Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34527:550ST EUROMASTER Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout Tomáš
Kamarýt Jiří
 
 
Záboj Matěj
Mazurkiewicz Ivo
 
 
WO    3010
2.Bleha Lukáš
Slavík Radek
 
 
Šembera Karel
Lhoták Jakub
 
 
6-4-8-7 1311
3.Slavík RadekLhoták Jakub-5-97-10 1312
4.Bleha Lukᚊembera Karel910-10-6-92313
5.Herout TomášMazurkiewicz Ivo-51086 3123
6.Kamarýt JiříZáboj Matěj-7-1-3  0324
7.Bleha LukášLhoták Jakub-4-5-6  0325
8.Herout Tomᚊembera Karel743  3035
9.Kamarýt JiříMazurkiewicz Ivo9-798 3145
10.Slavík RadekZáboj Matěj-9-6-9  0346
11.Herout TomášLhoták Jakub-7-6-6  0347
12.Kamarýt JiříŠembera Karel4-9512 3157
13.Slavík RadekMazurkiewicz Ivo-8736 3167
14.Bleha LukášZáboj Matěj8-2-7-8 1368
15.Kamarýt JiříLhoták Jakub796  3078
16.Slavík RadekŠembera Karel-7-511-9 1379
17.Bleha LukášMazurkiewicz Ivo-8-4-7  03710
18.Herout TomášZáboj Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slavík Radek13Lhoták Jakub31
Bleha Lukáš04Šembera Karel22
Herout Tomáš21Mazurkiewicz Ivo13
Kamarýt Jiří31Záboj Matěj30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38642:671TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
10-587 3110
2.Fedačka Michal
Švarc Ondřej
 
 
Fuka Martin
Pácha Robin
 
 
-6-105-8 1311
3.Beran MartinFuka Martin7-7-64-82312
4.Švarc OndřejŠťastný Vladislav-7-9-7  0313
5.Fedačka MichalPácha Robin-8993 3123
6.Vojáček JiříČeřovský Petr st.5-7-78103233
7.Švarc OndřejFuka Martin510-9-793243
8.Fedačka MichalŠťastný Vladislav-3-47-4 1344
9.Vojáček JiříPácha Robin876  3054
10.Beran MartinČeřovský Petr st.-9-7-8  0355
11.Fedačka MichalFuka Martin874  3065
12.Vojáček Jiř튝astný Vladislav7-688 3175
13.Beran MartinPácha Robin6-815-8-92376
14.Švarc OndřejČeřovský Petr st.6-38-8-72377
15.Vojáček JiříFuka Martin87-109 3187
16.Beran MartinŠťastný Vladislav-7-3-5  0388
17.Švarc OndřejPácha Robin6-6-5-10 1389
18.Fedačka MichalČeřovský Petr st.-7-15-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin04Fuka Martin13
Švarc Ondřej13Šťastný Vladislav31
Fedačka Michal22Pácha Robin22
Vojáček Jiří40Čeřovský Petr st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:hráči obou družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:35742:696TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Marek
Hudečková Hana
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
-798-633210
2.Hendrych Jan
Schmelz Richard
 
 
Liberský Karel
Majer Pavel
 
 
-6-7117113220
3.Hendrych JanVala Martin5-5-7-8 1321
4.Kulíšek MarekŠtus Radek-588-11-62322
5.Schmelz RichardLiberský Karel6-711-8-52323
6.Hudečková HanaMajer Pavel243  3033
7.Kulíšek MarekVala Martin-7146-15103243
8.Schmelz RichardŠtus Radek9-79-9-112344
9.Hudečková HanaLiberský Karel581  3054
10.Hendrych JanMajer Pavel8-9-7673264
11.Schmelz RichardVala Martin5-7-6783274
12.Hudečková HanaŠtus Radek-9-7-9  0375
13.Hendrych JanLiberský Karel879  3085
14.Kulíšek MarekMajer Pavel68-8-7-92386
15.Hudečková HanaVala Martin97-6-14-92387
16.Hendrych JanŠtus Radek-10-10-8  0388
17.Kulíšek MarekLiberský Karel7-729 3198
18.Schmelz RichardMajer Pavel689  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Jan22Vala Martin22
Kulíšek Marek22Štus Radek40
Schmelz Richard22Liberský Karel13
Hudečková Hana22Majer Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30313:398TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan
Vilhelm Oldřich
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
-69-7-8 1301
2.Slunéčko Radek
Hataš Martin
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
-7-10-6  0302
3.Dvořák JanAntoš Petr-4-6-8  0303
4.Hataš MartinHoďák Václav-9-8-8  0304
5.Slunéčko RadekKastner Patrik6-6-11-3 1305
6.Vilhelm OldřichPleticha Vladimír947  3015
7.Hataš MartinAntoš Petr-6-10-8  0316
8.Slunéčko RadekHoďák Václav-99-10-9 1317
9.Vilhelm OldřichKastner Patrik-9-1111-6 1318
10.Dvořák JanPleticha Vladimír-5-6-5  0319
11.Slunéčko RadekAntoš Petr-10-11-12  03110
12.Vilhelm OldřichHoďák Václav-7-8   02  
13.Dvořák JanKastner Patrik         
14.Hataš MartinPleticha Vladimír         
15.Vilhelm OldřichAntoš Petr         
16.Dvořák JanHoďák Václav         
17.Hataš MartinKastner Patrik         
18.Slunéčko RadekPleticha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jan02Antoš Petr30
Hataš Martin02Hoďák Václav20
Slunéčko Radek03Kastner Patrik20
Vilhelm Oldřich11Pleticha Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:8438:240TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Milan
Procházka Miroslav ml.
 
 
Kloz Daniel
Brunclík Marek
 
 
56-78 3110
2.Kučera Pavel
Bittner Miloslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kučera PavelKloz Daniel559  3030
4.Boháč MilanBrunclík Marek7111  3040
5.Bittner MiloslavMoravec Stanislav-132-411-102341
6.Procházka Miroslav ml.WO    3051
7.Boháč MilanKloz Daniel7-9112 3161
8.Bittner MiloslavBrunclík Marek6109  3071
9.Procházka Miroslav ml.Moravec Stanislav-31-44-72372
10.Kučera PavelWO    3082
11.Bittner MiloslavKloz Daniel381  3092
12.Procházka Miroslav ml.Brunclík Marek276  30102
13.Kučera PavelMoravec Stanislav         
14.Boháč Milan         
15.Procházka Miroslav ml.Kloz Daniel         
16.Kučera PavelBrunclík Marek         
17.Boháč MilanMoravec Stanislav         
18.Bittner Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučera Pavel10Kloz Daniel03
Boháč Milan20Brunclík Marek03
Bittner Miloslav21Moravec Stanislav20
Procházka Miroslav ml.11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36559:598TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Ondřej
Dvořák Jan nejml.
 
 
Pekárek František st.
Krásl Libor
 
 
9-9-6-8 1301
2.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Paroulek Milan
Kaipr Petr
 
 
668  3011
3.Dvořák Jan nejml.Pekárek František st.-75-6-9 1312
4.Michal JiříKaipr Petr5-7-12-7 1313
5.Sauer OndřejKrásl Libor-7-8-13  0314
6.Dvořák Jan ml.Paroulek Milan-4-99483224
7.Michal JiříPekárek František st.12-7-10-10 1325
8.Sauer OndřejKaipr Petr-3-5-15  0326
9.Dvořák Jan ml.Krásl Libor-7-1010-6 1327
10.Dvořák Jan nejml.Paroulek Milan18-992 3137
11.Sauer OndřejPekárek František st.10-66-593247
12.Dvořák Jan ml.Kaipr Petr9-6-69-42348
13.Dvořák Jan nejml.Krásl Libor-8927 3158
14.Michal JiříParoulek Milan5-10-12-10 1359
15.Dvořák Jan ml.Pekárek František st.-6-94-5 13510
16.Dvořák Jan nejml.Kaipr Petr-8-8   02  
17.Michal JiříKrásl Libor         
18.Sauer OndřejParoulek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan nejml.21Pekárek František st.31
Michal Jiří03Kaipr Petr30
Sauer Ondřej12Krásl Libor21
Dvořák Jan ml.13Paroulek Milan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy