Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34361:509TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Matěj
Lhoták Jakub
 
 
Boháč Milan
Procházka Miroslav ml.
 
 
-7-78-8 1301
2.Mazurkiewicz Ivo
Holman Martin
 
 
Kučera Pavel
Sádlo Josef
 
 
-6-68-6 1302
3.Lhoták JakubProcházka Miroslav ml.-11-10106103212
4.Mazurkiewicz IvoBoháč Milan9-6-5-8 1313
5.Holman MartinKučera Pavel-2-8-10  0314
6.Záboj MatějSádlo Josef584  3024
7.Mazurkiewicz IvoProcházka Miroslav ml.-4-5-3  0325
8.Holman MartinBoháč Milan9-5-6-8 1326
9.Záboj MatějKučera PavelWO    0327
10.Lhoták JakubSádlo Josef8-1011-4103237
11.Holman MartinProcházka Miroslav ml.-9-687-42338
12.Záboj MatějBoháč MilanWO    0339
13.Lhoták JakubKučera Pavel-79-3-6 13310
14.Mazurkiewicz IvoSádlo Josef         
15.Záboj MatějProcházka Miroslav ml.         
16.Lhoták JakubBoháč Milan         
17.Mazurkiewicz IvoKučera Pavel         
18.Holman MartinSádlo Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhoták Jakub21Procházka Miroslav ml.21
Mazurkiewicz Ivo02Boháč Milan20
Holman Martin03Kučera Pavel20
Záboj Matěj10Sádlo Josef02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:34679:650TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Pácha Robin
 
 
Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
8-896 3110
2.Čeřovský Petr ml.
Fuka Martin
 
 
Dvořák Jan nejml.
Sauer Ondřej
 
 
10-68-533220
3.Fuka MartinDvořák Jan ml.5-92-7-112321
4.Čeřovský Petr st.Michal Jiří-1087-953231
5.Čeřovský Petr ml.Dvořák Jan nejml.9-9-9-9 1332
6.Pácha RobinSauer Ondřej-79-7943242
7.Čeřovský Petr st.Dvořák Jan ml.679  3052
8.Čeřovský Petr ml.Michal Jiří4-987 3162
9.Pácha RobinDvořák Jan nejml.-7-669-92363
10.Fuka MartinSauer Ondřej-7-8-9  0364
11.Čeřovský Petr ml.Dvořák Jan ml.8-7-2593274
12.Pácha RobinMichal Jiří7-10-5-7 1375
13.Fuka MartinDvořák Jan nejml.-89-10-7 1376
14.Čeřovský Petr st.Sauer Ondřej497  3086
15.Pácha RobinDvořák Jan ml.118-810 3196
16.Fuka MartinMichal Jiří-2-75-3 1397
17.Čeřovský Petr st.Dvořák Jan nejml.-98-114732107
18.Čeřovský Petr ml.Sauer Ondřej-88-9-10 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fuka Martin04Dvořák Jan ml.13
Čeřovský Petr st.40Michal Jiří22
Čeřovský Petr ml.21Dvořák Jan nejml.31
Pácha Robin22Sauer Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30621:571TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Jan
Kulíšek Marek
 
 
Svoboda Pavel
Doležal Martin
 
 
8-1088 3110
2.Bochňák David
Procházka Petr ml.
 
 
Mošna Petr
Kloz Daniel
 
 
35-7-593220
3.Bochňák DavidMošna Petr8-93-873230
4.Hendrych JanSvoboda Pavel3-459 3140
5.Kulíšek MarekKloz Daniel9-78-853250
6.Procházka Petr ml.Doležal Martin8-5-11-4 1351
7.Hendrych JanMošna Petr67-95 3161
8.Kulíšek MarekSvoboda Pavel693  3071
9.Procházka Petr ml.Kloz Daniel-9-511-8 1372
10.Bochňák DavidDoležal Martin-97-6253282
11.Kulíšek MarekMošna Petr968  3092
12.Procházka Petr ml.Svoboda Pavel-4-8-10  0393
13.Bochňák DavidKloz Daniel-87-5-9 1394
14.Hendrych JanDoležal Martin-49-75-92395
15.Procházka Petr ml.Mošna Petr-8-810-9 1396
16.Bochňák DavidSvoboda Pavel9-961 31106
17.Hendrych JanKloz Daniel797  30  
18.Kulíšek MarekDoležal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bochňák David31Mošna Petr13
Hendrych Jan21Svoboda Pavel13
Kulíšek Marek30Kloz Daniel21
Procházka Petr ml.04Doležal Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1019:35453:532TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slunéčko Radek
Hrstka Tomáš
 
 
Pekárek František st.
Pekárek František
 
 
246  3010
2.Weishaupt Robert
Vilhelm Oldřich
 
 
Paroulek Milan
Kaipr Petr
 
 
-8-7-11  0311
3.Vilhelm OldřichParoulek Milan-9-6-6  0312
4.Bartoň TomášKaipr Petr-5-7-10  0313
5.Slunéčko RadekPekárek František st.-9-5-2  0314
6.Hrstka TomášPekárek František959  3024
7.Bartoň TomášParoulek Milan-5-2-5  0325
8.Slunéčko RadekKaipr Petr-6-7-4  0326
9.Hrstka TomášPekárek František st.-897-883236
10.Vilhelm OldřichPekárek František126-104 3146
11.Slunéčko RadekParoulek Milan-4-3-3  0347
12.Hrstka TomášKaipr Petr8-610-1383257
13.Vilhelm OldřichPekárek František st.-8-69-9 1358
14.Bartoň TomášPekárek František-8-8-8  0359
15.Hrstka TomášParoulek Milan579  3069
16.Vilhelm OldřichKaipr Petr-11-5-8  03610
17.Bartoň TomášPekárek František st.-19-1-7 13  
18.Slunéčko RadekPekárek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilhelm Oldřich13Paroulek Milan31
Bartoň Tomáš03Kaipr Petr31
Slunéčko Radek03Pekárek František st.21
Hrstka Tomáš40Pekárek František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36670:673SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Němec Marek
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
8-7-10943210
2.Herout Tomáš
Slavík Radek
 
 
Ulrich Radek
Majer Pavel
 
 
-6-5-8  0311
3.Němec MarekVala Martin-7-8-2  0312
4.Slavík RadekŠtus Radek-159-84-32313
5.Jandejsek PavelUlrich Radek-75-8883223
6.Herout TomášMajer Pavel-10688 3133
7.Slavík RadekVala Martin9-5-89-32334
8.Jandejsek PavelŠtus Radek8-4-1010-42335
9.Herout TomášUlrich Radek-8443 3145
10.Němec MarekMajer Pavel587  3055
11.Jandejsek PavelVala Martin8-49-793265
12.Herout Tomᚊtus Radek948  3075
13.Němec MarekUlrich Radek-7-6-4  0376
14.Slavík RadekMajer Pavel77-64 3186
15.Herout TomášVala Martin-10-998-82387
16.Němec MarekŠtus Radek-6-10-4  0388
17.Slavík RadekUlrich Radek77-8-993298
18.Jandejsek PavelMajer Pavel46-77 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Marek13Vala Martin31
Slavík Radek22Štus Radek31
Jandejsek Pavel31Ulrich Radek13
Herout Tomáš31Majer Pavel04
Teplota zač. 21°C Teplota konec 21,3°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:30396:416TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vydra Milan
 
 
Hoďák Václav
Kastner Patrik
 
 
-94-69-62301
2.Švarc Ondřej
Vydrová Lucie
 
 

 
 
WO    3011
3.Beran MartinKastner Patrik-93-6-9 1312
4.Švarc OndřejHoďák Václav-11-5-7  0313
5.Vydra MilanAntoš Petr8-57-8-22314
6.Vydrová LucieWO    3024
7.Švarc OndřejKastner Patrik10615  3034
8.Vydra MilanHoďák Václav-89-12-9 1335
9.Vydrová LucieAntoš PetrWO    0336
10.Beran MartinWO    3046
11.Vydra MilanKastner Patrik-5-6-2  0347
12.Vydrová LucieHoďák VáclavWO    0348
13.Beran MartinAntoš Petr10-8-8-5 1349
14.Švarc OndřejWO    3059
15.Vydrová LucieKastner PatrikWO    03510
16.Beran MartinHoďák Václav         
17.Švarc OndřejAntoš Petr         
18.Vydra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beran Martin02Kastner Patrik21
Švarc Ondřej11Hoďák Václav20
Vydra Milan03Antoš Petr20
WO43WO34

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy