Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LányRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24573:525KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Čech Pavel
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
655  3010
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
969  3020
3.Kos ZdeněkMoravec Ladislav ml.8-78-4-122321
4.Čech PavelBrožek Michal957  3031
5.Cír RadekMoravec Petr st.-8-14-14  0332
6.Mikeš MilanMoravec Milan687  3042
7.Čech PavelMoravec Ladislav ml.-596-263252
8.Cír RadekBrožek Michal10-37-963262
9.Mikeš MilanMoravec Petr st.-69-8-10 1363
10.Kos ZdeněkMoravec Milan7-85-523273
11.Cír RadekMoravec Ladislav ml.-121212-1393283
12.Mikeš MilanBrožek Michal-5662 3193
13.Kos ZdeněkMoravec Petr st.-7-7-7  0394
14.Čech PavelMoravec Milan4-6-9-10 1395
15.Mikeš MilanMoravec Ladislav ml.7610  30105
16.Kos ZdeněkBrožek Michal         
17.Čech PavelMoravec Petr st.         
18.Cír RadekMoravec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Zdeněk12Moravec Ladislav ml.13
Čech Pavel21Brožek Michal03
Cír Radek21Moravec Petr st.30
Mikeš Milan31Moravec Milan12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19502:467SK Březnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Haník Josef
 
 
Urban Jan
Stacho Libor
 
 
-57-810-102301
2.Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
Tůma Martin
Macháček Pavel st.
 
 
676  3011
3.Haník JosefUrban Jan7-598 3121
4.Šimek JakubTůma Martin97-48 3131
5.Čížek PavelStacho Libor8-5-5-3 1332
6.Soused ZbyněkMacháček Pavel st.632  3042
7.Šimek JakubUrban Jan-4-6-4  0343
8.Čížek PavelTůma Martin-6758 3153
9.Soused ZbyněkStacho Libor7-7-5883263
10.Haník JosefMacháček Pavel st.979  3073
11.Čížek PavelUrban Jan10-10-10-5 1374
12.Soused ZbyněkTůma Martin559  3084
13.Haník JosefStacho Libor711-1010 3194
14.Šimek JakubMacháček Pavel st.6-10910 31104
15.Soused ZbyněkUrban Jan6    10  
16.Haník JosefTůma Martin         
17.Šimek JakubStacho Libor         
18.Čížek PavelMacháček Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haník Josef30Urban Jan21
Šimek Jakub21Tůma Martin03
Čížek Pavel12Stacho Libor12
Soused Zbyněk30Macháček Pavel st.03
t.z.u- 19°C t.k.u - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38608:630TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habrcetl Milan
Mikulejský Filip
 
 
Nguyen Ngoc Bach
Vacura Josef ml.
 
 
-99-7-8 1301
2.Levenec Alexandr
Procházka Ondřej
 
 
Lysý Tomáš
Novák Michal
 
 
476  3011
3.Habrcetl MilanNguyen Ngoc Bach-3-6-6  0312
4.Procházka OndřejVacura Josef ml.86-8-6-122313
5.Levenec AlexandrNovák Michal-8-65563223
6.Mikulejský FilipLysý Tomáš565  3033
7.Procházka OndřejNguyen Ngoc Bach5-9-6-5 1334
8.Levenec AlexandrVacura Josef ml.89-6-8103244
9.Mikulejský FilipNovák Michal-9-5-10  0345
10.Habrcetl MilanLysý Tomáš-6392 3155
11.Levenec AlexandrNguyen Ngoc Bach5-913-3-82356
12.Mikulejský FilipVacura Josef ml.-496-573266
13.Habrcetl MilanNovák Michal-76-6-4 1367
14.Procházka OndřejLysý Tomáš43-87 3177
15.Mikulejský FilipNguyen Ngoc Bach-8-3-9  0378
16.Habrcetl MilanVacura Josef ml.8-7-6-5 1379
17.Procházka OndřejNovák Michal-6-10129-823710
18.Levenec AlexandrLysý Tomáš5    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habrcetl Milan13Nguyen Ngoc Bach40
Procházka Ondřej13Vacura Josef ml.22
Levenec Alexandr21Novák Michal31
Mikulejský Filip22Lysý Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
Kapitáni
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "C"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34590:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Přibík Jan
Rezek Jan
 
 
-7-7-5  0301
2.Štengl Jan
Štěpánek Pavel
 
 
Krůta Václav
Hejda Václav ml.
 
 
-5895 3111
3.Štengl JanPřibík Jan-5-7-5  0312
4.Cír LiborKrůta Václav93-610 3122
5.Koloc MiroslavRezek Jan-9-10-7  0323
6.Štěpánek PavelHejda Václav ml.977  3033
7.Cír LiborPřibík Jan-3-2-5  0334
8.Koloc MiroslavKrůta Václav-6-4117-72335
9.Štěpánek PavelRezek Jan414  3045
10.Štengl JanHejda Václav ml.-7-862-82346
11.Koloc MiroslavPřibík Jan-3-5-5  0347
12.Štěpánek PavelKrůta Václav1266  3057
13.Štengl JanRezek Jan-77-9543267
14.Cír LiborHejda Václav ml.7-585 3177
15.Štěpánek PavelPřibík Jan-957-663287
16.Štengl JanKrůta Václav7-8-4-9 1388
17.Cír LiborRezek Jan8911  3098
18.Koloc MiroslavHejda Václav ml.-99-9-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan13Přibík Jan31
Cír Libor31Krůta Václav22
Koloc Miroslav04Rezek Jan13
Štěpánek Pavel40Hejda Václav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36658:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Řejha Pavel
 
 
Taller Filip
Pospíšil Antonín
 
 
-7-8-7  0301
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
-6-6-8  0302
3.Řejha PavelFiala Ondřej78-8-9143212
4.Včelička LubomírFiala Jan-9-96-8 1313
5.Křikava RichardPospíšil Antonín712-39 3123
6.Hošková DenisaTaller Filip-8743 3133
7.Včelička LubomírFiala Ondřej8-768 3143
8.Křikava RichardFiala Jan-6-6-8  0344
9.Hošková DenisaPospíšil Antonín98-810 3154
10.Řejha PavelTaller Filip1078  3064
11.Křikava RichardFiala Ondřej-9-5-5  0365
12.Hošková DenisaFiala Jan-10-9310-42366
13.Řejha PavelPospíšil Antonín-9-924-82367
14.Včelička LubomírTaller Filip5-785 3177
15.Hošková DenisaFiala Ondřej-97-38-102378
16.Řejha PavelFiala Jan-54-3-5 1379
17.Včelička LubomírPospíšil Antonín433  3089
18.Křikava RichardTaller Filip-1010-71273299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řejha Pavel22Fiala Ondřej22
Včelička Lubomír31Fiala Jan40
Křikava Richard22Pospíšil Antonín13
Hošková Denisa22Taller Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6377:249TJ Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Král Pavel
Herink Jan
 
 
-7969 3110
2.Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
Petráň Zdeněk
Tůma Radek
 
 
257  3020
3.Vajs KarelTůma Radek647  3030
4.Hrabár JiříPetráň Zdeněk3-1274 3140
5.Landa MiloslavHerink Jan8-975 3150
6.Dřevěný PetrKrál Pavel745  3060
7.Hrabár JiříTůma Radek555  3070
8.Landa MiloslavPetráň Zdeněk96-6-533280
9.Dřevěný PetrHerink Jan595  3090
10.Vajs KarelKrál Pavel87-88 31100
11.Landa MiloslavTůma Radek         
12.Dřevěný PetrPetráň Zdeněk         
13.Vajs KarelHerink Jan         
14.Hrabár JiříKrál Pavel         
15.Dřevěný PetrTůma Radek         
16.Vajs KarelPetráň Zdeněk         
17.Hrabár JiříHerink Jan         
18.Landa MiloslavKrál Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajs Karel20Tůma Radek02
Hrabár Jiří20Petráň Zdeněk02
Landa Miloslav20Herink Jan02
Dřevěný Petr20Král Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy