Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVrchní
rozhodčí:
Kapitání
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B"Rozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:35617:623KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Mikeš Milan
Pisár Jan
 
 
79-7-8-92301
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Andrt Tomáš
Cír Radek
 
 
7108  3011
3.Moravec Petr st.Mikeš Milan-1-5-9  0312
4.Moravec MilanČech Pavel-11659 3122
5.Brožek MichalPisár Jan76-67 3132
6.Moravec Ladislav ml.Andrt Tomáš49-66 3142
7.Moravec MilanMikeš Milan11-8-8-6 1343
8.Brožek MichalČech Pavel-48-8-6 1344
9.Moravec Ladislav ml.Pisár Jan-93-8-7 1345
10.Moravec Petr st.Andrt Tomáš77-9-10-112346
11.Brožek MichalMikeš Milan8-12-4953256
12.Moravec Ladislav ml.Čech Pavel-87-7-8 1357
13.Moravec Petr st.Pisár Jan-877-11-82358
14.Moravec MilanAndrt Tomáš3811  3068
15.Moravec Ladislav ml.Mikeš Milan86-9-8-122369
16.Moravec Petr st.Čech Pavel-510-6-8 13610
17.Moravec MilanPisár Jan-12    01  
18.Brožek MichalAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr st.04Mikeš Milan31
Moravec Milan21Čech Pavel31
Brožek Michal21Pisár Jan21
Moravec Ladislav ml.13Andrt Tomáš12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BřezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod Brdy, Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33387:481SK Březnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Radek
Tůma Martin
 
 
Šimek Jakub
Čížek Pavel
 
 
-7-1-4  0301
2.Macháček Pavel st.
Stacho Libor
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
-12-868-62302
3.Freisleben RadekSoused Zbyněk-3-4-7  0303
4.Macháček Pavel st.Čížek Pavel-9-7-9  0304
5.Tůma MartinŠimek Jakub-59-7-9 1305
6.Stacho LiborČížek Marek558  3015
7.Macháček Pavel st.Soused Zbyněk-11-8-4  0316
8.Tůma MartinČížek Pavel-6-59-8 1317
9.Stacho LiborŠimek Jakub-1488-343227
10.Freisleben RadekČížek Marek-3-8-6  0328
11.Tůma MartinSoused Zbyněk7-3-5-4 1329
12.Stacho LiborČížek Pavel-8934 3139
13.Freisleben RadekŠimek Jakub6-5-59-723310
14.Macháček Pavel st.Čížek Marek19-8  21  
15.Stacho LiborSoused Zbyněk         
16.Freisleben RadekČížek Pavel         
17.Macháček Pavel st.Šimek Jakub         
18.Tůma MartinČížek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Freisleben Radek03Soused Zbyněk30
Macháček Pavel st.02Čížek Pavel21
Tůma Martin03Šimek Jakub21
Stacho Libor30Čížek Marek11
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13449:388TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Michal
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Mikulejský Filip
Záhrubský David
 
 
-10575 3110
2.Tschunko Zdeněk
Vacura Josef ml.
 
 
Levenec Alexandr
Procházka Ondřej
 
 
-968-653220
3.Novák MichalMikulejský Filip9-6107 3130
4.Tschunko ZdeněkLevenec Alexandr9-7-5-2 1331
5.Vacura Josef ml.Procházka Ondřej8411  3041
6.Nguyen Ngoc BachZáhrubský David-89712 3151
7.Tschunko ZdeněkMikulejský Filip6-113-693261
8.Vacura Josef ml.Levenec Alexandr5610  3071
9.Nguyen Ngoc BachProcházka Ondřej9-8139 3181
10.Novák MichalZáhrubský David7-1076 3191
11.Vacura Josef ml.Mikulejský Filip-512107 31101
12.Nguyen Ngoc BachLevenec Alexandr9128  30  
13.Novák MichalProcházka Ondřej         
14.Tschunko ZdeněkZáhrubský David         
15.Nguyen Ngoc BachMikulejský Filip         
16.Novák MichalLevenec Alexandr         
17.Tschunko ZdeněkProcházka Ondřej         
18.Vacura Josef ml.Záhrubský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Michal20Mikulejský Filip03
Tschunko Zdeněk11Levenec Alexandr11
Vacura Josef ml.30Procházka Ondřej02
Nguyen Ngoc Bach20Záhrubský David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "C"Vrchní
rozhodčí:
Andrt Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:Adamczuk Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Adamczuk Janusz
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Fojtík Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35531:593Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
Cír Libor
Koloc Miroslav
 
 
73-8-8-82301
2.Fabinger Vít
Krůta Václav
 
 
Štengl Jan
Štěpánek Pavel
 
 
-9-7-6  0302
3.Hejda Václav ml.Štěpánek Pavel-8-10-5  0303
4.Rezek JanŠtengl Jan811-97 3113
5.Fabinger VítCír Libor410-99 3123
6.Krůta VáclavKoloc Miroslav857  3033
7.Rezek JanŠtěpánek Pavel-99-4-4 1334
8.Fabinger VítŠtengl Jan-697-9-72335
9.Krůta VáclavCír Libor-10-05-9 1336
10.Hejda Václav ml.Koloc Miroslav-5869 3146
11.Fabinger VítŠtěpánek Pavel-5-1211-6 1347
12.Krůta VáclavŠtengl Jan11-5-1-7 1348
13.Hejda Václav ml.Cír Libor-6-476-92349
14.Rezek JanKoloc Miroslav-57-9983259
15.Krůta VáclavŠtěpánek Pavel-1-612-9 13510
16.Hejda Václav ml.Štengl Jan         
17.Rezek JanCír Libor         
18.Fabinger VítKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejda Václav ml.12Štěpánek Pavel40
Rezek Jan21Štengl Jan21
Fabinger Vít12Cír Libor21
Krůta Václav13Koloc Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38584:610TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
6-9-53-82301
2.Taller Filip
Pospíšil Antonín
 
 
Řejha Pavel
Tůma Pavel
 
 
-710-4-8 1302
3.Pospíšil AntonínŘejha Pavel-6-2-7  0303
4.Fiala JanVčelička Lubomír-108312 3113
5.Taller FilipTůma Pavel-8-4-5  0314
6.Fiala OndřejRoziňák Jan965  3024
7.Fiala JanŘejha Pavel-99-11-9 1325
8.Taller FilipVčelička Lubomír-8748 3135
9.Fiala OndřejTůma Pavel-6-7-7  0336
10.Pospíšil AntonínRoziňák Jan-6-5-5  0337
11.Taller FilipŘejha Pavel-9-105763247
12.Fiala OndřejVčelička LubomírWO    3057
13.Pospíšil AntonínTůma Pavel-2-710-8 1358
14.Fiala JanRoziňák Jan-599-1083268
15.Fiala OndřejŘejha Pavel-510-96-82369
16.Pospíšil AntonínVčelička Lubomír-8-771183279
17.Fiala JanTůma Pavel-10-6-8  03710
18.Taller FilipRoziňák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Antonín13Řejha Pavel31
Fiala Jan22Včelička Lubomír03
Taller Filip21Tůma Pavel40
Fiala Ondřej12Roziňák Jan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:30382:454TJ Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Pavel
Steiner Petr
 
 
Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
-84-79-82301
2.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Dřevěný Petr
Stehlík Jan ml.
 
 
-79-8-11 1302
3.Steiner PetrDřevěný Petr-47-10-7 1303
4.Herink JanVajs Karel5-6-7-2 1304
5.Hála PavelHrabár Jiří-57-29-72305
6.Srch RadekStehlík Jan ml.368  3015
7.Herink JanDřevěný Petr-9-7-12  0316
8.Hála PavelVajs Karel-5-8-9  0317
9.Srch RadekHrabár Jiří9811  3027
10.Steiner PetrStehlík Jan ml.9-3-7-7 1328
11.Král PavelDřevěný Petr-5-6-6  0329
12.Srch RadekVajs Karel-1210-9-10 13210
13.Steiner PetrHrabár Jiří-6-3-3  03  
14.Herink JanStehlík Jan ml.         
15.Srch RadekDřevěný Petr         
16.Steiner PetrVajs Karel         
17.Herink JanHrabár Jiří         
18.Král PavelStehlík Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Steiner Petr02Dřevěný Petr30
Herink Jan02Vajs Karel30
Hála Pavel02Hrabár Jiří11
Srch Radek21Stehlík Jan ml.11
Král Pavel01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy