Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24580:532ST EUROMASTER Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Lhoták Jakub
 
 
Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
9-92-8113210
2.Jindra Josef
Zaplatílek Ctibor
 
 
Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
987  3020
3.Lhoták JakubHerout Tomáš9-8712 3130
4.Jindra JosefHameta Oldřich-97-4-7 1331
5.Mazurkiewicz IvoSlavík Radek-7-9-7  0332
6.Zaplatílek CtiborJandejsek Pavel-91255 3142
7.Jindra JosefHerout Tomáš1092  3052
8.Mazurkiewicz IvoHameta Oldřich-5-9108-52353
9.Zaplatílek CtiborSlavík Radek-8-122683263
10.Lhoták JakubJandejsek Pavel108-89 3173
11.Mazurkiewicz IvoHerout Tomáš-8-89-6 1374
12.Zaplatílek CtiborHameta Oldřich-59-54-22375
13.Lhoták JakubSlavík Radek9-878 3185
14.Jindra JosefJandejsek Pavel-7757 3195
15.Zaplatílek CtiborHerout Tomáš852  30105
16.Lhoták JakubHameta Oldřich9-7   11  
17.Jindra JosefSlavík Radek         
18.Mazurkiewicz IvoJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Jakub30Herout Tomáš13
Jindra Josef21Hameta Oldřich30
Mazurkiewicz Ivo03Slavík Radek12
Zaplatílek Ctibor31Jandejsek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25561:410TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
Vojáček Jiří
Beran Martin
 
 
9-2-6-8 1301
2.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 

 
 
WO    3011
3.Kouřil LubomírWO    3021
4.Pácha RobinVojáček Jiří-66-5-8 1322
5.Školník LubošTrejdl Dušan-9107-883232
6.Niems DušanBeran Martin6-129-8-92333
7.Pácha RobinWO    3043
8.Školník LubošVojáček Jiří-7-1-8  0344
9.Niems DušanTrejdl Dušan553  3054
10.Kouřil LubomírBeran Martin-10-4-3  0355
11.Školník LubošWO    3065
12.Niems DušanVojáček Jiří497  3075
13.Kouřil LubomírTrejdl Dušan375  3085
14.Pácha RobinBeran Martin-7-11-6  0386
15.Niems DušanWO    3096
16.Kouřil LubomírVojáček Jiří-5-98-12 1397
17.Pácha RobinTrejdl Dušan-772-4632107
18.Školník LubošBeran Martin8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kouřil Lubomír12Vojáček Jiří31
Pácha Robin12Trejdl Dušan04
Školník Luboš11Beran Martin30
Niems Dušan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:32488:515TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Štus Radek
 
 
Kulíšek Marek
Hudečková Hana
 
 
6-9-7-11 1301
2.Vala Martin
Majer Pavel
 
 
Hendrych Jan
Schmelz Richard
 
 
-79-9723211
3.Ulrich RadekHudečková Hana-711-5-7 1312
4.Majer PavelHendrych Jan10-6-10-6 1313
5.Vala MartinSchmelz Richard9-78-9-82314
6.Štus RadekKulíšek Marek-5-1010-6 1315
7.Majer PavelHudečková Hana-11-4-8  0316
8.Vala MartinHendrych Jan884  3026
9.Štus RadekSchmelz Richard1046  3036
10.Ulrich RadekKulíšek Marek-79-3-12 1337
11.Vala MartinHudečková Hana-772-6-72338
12.Štus RadekHendrych Jan8-5-88-92339
13.Ulrich RadekSchmelz Richard-734-8-1023310
14.Majer PavelKulíšek Marek-126-8  12  
15.Štus RadekHudečková Hana         
16.Ulrich RadekHendrych Jan         
17.Majer PavelSchmelz Richard         
18.Vala MartinKulíšek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrich Radek03Hudečková Hana30
Majer Pavel02Hendrych Jan21
Vala Martin12Schmelz Richard21
Štus Radek12Kulíšek Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:20496:437TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Slunéčko Radek
Bartoň Tomáš
 
 
69-89 3110
2.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Vilhelm Oldřich
Hrstka Tomáš
 
 
-7-75763220
3.Hoďák VáclavVilhelm Oldřich778  3030
4.Pleticha VladimírHrstka Tomáš-10-8-12  0331
5.Kastner PatrikSlunéčko Radek4-988 3141
6.Antoš PetrBartoň Tomáš989  3051
7.Pleticha VladimírVilhelm Oldřich-7-7-7  0352
8.Kastner PatrikHrstka Tomáš-11-51053262
9.Antoš PetrSlunéčko Radek9-7910 3172
10.Hoďák VáclavBartoň Tomáš-105-6353282
11.Kastner PatrikVilhelm Oldřich-51242 3192
12.Antoš PetrHrstka Tomáš-84-7-6 1393
13.Hoďák VáclavSlunéčko Radek133-97 31103
14.Pleticha VladimírBartoň Tomáš         
15.Antoš PetrVilhelm Oldřich         
16.Hoďák VáclavHrstka Tomáš         
17.Pleticha VladimírSlunéčko Radek         
18.Kastner PatrikBartoň Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hoďák Václav30Vilhelm Oldřich12
Pleticha Vladimír02Hrstka Tomáš21
Kastner Patrik30Slunéčko Radek03
Antoš Petr21Bartoň Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30310:423TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Pavel
Brunclík Marek
 
 
Bittner Miloslav
Boháč Milan
 
 
-78-910-122301
2.Mošna Petr
Kloz Daniel
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
7-10-4-12 1302
3.Kloz DanielProcházka Miroslav ml.-7-0-8  0303
4.Svoboda PavelBittner Miloslav-10-9-3  0304
5.Brunclík MarekBoháč Milan-37-7-7 1305
6.Mošna PetrBřetenář Petr-5-7-6  0306
7.Svoboda PavelProcházka Miroslav ml.10-4-7-7 1307
8.Brunclík MarekBittner Miloslav-5-49-2 1308
9.Mošna PetrBoháč Milan9-6-11-7 1309
10.Kloz DanielBřetenář Petr9104  3019
11.Brunclík MarekProcházka Miroslav ml.-6-7-5  03110
12.Mošna PetrBittner Miloslav-6    01  
13.Kloz DanielBoháč Milan         
14.Svoboda PavelBřetenář Petr         
15.Mošna PetrProcházka Miroslav ml.         
16.Kloz DanielBittner Miloslav         
17.Svoboda PavelBoháč Milan         
18.Brunclík MarekBřetenář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kloz Daniel11Procházka Miroslav ml.30
Svoboda Pavel02Bittner Miloslav20
Brunclík Marek03Boháč Milan20
Mošna Petr02Břetenář Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15498:415TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Krásl Libor
 
 
Dvořák Jan nejml.
Michal Jiří
 
 
8106  3010
2.Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
Dvořák Jan ml.
Sauer Ondřej
 
 
9-119-993220
3.Paroulek MilanDvořák Jan nejml.25-127 3130
4.Pekárek František st.Michal Jiří145-79 3140
5.Krásl LiborDvořák Jan ml.6-105-7-72341
6.Kaipr PetrSauer Ondřej5146  3051
7.Pekárek František st.Dvořák Jan nejml.WO    0352
8.Krásl LiborMichal Jiří45-14-9-92353
9.Kaipr PetrDvořák Jan ml.487  3063
10.Paroulek MilanSauer Ondřej-65-82103273
11.Krásl LiborDvořák Jan nejml.848  3083
12.Kaipr PetrMichal Jiří61110  3093
13.Paroulek MilanDvořák Jan ml.747  30103
14.Pekárek František st.Sauer Ondřej         
15.Kaipr PetrDvořák Jan nejml.         
16.Paroulek MilanMichal Jiří         
17.Pekárek František st.Dvořák Jan ml.         
18.Krásl LiborSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paroulek Milan30Dvořák Jan nejml.02
Pekárek František st.10Michal Jiří12
Krásl Libor12Dvořák Jan ml.12
Kaipr Petr30Sauer Ondřej02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy