Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35685:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatílek Ctibor
Záboj Matěj
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
-7-6-8  0301
2.Mazurkiewicz Ivo
Lhoták Jakub
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
-9-89-3 1302
3.Záboj MatějAntoš Petr109-1110 3112
4.Lhoták JakubHoďák Václav6-67-5-92313
5.Mazurkiewicz IvoKastner Patrik-954-793223
6.Zaplatílek CtiborPleticha Vladimír747  3033
7.Lhoták JakubAntoš Petr-14-77-6 1334
8.Mazurkiewicz IvoHoďák Václav-4-7-7  0335
9.Zaplatílek CtiborKastner Patrik657  3045
10.Záboj MatějPleticha Vladimír-4897 3155
11.Mazurkiewicz IvoAntoš Petr-6-9-11  0356
12.Zaplatílek CtiborHoďák Václav-15-74-15 1357
13.Záboj MatějKastner Patrik91-115 3167
14.Lhoták JakubPleticha Vladimír-871110 3177
15.Zaplatílek CtiborAntoš Petr-75-99-102378
16.Záboj MatějHoďák Václav-197810 3188
17.Lhoták JakubKastner Patrik6-647 3198
18.Mazurkiewicz IvoPleticha Vladimír-79-29-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záboj Matěj40Antoš Petr31
Lhoták Jakub22Hoďák Václav31
Mazurkiewicz Ivo13Kastner Patrik04
Zaplatílek Ctibor22Pleticha Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná HoraRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:11434:263TJ AŠ Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Štus Radek
Majer Pavel
 
 
854  3020
3.Niems DušanŠtus Radek-7-7-8  0321
4.Čeřovský Petr st.Majer Pavel368  3031
5.Šťastný VladislavLiberský Karel487  3041
6.Pácha RobinWO    3051
7.Čeřovský Petr st.Štus Radek858  3061
8.Šťastný VladislavMajer Pavel1066  3071
9.Pácha RobinLiberský Karel10-1066 3181
10.Niems DušanWO    3091
11.Šťastný VladislavŠtus Radek-11-96-9 1392
12.Pácha RobinMajer Pavel-10-5-6  0393
13.Niems DušanLiberský Karel65-93 31103
14.Čeřovský Petr st.         
15.Pácha RobinŠtus Radek         
16.Niems DušanMajer Pavel         
17.Čeřovský Petr st.Liberský Karel         
18.Šťastný Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Niems Dušan11Štus Radek21
Čeřovský Petr st.20Majer Pavel12
Šťastný Vladislav21Liberský Karel03
Pácha Robin11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37642:668TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Kamarýt Jiří
 
 
Pekárek František st.
Krásl Libor
 
 
-9-87-7 1301
2.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Paroulek Milan
Kaipr Petr
 
 
-8-5-9  0302
3.Kamarýt JiříKrásl Libor584  3012
4.Hameta OldřichKaipr Petr6-10-8-8 1313
5.Jandejsek PavelPekárek František st.6-56-1093223
6.Slavík RadekParoulek Milan-10-11-6  0324
7.Hameta OldřichKrásl Libor738  3034
8.Jandejsek PavelKaipr Petr9-88-3-92335
9.Slavík RadekPekárek František st.-710-2-8 1336
10.Kamarýt JiříParoulek Milan-6-11-7  0337
11.Jandejsek PavelKrásl Libor912-1010 3147
12.Slavík RadekKaipr Petr-7510-5-92348
13.Kamarýt JiříPekárek František st.-6-147833258
14.Hameta OldřichParoulek Milan-29-6573268
15.Slavík RadekKrásl Libor955  3078
16.Kamarýt JiříKaipr Petr-5-6-6  0379
17.Hameta OldřichPekárek František st.9810  3089
18.Jandejsek PavelParoulek Milan9-4-7-21 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamarýt Jiří22Krásl Libor04
Hameta Oldřich31Kaipr Petr40
Jandejsek Pavel22Pekárek František st.13
Slavík Radek13Paroulek Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16523:441TJ Sadská "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Ptáček František ml.
Svoboda Pavel
 
 
887  3010
2.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Mošna Petr
Kloz Daniel
 
 
564  3020
3.Beran MartinPtáček František ml.10810  3030
4.Švarc OndřejSvoboda Pavel-9-11-11  0331
5.Motl MilanKloz Daniel7-3-88-72332
6.Vojáček JiříDoležal Martin979  3042
7.Švarc OndřejPtáček František ml.106-86 3152
8.Motl MilanSvoboda Pavel-5107-8-92353
9.Vojáček JiříKloz Daniel96-4-983263
10.Beran MartinDoležal Martin269  3073
11.Motl MilanPtáček František ml.-26813 3183
12.Vojáček JiříSvoboda Pavel8-9-76-92384
13.Beran MartinKloz Daniel265  3094
14.Švarc OndřejDoležal Martin589  30104
15.Vojáček JiříMošna Petr         
16.Beran MartinSvoboda Pavel         
17.Švarc OndřejKloz Daniel         
18.Motl MilanDoležal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin30Ptáček František ml.03
Švarc Ondřej21Svoboda Pavel30
Motl Milan12Kloz Daniel12
Vojáček Jiří21Doležal Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum KotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15470:394TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Jan
Schmelz Richard
 
 
Dvořák Jan nejml.
Sauer Ondřej
 
 
9-9-6363210
2.Hudečková Hana
Kulíšek Marek
 
 
Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
10-5610 3120
3.Hendrych JanDvořák Jan nejml.88-96 3130
4.Schmelz RichardMichal Jiří4-6-8-8 1331
5.Kulíšek MarekDvořák Jan ml.-48-47103241
6.Hudečková HanaSauer Ondřej1167  3051
7.Schmelz RichardDvořák Jan nejml.-11913-553261
8.Kulíšek MarekMichal Jiří579  3071
9.Hudečková HanaDvořák Jan ml.-9373 3181
10.Hendrych JanSauer Ondřej10-6-9-9 1382
11.Kulíšek MarekDvořák Jan nejml.972  3092
12.Hudečková HanaMichal Jiří586  30102
13.Hendrych JanDvořák Jan ml.-89   11  
14.Schmelz RichardSauer Ondřej         
15.Hudečková HanaDvořák Jan nejml.         
16.Hendrych JanMichal Jiří         
17.Schmelz RichardDvořák Jan ml.         
18.Kulíšek MarekSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Jan11Dvořák Jan nejml.03
Schmelz Richard11Michal Jiří12
Kulíšek Marek30Dvořák Jan ml.02
Hudečková Hana30Sauer Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35429:532TJ Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Hrstka Tomáš
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
-9-6-7  0301
2.Slunéčko Radek
Tichý Jiří
 
 
Boháč Milan
Procházka Miroslav ml.
 
 
-5-13-6  0302
3.Vilhelm OldřichBittner Miloslav7-648 3112
4.Slunéčko RadekBoháč Milan15-5814 3122
5.Tichý JiříKučera Pavel-5-5-5  0323
6.Hrstka TomášProcházka Miroslav ml.3-7-5-6 1324
7.Slunéčko RadekBittner Miloslav-7-378-52325
8.Tichý JiříBoháč Milan1010-105 3135
9.Hrstka TomášKučera Pavel-511-51053245
10.Vilhelm OldřichProcházka Miroslav ml.-7-6-9  0346
11.Tichý JiříBittner Miloslav411-8-10-72347
12.Hrstka TomášBoháč Milan-10-4-4  0348
13.Vilhelm OldřichKučera Pavel-8-9-5  0349
14.Slunéčko RadekProcházka Miroslav ml.-1-5-6  03410
15.Hrstka TomášBittner Miloslav         
16.Vilhelm OldřichBoháč Milan         
17.Slunéčko RadekKučera Pavel         
18.Tichý JiříProcházka Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vilhelm Oldřich12Bittner Miloslav21
Slunéčko Radek12Boháč Milan12
Tichý Jiří12Kučera Pavel21
Hrstka Tomáš12Procházka Miroslav ml.30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy