Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:36569:599TJ Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Alexandr
Procházka Ondřej
 
 
Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
6-9710 3110
2.Mikulejský Filip
Vychodil Luděk
 
 
Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
98-94 3120
3.Procházka OndřejDřevěný Petr-8-726-52321
4.Mikulejský FilipHrabár Jiří-610-7-9 1322
5.Levenec AlexandrVajs Karel88-7-10-82323
6.Vychodil LuděkLanda Miloslav-1010-8-4 1324
7.Mikulejský FilipDřevěný Petr-9-8-7  0325
8.Levenec AlexandrHrabár Jiří-754-963235
9.Vychodil LuděkVajs Karel3-8-7-9 1336
10.Procházka OndřejLanda Miloslav-8-6128-62337
11.Levenec AlexandrDřevěný Petr6-1-3-5 1338
12.Vychodil LuděkHrabár Jiří8-1210-10103248
13.Procházka OndřejVajs Karel-891-5-32349
14.Mikulejský FilipLanda Miloslav8108  3059
15.Vychodil LuděkDřevěný Petr-8-7-10  03510
16.Procházka OndřejHrabár Jiří         
17.Mikulejský FilipVajs Karel         
18.Levenec AlexandrLanda Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ondřej03Dřevěný Petr40
Mikulejský Filip12Hrabár Jiří12
Levenec Alexandr12Vajs Karel30
Vychodil Luděk13Landa Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25569:544TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacura Josef ml.
Tschunko Zdeněk
 
 
Hála Pavel
Steiner František
 
 
-76-109-102301
2.Nguyen Ngoc Bach
Novák Michal
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
2-576 3111
3.Vacura Josef ml.Srch Radek96-79 3121
4.Tschunko ZdeněkPetráň Zdeněk588  3031
5.Novák MichalSteiner František6812  3041
6.Nguyen Ngoc BachHála Pavel106-84 3151
7.Tschunko ZdeněkSrch Radek-4-6-9  0352
8.Novák MichalPetráň Zdeněk3-5-12-10 1353
9.Nguyen Ngoc BachSteiner František97-105 3163
10.Vacura Josef ml.Hála Pavel6106  3073
11.Lysý TomášSrch Radek-4-1-4  0374
12.Nguyen Ngoc BachPetráň Zdeněk-85107 3184
13.Vacura Josef ml.Steiner František9-8-6-8 1385
14.Tschunko ZdeněkHála Pavel-510-5-5 1386
15.Nguyen Ngoc BachSrch Radek88-1015 3196
16.Vacura Josef ml.Petráň Zdeněk-21183 31106
17.Tschunko ZdeněkSteiner František7    10  
18.Lysý TomášHála Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacura Josef ml.31Srch Radek22
Tschunko Zdeněk12Petráň Zdeněk13
Novák Michal11Steiner František12
Nguyen Ngoc Bach40Hála Pavel12
Lysý Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
Kapitáni
HOSTUJÍCÍ:SK BřezniceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15493:411Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Šimek Jakub
Čížek Pavel
 
 
-710-9-11 1301
2.Štengl Jan
Štěpánek Pavel
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
888  3011
3.Štěpánek PavelSoused Zbyněk654  3021
4.Cír LiborČížek Pavel788  3031
5.Koloc MiroslavŠimek Jakub9118  3041
6.Štengl JanČížek Marek761  3051
7.Cír LiborSoused Zbyněk-3-5105-82352
8.Koloc MiroslavČížek Pavel5214  3062
9.Štengl JanŠimek Jakub-86911 3172
10.Štěpánek PavelČížek Marek968  3082
11.Koloc MiroslavSoused Zbyněk-5-6-6  0383
12.Štengl JanČížek Pavel-74-5-8 1384
13.Štěpánek PavelŠimek Jakub-11852 3194
14.Cír LiborČížek Marek88-98 31104
15.Štengl JanSoused Zbyněk787  30  
16.Štěpánek PavelČížek Pavel         
17.Cír LiborŠimek Jakub         
18.Koloc MiroslavČížek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Pavel30Soused Zbyněk21
Cír Libor21Čížek Pavel12
Koloc Miroslav21Šimek Jakub03
Štengl Jan21Čížek Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod Brdy, Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27602:549KST Rakovník "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav ml.
Krůta Václav
 
 
Tůma Martin
Freisleben Radek
 
 
-6-6-7  0301
2.Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
Urban Jan
Stacho Libor
 
 
7-8-41053211
3.Krůta VáclavUrban Jan-2-12-8  0312
4.Rezek JanFreisleben Radek7-10-9563222
5.Brabec StanislavStacho Libor36-8-8-92323
6.Hejda Václav ml.Tůma Martin677  3033
7.Rezek JanUrban Jan12-36-8-92334
8.Brabec StanislavFreisleben Radek557  3044
9.Hejda Václav ml.Stacho Libor567  3054
10.Krůta VáclavTůma Martin7-987 3164
11.Brabec StanislavUrban Jan-9116-773274
12.Hejda Václav ml.Freisleben Radek489  3084
13.Krůta VáclavStacho Libor9-6-8-7 1385
14.Rezek JanTůma Martin96-711 3195
15.Hejda Václav ml.Urban Jan-7-99-8 1396
16.Krůta VáclavFreisleben Radek4-465 31106
17.Rezek JanStacho Libor         
18.Brabec StanislavTůma Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krůta Václav22Urban Jan31
Rezek Jan21Freisleben Radek04
Brabec Stanislav21Stacho Libor21
Hejda Václav ml.31Tůma Martin03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25607:530TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roziňák Jan
Tůma Pavel
 
 
Čech Pavel
Pisár Jan
 
 
-94-66-92301
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
-8-8159-72302
3.Řejha PavelČech Pavel7-10-6-6 1303
4.Včelička LubomírKos Zdeněk-724-793213
5.Roziňák JanPisár Jan-9-7-9  0314
6.Tůma PavelAndrt Tomáš6105  3024
7.Křikava RichardČech Pavel-10-75-7 1325
8.Roziňák JanKos Zdeněk8-12106 3135
9.Tůma PavelPisár Jan479  3045
10.Řejha PavelAndrt Tomáš99-711 3155
11.Roziňák JanČech Pavel-10-9-9  0356
12.Tůma PavelKos Zdeněk556  3066
13.Řejha PavelPisár Jan1077  3076
14.Křikava RichardAndrt Tomáš96-310 3186
15.Tůma PavelČech Pavel757  3096
16.Řejha PavelKos Zdeněk2-10-73432106
17.Křikava RichardPisár Jan-6-6-7  03  
18.Roziňák JanAndrt Tomáš-9    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řejha Pavel31Čech Pavel31
Včelička Lubomír10Kos Zdeněk04
Roziňák Jan12Pisár Jan12
Tůma Pavel40Andrt Tomáš03
Křikava Richard11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LányRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32399:469Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Taller Filip
 
 
Moravec Milan
Moravec Petr st.
 
 
-6-12-13  0301
2.Pospíšil Antonín
Kilian Vít
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
-8-4-9  0302
3.Fiala OndřejMoravec Ladislav ml.-769-1043212
4.Taller FilipBrožek Michal6-10-9-5 1313
5.Pospíšil AntonínMoravec Petr st.-9-510-9 1314
6.Kilian VítMoravec Milan13-67-9-72315
7.Taller FilipMoravec Ladislav ml.8-7-8-7 1316
8.Pospíšil AntonínBrožek Michal-7-9-6  0317
9.Kilian VítMoravec Petr st.-10-78-3 1318
10.Fiala OndřejMoravec Milan588  3028
11.Pospíšil AntonínMoravec Ladislav ml.-812-4-2 1329
12.Kilian VítBrožek Michal3-6-6-9 13210
13.Fiala OndřejMoravec Petr st.         
14.Taller FilipMoravec Milan         
15.Kilian VítMoravec Ladislav ml.         
16.Fiala OndřejBrožek Michal         
17.Taller FilipMoravec Petr st.         
18.Pospíšil AntonínMoravec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Ondřej20Moravec Ladislav ml.21
Taller Filip02Brožek Michal30
Pospíšil Antonín03Moravec Petr st.20
Kilian Vít03Moravec Milan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy