Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BřezniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34526:569SK Březnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner František
 
 
Šimek Jakub
Drábek Martin
 
 
694  3010
2.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
-3-6-9  0311
3.Tůma RadekSoused Zbyněk-88-8-7 1312
4.Hála PavelČížek Pavel-8-89-7 1313
5.Steiner FrantišekŠimek Jakub-7-8-7  0314
6.Srch RadekDrábek Martin85-67 3124
7.Hála PavelSoused Zbyněk-3-7-7  0325
8.Steiner FrantišekČížek Pavel-5-7-5  0326
9.Srch RadekŠimek Jakub10-9-9-8 1327
10.Tůma RadekDrábek Martin559  3037
11.Steiner FrantišekSoused Zbyněk-16-5-9 1338
12.Srch RadekČížek Pavel888  3048
13.Tůma RadekŠimek Jakub988  3058
14.Hála PavelDrábek Martin6-7-43-42359
15.Srch RadekSoused Zbyněk-13646 3169
16.Tůma RadekČížek Pavel79-6-1093279
17.Hála PavelŠimek Jakub-8-4-5  03710
18.Steiner FrantišekDrábek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Radek31Soused Zbyněk31
Hála Pavel04Čížek Pavel22
Steiner František03Šimek Jakub31
Srch Radek31Drábek Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12421:324TJ Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan ml.
Landa Miloslav
 
 
Macháček Pavel st.
Freisleben Radek
 
 
8310  3010
2.Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
Urban Jan
Stacho Libor
 
 
548  3020
3.Hrabár JiříFreisleben Radek578  3030
4.Vajs KarelUrban Jan536  3040
5.Stehlík Jan ml.Stacho Libor5-4-6583250
6.Gruber MartinMacháček Pavel st.626  3060
7.Vajs KarelFreisleben Radek258  3070
8.Stehlík Jan ml.Urban Jan5-7-98-32371
9.Gruber MartinStacho Libor3-1047 3181
10.Hrabár JiříMacháček Pavel st.887  3091
11.Stehlík Jan ml.Freisleben RadekWO    0392
12.Gruber MartinUrban Jan-9-10-9  0393
13.Hrabár JiříStacho Libor4710  30103
14.Vajs KarelMacháček Pavel st.         
15.Gruber MartinFreisleben Radek         
16.Hrabár JiříUrban Jan         
17.Vajs KarelStacho Libor         
18.Stehlík Jan ml.Macháček Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabár Jiří30Freisleben Radek02
Vajs Karel20Urban Jan21
Stehlík Jan ml.11Stacho Libor03
Gruber Martin21Macháček Pavel st.02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVrchní
rozhodčí:
Kapitání
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "C"Rozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14517:416Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Procházka Ondřej
Vospálek Miroslav
 
 
8-496 3110
2.Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
Mikulejský Filip
Vychodil Luděk
 
 
-7810-8113220
3.Moravec Petr st.Mikulejský Filip866  3030
4.Moravec MilanVospálek Miroslav176  3040
5.Brožek MichalVychodil Luděk-107-96-82341
6.Moravec Ladislav ml.Procházka Ondřej67-94 3151
7.Moravec MilanMikulejský Filip8-11-7-7 1352
8.Brožek MichalVospálek Miroslav548  3062
9.Moravec Ladislav ml.Vychodil Luděk875  3072
10.Moravec Petr st.Procházka Ondřej6813  3082
11.Brožek MichalMikulejský Filip114-10-6-102383
12.Moravec Ladislav ml.Vospálek Miroslav959  3093
13.Moravec Petr st.Vychodil Luděk1112-125 31103
14.Moravec MilanProcházka Ondřej34-119 31  
15.Moravec Ladislav ml.Mikulejský Filip         
16.Moravec Petr st.Vospálek Miroslav         
17.Moravec MilanVychodil Luděk         
18.Brožek MichalProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr st.30Mikulejský Filip21
Moravec Milan11Vospálek Miroslav03
Brožek Michal12Vychodil Luděk12
Moravec Ladislav ml.30Procházka Ondřej02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"Vrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:30Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10423:323KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Pisár Jan
 
 
Vacura Josef ml.
Lysý Tomáš
 
 
105-99 3110
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Novák Michal
Nguyen Ngoc Bach
 
 
-6-97-7 1311
3.Kos ZdeněkVacura Josef ml.-136-9753221
4.Čech PavelNguyen Ngoc Bach7-96-493231
5.Pisár JanNovák Michal585  3041
6.Mikeš MilanLysý Tomáš3-598 3151
7.Čech PavelVacura Josef ml.10108  3061
8.Pisár JanNguyen Ngoc Bach6104  3071
9.Mikeš MilanNovák Michal867  3081
10.Kos ZdeněkLysý Tomáš465  3091
11.Andrt TomášVacura Josef ml.45-77 31101
12.Mikeš MilanNguyen Ngoc Bach         
13.Kos ZdeněkNovák Michal         
14.Čech PavelLysý Tomáš         
15.Mikeš MilanVacura Josef ml.         
16.Kos ZdeněkNguyen Ngoc Bach         
17.Čech PavelNovák Michal         
18.Andrt TomášLysý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk20Vacura Josef ml.03
Čech Pavel20Nguyen Ngoc Bach02
Pisár Jan20Novák Michal02
Mikeš Milan20Lysý Tomáš02
Andrt Tomáš10   
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:19496:444TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
-9-6-8  0301
2.Taller Filip
Pospíšil Antonín
 
 
Koloc Miroslav
Cír Libor
 
 
798  3011
3.Fiala JanŠtěpánek Pavel-79119 3121
4.Taller FilipŠtengl Jan8-927 3131
5.Pospíšil AntonínCír Libor268  3041
6.Fiala OndřejKoloc Miroslav691  3051
7.Taller FilipŠtěpánek Pavel-6-8-8  0352
8.Pospíšil AntonínŠtengl Jan-9-9-2  0353
9.Fiala OndřejCír Libor289  3063
10.Fiala JanKoloc Miroslav949  3073
11.Pospíšil AntonínŠtěpánek Pavel-915-1-2 1374
12.Fiala OndřejŠtengl Jan4-8-9-9 1375
13.Fiala JanCír Libor9-866 3185
14.Taller FilipKoloc Miroslav978  3095
15.Fiala OndřejŠtěpánek Pavel-89109 31105
16.Fiala JanŠtengl Jan118   20  
17.Taller FilipCír Libor         
18.Pospíšil AntonínKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jan30Štěpánek Pavel22
Taller Filip21Štengl Jan21
Pospíšil Antonín12Cír Libor03
Fiala Ondřej31Koloc Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Králův Dvůr, Jungmannova 292Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:16465:334TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Rujder David
 
 
Krůta Václav
Hejda Václav ml.
 
 
6-984 3110
2.Roziňák Jan
Řejha Pavel
 
 
Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
-8-9-11  0311
3.Hošková DenisaRezek Jan-7-10-6  0312
4.Roziňák JanKrůta Václav-91610 3122
5.Řejha PavelBrabec Stanislav11-126-283232
6.Tůma PavelHejda Václav ml.876  3042
7.Roziňák JanRezek Jan23-88 3152
8.Řejha PavelKrůta Václav54WO  3062
9.Tůma PavelBrabec Stanislav485  3072
10.Hošková DenisaHejda Václav ml.-77-9043282
11.Řejha PavelRezek Jan-9-9-7  0383
12.Tůma PavelKrůta VáclavWO    3093
13.Hošková DenisaBrabec Stanislav894  30103
14.Roziňák JanHejda Václav ml.         
15.Tůma PavelRezek Jan         
16.Hošková DenisaKrůta Václav         
17.Roziňák JanBrabec Stanislav         
18.Řejha PavelHejda Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošková Denisa21Rezek Jan21
Roziňák Jan20Krůta Václav02
Řejha Pavel21Brabec Stanislav03
Tůma Pavel20Hejda Václav ml.02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy