Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum KotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:32467:517ST EUROMASTER Kolín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jan
Schmelz Richard
 
 
Zaplatílek Ctibor
Záboj Matěj
 
 
-848-6-82301
2.Hudečková Hana
Kulíšek Marek
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Lhoták Jakub
 
 
5-11710 3111
3.Kulíšek MarekZaplatílek Ctibor-99-84-92312
4.David JanZáboj Matěj-4-2-6  0313
5.Schmelz RichardLhoták Jakub-98710 3123
6.Hudečková HanaMazurkiewicz Ivo85-8-10-62324
7.David JanZaplatílek Ctibor-9-4-2  0325
8.Schmelz RichardZáboj Matěj-6-6-5  0326
9.Hudečková HanaLhoták Jakub104-10-8-72327
10.Kulíšek MarekMazurkiewicz Ivo382  3037
11.Schmelz RichardZaplatílek Ctibor-910-8-13 1338
12.Hudečková HanaZáboj Matěj-3810-7-52339
13.Kulíšek MarekLhoták Jakub-589-7-223310
14.David JanMazurkiewicz Ivo         
15.Hudečková HanaZaplatílek Ctibor         
16.Kulíšek MarekZáboj Matěj         
17.David JanLhoták Jakub         
18.Schmelz RichardMazurkiewicz Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulíšek Marek12Zaplatílek Ctibor30
David Jan02Záboj Matěj30
Schmelz Richard12Lhoták Jakub21
Hudečková Hana03Mazurkiewicz Ivo11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36454:552TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Weishaupt Robert
 
 
Čeřovský Petr st.
Kouřil Lubomír
 
 
-9-6-6  0301
2.Slunéčko Radek
Hataš Martin
 
 
Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
6-85-2-92302
3.Dvořák JanNiems Dušan-4-55-9 1303
4.Hataš MartinKouřil Lubomír-7-10-6  0304
5.Slunéčko RadekČeřovský Petr ml.-56-91093214
6.Vilhelm OldřichPácha Robin982  3024
7.Hataš MartinNiems Dušan-510-3-1 1325
8.Slunéčko RadekKouřil Lubomír-7-910-8 1326
9.Vilhelm OldřichČeřovský Petr ml.10-13107 3136
10.Dvořák JanČeřovský Petr st.-8-7-5  0337
11.Slunéčko RadekNiems Dušan-5-10-5  0338
12.Vilhelm OldřichKouřil Lubomír6-45-9113248
13.Dvořák JanČeřovský Petr ml.9-757 3158
14.Hataš MartinČeřovský Petr st.-1-3-5  0359
15.Vilhelm OldřichNiems Dušan-8-5-4  03510
16.Dvořák JanKouřil Lubomír         
17.Hataš MartinČeřovský Petr ml.         
18.Slunéčko RadekČeřovský Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jan12Niems Dušan40
Hataš Martin03Kouřil Lubomír21
Slunéčko Radek12Čeřovský Petr ml.03
Vilhelm Oldřich31Pácha Robin01
   Čeřovský Petr st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23558:505TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
-6-512853210
2.Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
8-97-6-102311
3.Procházka Miroslav ml.Slavík Radek611-47 3121
4.Kučera PavelHameta Oldřich734  3031
5.Břetenář PetrJandejsek Pavel-8548 3141
6.Bittner MiloslavHerout Tomáš-4847 3151
7.Kučera PavelSlavík Radek8-4-116-52352
8.Břetenář PetrHameta Oldřich493  3062
9.Bittner MiloslavJandejsek Pavel-109-8-7 1363
10.Procházka Miroslav ml.Herout Tomáš7-5-7653273
11.Břetenář PetrSlavík Radek7-59-693283
12.Bittner MiloslavHameta Oldřich-4-89-11 1384
13.Procházka Miroslav ml.Jandejsek Pavel644  3094
14.Kučera PavelHerout Tomáš-8-41071032104
15.Bittner MiloslavSlavík Radek         
16.Procházka Miroslav ml.Hameta Oldřich         
17.Kučera PavelJandejsek Pavel         
18.Břetenář PetrHerout Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Miroslav ml.30Slavík Radek12
Kučera Pavel21Hameta Oldřich12
Břetenář Petr30Jandejsek Pavel12
Bittner Miloslav12Herout Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Vrchní
rozhodčí:
hráči obou mužstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35669:660TJ Neratovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Švarc Ondřej
Vydra Milan
 
 
-1093-923210
2.Dvořák Jan nejml.
Sauer Ondřej
 
 
Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
-6-8-1  0311
3.Michal JiříŠvarc Ondřej567  3021
4.Dvořák Jan ml.Beran Martin-7-6-7  0322
5.Sauer OndřejVojáček Jiří6-887 3132
6.Dvořák Jan nejml.Vydra Milan10-1089 3142
7.Dvořák Jan ml.Švarc Ondřej-115107 3152
8.Sauer OndřejBeran Martin-7-65933262
9.Dvořák Jan nejml.Vojáček Jiří-2-88-2 1363
10.Michal JiříVydra Milan4-4-14-5 1364
11.Sauer OndřejŠvarc Ondřej-69-811-72365
12.Dvořák Jan nejml.Beran Martin1011-10-5-112366
13.Michal JiříVojáček Jiří-10-6-5  0367
14.Dvořák Jan ml.Vydra Milan625  3077
15.Dvořák Jan nejml.Švarc Ondřej-9211-8113287
16.Michal JiříBeran Martin8-4510 3197
17.Dvořák Jan ml.Vojáček Jiří-4-119-6 1398
18.Sauer OndřejVydra Milan104-85 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Jiří22Švarc Ondřej13
Dvořák Jan ml.22Beran Martin22
Sauer Ondřej31Vojáček Jiří31
Dvořák Jan nejml.22Vydra Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T.G.M.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:33541:547TJ Sokol Kutná Hora

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Svoboda Pavel
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
4-6-6-11 1301
2.Mošna Petr
Kloz Daniel
 
 
Majer Pavel
Liberský Karel
 
 
6-6-88-72302
3.Svoboda PavelMajer Pavel986  3012
4.Kloz DanielŠtus Radek6-95-9-72313
5.Ulrich RadekVala Martin-7883 3123
6.Ptáček František ml.Liberský Karel77-5-7-92324
7.Kloz DanielMajer Pavel547  3034
8.Ulrich RadekŠtus Radek-97-3-8 1335
9.Ptáček František ml.Vala Martin3-8-9-6 1336
10.Svoboda PavelLiberský Karel12-8-7-9 1337
11.Ulrich RadekMajer Pavel-9-65673247
12.Mošna PetrŠtus Radek8-9-9-6 1348
13.Svoboda PavelVala Martin-8-3911-72349
14.Kloz DanielLiberský Karel8-11-6-12 13410
15.Mošna PetrMajer Pavel         
16.Svoboda PavelŠtus Radek         
17.Kloz DanielVala Martin         
18.Ulrich RadekLiberský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Pavel12Majer Pavel03
Kloz Daniel12Štus Radek30
Ulrich Radek21Vala Martin21
Ptáček František ml.02Liberský Karel30
Mošna Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31674:619TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Krásl Libor
 
 
Hoďák Václav
Pleticha Vladimír
 
 
-5-2-7  0301
2.Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
-68-1014-72302
3.Krásl LiborHoďák Václav-89-5-6 1303
4.Pekárek František st.Trávníček Luboš-7-9-8  0304
5.Paroulek MilanKastner Patrik79-4-9-82305
6.Kaipr PetrPleticha Vladimír7-1546 3115
7.Pekárek František st.Hoďák Václav8-8-4293225
8.Paroulek MilanTrávníček Luboš-4565 3135
9.Kaipr PetrKastner Patrik68-910 3145
10.Krásl LiborPleticha Vladimír8-858 3155
11.Paroulek MilanHoďák Václav64-5-9-142356
12.Kaipr PetrTrávníček Luboš367  3066
13.Krásl LiborKastner Patrik-9-10-9  0367
14.Pekárek František st.Pleticha Vladimír256  3077
15.Kaipr PetrHoďák Václav-9769 3187
16.Krásl LiborTrávníček Luboš3910  3097
17.Pekárek František st.Kastner Patrik8-9-69-82398
18.Paroulek MilanPleticha Vladimír1038  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krásl Libor22Hoďák Václav22
Pekárek František st.22Trávníček Luboš13
Paroulek Milan22Kastner Patrik31
Kaipr Petr40Pleticha Vladimír04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy