Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32654:639TJ Sadská "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
787  3010
2.Švarc Ondřej
Fedačka Michal
 
 
Bleha Lukáš
Slavík Radek
 
 
-8-12-8  0311
3.Beran MartinSlavík Radek-14-6-14  0312
4.Vojáček JiříHerout Tomáš-6-75893222
5.Fedačka MichalBleha Lukáš-78-7-9 1323
6.Švarc OndřejJandejsek Pavel-89-9-14 1324
7.Vojáček JiříSlavík Radek-78810 3134
8.Fedačka MichalHerout Tomáš-8-89-6 1335
9.Švarc OndřejBleha Lukáš-7-8-11  0336
10.Beran MartinJandejsek Pavel-7947 3146
11.Fedačka MichalSlavík Radek-108-8-9 1347
12.Švarc OndřejHerout Tomáš7-8911 3157
13.Beran MartinBleha Lukáš1068  3067
14.Vojáček JiříJandejsek Pavel87-6-873277
15.Švarc OndřejSlavík Radek-7897 3187
16.Beran MartinHerout Tomáš-4577 3197
17.Vojáček JiříBleha Lukáš6-16-97632107
18.Fedačka MichalJandejsek Pavel-7-4   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin31Slavík Radek22
Vojáček Jiří40Herout Tomáš13
Fedačka Michal03Bleha Lukáš22
Švarc Ondřej22Jandejsek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32352:445TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka Tomáš
Hataš Martin
 
 
Kulíšek Marek
Hudečková Hana
 
 
-7-98-7 1301
2.Vilhelm Oldřich
Slunéčko Radek
 
 
Hendrych Jan
Bochňák David
 
 
-6678 3111
3.Hrstka TomášHudečková Hana-6-6-8  0312
4.Poláček PetrBochňák David-7-7-6  0313
5.Slunéčko RadekKulíšek Marek-88-5-7 1314
6.Vilhelm OldřichHendrych Jan8-76-2-92315
7.Poláček PetrHudečková Hana-5-9-4  0316
8.Slunéčko RadekBochňák David-9-6-6  0317
9.Vilhelm OldřichKulíšek Marek69-37 3127
10.Hrstka TomášHendrych Jan-7-7-10  0328
11.Slunéčko RadekHudečková Hana-9-9-10  0329
12.Vilhelm OldřichBochňák David9-79-4-823210
13.Hrstka TomášKulíšek Marek8-9   11  
14.Poláček PetrHendrych Jan         
15.Vilhelm OldřichHudečková Hana         
16.Hrstka TomášBochňák David         
17.Poláček PetrKulíšek Marek         
18.Slunéčko RadekHendrych Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrstka Tomáš02Hudečková Hana30
Poláček Petr02Bochňák David30
Slunéčko Radek03Kulíšek Marek11
Vilhelm Oldřich12Hendrych Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33466:532TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan nejml.
Sauer Ondřej
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
9-3-4-3 1301
2.Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
Procházka Miroslav ml.
Boháč Milan
 
 
-9-8-6  0302
3.Dvořák Jan ml.Boháč Milan310-99 3112
4.Michal JiříBittner Miloslav-7-5-11  0313
5.Sauer OndřejKučera Pavel-8-7-4  0314
6.Dvořák Jan nejml.Procházka Miroslav ml.-913-7-9 1315
7.Michal JiříBoháč Milan-7-97-4 1316
8.Sauer OndřejBittner Miloslav-9-77-7 1317
9.Dvořák Jan nejml.Kučera Pavel8712  3027
10.Dvořák Jan ml.Procházka Miroslav ml.-12896 3137
11.Sauer OndřejBoháč Milan-1-68-6 1338
12.Dvořák Jan nejml.Bittner Miloslav994  3048
13.Dvořák Jan ml.Kučera Pavel68-67 3158
14.Michal JiříProcházka Miroslav ml.-55-8-4 1359
15.Dvořák Jan nejml.Boháč Milan-9-9-9  03510
16.Dvořák Jan ml.Bittner Miloslav         
17.Michal JiříKučera Pavel         
18.Sauer OndřejProcházka Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jan ml.30Boháč Milan31
Michal Jiří03Bittner Miloslav21
Sauer Ondřej03Kučera Pavel12
Dvořák Jan nejml.22Procházka Miroslav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14429:361TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Trajhan Jaroslav
 
 
Svoboda Pavel
Brunclík Marek
 
 
-91264 3110
2.Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
Mošna Petr
Kloz Daniel
 
 
356  3020
3.Paroulek MilanMošna Petr880  3030
4.Trajhan JaroslavKloz Daniel-88-5-6 1331
5.Pekárek František st.Svoboda Pavel3-2-8-5 1332
6.Kaipr PetrBrunclík Marek448  3042
7.Trajhan JaroslavMošna Petr-8966 3152
8.Pekárek František st.Kloz Daniel5-4710 3162
9.Kaipr PetrSvoboda Pavel-11858 3172
10.Paroulek MilanBrunclík Marek75-67 3182
11.Pekárek František st.Mošna PetrWO    0383
12.Kaipr PetrKloz Daniel494  3093
13.Paroulek MilanSvoboda Pavel1088  30103
14.Trajhan JaroslavBrunclík Marek         
15.Kaipr PetrMošna Petr         
16.Paroulek MilanKloz Daniel         
17.Trajhan JaroslavSvoboda Pavel         
18.Pekárek František st.Brunclík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paroulek Milan30Mošna Petr02
Trajhan Jaroslav11Kloz Daniel12
Pekárek František st.11Svoboda Pavel12
Kaipr Petr30Brunclík Marek02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30614:581TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
-105-9-9 1301
2.Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
Liberský Karel
Majer Pavel
 
 
778  3011
3.Antoš PetrŠtus Radek-7-9-6  0312
4.Kastner PatrikMajer Pavel7-104-993222
5.Hoďák VáclavVala Martin-1068-1093232
6.Trávníček LubošLiberský Karel-6788 3142
7.Kastner PatrikŠtus Radek-88-8-9 1343
8.Hoďák VáclavMajer Pavel67-88 3153
9.Trávníček LubošVala Martin11-5-9683263
10.Antoš PetrLiberský Karel666  3073
11.Hoďák VáclavŠtus Radek-6-19-6 1374
12.Trávníček LubošMajer Pavel327  3084
13.Antoš PetrVala Martin-10-7-13  0385
14.Kastner PatrikLiberský Karel-51078 3195
15.Trávníček LubošŠtus Radek5-13-8-7 1396
16.Antoš PetrMajer Pavel-9-4-6  0397
17.Kastner PatrikVala Martin868  30107
18.Hoďák VáclavLiberský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Petr13Štus Radek40
Kastner Patrik31Majer Pavel13
Hoďák Václav21Vala Martin13
Trávníček Luboš31Liberský Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4351:198TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Holman Martin
Lhoták Jakub
 
 
-7-58993210
2.Kouřil Lubomír
Čeřovský Petr st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Kouřil LubomírVokounová Adéla687  3030
4.Čeřovský Petr st.Lhoták Jakub446  3040
5.Niems DušanHolman Martin810-39 3150
6.Pácha RobinWO    3060
7.Čeřovský Petr st.Vokounová Adéla954  3070
8.Niems DušanLhoták Jakub7810  3080
9.Pácha RobinHolman Martin-4878 3190
10.Kouřil LubomírWO    30100
11.Niems DušanVokounová Adéla         
12.Pácha RobinLhoták Jakub         
13.Kouřil LubomírHolman Martin         
14.Čeřovský Petr st.         
15.Pácha RobinVokounová Adéla         
16.Kouřil LubomírLhoták Jakub         
17.Čeřovský Petr st.Holman Martin         
18.Niems Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kouřil Lubomír10Vokounová Adéla02
Čeřovský Petr st.20Lhoták Jakub02
Niems Dušan20Holman Martin02
Pácha Robin10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy