Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22559:475TJ Sokol Kutná Hora

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Majer Pavel
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Zaplatílek Ctibor
 
 
5-10-9-7 1301
2.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Lhoták Jakub
Holman Martin
 
 
8-3-7383211
3.Majer PavelZaplatílek Ctibor9-7-8-9 1312
4.Ulrich RadekLhoták Jakub76-117 3122
5.Štus RadekMazurkiewicz Ivo7-4-99-82323
6.Vala MartinHolman Martin-8736 3133
7.Ulrich RadekZaplatílek Ctibor-7-55-11 1334
8.Štus RadekLhoták Jakub7136  3044
9.Vala MartinMazurkiewicz Ivo663  3054
10.Majer PavelHolman Martin-91-76103264
11.Štus RadekZaplatílek Ctibor798  3074
12.Vala MartinLhoták Jakub9-845 3184
13.Majer PavelMazurkiewicz Ivo-682-593294
14.Ulrich RadekHolman Martin11-935 31104
15.Vala MartinZaplatílek Ctibor-2-6-8  03  
16.Majer PavelLhoták Jakub         
17.Ulrich RadekMazurkiewicz Ivo         
18.Štus RadekHolman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Majer Pavel21Zaplatílek Ctibor21
Ulrich Radek21Lhoták Jakub03
Štus Radek21Mazurkiewicz Ivo12
Vala Martin30Holman Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35554:584TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
-24-6-2 1301
2.Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
Čeřovský Petr ml.
Niems Dušan
 
 
-6-67-5 1302
3.Hoďák VáclavNiems Dušan3-8115 3112
4.Trávníček LubošČeřovský Petr ml.-124-8383222
5.Kastner PatrikŠťastný Vladislav12-7-148-92323
6.Antoš PetrČeřovský Petr st.-9-68-7 1324
7.Trávníček LubošNiems Dušan-4-3-5  0325
8.Kastner PatrikČeřovský Petr ml.128-8-6-82326
9.Antoš PetrŠťastný Vladislav-9-16-4  0327
10.Hoďák VáclavČeřovský Petr st.1082  3037
11.Kastner PatrikNiems Dušan-2-27-8 1338
12.Antoš PetrČeřovský Petr ml.226  3048
13.Hoďák VáclavŠťastný Vladislav-886-6113258
14.Trávníček LubošČeřovský Petr st.-4-8-4  0359
15.Antoš PetrNiems Dušan584  3069
16.Hoďák VáclavČeřovský Petr ml.642  3079
17.Trávníček LubošŠťastný Vladislav-4-5-3  03710
18.Kastner PatrikČeřovský Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hoďák Václav40Niems Dušan22
Trávníček Luboš13Čeřovský Petr ml.13
Kastner Patrik03Šťastný Vladislav31
Antoš Petr22Čeřovský Petr st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:25645:584TJ Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Pavel
Doležal Martin
 
 
Slavík Radek
Hameta Oldřich
 
 
-9-998-92301
2.Mošna Petr
Kloz Daniel
 
 
Bleha Lukáš
Jandejsek Pavel
 
 
79-75 3111
3.Doležal MartinSlavík Radek867  3021
4.Kloz DanielHameta Oldřich6116  3031
5.Svoboda PavelBleha Lukáš6148  3041
6.Mošna PetrJandejsek Pavel96-118 3151
7.Kloz DanielSlavík Radek9-1195 3161
8.Svoboda PavelHameta Oldřich129-6-783271
9.Mošna PetrBleha Lukáš-10-98-9 1372
10.Doležal MartinJandejsek Pavel38-74 3182
11.Svoboda PavelSlavík Radek-8-957-82383
12.Mošna PetrHameta Oldřich9-5-15-9 1384
13.Doležal MartinBleha Lukáš5-49-8-72385
14.Kloz DanielJandejsek Pavel6-599 3195
15.Mošna PetrSlavík Radek-67-8-10 1396
16.Doležal MartinHameta Oldřich896  30106
17.Kloz DanielBleha Lukáš         
18.Svoboda PavelJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Martin31Slavík Radek22
Kloz Daniel30Hameta Oldřich13
Svoboda Pavel21Bleha Lukáš21
Mošna Petr13Jandejsek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22569:486TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Krásl Libor
 
 
Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
-89-8-9 1301
2.Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
Vydra Milan
Dědek Martin
 
 
-9441 3111
3.Paroulek MilanBeran Martin-1089-1053221
4.Krásl LiborVydra Milan10912  3031
5.Pekárek František st.Vojáček Jiří-969-7-62332
6.Kaipr PetrDědek Martin-8-96-7 1333
7.Krásl LiborBeran Martin-3-8-8  0334
8.Pekárek František st.Vydra Milan698  3044
9.Kaipr PetrVojáček Jiří483  3054
10.Paroulek MilanDědek Martin10-983 3164
11.Pekárek František st.Beran Martin97-7-6-22365
12.Kaipr PetrVydra Milan218  3075
13.Paroulek MilanVojáček Jiří1049  3085
14.Krásl LiborDědek Martin16-79 3195
15.Kaipr PetrBeran Martin9-8-98832105
16.Paroulek MilanVydra Milan95-67 31  
17.Krásl LiborVojáček Jiří         
18.Pekárek František st.Dědek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paroulek Milan30Beran Martin22
Krásl Libor21Vydra Milan03
Pekárek František st.12Vojáček Jiří12
Kaipr Petr31Dědek Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:19521:437TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Hendrych Jan
Kulíšek Marek
 
 
8-8103 3110
2.Procházka Miroslav ml.
Sádlo Josef
 
 
Hudečková Hana
Bochňák David
 
 
7-7810 3120
3.Kučera PavelHudečková Hana369  3030
4.Sádlo JosefBochňák David10-5-95133240
5.Bittner MiloslavKulíšek Marek-96-101023250
6.Procházka Miroslav ml.Hendrych Jan39-105 3160
7.Sádlo JosefHudečková Hana-95-9663270
8.Bittner MiloslavBochňák David-6-97-8 1371
9.Procházka Miroslav ml.Kulíšek Marek4-8-7473281
10.Kučera PavelHendrych Jan937  3091
11.Bittner MiloslavHudečková Hana10-5-59-102392
12.Procházka Miroslav ml.Bochňák David8-9-68532102
13.Kučera PavelKulíšek Marek         
14.Sádlo JosefHendrych Jan         
15.Procházka Miroslav ml.Hudečková Hana         
16.Kučera PavelBochňák David         
17.Sádlo JosefKulíšek Marek         
18.Bittner MiloslavHendrych Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Pavel20Hudečková Hana12
Sádlo Josef20Bochňák David12
Bittner Miloslav12Kulíšek Marek02
Procházka Miroslav ml.30Hendrych Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37678:656Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
Hrstka Tomáš
Vilhelm Oldřich
 
 
-8-873-102301
2.Sauer Ondřej
Dvořák Jan nejml.
 
 
Slunéčko Radek
Havazík Roman
 
 
7-6-89-102302
3.Michal JiříHrstka Tomáš-14-12-14  0303
4.Dvořák Jan ml.Vilhelm Oldřich-8-9-7  0304
5.Sauer OndřejSlunéčko Radek7-6-63-122305
6.Dvořák Jan nejml.Havazík Roman7-585 3115
7.Dvořák Jan ml.Hrstka Tomáš98-96 3125
8.Sauer OndřejVilhelm Oldřich-7-15-9  0326
9.Dvořák Jan nejml.Slunéčko Radek9-7-73-92327
10.Michal JiříHavazík Roman977  3037
11.Sauer OndřejHrstka Tomáš-3-7-7  0338
12.Dvořák Jan nejml.Vilhelm Oldřich-8-77-9 1339
13.Michal JiříSlunéčko Radek95-159 3149
14.Dvořák Jan ml.Havazík Roman35-42 3159
15.Dvořák Jan nejml.Hrstka Tomáš87-7-683269
16.Michal JiříVilhelm Oldřich-10855 3179
17.Dvořák Jan ml.Slunéčko Radek484  3089
18.Sauer OndřejHavazík Roman-97-1-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michal Jiří31Hrstka Tomáš22
Dvořák Jan ml.31Vilhelm Oldřich31
Sauer Ondřej04Slunéčko Radek22
Dvořák Jan nejml.22Havazík Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy