Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35519:579TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
-9-12-5  0301
2.Havlíček Tomáš
Mikulejský Filip
 
 
Zika Ondřej
Smrček Michal
 
 
-96-66-62302
3.Ebert Tomáš ml.Zika Ondřej-7-7-9  0303
4.Mikulejský FilipŠpaček Michal-48-4-8 1304
5.Pavlíček OndřejSmrček Michal8-939 3114
6.Havlíček TomášLevenec Petr4910  3024
7.Mikulejský FilipZika Ondřej-2-3-4  0325
8.Pavlíček OndřejŠpaček Michal7-8-4-11 1326
9.Havlíček TomášJirásek Jiří38-87 3136
10.Ebert Tomáš ml.Levenec Petr15-54-3113246
11.Pavlíček OndřejZika Ondřej-8-67-7 1347
12.Havlíček Tomᚊpaček Michal1175  3057
13.Ebert Tomáš ml.Jirásek Jiří3-7-2-3 1358
14.Mikulejský FilipLevenec Petr6-5-78-62359
15.Havlíček TomášZika Ondřej78-99 3169
16.Ebert Tomáš ml.Špaček Michal-9-8-2  03610
17.Mikulejský FilipJirásek Jiří-8-10   02  
18.Pavlíček OndřejLevenec Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ebert Tomáš ml.13Zika Ondřej31
Mikulejský Filip03Špaček Michal31
Pavlíček Ondřej12Smrček Michal01
Havlíček Tomáš40Levenec Petr12
   Jirásek Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči obou mužstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32441:517TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
Gábriš Michal
Vajcová Kateřina
 
 
6612  3010
2.Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
Škach Martin
Navrátil Tomáš
 
 
89-46 3120
3.Glogar JaroslavVajcová Kateřina-7-12-6  0321
4.Dvořák ZdeněkŠkach Martin-77-3-3 1322
5.Ehl LadislavNavrátil Tomáš11-5-7-14 1323
6.Beneš TomášGábriš Michal5-367 3133
7.Dvořák ZdeněkVajcová Kateřina-5-8-9  0334
8.Ehl LadislavŠkach Martin-7-3-5  0335
9.Beneš TomášNavrátil Tomáš-611-88-12336
10.Glogar JaroslavGábriš Michal-7-7-8  0337
11.Ehl LadislavVajcová Kateřina5-1113-8-82338
12.Beneš Tomᚊkach Martin7-8-10-8 1339
13.Glogar JaroslavNavrátil Tomáš1089  3049
14.Dvořák ZdeněkGábriš Michal-9-7-6  03410
15.Beneš TomášVajcová Kateřina         
16.Glogar JaroslavŠkach Martin         
17.Dvořák ZdeněkNavrátil Tomáš         
18.Ehl LadislavGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glogar Jaroslav12Vajcová Kateřina30
Dvořák Zdeněk03Škach Martin30
Ehl Ladislav03Navrátil Tomáš21
Beneš Tomáš12Gábriš Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34654:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koros Pavel
Chládek Luboš
 
 
Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
-8-59-8 1301
2.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-88-84-12302
3.Homolka PavelŠtěpánek Aleš99-73 3112
4.Koros PavelJícha David12-8912 3122
5.Karda MartinBříza Josef ml.-88-5-6 1323
6.Šmíd JanPokorný Roman-8325 3133
7.Koros PavelŠtěpánek Aleš2-1075 3143
8.Karda MartinJícha David8-5-10-8 1344
9.Šmíd JanBříza Josef ml.-951010 3154
10.Homolka PavelPokorný Roman7-1143 3164
11.Karda MartinŠtěpánek Aleš-2-6-6  0365
12.Šmíd JanJícha David-74-92-62366
13.Homolka PavelBříza Josef ml.-8-11-9  0367
14.Koros PavelPokorný Roman1112-99 3177
15.Šmíd JanŠtěpánek Aleš885  3087
16.Homolka PavelJícha David9-5-87-42388
17.Koros PavelBříza Josef ml.975  3098
18.Chládek LubošPokorný Roman-10-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel22Štěpánek Aleš13
Koros Pavel40Jícha David31
Karda Martin03Bříza Josef ml.22
Šmíd Jan31Pokorný Roman13
Chládek Luboš01   
Teplota začátek: 19°C konec: 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Rozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Jaroš Antonín
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Kotrbatý Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37694:710TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
87-3-7-62301
2.Eisenreich Jindřich ml.
Bauer Horst
 
 
Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
-76-57-82302
3.Eisenreich Jindřich ml.Blažek Martin-910-8933212
4.Jaroš AntonínBerger Miroslav-78-78103222
5.Kotrbatý PetrŠejvl Jakub-8-5-5  0323
6.Bauer HorstMifka Alexius-68-8563233
7.Jaroš AntonínBlažek Martin5-5-9953243
8.Kotrbatý PetrBerger Miroslav910-56 3153
9.Bauer HorstŠejvl Jakub-8-2-11  0354
10.Eisenreich Jindřich ml.Mifka Alexius12-88-963264
11.Kotrbatý PetrBlažek Martin-335-893274
12.Bauer HorstBerger Miroslav-7-499-52375
13.Eisenreich Jindřich ml.Šejvl Jakub6-8-8-10 1376
14.Jaroš AntonínMifka Alexius1088  3086
15.Bauer HorstBlažek Martin876  3096
16.Eisenreich Jindřich ml.Berger Miroslav-8-489-52397
17.Jaroš AntonínŠejvl Jakub-69-8-7 1398
18.Kotrbatý PetrMifka Alexius399  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Eisenreich Jindřich ml.22Blažek Martin04
Jaroš Antonín31Berger Miroslav22
Kotrbatý Petr31Šejvl Jakub40
Bauer Horst22Mifka Alexius04
Teplota z: 21 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq KLadno (Slovan Kladno)Rozhodčí:Hýža Daniel
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:Voříšek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37657:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
888  3010
2.Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
Beran Martin
Kyncl Jiří
 
 
10-7-4-6 1311
3.Hýža DanielPych Luděk ml.-97-103-62312
4.Špalek MiroslavWagner Jaroslav st.72-11-1063222
5.Krous MartinKyncl Jiří5-31110 3132
6.Voříšek TomášBeran Martin975  3042
7.Špalek MiroslavPych Luděk ml.-7-88-2 1343
8.Krous MartinWagner Jaroslav st.-7-7-6  0344
9.Voříšek TomášKyncl Jiří10-5810 3154
10.Hýža DanielBeran Martin11-57-963264
11.Krous MartinPych Luděk ml.-5-4-7  0365
12.Voříšek TomášWagner Jaroslav st.725  3075
13.Hýža DanielKyncl Jiří-1110-66-92376
14.Špalek MiroslavBeran Martin-988-663286
15.Voříšek TomášPych Luděk ml.-98-9583296
16.Hýža DanielWagner Jaroslav st.-6-7-6  0397
17.Špalek MiroslavKyncl Jiří10-10-2-12 1398
18.Krous MartinBeran Martin-5-15-13  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hýža Daniel13Pych Luděk ml.31
Špalek Miroslav22Wagner Jaroslav st.22
Krous Martin13Kyncl Jiří22
Voříšek Tomáš40Beran Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25541:504TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Švarc Ivo
Martin Petr
 
 
8-3-77-72301
2.Šmejkal Radek
Budělovský Petr
 
 
Kurel David
Jirásek Jiří
 
 
-6-6-6  0302
3.Budělovský PetrJirásek Jiří-4-87423212
4.Šmejkal RadekŠvarc Ivo1078  3022
5.Černý VítMartin Petr-8745 3132
6.Jirkovský Antonín ml.Kurel David-8-10-11  0333
7.Šmejkal RadekJirásek Jiří118-108 3143
8.Černý VítŠvarc Ivo722  3053
9.Jirkovský Antonín ml.Martin Petr-10-5-5  0354
10.Budělovský PetrKurel David-39138 3164
11.Černý VítJirásek Jiří838  3074
12.Jirkovský Antonín ml.Švarc Ivo-5-2-6  0375
13.Budělovský PetrMartin Petr969  3085
14.Šmejkal RadekKurel David497  3095
15.Jirkovský Antonín ml.Jirásek Jiří-56-6-10 1396
16.Budělovský PetrŠvarc Ivo3-10-109332106
17.Šmejkal RadekMartin Petr10513  30  
18.Černý VítKurel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budělovský Petr40Jirásek Jiří13
Šmejkal Radek30Švarc Ivo13
Černý Vít30Martin Petr12
Jirkovský Antonín ml.04Kurel David12
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy