Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:Kapoun Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Fojtík Jiří
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:41554:620TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav ml.
Adamczuk Jan
 
 
Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
9-8-11-12 1301
2.Lepka Martin ml.
Adamczuk Janusz
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
-8-10-8  0302
3.Hejda Václav ml.Lédl Jiří-5-10-8  0303
4.Adamczuk JanuszPacourek Jan-78-5-8 1304
5.Lepka Martin ml.Novák Tomáš-8-10-10  0305
6.Adamczuk JanŠapovalov Jiří6-9-77-112306
7.Adamczuk JanuszLédl Jiří-2-3-11  0307
8.Lepka Martin ml.Pacourek Jan888  3017
9.Adamczuk JanNovák Tomáš-10-10-4  0318
10.Hejda Václav ml.Šapovalov Jiří989  3028
11.Lepka Martin ml.Lédl Jiří-6-5-4  0329
12.Adamczuk JanPacourek Jan-65-912-923210
13.Hejda Václav ml.Novák Tomáš812-75 31310
14.Adamczuk JanuszŠapovalov Jiří-3-5-8  03311
15.Adamczuk JanLédl Jiří-9-6-10  03312
16.Hejda Václav ml.Mrázek Jindřich st.78-57 31412
17.Adamczuk JanuszNovák Tomáš9-5-5-9 13413
18.Lepka Martin ml.Šapovalov JiříWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejda Václav ml.31Lédl Jiří40
Adamczuk Janusz04Pacourek Jan21
Lepka Martin ml.12Novák Tomáš31
Adamczuk Jan04Šapovalov Jiří21
   Mrázek Jindřich st.01
WO10WO01
teplota před zápasem19 stupnu teplota na konci utkání 20 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28522:540Sokol Nižbor "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
656  3010
2.Rákosník Petr
Pech Jan
 
 
Pachman Tomáš
Čierný Jan
 
 
5810  3020
3.Kovanda MilanJedlička Stanislav-4778 3130
4.Rákosník PetrŠulc Ladislav-884-453240
5.Pech JanPachman Tomáš-8-67-7 1341
6.Šturc JaroslavČierný Jan118-109 3151
7.Rákosník PetrJedlička Stanislav443  3061
8.Pech JanŠulc Ladislav-8-89-10 1362
9.Šturc JaroslavPachman Tomáš7-729 3172
10.Kovanda MilanČierný Jan746  3082
11.Pech JanJedlička Stanislav5-8-8-9 1383
12.Šturc JaroslavŠulc Ladislav4910  3093
13.Kovanda MilanPachman Tomáš6-899 31103
14.Rákosník PetrČierný Jan3-915 31113
15.Šturc JaroslavJedlička StanislavWO    03114
16.Kovanda MilanŠulc LadislavWO    03115
17.Rákosník PetrPachman TomášWO    03116
18.Pech JanČierný JanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovanda Milan30Jedlička Stanislav12
Rákosník Petr30Šulc Ladislav12
Pech Jan03Pachman Tomáš12
Šturc Jaroslav30Čierný Jan03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
Zbírkovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UnhošťRozhodčí:hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39622:648TJ Sokol Stochov Honice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Jangl Zdeněk
 
 
Jedlička Jaroslav
Velc Tomáš
 
 
10-7-5483210
2.Urban Jiří
Fryš Zdeněk
 
 
Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
-10-710-9 1311
3.Mach LiborJedlička Jaroslav-8-6-0  0312
4.Jangl ZdeněkVelc Tomáš10-5-5-9 1313
5.Fryš ZdeněkJanoušek Zdeněk-9-5-10  0314
6.Urban JiříŽák Roman-6-10-2  0315
7.Jangl ZdeněkJedlička Jaroslav-8-5-7  0316
8.Fryš ZdeněkVelc Tomáš833  3026
9.Urban JiříJanoušek Zdeněk8-5-8453236
10.Mach LiborŽák Roman-85-11383246
11.Fryš ZdeněkJedlička Jaroslav-9-98-10 1347
12.Urban JiříVelc Tomáš975  3057
13.Mach LiborJanoušek Zdeněk-78-4-7 1358
14.Jangl ZdeněkŽák Roman5-4-91283268
15.Urban JiříJedlička Jaroslav-8-311-7 1369
16.Mach LiborVelc Tomáš4-949 3179
17.Jangl ZdeněkJanoušek Zdeněk493  3089
18.Fryš ZdeněkŽák Roman-12-1212-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Libor22Jedlička Jaroslav40
Jangl Zdeněk22Velc Tomáš13
Fryš Zdeněk13Janoušek Zdeněk22
Urban Jiří22Žák Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
Preis František
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie OřechRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq - budova údržby - KladnoRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39688:711SK Viktorie Ořech

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heral František
Plecitý Lukáš
 
 
Novák Marek
Škoda Jiří
 
 
5-7-8-9 1301
2.Macák Milan
Slabý Jiří
 
 
Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
4-9-3-8 1302
3.Heral FrantišekPtáčník Martin-11-89-9 1303
4.Plecitý LukášNovák Marek-67-6973213
5.Slabý JiříKrasničan Jaroslav-6-9-5  0314
6.Macák MilanŠkoda Jiří489  3024
7.Plecitý LukášPtáčník Martin5-8-7-13 1325
8.Slabý JiříNovák Marek8-5-8-5 1326
9.Macák MilanKrasničan Jaroslav111-8-993236
10.Heral FrantišekŠkoda Jiří91-79 3146
11.Slabý JiříPtáčník Martin8-4-7-9 1347
12.Macák MilanNovák Marek121112  3057
13.Heral FrantišekKrasničan Jaroslav9-7-6-1 1358
14.Plecitý Lukᚊkoda Jiří104-179 3168
15.Macák MilanPtáčník Martin-86910 3178
16.Heral FrantišekNovák Marek-119-9-7 1379
17.Plecitý LukášKrasničan Jaroslav6-910-9-423710
18.Slabý JiříŠkoda Jiří-119-88732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heral František13Ptáčník Martin31
Plecitý Lukáš22Novák Marek22
Slabý Jiří13Krasničan Jaroslav31
Macák Milan40Škoda Jiří04
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány "B"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:40Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:44623:684Sokol Lány "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Petr
Vaktor Ivan
 
 
Jirkovský Václav
Szabo Jiří
 
 
-959-9-92301
2.Černý Martin
Pánek Jan
 
 
Hrbek Jiří
Moravec Petr ml.
 
 
-9-8-8  0302
3.Pánek JanMoravec Petr ml.510-12-593212
4.Černý MartinJirkovský Václav-57-9-7 1313
5.Macák PetrSzabo Jiří-6-8-8  0314
6.Vaktor IvanHrbek Jiří16-85 3124
7.Černý MartinMoravec Petr ml.6-7-11-6 1325
8.Macák PetrJirkovský Václav-3-99573235
9.Vaktor IvanSzabo Jiří-98-97103245
10.Pánek JanHrbek Jiří1018  3055
11.Macák PetrMoravec Petr ml.-8-3310-102356
12.Vaktor IvanJirkovský Václav-8-4-3  0357
13.Pánek JanSzabo Jiří-89108 3167
14.Černý MartinHrbek Jiří-8-6-8  0368
15.Vaktor IvanMoravec Petr ml.75-9-6-102369
16.Pánek JanJirkovský Václav-53-910-723610
17.Černý MartinSzabo Jiří-8-8-7  03611
18.Macák PetrHrbek JiříWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pánek Jan31Moravec Petr ml.31
Černý Martin04Jirkovský Václav31
Macák Petr12Szabo Jiří22
Vaktor Ivan22Hrbek Jiří12
WO01WO10
Teplota začátek 20°C, konec 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:Krejčí Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:Pesl Václav
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Řezníček Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33612:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Jansa Stanislav ml.
Stibor Josef
 
 
-87-8-12 1301
2.Krejčí Tomáš
Pesl Václav
 
 
Jansa Stanislav st.
Čermák Luboš
 
 
876  3011
3.Pesl VáclavJansa Stanislav ml.-48-6-5 1312
4.Řezníček LukášJansa Stanislav st.8-9-5-8 1313
5.Krejčí TomášČermák Luboš-7-710863223
6.Hnidka MarianStibor Josef8-7-9-10 1324
7.Řezníček LukášJansa Stanislav ml.-2-11-9  0325
8.Krejčí TomášJansa Stanislav st.-68-61363235
9.Hnidka MarianCibulka Josef767  3045
10.Pesl VáclavStibor Josef-88-7963255
11.Krejčí TomášJansa Stanislav ml.-56-8-7 1356
12.Hnidka MarianJansa Stanislav st.768  3066
13.Pesl VáclavCibulka Josef8128  3076
14.Řezníček LukášStibor Josef-9-2-11  0377
15.Hnidka MarianJansa Stanislav ml.-9-10-14  0378
16.Pesl VáclavJansa Stanislav st.-9-8-6  0379
17.Řezníček LukášCibulka Josef566  3089
18.Krejčí TomášStibor Josef535  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pesl Václav22Jansa Stanislav ml.40
Řezníček Lukáš13Jansa Stanislav st.22
Krejčí Tomáš31Čermák Luboš01
Hnidka Marian22Stibor Josef22
   Cibulka Josef03
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy