaroslav st.Karda Martin-1-10-8  0355
11.Kyncl JiříŠmíd Jan910-4-7-82356
12.Beran MartinHomolka Pavel-10-10-7  0357
13.Wagner Jaroslav st.Chládek Luboš-3-6-8  0358
14.Pych Luděk ml.Karda Martin38-108 3168
15.Beran MartinŠmíd Jan7-9-8-9 1369
16.Wagner Jaroslav st.Homolka Pavel-9-876-923610
17.Pych Luděk ml.Chládek Luboš9    10  
18.Kyncl JiříKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav st.13Šmíd Jan22
Pych Luděk ml.30Homolka Pavel22
Kyncl Jiří12Chládek Luboš30
Beran Martin04Karda Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30281:393TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Švarc Ondřej
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-7-3-5  0301
2.Švarc Ivo
Kurel David
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
8-710-5-92302
3.Švarc IvoBauer Horst-8-7-9  0303
4.Kurel DavidKotrbatý Petr11-8-6-9 1304
5.Švarc OndřejJaroš Antonín-117-4-6 1305
6.Jirásek JiříEisenreich Jindřich ml.-13-9-3  0306
7.Kurel DavidBauer Horst-56-2-7 1307
8.Švarc OndřejKotrbatý Petr-10-7-4  0308
9.Jirásek JiříJaroš Antonín9-7-13-10 1309
10.Švarc IvoEisenreich Jindřich ml.-9-4-5  03010
11.Švarc OndřejBauer Horst         
12.Jirásek JiříKotrbatý Petr         
13.Švarc IvoJaroš Antonín         
14.Kurel DavidEisenreich Jindřich ml.         
15.Jirásek JiříBauer Horst         
16.Švarc IvoKotrbatý Petr         
17.Kurel DavidJaroš Antonín         
18.Švarc OndřejEisenreich Jindřich ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Ivo02Bauer Horst20
Kurel David02Kotrbatý Petr20
Švarc Ondřej02Jaroš Antonín20
Jirásek Jiří02Eisenreich Jindřich ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29635:599TTC Říčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
7-5-4-4 1301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Mencl Jiří
Mikulejský Filip
 
 
979  3011
3.Jícha DavidPavlíček Ondřej7-9710 3121
4.Pokorný RomanMencl Jiří75-7-6-92322
5.Bříza Josef ml.Ebert Tomáš ml.7-7410 3132
6.Štěpánek AlešMikulejský Filip998  3042
7.Pokorný RomanPavlíček Ondřej-9-11-3  0343
8.Bříza Josef ml.Mencl Jiří-11-87-9 1344
9.Štěpánek AlešEbert Tomáš ml.87-77 3154
10.Jícha DavidMikulejský Filip59-98 3164
11.Bříza Josef ml.Pavlíček Ondřej-7-8-6  0365
12.Štěpánek AlešMencl Jiří575  3075
13.Jícha DavidEbert Tomáš ml.9-13-49-122376
14.Pokorný RomanMikulejský Filip7-65-9-92377
15.Štěpánek AlešPavlíček Ondřej68-7-453287
16.Jícha DavidMencl Jiří575  3097
17.Pokorný RomanEbert Tomáš ml.6-77-5732107
18.Bříza Josef ml.Mikulejský Filip58-6  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David31Pavlíček Ondřej22
Pokorný Roman13Mencl Jiří22
Bříza Josef ml.12Ebert Tomáš ml.13
Štěpánek Aleš40Mikulejský Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
20:20Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13462:376TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Miroslav
Chalupa Josef ml.
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
-6-8-8  0301
2.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
67-6-8-82302
3.Šejvl JakubDvořák Zdeněk6-8710 3112
4.Berger MiroslavEhl Ladislav-867-963222
5.Blažek MartinGlogar Jaroslav88-912 3132
6.Chalupa Josef ml.Beneš Tomáš577  3042
7.Berger MiroslavDvořák Zdeněk6-639 3152
8.Blažek MartinEhl Ladislav755  3062
9.Chalupa Josef ml.Glogar Jaroslav8-1098 3172
10.Šejvl JakubBeneš Tomáš858  3082
11.Blažek MartinDvořák Zdeněk7-10118 3192
12.Chalupa Josef ml.Ehl Ladislav787  30102
13.Šejvl JakubGlogar Jaroslav-1    01  
14.Berger MiroslavBeneš Tomáš         
15.Chalupa Josef ml.Dvořák Zdeněk         
16.Šejvl JakubEhl Ladislav         
17.Berger MiroslavGlogar Jaroslav         
18.Blažek MartinBeneš Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šejvl Jakub20Dvořák Zdeněk03
Berger Miroslav20Ehl Ladislav03
Blažek Martin30Glogar Jaroslav02
Chalupa Josef ml.30Beneš Tomáš02
teplota z. 20st teplota k. 21st

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy