Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31636:613nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Ondřej
Smrček Michal
 
 
Šmejkal Radek
Zitta Přemysl
 
 
9102  3010
2.Levenec Petr
Špaček Michal
 
 
Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
-5-79-9 1311
3.Jirásek JiříŠmejkal Radek7-6-97-32312
4.Levenec PetrČerný Vít-10-6-9  0313
5.Špaček MichalBudělovský Petr6510  3023
6.Zika OndřejZitta Přemysl928  3033
7.Levenec PetrŠmejkal Radek-8-99-6 1334
8.Špaček MichalČerný Vít10-8-1212-42335
9.Zika OndřejBudělovský Petr87-69 3145
10.Jirásek JiříZitta Přemysl3-964 3155
11.Špaček MichalŠmejkal Radek-7-6-7  0356
12.Zika OndřejČerný Vít-11-8-7  0357
13.Jirásek JiříBudělovský Petr85-115 3167
14.Levenec PetrZitta Přemysl698  3077
15.Zika OndřejŠmejkal Radek108-10-3-132378
16.Jirásek JiříČerný Vít9-5-8-7 1379
17.Levenec PetrBudělovský Petr9-3410 3189
18.Špaček MichalZitta Přemysl466  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Jiří22Šmejkal Radek40
Levenec Petr22Černý Vít40
Špaček Michal22Budělovský Petr04
Zika Ondřej22Zitta Přemysl04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32563:578nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škach Martin
Fleislébr Jiří
 
 
Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
-7-8-2  0301
2.Bajer Jiří
Gábriš Michal
 
 
Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
95-59 3111
3.Gábriš MichalVoříšek Tomáš-5-7-6  0312
4.Fleislébr JiříHýža Daniel-3-5-2  0313
5.Škach MartinŠpalek Miroslav-68-88-92314
6.Bajer JiříNovotný Jiří662  3024
7.Fleislébr JiříVoříšek Tomáš-6-8-6  0325
8.Škach MartinHýža Daniel9-99-493235
9.Bajer JiříŠpalek Miroslav1135  3045
10.Gábriš MichalNovotný Jiří327  3055
11.Škach MartinVoříšek Tomáš-7-1-3  0356
12.Bajer JiříHýža Daniel9-8511 3166
13.Gábriš MichalŠpalek Miroslav982  3076
14.Jedlička StanislavKrous Martin484  3086
15.Bajer JiříVoříšek Tomáš8-6-9-6 1387
16.Gábriš MichalHýža Daniel-6-10-8  0388
17.Jedlička StanislavŠpalek Miroslav8-11-911-72389
18.Škach MartinKrous Martin7-7810 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gábriš Michal22Voříšek Tomáš40
Fleislébr Jiří02Hýža Daniel22
Škach Martin22Špalek Miroslav22
Bajer Jiří31Novotný Jiří02
Jedlička Stanislav11Krous Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříbramRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16519:416TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-6-81323210
2.Kyncl Jiří
Beran Martin
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
7-66-9103220
3.Wagner Jaroslav st.Bauer Horst5-117-8-62321
4.Beran MartinKotrbatý Petr-7-711-8 1322
5.Kyncl JiříJaroš Antonín854  3032
6.Pych Luděk ml.Eisenreich Jindřich ml.474  3042
7.Beran MartinBauer Horst986  3052
8.Kyncl JiříKotrbatý Petr29-4-9-92353
9.Pych Luděk ml.Jaroš Antonín116-1610 3163
10.Wagner Jaroslav st.Eisenreich Jindřich ml.364  3073
11.Kyncl JiříBauer Horst8-799 3183
12.Pych Luděk ml.Kotrbatý Petr899  3093
13.Wagner Jaroslav st.Jaroš Antonín78-76 31103
14.Beran MartinEisenreich Jindřich ml.7    10  
15.Pych Luděk ml.Bauer Horst         
16.Wagner Jaroslav st.Kotrbatý Petr         
17.Beran MartinJaroš Antonín         
18.Kyncl JiříEisenreich Jindřich ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.21Bauer Horst12
Beran Martin11Kotrbatý Petr21
Kyncl Jiří21Jaroš Antonín03
Pych Luděk ml.30Eisenreich Jindřich ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:37548:608TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurel David
Švarc Ondřej
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-11-10-10  0301
2.Švarc Ivo
Martin Petr
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
8-8-913-92302
3.Švarc IvoŠmíd Jan6-1510 3112
4.Kurel DavidHomolka Pavel-7-9-5  0313
5.Švarc OndřejChládek Luboš1298  3023
6.Martin PetrKarda Martin-6655 3133
7.Kurel DavidŠmíd Jan-7669 3143
8.Švarc OndřejHomolka Pavel-9-8-10  0344
9.Martin PetrChládek Luboš-5-4-10  0345
10.Švarc IvoKarda Martin8108  3055
11.Švarc OndřejŠmíd Jan-3-7-2  0356
12.Martin PetrHomolka Pavel-4-9-9  0357
13.Švarc IvoChládek Luboš-64-96103267
14.Kurel DavidKarda Martin-9-671193277
15.Martin PetrŠmíd Jan-4-7-13  0378
16.Švarc IvoHomolka Pavel-8-98-11 1379
17.Kurel DavidChládek Luboš-7-7-4  03710
18.Švarc OndřejKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Ivo31Šmíd Jan22
Kurel David22Homolka Pavel40
Švarc Ondřej12Chládek Luboš22
Martin Petr13Karda Martin03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŘíčanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17475:414TTC Říčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
-7-5-9  0301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
89-88 3111
3.Jícha DavidGlogar Jaroslav65-6-973221
4.Pokorný RomanBeneš Tomáš96-85 3131
5.Bříza Josef ml.Dvořák Zdeněk-6676 3141
6.Štěpánek AlešEhl Ladislav161-46 3151
7.Pokorný RomanGlogar Jaroslav-4-437-82352
8.Bříza Josef ml.Beneš Tomáš-81081 3162
9.Štěpánek AlešDvořák Zdeněk92-910 3172
10.Jícha DavidEhl Ladislav-711510 3182
11.Bříza Josef ml.Glogar Jaroslav-499-593292
12.Štěpánek AlešBeneš Tomáš757  30102
13.Jícha DavidDvořák Zdeněk7-98  21  
14.Pokorný RomanEhl Ladislav         
15.Štěpánek AlešGlogar Jaroslav         
16.Jícha DavidBeneš Tomáš         
17.Pokorný RomanDvořák Zdeněk         
18.Bříza Josef ml.Ehl Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David20Glogar Jaroslav12
Pokorný Roman11Beneš Tomáš03
Bříza Josef ml.30Dvořák Zdeněk02
Štěpánek Aleš30Ehl Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "A"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
15:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8410:293TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
Ebert Tomáš ml.
Záhrubský David
 
 
557  3010
2.Berger Miroslav
Chalupa Josef ml.
 
 
Novák Petr
Mencl Jiří
 
 
578  3020
3.Šejvl JakubEbert Tomáš ml.-7844 3130
4.Berger MiroslavNovák Petr9-9-12-7 1331
5.Chalupa Josef ml.Mencl Jiří5-5510 3141
6.Blažek MartinZáhrubský David885  3051
7.Berger MiroslavEbert Tomáš ml.797  3061
8.Chalupa Josef ml.Novák Petr-7683 3171
9.Blažek MartinMencl Jiří1084  3081
10.Šejvl JakubZáhrubský David6-1119 3191
11.Chalupa Josef ml.Ebert Tomáš ml.104-85 31101
12.Blažek MartinNovák Petr         
13.Šejvl JakubMencl Jiří         
14.Berger MiroslavZáhrubský David         
15.Blažek MartinEbert Tomáš ml.         
16.Šejvl JakubNovák Petr         
17.Berger MiroslavMencl Jiří         
18.Chalupa Josef ml.Záhrubský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šejvl Jakub20Ebert Tomáš ml.03
Berger Miroslav11Novák Petr11
Chalupa Josef ml.30Mencl Jiří02
Blažek Martin20Záhrubský David02
teplota z. 20st teplota k. 21st

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy