Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "D"Rozhodčí:Fojtík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Štepka Vladimír
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34720:692KST Rakovník "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cír Radek
Hejda Václav ml.
 
 
Čierný Jan
Pachman Tomáš
 
 
-10386 3110
2.Adamczuk Janusz
Adamczuk Jan
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
106-58 3120
3.Cír RadekJedlička Stanislav5-8-78-82321
4.Adamczuk JanuszŠulc Ladislav-9885 3131
5.Lepka Martin ml.Pachman Tomáš668  3041
6.Hejda Václav ml.Čierný Jan-9-171353251
7.Adamczuk JanJedlička Stanislav6-6-18-92352
8.Lepka Martin ml.Šulc Ladislav658  3062
9.Hejda Václav ml.Pachman Tomáš7112  3072
10.Cír RadekČierný Jan58-119 3182
11.Lepka Martin ml.Jedlička Stanislav8-10-5-6 1383
12.Hejda Václav ml.Šulc Ladislav-857-9-102384
13.Cír RadekPachman Tomáš7-47-893294
14.Adamczuk JanČierný Jan810-10-10-102395
15.Hejda Václav ml.Jedlička Stanislav-698-4-62396
16.Cír RadekŠulc Ladislav-9-77101132106
17.Adamczuk JanPachman Tomáš-38-10-9 13107
18.Lepka Martin ml.Čierný Jan-6-8-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cír Radek31Jedlička Stanislav40
Adamczuk Janusz10Šulc Ladislav13
Lepka Martin ml.22Pachman Tomáš13
Hejda Václav ml.22Čierný Jan22
Adamczuk Jan03   
teplota pred zapasem 21 stupnu teplota po zápase 21 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36650:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
82-15-993210
2.Pech Jan
Rákosník Petr
 
 
Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
8-6-911-32311
3.Rákosník PetrNovák Tomáš-10-97773221
4.Šturc JaroslavŠapovalov Jiří-1-10-10  0322
5.Pech JanPacourek Jan9-11-12-6 1323
6.Kovanda MilanLédl Jiří-8-8-4  0324
7.Šturc JaroslavNovák Tomáš6811  3034
8.Pech JanŠapovalov Jiří-311611 3144
9.Kovanda MilanPacourek Jan4917  3054
10.Rákosník PetrLédl Jiří-9-32-6 1355
11.Pech JanNovák Tomáš8-2-6763265
12.Kovanda MilanŠapovalov Jiří487  3075
13.Rákosník PetrPacourek Jan787  3085
14.Šturc JaroslavLédl Jiří-10-8-9  0386
15.Kovanda MilanNovák Tomáš-9-81583296
16.Rákosník PetrŠapovalov Jiří-9-69-10 1397
17.Šturc JaroslavPacourek Jan-10-63-9 1398
18.Pech JanLédl Jiří-4-9-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rákosník Petr22Novák Tomáš04
Šturc Jaroslav13Šapovalov Jiří22
Pech Jan22Pacourek Jan22
Kovanda Milan31Lédl Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
Zbírkovský Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie OřechRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UnhošťRozhodčí:hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42512:642SK Viktorie Ořech

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jiří
Fryš Zdeněk
 
 
Škoda Jiří
Novák Marek
 
 
9-6-9-9 1301
2.Mach Libor
Jangl Zdeněk
 
 
Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
10-8-7783211
3.Urban JiříPtáčník Martin-7-19-7 1312
4.Mach LiborNovák Marek4-12-10-10 1313
5.Jangl ZdeněkKrasničan Jaroslav-1010-4-4 1314
6.Fryš ZdeněkŠkoda Jiří987  3024
7.Mach LiborPtáčník Martin-8-107-9 1325
8.Jangl ZdeněkNovák Marek-9-7-9  0326
9.Fryš ZdeněkKrasničan Jaroslav-6-89-10 1327
10.Urban JiříŠkoda Jiří-6-7-3  0328
11.Jangl ZdeněkPtáčník Martin-5-7-9  0329
12.Fryš ZdeněkNovák Marek9-6123 3139
13.Urban JiříKrasničan Jaroslav81012  3049
14.Mach LiborŠkoda Jiří362  3059
15.Fryš ZdeněkPtáčník Martin-89-5-5 13510
16.Urban JiříNovák Marek-5-5-10  03511
17.Mach LiborKrasničan JaroslavWO    03512
18.Jangl ZdeněkŠkoda JiříWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jiří13Ptáčník Martin40
Mach Libor12Novák Marek31
Jangl Zdeněk03Krasničan Jaroslav21
Fryš Zdeněk22Škoda Jiří12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq - budova údržby - KladnoRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24605:507TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Macák Milan
 
 
Janoušek Zdeněk
Hudeček Josef
 
 
558  3010
2.Havel Jaroslav
Plecitý Lukáš
 
 
Jedlička Jaroslav
Žák Roman
 
 
-8-4-8  0311
3.Špalek JiříJedlička Jaroslav75-810 3121
4.Havel JaroslavJanoušek Zdeněk4-5-72-92322
5.Plecitý Lukᚎák Roman8-11-4-7 1323
6.Macák MilanHudeček Josef586  3033
7.Havel JaroslavJedlička Jaroslav545  3043
8.Plecitý LukášJanoušek Zdeněk63-45 3153
9.Macák MilanŽák Roman64-6-1573263
10.Špalek JiříHudeček Josef428  3073
11.Plecitý LukášJedlička Jaroslav-9-6-3  0374
12.Macák MilanJanoušek Zdeněk556  3084
13.Špalek JiříŽák Roman5811  3094
14.Havel JaroslavHudeček Josef835  30104
15.Macák MilanJedlička JaroslavWO    03105
16.Špalek JiříJanoušek Zdeněk91-96 31115
17.Havel JaroslavŽák Roman-910-8-11 13116
18.Plecitý LukášHudeček Josef7-1029 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špalek Jiří40Jedlička Jaroslav12
Havel Jaroslav22Janoušek Zdeněk13
Plecitý Lukáš22Žák Roman22
Macák Milan30Hudeček Josef04
WO01WO10
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:34588:625STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Macák Petr
 
 
Jansa Stanislav st.
Čermák Luboš
 
 
-66-4153210
2.Černý Martin
Poláček Vladimír
 
 
Jansa Stanislav ml.
Stibor Josef
 
 
875  3020
3.Černý MartinJansa Stanislav ml.9811  3030
4.Pánek JanJansa Stanislav st.-10-89-3 1331
5.Macák PetrČermák Luboš6-97-11-72332
6.Poláček VladimírStibor Josef68-55 3142
7.Vaktor IvanJansa Stanislav ml.8-11-8823252
8.Macák PetrJansa Stanislav st.-7-47-5 1353
9.Poláček VladimírČermák Luboš-713-6913263
10.Černý MartinStibor Josef5-106-583273
11.Macák PetrJansa Stanislav ml.1415  3083
12.Poláček VladimírJansa Stanislav st.7-96-4103293
13.Černý MartinČermák Luboš-867-3832103
14.Vaktor IvanStibor Josef157  30113
15.Poláček VladimírCibulka JosefWO    03114
16.Černý MartinJansa Stanislav st.-6-7-6  03115
17.Vaktor IvanČermák LubošWO    03116
18.Macák PetrStibor JosefWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Martin31Jansa Stanislav ml.03
Pánek Jan01Jansa Stanislav st.31
Macák Petr12Čermák Luboš12
Poláček Vladimír30Stibor Josef03
Vaktor Ivan20   
WO03WO30
Teplota začátek 19°C, konec 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány "B"Rozhodčí:Krejčí Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:Řezníček Lukáš
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:Pesl Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38632:660Sokol Lány "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Pesl Václav
 
 
Hrbek Jiří
Moravec Petr ml.
 
 
-1077-823210
2.Řezníček Lukáš
Hnidka Marian
 
 
Szabo Jiří
Jirkovský Václav
 
 
775  3020
3.Řezníček LukášHrbek Jiří-4-81210-92321
4.Pesl VáclavMoravec Petr ml.9-8-11-9 1322
5.Krejčí TomášSzabo Jiří-9-10-9  0323
6.Hnidka MarianJirkovský Václav567  3033
7.Pesl VáclavHrbek Jiří7-13-9-4 1334
8.Krejčí TomášMoravec Petr ml.-7-8-7  0335
9.Hnidka MarianSzabo Jiří1-5910 3145
10.Řezníček LukášJirkovský Václav-86-10773255
11.Krejčí TomášHrbek Jiří-7-2-13  0356
12.Hnidka MarianMoravec Petr ml.9-8-6-6 1357
13.Řezníček LukášSzabo Jiří-7-1-7  0358
14.Pesl VáclavJirkovský Václav6-769 3168
15.Hnidka MarianHrbek Jiří-56-10-5 1369
16.Řezníček LukášMoravec Petr ml.9-10-6893279
17.Pesl VáclavSzabo Jiří-6-38-10 13710
18.Krejčí TomášJirkovský Václav1078  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řezníček Lukáš22Hrbek Jiří40
Pesl Václav13Moravec Petr ml.31
Krejčí Tomáš13Szabo Jiří31
Hnidka Marian22Jirkovský Václav04
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy