Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
Kapitáni
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HudliceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35457:542TJ Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
5-9813 3110
2.Koloc Miroslav
Sušánka Pavel
 
 
Drož Jan
Dřevěný Petr
 
 
-7-3-5  0311
3.Štengl JanHrabár Jiří-9-11-9  0312
4.Koloc MiroslavDrož Jan-117-8873222
5.Sušánka PavelVajs Karel-7-3-11  0323
6.Štěpánek PavelDřevěný Petr-66-3-6 1324
7.Koloc MiroslavHrabár Jiří-9-6-9  0325
8.Sušánka PavelDrož Jan10-6-5-10 1326
9.Štěpánek PavelVajs Karel-6-498-92327
10.Štengl JanDřevěný Petr8-7-89-62328
11.Sušánka PavelHrabár Jiří-7-3-7  0329
12.Štěpánek PavelDrož Jan578  3039
13.Štengl JanVajs Karel-6-746123249
14.Koloc MiroslavDřevěný Petr-7-510-4 13410
15.Štěpánek PavelHrabár Jiří         
16.Štengl JanDrož Jan         
17.Koloc MiroslavVajs Karel         
18.Sušánka PavelDřevěný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan12Hrabár Jiří30
Koloc Miroslav12Drož Jan12
Sušánka Pavel03Vajs Karel21
Štěpánek Pavel12Dřevěný Petr30
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:Brabcová Alžběta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Fojtík Jiří
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Mach Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9432:325KST Rakovník "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav ml.
Rezek Jan
 
 
Srch Radek
Herink Jan
 
 
-8-93-5 1301
2.Fabinger Vít
Krůta Václav
 
 
Hála Pavel
Steiner František
 
 
847  3011
3.Rezek JanSrch Radek-8779 3121
4.Hejda Václav ml.Steiner František7910  3031
5.Fabinger VítHerink Jan-149-6493241
6.Krůta VáclavHála Pavel1483  3051
7.Hejda Václav ml.Srch Radek-9944 3161
8.Fabinger VítSteiner František99-79 3171
9.Krůta VáclavHerink Jan-129912 3181
10.Rezek JanHála Pavel7613  3091
11.Fabinger VítSrch RadekWO    30101
12.Krůta VáclavSteiner František         
13.Rezek JanHerink Jan         
14.Hejda Václav ml.Hála Pavel         
15.Krůta VáclavSrch Radek         
16.Rezek JanSteiner František         
17.Hejda Václav ml.Herink Jan         
18.Fabinger VítHála Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan20Srch Radek02
Hejda Václav ml.20Steiner František02
Fabinger Vít20Herink Jan02
Krůta Václav20Hála Pavel02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, Králův Dvůr, zastávka MHD \\\\\\\\\\\\\\\"U tří zvonků\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32378:454TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulejský Filip
Vychodil Luděk
 
 
Hošková Denisa
Včelička Lubomír
 
 
-8-8-7  0301
2.Procházka Ondřej
Záhrubský David
 
 
Rujder David
Tůma Pavel
 
 
-7-7-7  0302
3.Mikulejský FilipTůma Pavel-99-9-8 1303
4.Záhrubský DavidVčelička Lubomír-3-3-4  0304
5.Procházka OndřejHošková Denisa-7-96-9 1305
6.Vychodil LuděkRujder David-8557 3115
7.Záhrubský DavidTůma Pavel-67-8-6 1316
8.Procházka OndřejVčelička Lubomír799  3026
9.Vychodil LuděkHošková Denisa-7-4-6  0327
10.Mikulejský FilipRujder David87-86 3137
11.Procházka OndřejTůma Pavel-8-8-8  0338
12.Vychodil LuděkVčelička Lubomír-12-12-6  0339
13.Mikulejský FilipHošková Denisa-6-811-7 13310
14.Záhrubský DavidRujder David         
15.Vychodil LuděkTůma Pavel         
16.Mikulejský FilipVčelička Lubomír         
17.Záhrubský DavidHošková Denisa         
18.Procházka OndřejRujder David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulejský Filip12Tůma Pavel30
Záhrubský David02Včelička Lubomír21
Procházka Ondřej12Hošková Denisa30
Vychodil Luděk12Rujder David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36706:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacura Josef ml.
Tschunko Zdeněk
 
 
Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
-78-99-42301
2.Nguyen Ngoc Bach
Novák Michal
 
 
Pospíšil Antonín
Taller Filip
 
 
8-762 3111
3.Novák MichalFiala Ondřej-7-8411-82312
4.Tschunko ZdeněkTaller Filip-63-7-7 1313
5.Vacura Josef ml.Pospíšil Antonín657  3023
6.Nguyen Ngoc BachFiala Jan7-788 3133
7.Tschunko ZdeněkFiala Ondřej-8-7-7  0334
8.Vacura Josef ml.Taller Filip-139-9593244
9.Nguyen Ngoc BachPospíšil Antonín659  3054
10.Novák MichalFiala Jan-5-107993264
11.Vacura Josef ml.Fiala Ondřej13-10-4-10 1365
12.Nguyen Ngoc BachTaller Filip-6-758-102366
13.Novák MichalPospíšil Antonín129-89 3176
14.Tschunko ZdeněkFiala Jan-6-77-9 1377
15.Nguyen Ngoc BachFiala Ondřej-5-710773287
16.Novák MichalTaller Filip9-7-12-4 1388
17.Tschunko ZdeněkPospíšil Antonín-5-864-62389
18.Vacura Josef ml.Fiala Jan987  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Michal22Fiala Ondřej31
Tschunko Zdeněk04Taller Filip31
Vacura Josef ml.31Pospíšil Antonín13
Nguyen Ngoc Bach31Fiala Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34539:557KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
Mikeš Milan
Čech Pavel
 
 
-710-99-82301
2.Šimek Jakub
Čížek Pavel
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
11-5-8-7 1302
3.Šimek JakubMikeš Milan-9-8-7  0303
4.Čížek MarekČech Pavel-9-11-3  0304
5.Čížek PavelKos Zdeněk7-699 3114
6.Soused ZbyněkAndrt Tomáš955  3024
7.Čížek MarekMikeš Milan8-9-66-42325
8.Čížek PavelČech Pavel-9-154-7 1326
9.Soused ZbyněkKos Zdeněk2810  3036
10.Šimek JakubAndrt Tomáš-4937 3146
11.Čížek PavelMikeš Milan-99-4-5 1347
12.Soused ZbyněkČech Pavel114-13-913257
13.Šimek JakubKos Zdeněk3-7-86-82358
14.Čížek MarekAndrt Tomáš6-8-7-6 1359
15.Soused ZbyněkMikeš Milan-8-7-8  03510
16.Šimek JakubČech Pavel         
17.Čížek MarekKos Zdeněk         
18.Čížek PavelAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Jakub12Mikeš Milan40
Čížek Marek03Čech Pavel21
Čížek Pavel12Kos Zdeněk12
Soused Zbyněk31Andrt Tomáš12
t.z.u- 20 t.k.u- 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LányRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30261:394Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Radek
Tůma Martin
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
11-95-4-72301
2.Zamazal Pavel
Macháček Pavel st.
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
-2108-6-92302
3.Freisleben RadekMoravec Ladislav ml.-5-11-1  0303
4.Zamazal PavelBrožek Michal-129-6-6 1304
5.Tůma MartinMoravec Petr st.-7-38-5 1305
6.Macháček Pavel st.Moravec Milan-4-5-5  0306
7.Zamazal PavelMoravec Ladislav ml.-56-10-7 1307
8.Tůma MartinBrožek Michal-3-3-9  0308
9.Macháček Pavel st.Moravec Petr st.-6-10-8  0309
10.Freisleben RadekMoravec Milan-4-4-5  03010
11.Tůma MartinMoravec Ladislav ml.         
12.Macháček Pavel st.Brožek Michal         
13.Freisleben RadekMoravec Petr st.         
14.Zamazal PavelMoravec Milan         
15.Macháček Pavel st.Moravec Ladislav ml.         
16.Freisleben RadekBrožek Michal         
17.Zamazal PavelMoravec Petr st.         
18.Tůma MartinMoravec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Freisleben Radek02Moravec Ladislav ml.20
Zamazal Pavel02Brožek Michal20
Tůma Martin02Moravec Petr st.20
Macháček Pavel st.02Moravec Milan20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy