Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36600:646TJ Sadská "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamarýt Jiří
Slavík Radek
 
 
Švarc Ondřej
Vydra Milan
 
 
-84-62-102301
2.Bleha Lukáš
Herout Tomáš
 
 
Vojáček Jiří
Beran Martin
 
 
-9-959-82302
3.Kamarýt JiříVojáček Jiří857  3012
4.Herout TomášBeran Martin-8-5-7  0313
5.Slavík RadekŠvarc Ondřej-86912 3123
6.Bleha LukášVydra Milan8-61112 3133
7.Herout TomášVojáček Jiří48-410 3143
8.Slavík RadekBeran Martin-8108-493253
9.Bleha Lukᚊvarc Ondřej-5612-4-112354
10.Kamarýt JiříVydra Milan5-9115 3164
11.Slavík RadekVojáček Jiří-4-14-8  0365
12.Bleha LukášBeran Martin-7-4-1  0366
13.Kamarýt JiříŠvarc Ondřej-68-69-132367
14.Herout TomášVydra Milan813-5-7-62368
15.Bleha LukášVojáček Jiří-12-8-8  0369
16.Kamarýt JiříBeran Martin11-9-9-4 13610
17.Herout Tomᚊvarc Ondřej101013  30  
18.Slavík RadekVydra Milan7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamarýt Jiří22Vojáček Jiří22
Herout Tomáš12Beran Martin31
Slavík Radek21Švarc Ondřej21
Bleha Lukáš13Vydra Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum KotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21582:522TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmelz Richard
Hendrych Jan
 
 
Tichý Jiří
Slunéčko Radek
 
 
-94-7-4 1301
2.Kulíšek Marek
Hudečková Hana
 
 
Weishaupt Robert
Vilhelm Oldřich
 
 
-14968 3111
3.Hendrych JanTichý Jiří8-2-6-8 1312
4.Hudečková HanaVilhelm Oldřich-53147 3122
5.Kulíšek MarekSlunéčko Radek-97-8923232
6.Schmelz RichardHataš Martin95-118 3142
7.Hudečková HanaTichý Jiří-128-113-122343
8.Kulíšek MarekVilhelm Oldřich119-3-6-102344
9.Schmelz RichardSlunéčko Radek898  3054
10.Hendrych JanHataš Martin-6-1151383264
11.Kulíšek MarekTichý Jiří6114  3074
12.Schmelz RichardVilhelm Oldřich898  3084
13.Hendrych JanDvořák Jan86-87 3194
14.Hudečková HanaHataš Martin-98116 31104
15.Schmelz RichardTichý Jiří97   20  
16.Hendrych JanVilhelm Oldřich         
17.Hudečková HanaDvořák Jan         
18.Kulíšek MarekHataš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan21Tichý Jiří21
Hudečková Hana21Vilhelm Oldřich12
Kulíšek Marek21Slunéčko Radek02
Schmelz Richard30Hataš Martin03
   Dvořák Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13466:367TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
2-7105 3110
2.Procházka Miroslav ml.
Boháč Milan
 
 
Sauer Ondřej
Dvořák Jan nejml.
 
 
41111  3020
3.Kučera PavelDvořák Jan ml.5-8-5-10 1321
4.Boháč MilanDvořák Jan nejml.1097  3031
5.Bittner MiloslavMichal Jiří-9349 3141
6.Procházka Miroslav ml.Sauer Ondřej3103  3051
7.Boháč MilanDvořák Jan ml.9-10-8-13 1352
8.Bittner MiloslavDvořák Jan nejml.8-625 3162
9.Procházka Miroslav ml.Michal Jiří477  3072
10.Kučera PavelSauer Ondřej9-9-9573282
11.Bittner MiloslavDvořák Jan ml.8-6-5863292
12.Procházka Miroslav ml.Dvořák Jan nejml.1179  30102
13.Kučera PavelMichal Jiří         
14.Boháč MilanSauer Ondřej         
15.Procházka Miroslav ml.Dvořák Jan ml.         
16.Kučera PavelDvořák Jan nejml.         
17.Boháč MilanMichal Jiří         
18.Bittner MiloslavSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Pavel11Dvořák Jan ml.21
Boháč Milan11Dvořák Jan nejml.03
Bittner Miloslav30Michal Jiří02
Procházka Miroslav ml.30Sauer Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T.G.M. Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34619:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Svoboda Pavel
 
 
Pekárek František st.
Heřmanský Miroslav
 
 
-11710-863210
2.Kloz Daniel
Mošna Petr
 
 
Paroulek Milan
Kaipr Petr
 
 
-6-10-4  0311
3.Mošna PetrParoulek Milan-9-612-9 1312
4.Kloz DanielKaipr Petr-9-10-9  0313
5.Svoboda PavelPekárek František st.8-8-3-9 1314
6.Ptáček František ml.Heřmanský Miroslav889  3024
7.Kloz DanielParoulek Milan-10-8-8  0325
8.Svoboda PavelKaipr Petr99-5-10-52326
9.Ptáček František ml.Pekárek František st.996  3036
10.Mošna PetrHeřmanský Miroslav611-911 3146
11.Svoboda PavelParoulek Milan-99-8683256
12.Ptáček František ml.Kaipr Petr-87-5-1 1357
13.Mošna PetrPekárek František st.895  3067
14.Kloz DanielHeřmanský Miroslav686  3077
15.Ptáček František ml.Paroulek Milan-810-10963287
16.Mošna PetrKaipr Petr5-7-4-4 1388
17.Kloz DanielPekárek František st.-6-5-6  0389
18.Svoboda PavelHeřmanský Miroslav654  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mošna Petr22Paroulek Milan22
Kloz Daniel13Kaipr Petr40
Svoboda Pavel22Pekárek František st.22
Ptáček František ml.31Heřmanský Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29609:579TJ Sokol Kutná Hora

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
-665-6-92301
2.Majer Pavel
Liberský Karel
 
 
Pleticha Vladimír
Knobloch Pavel
 
 
9-886 3111
3.Liberský KarelKastner Patrik-6-2-8  0312
4.Štus RadekTrávníček Luboš6-76-7-92313
5.Majer PavelPleticha Vladimír9-8-7483223
6.Vala MartinKnobloch Pavel66-1010 3133
7.Štus RadekKastner Patrik-1-9-9  0334
8.Majer PavelTrávníček Luboš-8-67253244
9.Vala MartinPleticha Vladimír-8579 3154
10.Liberský KarelKnobloch Pavel-10-3-5  0355
11.Majer PavelKastner Patrik9-4-11-7 1356
12.Vala MartinTrávníček Luboš967  3066
13.Liberský KarelPleticha Vladimír8166  3076
14.Štus RadekKnobloch Pavel75-105 3186
15.Vala MartinKastner Patrik9710  3096
16.Liberský KarelTrávníček Luboš-98-7-4 1397
17.Štus RadekPleticha Vladimír748  30107
18.Majer PavelKnobloch Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liberský Karel13Kastner Patrik31
Štus Radek22Trávníček Luboš22
Majer Pavel21Pleticha Vladimír04
Vala Martin40Knobloch Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ AŠ Ml. Boleslav, ústř. stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39645:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Záboj Matěj
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
-7-6-3  0301
2.Lhoták Jakub
Šembera Karel
 
 
Niems Dušan
Čeřovský Petr ml.
 
 
-85-5663211
3.Záboj MatějNiems Dušan-96-74-62312
4.Zaplatílek CtiborŠťastný Vladislav-59-85103222
5.Lhoták JakubČeřovský Petr ml.-659-7113232
6.Jindra JosefČeřovský Petr st.-5-7-6  0333
7.Zaplatílek CtiborNiems Dušan6-6-6673243
8.Lhoták JakubŠťastný Vladislav9-10-68-52344
9.Jindra JosefČeřovský Petr ml.-71093 3154
10.Záboj MatějČeřovský Petr st.-9-4-1  0355
11.Lhoták JakubNiems Dušan64-410 3165
12.Jindra JosefŠťastný Vladislav-978-8-52366
13.Záboj MatějČeřovský Petr ml.665  3076
14.Zaplatílek CtiborČeřovský Petr st.2-8-8-9 1377
15.Šembera KarelNiems Dušan-9-8-6  0378
16.Záboj MatějŠťastný Vladislav7-6-7653288
17.Zaplatílek CtiborČeřovský Petr ml.879  3098
18.Lhoták JakubČeřovský Petr st.-8-10-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj22Niems Dušan22
Zaplatílek Ctibor31Šťastný Vladislav22
Lhoták Jakub22Čeřovský Petr ml.04
Jindra Josef12Čeřovský Petr st.40
Šembera Karel01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy