Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HudliceVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37699:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Landa Miloslav
Gruber Martin
 
 
Tůma Pavel
Roziňák Jan
 
 
-4-719-52301
2.Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
Hošková Denisa
Rujder David
 
 
886  3011
3.Landa MiloslavTůma Pavel9-78-11-72312
4.Hrabár JiříRoziňák Jan7-958 3122
5.Stehlík Jan ml.Hošková Denisa-8-47743232
6.Vajs KarelRujder David10-7-8-11 1333
7.Hrabár JiříTůma Pavel-8-7-8  0334
8.Stehlík Jan ml.Roziňák Jan-610-7-6 1335
9.Vajs KarelHošková Denisa-8-4-10  0336
10.Landa MiloslavRujder David-87-9443246
11.Stehlík Jan ml.Tůma Pavel-610-7-6 1347
12.Vajs KarelRoziňák Jan10-74-773257
13.Landa MiloslavHošková Denisa4-997 3167
14.Hrabár JiříRujder David6-866 3177
15.Vajs KarelTůma Pavel118-210 3187
16.Landa MiloslavRoziňák Jan11105  3097
17.Hrabár JiříHošková Denisa-89-97-52398
18.Stehlík Jan ml.Rujder David67-9-9-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Landa Miloslav31Tůma Pavel31
Hrabár Jiří22Roziňák Jan13
Stehlík Jan ml.13Hošková Denisa22
Vajs Karel22Rujder David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35543:577TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Pospíšil Antonín
Taller Filip
 
 
6-685 3110
2.Steiner František
Tůma Radek
 
 
Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
11-7-9-6 1311
3.Petráň ZdeněkFiala Ondřej-66-5-5 1312
4.Tůma RadekFiala Jan-10-10-8  0313
5.Steiner FrantišekPospíšil Antonín99-49 3123
6.Srch RadekTaller Filip656  3033
7.Tůma RadekFiala Ondřej-115-98-82334
8.Steiner FrantišekFiala Jan-5-6-8  0335
9.Srch RadekPospíšil Antonín87-712 3145
10.Petráň ZdeněkTaller Filip-8-9-4  0346
11.Steiner FrantišekFiala Ondřej-7-8-8  0347
12.Srch RadekFiala Jan-87-81083257
13.Hála PavelPospíšil Antonín-86-6-4 1358
14.Tůma RadekTaller Filip1-74-7-112359
15.Srch RadekFiala Ondřej10710  3069
16.Hála PavelFiala Jan-7-12-8  03610
17.Tůma RadekPospíšil Antonín         
18.Steiner FrantišekTaller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petráň Zdeněk02Fiala Ondřej31
Tůma Radek03Fiala Jan31
Steiner František12Pospíšil Antonín12
Srch Radek40Taller Filip21
Hála Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38602:617Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Pisár Jan
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
6-8-9-9 1301
2.Andrt Tomáš
Cír Radek
 
 
Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
8-9-81043211
3.Pisár JanŠtěpánek Pavel-5-4-2  0312
4.Cír RadekŠtengl Jan-45-79-62313
5.Andrt TomášKoloc Miroslav44-99 3123
6.Mikeš MilanHolý Jiří659  3033
7.Cír RadekŠtěpánek Pavel-7-8-8  0334
8.Andrt Tomᚊtengl Jan-4-107-10 1335
9.Mikeš MilanKoloc Miroslav4-789 3145
10.Pisár JanHolý Jiří5-778 3155
11.Andrt Tomᚊtěpánek Pavel-99-4-9 1356
12.Mikeš MilanŠtengl Jan-77-10683266
13.Pisár JanKoloc Miroslav1-976 3176
14.Cír RadekSušánka Pavel-9310-8-92377
15.Mikeš MilanŠtěpánek Pavel-911-8-10 1378
16.Pisár JanŠtengl Jan-9-5-3  0379
17.Cír RadekKoloc Miroslav-8-8-4  03710
18.Andrt TomášSušánka Pavel-94   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan22Štěpánek Pavel40
Cír Radek04Štengl Jan31
Andrt Tomáš12Koloc Miroslav13
Mikeš Milan31Holý Jiří02
   Sušánka Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LányVrchní
rozhodčí:
Kapitáni
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "C"Rozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32636:607Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Moravec Petr st.
 
 
Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
-3978 3110
2.Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
Krůta Václav
Hejda Václav ml.
 
 
32-7-353220
3.Moravec MilanKrůta Václav-3-98-8 1321
4.Brožek MichalHejda Václav ml.-910-12-9 1322
5.Moravec Petr st.Brabec Stanislav849  3032
6.Moravec Ladislav ml.Rezek Jan696  3042
7.Brožek MichalKrůta Václav-9118-793252
8.Moravec Petr st.Hejda Václav ml.-3-8-6  0353
9.Moravec Ladislav ml.Brabec Stanislav737  3063
10.Moravec MilanRezek Jan9-385 3173
11.Moravec Petr st.Krůta Václav-11-9-6  0374
12.Moravec Ladislav ml.Hejda Václav ml.-8113-10123284
13.Moravec MilanBrabec Stanislav8-8-65-52385
14.Brožek MichalRezek Jan-10-8-7  0386
15.Moravec Ladislav ml.Krůta Václav-9-855-62387
16.Moravec MilanHejda Václav ml.-83-7793297
17.Brožek MichalBrabec Stanislav67-76 31107
18.Moravec Petr st.Rezek Jan-9-7-1  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Milan22Krůta Václav31
Brožek Michal22Hejda Václav ml.22
Moravec Petr st.12Brabec Stanislav13
Moravec Ladislav ml.31Rezek Jan12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BřezniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17521:413SK Březnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Čížek Marek
 
 
Levenec Alexandr
Vychodil Luděk
 
 
-9-8610-62301
2.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
Habrcetl Milan
Záhrubský David
 
 
787  3011
3.Čížek MarekVychodil Luděk-8-965-72312
4.Šimek JakubLevenec Alexandr-88-9483222
5.Čížek PavelHabrcetl Milan8-986 3132
6.Soused ZbyněkZáhrubský David-10774 3142
7.Šimek JakubVychodil Luděk76-69 3152
8.Čížek PavelLevenec Alexandr-10588 3162
9.Soused ZbyněkHabrcetl Milan638  3072
10.Čížek MarekZáhrubský David461  3082
11.Čížek PavelVychodil Luděk1035  3092
12.Soused ZbyněkLevenec Alexandr6-10-7-8 1393
13.Čížek MarekHabrcetl Milan6-99-1432103
14.Šimek JakubZáhrubský David-84   11  
15.Soused ZbyněkVychodil Luděk         
16.Čížek MarekLevenec Alexandr         
17.Šimek JakubHabrcetl Milan         
18.Čížek PavelZáhrubský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čížek Marek21Vychodil Luděk12
Šimek Jakub20Levenec Alexandr12
Čížek Pavel30Habrcetl Milan03
Soused Zbyněk21Záhrubský David02
t. z. u. 19°C t. k. u. 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod Brdy, Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32410:478TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Pavel st.
Freisleben Radek
 
 
Tschunko Zdeněk
Vacura Josef ml.
 
 
-11-4-4  0301
2.Urban Jan
Stacho Libor
 
 
Novák Michal
Nguyen Ngoc Bach
 
 
5-7106 3111
3.Macháček Pavel st.Vacura Josef ml.-5-9-6  0312
4.Freisleben RadekNguyen Ngoc Bach-6-10-9  0313
5.Urban JanTschunko Zdeněk-5-8-8  0314
6.Stacho LiborNovák Michal9-10-68-122315
7.Freisleben RadekVacura Josef ml.-62-9-13 1316
8.Urban JanNguyen Ngoc Bach-7-147-7 1317
9.Stacho LiborTschunko Zdeněk85-146 3127
10.Macháček Pavel st.Novák Michal9-13-7-3 1328
11.Urban JanVacura Josef ml.-89-7-9 1329
12.Stacho LiborNguyen Ngoc Bach9-9-78-223210
13.Macháček Pavel st.Tschunko Zdeněk         
14.Freisleben RadekNovák Michal         
15.Stacho LiborVacura Josef ml.         
16.Macháček Pavel st.Nguyen Ngoc Bach         
17.Freisleben RadekTschunko Zdeněk         
18.Urban JanNovák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel st.02Vacura Josef ml.30
Freisleben Radek02Nguyen Ngoc Bach30
Urban Jan03Tschunko Zdeněk11
Stacho Libor12Novák Michal20
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy