Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33438:514TTC Kladno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Mencl Jiří
 
 
Bajer Jiří
Vajcová Kateřina
 
 
7156  3010
2.Vychodil Luděk
Pachman Tomáš
 
 
Škach Martin
Navrátil Tomáš
 
 
-4-88-3 1311
3.Pachman TomášBajer Jiří-3-3-10  0312
4.Vychodil LuděkŠkach Martin-10-2-2  0313
5.Mencl JiříNavrátil Tomáš711-8-6-82314
6.Novák PetrVajcová Kateřina-8-9-7  0315
7.Vychodil LuděkGábriš Michal288  3025
8.Mencl JiříŠkach Martin7-4-67-52326
9.Novák PetrNavrátil Tomáš46-117 3136
10.Pachman TomášVajcová Kateřina-6-9-5  0337
11.Mencl JiříGábriš Michal-7-576113247
12.Novák PetrŠkach Martin-68-9-11 1348
13.Pachman TomášNavrátil Tomáš-7-910-9 1349
14.Vychodil LuděkVajcová Kateřina-6-7-5  03410
15.Novák PetrGábriš Michal         
16.Pachman Tomᚊkach Martin         
17.Vychodil LuděkNavrátil Tomáš         
18.Mencl JiříVajcová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pachman Tomáš03Bajer Jiří10
Vychodil Luděk12Škach Martin30
Mencl Jiří12Navrátil Tomáš21
Novák Petr12Vajcová Kateřina30
   Gábriš Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
hráči obou mužstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32412:487TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Ondřej
Glogar Jaroslav
 
 
Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
10-2-6-7 1301
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
-5-589-92302
3.Glogar JaroslavZika Ondřej7-7812 3112
4.Dvořák ZdeněkŠpaček Michal-4-88-6 1313
5.Sauer OndřejLevenec Petr-8-5-7  0314
6.Beneš TomášSmrček Michal-12-11-5  0315
7.Dvořák ZdeněkZika Ondřej6-5-7-11 1316
8.Sauer OndřejŠpaček Michal-8-88-4 1317
9.Beneš TomášLevenec Petr6-9-9-5 1318
10.Glogar JaroslavJirásek Jiří864  3028
11.Sauer OndřejZika Ondřej-7-6-8  0329
12.Beneš Tomᚊpaček Michal-111186 3139
13.Glogar JaroslavLevenec Petr-7-8-10  03310
14.Dvořák ZdeněkJirásek Jiří-911   11  
15.Beneš TomášZika Ondřej         
16.Glogar JaroslavŠpaček Michal         
17.Dvořák ZdeněkLevenec Petr         
18.Sauer OndřejJirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Glogar Jaroslav21Zika Ondřej21
Dvořák Zdeněk02Špaček Michal21
Sauer Ondřej03Levenec Petr30
Beneš Tomáš12Smrček Michal10
   Jirásek Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35505:550TTC Brandýs nad Labem "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koros Pavel
Karda Martin
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
10-8-64123210
2.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Blažek Martin
Šejvl Jakub
 
 
-8-76-10 1311
3.Homolka PavelBlažek Martin-97-76-92312
4.Koros PavelBerger Miroslav-88-49-32313
5.Karda MartinŠejvl Jakub-7-4-10  0314
6.Šmíd JanMifka Alexius8103  3024
7.Koros PavelBlažek Martin-6-10-9  0325
8.Karda MartinBerger Miroslav-7-8-10  0326
9.Šmíd JanŠejvl Jakub88-813 3136
10.Homolka PavelMifka Alexius-9-122883246
11.Karda MartinBlažek Martin-7-65-2 1347
12.Šmíd JanBerger Miroslav1094  3057
13.Homolka PavelŠejvl Jakub-8-9-8  0358
14.Koros PavelMifka Alexius-8-9-4  0359
15.Šmíd JanBlažek Martin-9-9-6  03510
16.Homolka PavelBerger Miroslav10    10  
17.Koros PavelŠejvl Jakub         
18.Karda MartinMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Homolka Pavel12Blažek Martin40
Koros Pavel03Berger Miroslav21
Karda Martin03Šejvl Jakub21
Šmíd Jan31Mifka Alexius12
Teplota začátek: 18°C konec: 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříbramVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŘíčanyRozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Kotrbatý Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Vrátný Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34680:680TJ Sokol Příbram

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
-78-8963210
2.Vrátný Martin
Kotrbatý Petr
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-4-67-7 1311
3.Vrátný MartinŠtěpánek Aleš-5-8-5  0312
4.Eisenreich Jindřich ml.Jícha David-103-89-92313
5.Kotrbatý PetrBříza Josef ml.-7-8-9  0314
6.Bauer HorstPokorný Roman566  3024
7.Eisenreich Jindřich ml.Štěpánek Aleš-68105 3134
8.Kotrbatý PetrJícha David9-1269 3144
9.Bauer HorstBříza Josef ml.-3869 3154
10.Vrátný MartinPokorný Roman-87-612-102355
11.Kotrbatý PetrŠtěpánek Aleš8-884 3165
12.Bauer HorstJícha David97-6-5-62366
13.Vrátný MartinBříza Josef ml.786  3076
14.Eisenreich Jindřich ml.Pokorný Roman-3-11919-32377
15.Bauer HorstŠtěpánek Aleš8-679 3187
16.Vrátný MartinJícha David-4-7-6  0388
17.Eisenreich Jindřich ml.Bříza Josef ml.8-9-91083298
18.Kotrbatý PetrPokorný Roman58-73 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrátný Martin13Štěpánek Aleš13
Eisenreich Jindřich ml.22Jícha David31
Kotrbatý Petr31Bříza Josef ml.13
Bauer Horst31Pokorný Roman22
Teplota z: 20 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "B"Rozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq KLadno (Slovan Kladno)Rozhodčí:Voříšek Tomáš
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Hýža Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20505:475TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
Kurel David
Jirásek Jiří
 
 
610-77 3110
2.Voříšek Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Švarc Ivo
Martin Petr
 
 
9-1549 3120
3.Hýža DanielŠvarc Ivo-1899 3130
4.Špalek MiroslavMartin Petr-81096 3140
5.Krous MartinKurel David-7-4-6  0341
6.Voříšek TomášJirásek Jiří10-797 3151
7.Špalek MiroslavŠvarc Ivo-9-2-12  0352
8.Krous MartinMartin Petr-6-9-9  0353
9.Voříšek TomášKurel David957  3063
10.Hýža DanielJirásek Jiří-766-543273
11.Krous MartinŠvarc Ivo-8-569-82374
12.Voříšek TomášMartin Petr682  3084
13.Hýža DanielKurel David769  3094
14.Špalek MiroslavJirásek Jiří-8111211 31104
15.Voříšek Tomᚊvarc Ivo635  30  
16.Hýža DanielMartin Petr         
17.Špalek MiroslavKurel David         
18.Krous MartinJirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel30Švarc Ivo21
Špalek Miroslav21Martin Petr12
Krous Martin03Kurel David12
Voříšek Tomáš30Jirásek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30242:370TJ Sadská "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
Wagner Jaroslav st.
Pych Luděk ml.
 
 
-6-6-7  0301
2.Šmejkal Radek
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Beran Martin
Kyncl Jiří
 
 
-9-4-3  0302
3.Budělovský PetrPych Luděk ml.-9-7-5  0303
4.Šmejkal RadekKyncl Jiří7-79-5-92304
5.Černý VítWagner Jaroslav st.3-9-99-72305
6.Jirkovský Antonín ml.Beran Martin-3-6-2  0306
7.Šmejkal RadekPych Luděk ml.-9-10-7  0307
8.Černý VítKyncl Jiří-4-7-2  0308
9.Jirkovský Antonín ml.Wagner Jaroslav st.-6-3-5  0309
10.Budělovský PetrBeran Martin-511-8-6 13010
11.Černý VítPych Luděk ml.         
12.Jirkovský Antonín ml.Kyncl Jiří         
13.Budělovský PetrWagner Jaroslav st.         
14.Šmejkal RadekBeran Martin         
15.Jirkovský Antonín ml.Pych Luděk ml.         
16.Budělovský PetrKyncl Jiří         
17.Šmejkal RadekWagner Jaroslav st.         
18.Černý VítBeran Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budělovský Petr02Pych Luděk ml.20
Šmejkal Radek02Kyncl Jiří20
Černý Vít02Wagner Jaroslav st.20
Jirkovský Antonín ml.02Beran Martin20
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy