Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28690:596TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
Bochňák David
Hendrych Jan
 
 
556  3010
2.Čeřovský Petr ml.
Pácha Robin
 
 
Hudečková Hana
Kulíšek Marek
 
 
8-106-8-102311
3.Pácha RobinHudečková Hana-78710 3121
4.Čeřovský Petr st.Bochňák David669  3031
5.Čeřovský Petr ml.Kulíšek Marek69-58 3141
6.Šťastný VladislavHendrych Jan5107  3051
7.Čeřovský Petr st.Hudečková Hana645  3061
8.Čeřovský Petr ml.Bochňák David-65-6-7 1362
9.Šťastný VladislavKulíšek Marek6210  3072
10.Pácha RobinHendrych Jan9-9-107-112373
11.Čeřovský Petr ml.Hudečková Hana-77-7-9 1374
12.Šťastný VladislavBochňák David4-9-109-102375
13.Pácha RobinKulíšek Marek-7-38-16 1376
14.Čeřovský Petr st.Hendrych Jan371  3086
15.Šťastný VladislavHudečková Hana5-8-7-7 1387
16.Pácha RobinBochňák David-12-98-11 1388
17.Čeřovský Petr st.Kulíšek Marek939  3098
18.Čeřovský Petr ml.Hendrych Jan-8-6381032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Robin13Hudečková Hana22
Čeřovský Petr st.40Bochňák David31
Čeřovský Petr ml.22Kulíšek Marek13
Šťastný Vladislav22Hendrych Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:25558:533ST EUROMASTER Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Jakub
Záboj Matěj
 
 
Vilhelm Oldřich
Hrstka Tomáš
 
 
1199  3010
2.Holman Martin
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Tichý Jiří
Slunéčko Radek
 
 
7-13-5-8 1311
3.Lhoták JakubHrstka Tomáš-89119 3121
4.Záboj MatějTichý Jiří1085  3031
5.Mazurkiewicz IvoVilhelm Oldřich-5-6-10  0332
6.Holman MartinSlunéčko Radek-8-9-9  0333
7.Záboj MatějHrstka Tomáš989  3043
8.Mazurkiewicz IvoTichý Jiří97-98 3153
9.Holman MartinVilhelm Oldřich-5-76-6 1354
10.Lhoták JakubSlunéčko Radek-4659 3164
11.Mazurkiewicz IvoHrstka Tomáš-9-6-10  0365
12.Holman MartinTichý Jiří310-97 3175
13.Lhoták JakubVilhelm Oldřich48-911 3185
14.Záboj MatějSlunéčko Radek86-95 3195
15.Holman MartinHrstka Tomáš-8-7-7  0396
16.Lhoták JakubTichý Jiří95-912 31106
17.Záboj MatějVilhelm Oldřich         
18.Mazurkiewicz IvoSlunéčko Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Jakub40Hrstka Tomáš22
Záboj Matěj30Tichý Jiří04
Mazurkiewicz Ivo12Vilhelm Oldřich21
Holman Martin13Slunéčko Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KrchlebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31366:469TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fedačka Michal
Švarc Ondřej
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
-128-7-2 1301
2.Beran Martin
Vydra Milan
 
 
Procházka Miroslav ml.
Boháč Milan
 
 
9-710-9-122302
3.Vydra MilanBoháč Milan9-611-6-62303
4.Beran MartinBittner Miloslav-8710-7-12304
5.Fedačka MichalKučera Pavel5137  3014
6.Švarc OndřejProcházka Miroslav ml.-5-7-5  0315
7.Beran MartinBoháč Milan6-9-8-8 1316
8.Fedačka MichalBittner Miloslav109-27 3126
9.Švarc OndřejKučera Pavel-5-6-3  0327
10.Vydra MilanProcházka Miroslav ml.-7-0-5  0328
11.Fedačka MichalBoháč Milan-8-9-10  0329
12.Švarc OndřejBittner Miloslav-5-9-9  03210
13.Vydra MilanKučera Pavel         
14.Beran MartinProcházka Miroslav ml.         
15.Švarc OndřejBoháč Milan         
16.Vydra MilanBittner Miloslav         
17.Beran MartinKučera Pavel         
18.Fedačka MichalProcházka Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vydra Milan02Boháč Milan30
Beran Martin02Bittner Miloslav21
Fedačka Michal21Kučera Pavel11
Švarc Ondřej03Procházka Miroslav ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37697:682TJ Neratovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
Dvořák Jan nejml.
Sauer Ondřej
 
 
2107  3010
2.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
-7510-793220
3.Slavík RadekDvořák Jan nejml.8410  3030
4.Herout TomášMichal Jiří7103  3040
5.Jandejsek PavelDvořák Jan ml.-9139-10-72341
6.Hameta OldřichSauer Ondřej-11-11-7  0342
7.Herout TomášDvořák Jan nejml.-9-93-8 1343
8.Jandejsek PavelMichal Jiří7-72-10-42344
9.Hameta OldřichDvořák Jan ml.-7-55-11 1345
10.Slavík RadekSauer Ondřej-9896 3155
11.Jandejsek PavelDvořák Jan nejml.-10-10-9  0356
12.Hameta OldřichMichal Jiří611-10-9-62357
13.Slavík RadekDvořák Jan ml.7-1186 3167
14.Herout TomášSauer Ondřej8-3-45-102368
15.Hameta OldřichDvořák Jan nejml.9-83-993278
16.Slavík RadekMichal Jiří-1111911 3188
17.Herout TomášDvořák Jan ml.-7-5-3  0389
18.Jandejsek PavelSauer Ondřej-99-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Radek40Dvořák Jan nejml.22
Herout Tomáš13Michal Jiří22
Jandejsek Pavel04Dvořák Jan ml.31
Hameta Oldřich13Sauer Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2353:163TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
Doležal Martin
Svoboda Pavel
 
 
389  3020
3.Trávníček LubošDoležal Martin284  3030
4.Hoďák VáclavSvoboda Pavel9910  3040
5.Kastner PatrikKloz Daniel1366  3050
6.Antoš PetrWO    3060
7.Hoďák VáclavDoležal Martin597  3070
8.Kastner PatrikSvoboda Pavel4-1016 3180
9.Antoš PetrKloz Daniel-8876 3190
10.Trávníček LubošWO    30100
11.Kastner PatrikDoležal Martin-9    01  
12.Antoš PetrSvoboda Pavel         
13.Trávníček LubošKloz Daniel         
14.Hoďák Václav         
15.Antoš PetrDoležal Martin         
16.Trávníček LubošSvoboda Pavel         
17.Hoďák VáclavKloz Daniel         
18.Kastner Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávníček Luboš10Doležal Martin02
Hoďák Václav20Svoboda Pavel02
Kastner Patrik20Kloz Daniel02
Antoš Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33649:634TJ Sokol Kutná Hora

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štus Radek
Vala Martin
 
 
Pekárek František st.
Pekárek František
 
 
435  3010
2.Liberský Karel
Ulrich Radek
 
 
Paroulek Milan
Kaipr Petr
 
 
-49-6-3 1311
3.Majer PavelParoulek Milan-7-56-9 1312
4.Ulrich RadekKaipr Petr-4-10-5  0313
5.Štus RadekPekárek František747  3023
6.Vala MartinPekárek František st.-10-115-8 1324
7.Ulrich RadekParoulek Milan-10-89983234
8.Štus RadekKaipr Petr-8-7-6  0335
9.Vala MartinPekárek František659  3045
10.Majer PavelPekárek František st.38-45 3155
11.Štus RadekParoulek Milan-769-3123265
12.Vala MartinKaipr Petr4-87-9-122366
13.Majer PavelPekárek František9-559 3176
14.Ulrich RadekPekárek František st.6-4-4-7 1377
15.Vala MartinParoulek Milan-12-585103287
16.Majer PavelKaipr Petr-596-8-52388
17.Ulrich RadekPekárek František1038  3098
18.Štus RadekPekárek František st.6-4412 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Majer Pavel22Paroulek Milan13
Ulrich Radek22Kaipr Petr40
Štus Radek31Pekárek František04
Vala Martin22Pekárek František st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy