Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37698:709nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatílek Ctibor
Záboj Matěj
 
 
Krásl Libor
Pekárek František st.
 
 
56-714 3110
2.Šembera Karel
Lhoták Jakub
 
 
Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
-1077-4-32311
3.Záboj MatějKrásl Libor9-1079 3121
4.Lhoták JakubKaipr Petr-1161010 3131
5.Šembera KarelPekárek František st.-6-10-9  0332
6.Zaplatílek CtiborParoulek Milan4-79-10113242
7.Lhoták JakubKrásl Libor-5-871093252
8.Šembera KarelKaipr Petr-49-59-52353
9.Zaplatílek CtiborPekárek František st.-3-158793263
10.Záboj MatějParoulek Milan1011-79 3173
11.Šembera KarelKrásl Libor-7-9-5  0374
12.Zaplatílek CtiborKaipr Petr5-57-2-92375
13.Záboj MatějPekárek František st.878  3085
14.Lhoták JakubParoulek MilanWO    3095
15.Zaplatílek CtiborKrásl Libor8-8-78-92396
16.Záboj MatějKaipr Petr-91010-7-52397
17.Lhoták JakubPekárek František st.-6-7-5  0398
18.Šembera KarelParoulek Milan-10-86-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj31Krásl Libor22
Lhoták Jakub21Kaipr Petr31
Šembera Karel04Pekárek František st.22
Zaplatílek Ctibor22Paroulek Milan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15504:394TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kouřil Lubomír
 
 
Ulrich Radek
Svoboda Pavel
 
 
448  3010
2.Čeřovský Petr ml.
Šťastný Vladislav
 
 
Kloz Daniel
Mošna Petr
 
 
-7-87-10 1311
3.Šťastný VladislavUlrich Radek498  3021
4.Čeřovský Petr st.Kloz Daniel-3796 3131
5.Kouřil LubomírMošna Petr-812-9-8 1332
6.Čeřovský Petr ml.Svoboda Pavel-8810-8-72333
7.Čeřovský Petr st.Ulrich Radek7-947 3143
8.Kouřil LubomírKloz Daniel444  3053
9.Čeřovský Petr ml.Mošna Petr-101029 3163
10.Šťastný VladislavSvoboda Pavel-981210 3173
11.Kouřil LubomírUlrich Radek-65-10483283
12.Čeřovský Petr ml.Kloz Daniel1066  3093
13.Šťastný VladislavMošna Petr226  30103
14.Čeřovský Petr st.Svoboda Pavel         
15.Čeřovský Petr ml.Ulrich Radek         
16.Šťastný VladislavKloz Daniel         
17.Čeřovský Petr st.Mošna Petr         
18.Kouřil LubomírSvoboda Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Vladislav30Ulrich Radek03
Čeřovský Petr st.20Kloz Daniel03
Kouřil Lubomír21Mošna Petr12
Čeřovský Petr ml.21Svoboda Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul., Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32679:663TJ Sokol Kutná Hora

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Dušan
Štus Radek
 
 
Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
-7-215-14 1301
2.Vala Martin
Liberský Karel
 
 
Sauer Ondřej
Dvořák Jan nejml.
 
 
78-9-883211
3.Růžička DušanMichal Jiří9-315-683221
4.Liberský KarelDvořák Jan nejml.169  3031
5.Štus RadekDvořák Jan ml.77-8-6103241
6.Vala MartinSauer Ondřej2104  3051
7.Liberský KarelMichal Jiří7-9-6-7 1352
8.Štus RadekDvořák Jan nejml.7-6-78-92353
9.Vala MartinDvořák Jan ml.-101589 3163
10.Růžička DušanSauer Ondřej-49-8-8 1364
11.Štus RadekMichal Jiří-9749 3174
12.Vala MartinDvořák Jan nejml.5-8-11-8 1375
13.Růžička DušanDvořák Jan ml.-3-9-2  0376
14.Liberský KarelSauer Ondřej777  3086
15.Vala MartinMichal Jiří778  3096
16.Růžička DušanDvořák Jan nejml.58-9-9-72397
17.Liberský KarelDvořák Jan ml.9-7-3-8 1398
18.Štus RadekSauer Ondřej888  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Dušan13Michal Jiří13
Liberský Karel22Dvořák Jan nejml.31
Štus Radek31Dvořák Jan ml.22
Vala Martin31Sauer Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15498:419TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Bittner Miloslav
Břetenář Petr
 
 
958  3010
2.Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
Procházka Miroslav ml.
Boháč Milan
 
 
1079  3020
3.Trávníček LubošBittner Miloslav-8-99-9 1321
4.Kastner PatrikProcházka Miroslav ml.-8-9122-42322
5.Hoďák VáclavBoháč Milan-56712 3132
6.Antoš PetrBřetenář Petr-154-9893242
7.Kastner PatrikBittner Miloslav4-693 3152
8.Hoďák VáclavProcházka Miroslav ml.97-148 3162
9.Antoš PetrBoháč Milan-11697 3172
10.Trávníček LubošBřetenář Petr47-84 3182
11.Hoďák VáclavBittner Miloslav-5-710593292
12.Antoš PetrProcházka Miroslav ml.788  30102
13.Trávníček LubošBoháč Milan         
14.Kastner PatrikBřetenář Petr         
15.Antoš PetrBittner Miloslav         
16.Trávníček LubošProcházka Miroslav ml.         
17.Kastner PatrikBoháč Milan         
18.Hoďák VáclavBřetenář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trávníček Luboš11Bittner Miloslav12
Kastner Patrik11Procházka Miroslav ml.12
Hoďák Václav30Boháč Milan02
Antoš Petr30Břetenář Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18525:362SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Slunéčko Radek
Tichý Jiří
 
 
8-88-793210
2.Bleha Lukáš
Herout Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Slavík RadekTichý Jiří-9117-9113230
4.Hameta OldřichSlunéčko Radek-114610 3140
5.Herout TomášDvořák Jan639  3050
6.Bleha LukášWO    3060
7.Hameta OldřichTichý Jiří5-8-6-10 1361
8.Herout TomášSlunéčko Radek7-33-3-62362
9.Bleha LukášDvořák Jan7-867 3172
10.Slavík RadekWO    3082
11.Herout TomášTichý Jiří799  3092
12.Bleha LukášSlunéčko Radek-87-6-7 1393
13.Slavík RadekDvořák Jan-8-92-9 1394
14.Hameta OldřichWO    30104
15.Bleha LukášTichý Jiří         
16.Slavík RadekSlunéčko Radek         
17.Hameta OldřichDvořák Jan         
18.Herout Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavík Radek11Tichý Jiří12
Hameta Oldřich11Slunéčko Radek21
Herout Tomáš21Dvořák Jan12
Bleha Lukáš11   
WO40WO04
Teplota začátek 25, konec 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:39715:744TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Schmelz Richard
Hendrych Jan
 
 
688  3010
2.Fedačka Michal
Švarc Ondřej
 
 
Kulíšek Marek
Hudečková Hana
 
 
17810  3020
3.Vojáček JiříHudečková Hana-98-9-4 1321
4.Fedačka MichalKulíšek Marek8-49-12-62322
5.Beran MartinSchmelz Richard-66-84-112323
6.Švarc OndřejHendrych Jan-10-9-6  0324
7.Fedačka MichalHudečková Hana11-6-7-11 1325
8.Beran MartinKulíšek Marek6-7-89103235
9.Švarc OndřejSchmelz Richard665  3045
10.Vojáček JiříHendrych Jan78-97 3155
11.Beran MartinHudečková Hana-6811-10-52356
12.Švarc OndřejKulíšek Marek-988-8123266
13.Vojáček JiříSchmelz Richard-76-108103276
14.Fedačka MichalHendrych Jan-8-9-9  0377
15.Švarc OndřejHudečková Hana-7-68963287
16.Vojáček JiříKulíšek Marek-899-7-32388
17.Fedačka MichalSchmelz Richard-810-1-5 1389
18.Beran MartinHendrych Jan87-7-10-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojáček Jiří22Hudečková Hana31
Fedačka Michal04Kulíšek Marek22
Beran Martin13Schmelz Richard22
Švarc Ondřej31Hendrych Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy