Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32663:633TTC Kladno "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Alexandr
Procházka Ondřej
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
9-7-73-82301
2.Mikulejský Filip
Vychodil Luděk
 
 
Hála Pavel
Steiner František
 
 
-394-10-52302
3.Procházka OndřejSrch Radek-5-7-9  0303
4.Mikulejský FilipSteiner František-6-11-8  0304
5.Levenec AlexandrPetráň Zdeněk767  3014
6.Vychodil LuděkHála Pavel1067  3024
7.Mikulejský FilipSrch Radek10-7-6-2 1325
8.Levenec AlexandrSteiner František5-348 3135
9.Vychodil LuděkPetráň Zdeněk-9987 3145
10.Procházka OndřejHála Pavel-96-96-82346
11.Levenec AlexandrSrch Radek68-75 3156
12.Vychodil LuděkSteiner František-10-8-9  0357
13.Procházka OndřejPetráň Zdeněk-61068 3167
14.Mikulejský FilipHála Pavel9-1099 3177
15.Vychodil LuděkSrch Radek-599-10-32378
16.Procházka OndřejSteiner František8106  3088
17.Mikulejský FilipPetráň Zdeněk-7-93353298
18.Levenec AlexandrHála Pavel7-768 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Ondřej22Srch Radek31
Mikulejský Filip22Steiner František22
Levenec Alexandr40Petráň Zdeněk04
Vychodil Luděk22Hála Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HudliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33357:464TJ Sokol Hudlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chinh Ngo Van
Tschunko Zdeněk
 
 
Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
-11-698-52301
2.Nguyen Ngoc Bach
Vacura Josef ml.
 
 
Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
10-7-10-10 1302
3.Chinh Ngo VanDřevěný Petr-4-6-3  0303
4.Tschunko ZdeněkVajs Karel-7-610-8 1304
5.Vacura Josef ml.Hrabár Jiří-4-4-8  0305
6.Nguyen Ngoc BachLanda Miloslav2-885 3115
7.Tschunko ZdeněkDřevěný Petr-8-1-4  0316
8.Vacura Josef ml.Vajs Karel6-72-773226
9.Nguyen Ngoc BachHrabár Jiří-2-98-9 1327
10.Chinh Ngo VanLanda Miloslav-5-4-10  0328
11.Vacura Josef ml.Dřevěný Petr-1110-3-4 1329
12.Nguyen Ngoc BachVajs Karel-6-69-8 13210
13.Chinh Ngo VanHrabár Jiří         
14.Tschunko ZdeněkLanda Miloslav         
15.Nguyen Ngoc BachDřevěný Petr         
16.Chinh Ngo VanVajs Karel         
17.Tschunko ZdeněkHrabár Jiří         
18.Vacura Josef ml.Landa Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chinh Ngo Van02Dřevěný Petr30
Tschunko Zdeněk02Vajs Karel21
Vacura Josef ml.12Hrabár Jiří20
Nguyen Ngoc Bach12Landa Miloslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
Kapitáni
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:20512:443Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Macháček Pavel st.
Freisleben Radek
 
 
9410  3010
2.Štengl Jan
Štěpánek Pavel
 
 
Urban Jan
Stacho Libor
 
 
997  3020
3.Štěpánek PavelUrban Jan-7984 3130
4.Sušánka PavelStacho Libor-7-9-6  0331
5.Holý JiříFreisleben Radek-72-6-10 1332
6.Štengl JanMacháček Pavel st.584  3042
7.Sušánka PavelUrban Jan-9-5-5  0343
8.Holý JiříStacho Libor-8-8-8  0344
9.Štengl JanFreisleben Radek7124  3054
10.Štěpánek PavelMacháček Pavel st.12310  3064
11.Koloc MiroslavUrban Jan-7-6-5  0365
12.Štengl JanStacho Libor9-957 3175
13.Štěpánek PavelFreisleben Radek938  3085
14.Sušánka PavelMacháček Pavel st.617  3095
15.Štengl JanUrban Jan7-12-7-11 1396
16.Štěpánek PavelStacho Libor577  30106
17.Sušánka PavelFreisleben Radek         
18.Koloc MiroslavMacháček Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Pavel40Urban Jan31
Sušánka Pavel12Stacho Libor22
Holý Jiří02Freisleben Radek12
Štengl Jan31Macháček Pavel st.03
Koloc Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "C"Vrchní
rozhodčí:
Adamczuk Janusz
HOSTUJÍCÍ:SK BřezniceRozhodčí:Fabinger Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna rakovníkRozhodčí:Fojtík Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Froněk Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26624:585KST Rakovník "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav ml.
Krůta Václav
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
-10711-9-92301
2.Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
Šimek Jakub
Čížek Pavel
 
 
-7-6-7  0302
3.Krůta VáclavŠimek Jakub966  3012
4.Brabec StanislavČížek Marek-99105 3122
5.Hejda Václav ml.Soused Zbyněk8-10-101083232
6.Rezek JanČížek Pavel-869-1083242
7.Brabec StanislavŠimek Jakub-9876 3152
8.Hejda Václav ml.Čížek Marek111111  3062
9.Rezek JanSoused Zbyněk-7-99-8 1363
10.Krůta VáclavČížek Pavel9-973 3173
11.Hejda Václav ml.Šimek Jakub-66116 3183
12.Rezek JanČížek Marek8-11-55103293
13.Krůta VáclavSoused Zbyněk11-7-12-3 1394
14.Brabec StanislavČížek Pavel6-109-8-82395
15.Rezek JanŠimek Jakub5-5810 31105
16.Krůta VáclavČížek Marek         
17.Brabec StanislavSoused Zbyněk         
18.Hejda Václav ml.Čížek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krůta Václav21Šimek Jakub04
Brabec Stanislav21Čížek Marek03
Hejda Václav ml.30Soused Zbyněk21
Rezek Jan31Čížek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LányRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:34574:596Sokol Lány

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
-5-610-5 1301
2.Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
Moravec Milan
Moravec Petr st.
 
 
-68-8-6 1302
3.Tůma PavelMoravec Ladislav ml.-98-96-72303
4.Řejha PavelBrožek Michal-98-3-7 1304
5.Roziňák JanMoravec Petr st.8-8410 3114
6.Včelička LubomírMoravec Milan-5-93973224
7.Řejha PavelMoravec Ladislav ml.-10-2-5  0325
8.Roziňák JanBrožek Michal912-17-3-112326
9.Včelička LubomírMoravec Petr st.31110  3036
10.Tůma PavelMoravec Milan874  3046
11.Roziňák JanMoravec Ladislav ml.-1010-116-62347
12.Včelička LubomírBrožek Michal-12-75-10 1348
13.Tůma PavelMoravec Petr st.-6746 3158
14.Řejha PavelMoravec Milan8-5-8-9 1359
15.Včelička LubomírMoravec Ladislav ml.-10-439-923510
16.Tůma PavelBrožek Michal585  30  
17.Řejha PavelMoravec Petr st.         
18.Roziňák JanMoravec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tůma Pavel21Moravec Ladislav ml.40
Řejha Pavel03Brožek Michal30
Roziňák Jan12Moravec Petr st.03
Včelička Lubomír22Moravec Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31326:426KST Rakovník "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Taller Filip
 
 
Mikeš Milan
Pisár Jan
 
 
10-10-6-5 1301
2.Pospíšil Antonín
Selement Jaroslav
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
-8-7-5  0302
3.Selement JaroslavMikeš Milan-6-8-7  0303
4.Pospíšil AntonínČech Pavel-8-7-9  0304
5.Taller FilipPisár Jan9-7-5-7 1305
6.Fiala OndřejKos Zdeněk-5-899-62306
7.Pospíšil AntonínMikeš Milan9-7-8-6 1307
8.Taller FilipČech Pavel-6-7-1  0308
9.Fiala OndřejPisár Jan510-87 3118
10.Selement JaroslavKos Zdeněk-5-9-4  0319
11.Taller FilipMikeš Milan75-7-13-923110
12.Fiala OndřejČech Pavel85-913 31  
13.Selement JaroslavPisár Jan6    10  
14.Pospíšil AntonínKos Zdeněk         
15.Fiala OndřejMikeš Milan         
16.Selement JaroslavČech Pavel         
17.Pospíšil AntonínPisár Jan         
18.Taller FilipKos Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Selement Jaroslav02Mikeš Milan30
Pospíšil Antonín02Čech Pavel20
Taller Filip03Pisár Jan11
Fiala Ondřej11Kos Zdeněk20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy