Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37557:599TJ Sokol Kutná Hora

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Jakub
Šembera Karel
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
-4-89-7 1301
2.Mazurkiewicz Ivo
Záboj Matěj
 
 
Majer Pavel
Liberský Karel
 
 
5-926 3111
3.Šembera KarelVala Martin-10-9-6  0312
4.Záboj MatějMajer Pavel-7-6-9  0313
5.Mazurkiewicz IvoŠtus Radek-6-56-5 1314
6.Lhoták JakubLiberský Karel7-9-9273224
7.Záboj MatějVala Martin-810-99113234
8.Mazurkiewicz IvoMajer Pavel9-9-67-82335
9.Lhoták JakubŠtus Radek-38-5-3 1336
10.Šembera KarelLiberský Karel-7-28-9 1337
11.Mazurkiewicz IvoVala Martin-7-1195-72338
12.Lhoták JakubMajer Pavel756  3048
13.Šembera KarelŠtus Radek-3-8-8  0349
14.Záboj MatějLiberský Karel6-469 3159
15.Lhoták JakubVala Martin-9785 3169
16.Šembera KarelMajer Pavel-9-810-4 13610
17.Záboj MatějŠtus Radek         
18.Mazurkiewicz IvoLiberský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šembera Karel04Vala Martin22
Záboj Matěj21Majer Pavel31
Mazurkiewicz Ivo03Štus Radek30
Lhoták Jakub31Liberský Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20543:472TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
584  3010
2.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
-6-7-9  0311
3.Niems DušanAntoš Petr98-99 3121
4.Pácha RobinTrávníček Luboš8-773 3131
5.Čeřovský Petr ml.Hoďák Václav-9-58-11 1332
6.Šťastný VladislavKastner Patrik8-996 3142
7.Pácha RobinAntoš Petr8-99-6-72343
8.Čeřovský Petr ml.Trávníček Luboš-9-9-8  0344
9.Šťastný VladislavHoďák Václav5610  3054
10.Niems DušanKastner Patrik679  3064
11.Čeřovský Petr st.Antoš Petr-10494 3174
12.Šťastný VladislavTrávníček Luboš95-102 3184
13.Niems DušanHoďák Václav976  3094
14.Pácha RobinKastner Patrik10-58-6-52395
15.Šťastný VladislavAntoš Petr986  30105
16.Niems DušanTrávníček Luboš74   20  
17.Pácha RobinHoďák Václav         
18.Čeřovský Petr st.Kastner Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niems Dušan30Antoš Petr13
Pácha Robin12Trávníček Luboš12
Čeřovský Petr ml.02Hoďák Václav12
Šťastný Vladislav40Kastner Patrik12
Čeřovský Petr st.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23574:513SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout Tomáš
Kamarýt Jiří
 
 
Kloz Daniel
Svoboda Pavel
 
 
71210  3010
2.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Mošna Petr
Ptáček František ml.
 
 
3911  3020
3.Hameta OldřichSvoboda Pavel3109  3030
4.Slavík RadekPtáček František ml.-9-6-9  0331
5.Kamarýt JiříMošna Petr7-76-6-82332
6.Herout TomášKloz Daniel888  3042
7.Slavík RadekSvoboda Pavel-666-983252
8.Kamarýt JiříPtáček František ml.-89-2873262
9.Herout TomášMošna Petr-5-957-62363
10.Hameta OldřichKloz Daniel4-11-4-5 1364
11.Kamarýt JiříSvoboda Pavel681  3074
12.Herout TomášPtáček František ml.-7978 3184
13.Hameta OldřichMošna Petr-10-78-9 1385
14.Slavík RadekKloz Daniel-9-879103295
15.Herout TomášSvoboda Pavel56-101 31105
16.Hameta OldřichPtáček František ml.         
17.Slavík RadekMošna Petr         
18.Kamarýt JiříKloz Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hameta Oldřich12Svoboda Pavel04
Slavík Radek21Ptáček František ml.12
Kamarýt Jiří21Mošna Petr30
Herout Tomáš31Kloz Daniel12
Teplota začátek 21, konec 22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34554:578TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Pekárek František st.
Krásl Libor
 
 
992  3010
2.Motl Milan
Chlumský Petr
 
 
Paroulek Milan
Kaipr Petr
 
 
-3-4-5  0311
3.Beran MartinKrásl Libor6100  3021
4.Motl MilanKaipr Petr12-3-5-8 1322
5.Chlumský PetrPekárek František st.-6-67-7 1323
6.Vojáček JiříParoulek Milan788  3033
7.Motl MilanKrásl Libor-6-124563243
8.Chlumský PetrKaipr Petr-11-3-7  0344
9.Vojáček JiříPekárek František st.65-99 3154
10.Beran MartinParoulek Milan6-8-3-10 1355
11.Chlumský PetrKrásl Libor-6-9-6  0356
12.Vojáček JiříKaipr Petr-9-13-3  0357
13.Beran MartinPekárek František st.951  3067
14.Motl MilanParoulek Milan-9-126-7 1368
15.Vojáček JiříKrásl Libor6-7711 3178
16.Beran MartinKaipr Petr459  3088
17.Motl MilanPekárek František st.-1-79-4 1389
18.Chlumský PetrParoulek Milan-8-9-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin31Krásl Libor13
Motl Milan13Kaipr Petr31
Chlumský Petr04Pekárek František st.22
Vojáček Jiří31Paroulek Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum KotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:35539:586TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Kulíšek Marek
 
 
Procházka Miroslav ml.
Boháč Milan
 
 
-5107-5-62301
2.Hendrych Jan
Schmelz Richard
 
 
Kučera Pavel
Břetenář Petr
 
 
-8-7610-62302
3.Hendrych JanProcházka Miroslav ml.-25-6-9 1303
4.Hudečková HanaBoháč Milan877  3013
5.Kulíšek MarekKučera Pavel87-8-1073223
6.Schmelz RichardBřetenář Petr96-9-6-72324
7.Hudečková HanaProcházka Miroslav ml.811-7-15-32325
8.Kulíšek MarekBoháč Milan9-9511 3135
9.Schmelz RichardKučera Pavel-56-73-32336
10.Hendrych JanBřetenář Petr10-87-763246
11.Kulíšek MarekProcházka Miroslav ml.8-10-9-6 1347
12.Schmelz RichardBoháč Milan8-9-6-2 1348
13.Hendrych JanKučera Pavel-6-82-7 1349
14.Hudečková HanaBřetenář Petr-8-6-11  03410
15.Schmelz RichardProcházka Miroslav ml.-3-9   02  
16.Hendrych JanBoháč Milan         
17.Hudečková HanaKučera Pavel         
18.Kulíšek MarekBřetenář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hendrych Jan12Procházka Miroslav ml.30
Hudečková Hana12Boháč Milan12
Kulíšek Marek21Kučera Pavel21
Schmelz Richard03Břetenář Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32659:654Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Weishaupt Robert
 
 
Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
6107  3010
2.Slunéčko Radek
Tichý Jiří
 
 
Sauer Ondřej
Dvořák Jan nejml.
 
 
1078  3020
3.Slunéčko RadekDvořák Jan nejml.-98-69-92321
4.Weishaupt RobertMichal Jiří96-35 3131
5.Vilhelm OldřichDvořák Jan ml.-4-4-12  0332
6.Tichý JiříSauer Ondřej11-88-793242
7.Weishaupt RobertDvořák Jan nejml.11-8-69-82343
8.Vilhelm OldřichMichal Jiří11610  3053
9.Tichý JiříDvořák Jan ml.95-2-783263
10.Slunéčko RadekSauer Ondřej-988-8-82364
11.Vilhelm OldřichDvořák Jan nejml.38-10-793274
12.Tichý JiříMichal Jiří-69-66-62375
13.Slunéčko RadekDvořák Jan ml.-7-6-5  0376
14.Hataš MartinSauer Ondřej-7-10-9  0377
15.Tichý JiříDvořák Jan nejml.-9675 3187
16.Slunéčko RadekMichal Jiří7108  3097
17.Hataš MartinDvořák Jan ml.-9-7-9  0398
18.Vilhelm OldřichSauer Ondřej786  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slunéčko Radek13Dvořák Jan nejml.22
Weishaupt Robert11Michal Jiří13
Vilhelm Oldřich31Dvořák Jan ml.31
Tichý Jiří31Sauer Ondřej22
Hataš Martin02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy