Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:26654:536Sokol Nižbor "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Lepka Martin ml.
Kapoun Ondřej
 
 
8-1078 3110
2.Rákosník Petr
Šmíd Miroslav
 
 
Adamczuk Janusz
Adamczuk Jan
 
 
9-897 3120
3.Kovanda MilanLepka Martin ml.644  3030
4.Rákosník PetrAdamczuk Jan-8-8-5  0331
5.Šmíd MiroslavAdamczuk Janusz10-868 3141
6.Šturc JaroslavKapoun Ondřej8-9-9-7 1342
7.Rákosník PetrLepka Martin ml.758  3052
8.Šmíd MiroslavAdamczuk Jan-8874 3162
9.Šturc JaroslavAdamczuk Janusz636  3072
10.Kovanda MilanKapoun Ondřej-94-12253282
11.Šmíd MiroslavLepka Martin ml.-7-8-8  0383
12.Šturc JaroslavAdamczuk Jan8-12-8-7 1384
13.Kovanda MilanAdamczuk Janusz8-888 3194
14.Rákosník PetrKapoun Ondřej-11-8-9  0395
15.Šturc JaroslavLepka Martin ml.8-14-6-5 1396
16.Kovanda MilanAdamczuk Jan109-1010 31106
17.Rákosník PetrAdamczuk Janusz7WO   30116
18.Šmíd MiroslavKapoun OndřejWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovanda Milan40Lepka Martin ml.22
Rákosník Petr22Adamczuk Jan22
Šmíd Miroslav21Adamczuk Janusz04
Šturc Jaroslav13Kapoun Ondřej21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
Preis František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Alpiq - KladnoRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32597:614TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Jaroslav
Čermák Milan
 
 
Mach Libor
Jangl Zdeněk
 
 
-78-8993210
2.Jůza Jan
Plecitý Lukáš
 
 
Sokolovský Petr
Urban Jiří
 
 
-7-1010783220
3.Čermák MilanMach Libor710-74 3130
4.Jůza JanUrban Jiří4-612-693240
5.Plecitý LukášJangl Zdeněk-8788 3150
6.Havel JaroslavSokolovský Petr1061  3060
7.Jůza JanMach Libor-78104 3170
8.Plecitý LukášUrban Jiří-585-8103280
9.Havel JaroslavJangl Zdeněk987  3090
10.Čermák MilanSokolovský Petr8-88-8-92391
11.Plecitý LukášMach Libor-5-8-8  0392
12.Havel JaroslavUrban Jiří-8-656-62393
13.Čermák MilanJangl Zdeněk757  30103
14.Jůza JanSokolovský PetrWO    03104
15.Havel JaroslavMach Libor-78-10-9 13105
16.Čermák MilanUrban JiříWO    03106
17.Jůza JanJangl ZdeněkWO    03107
18.Plecitý LukášSokolovský PetrWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Milan21Mach Libor22
Jůza Jan20Urban Jiří12
Plecitý Lukáš21Jangl Zdeněk03
Havel Jaroslav22Sokolovský Petr11
WO13WO31
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:Kasík Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BuštěhradRozhodčí:Krejčí Tomáš
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Řezníček Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:32599:494STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Kasík Martin
 
 
Vaktor Ivan
Macák Petr
 
 
-65-8-9 1301
2.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Pánek Jan
Materna George
 
 
-5-6-7  0302
3.Řezníček LukášMaterna George-5-14-8  0303
4.Kasík MartinVaktor Ivan-9-8-12  0304
5.Hnidka MarianPánek Jan91110  3014
6.Krejčí TomášMacák Petr-8-957-32315
7.Kasík MartinMaterna George367  3025
8.Hnidka MarianVaktor Ivan-109-10-9 1326
9.Krejčí TomášPánek Jan9-8410 3136
10.Řezníček LukášMacák Petr-12-97-8 1337
11.Hnidka MarianMaterna George32-108 3147
12.Krejčí TomášVaktor Ivan-8-10-5  0348
13.Řezníček LukášPánek Jan66-9-3-62349
14.Kasík MartinMacák Petr-5-9-6  03410
15.Krejčí TomášMaterna GeorgeWO    30510
16.Řezníček LukášVaktor IvanWO    30610
17.Kasík MartinPánek JanWO    30710
18.Hnidka MarianMacák PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řezníček Lukáš03Materna George12
Kasík Martin12Vaktor Ivan30
Hnidka Marian21Pánek Jan12
Krejčí Tomáš12Macák Petr30
WO40WO04
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány "B"Rozhodčí:Čermák Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:Jansa Stanislav st.
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Jansa Stanislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:48631:732Sokol Lány "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Stanislav ml.
Stibor Josef
 
 
Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
76-109 3110
2.Jansa Stanislav st.
Čermák Luboš
 
 
Moravec Petr ml.
Szabo Jiří
 
 
-5-8-10  0311
3.Jansa Stanislav ml.Moravec Petr ml.85-9-883221
4.Čermák LubošHrbek Jiří-1-15-7  0322
5.Jansa Stanislav st.Szabo Jiří-6-9-2  0323
6.Stibor JosefSpiegl Richard-12-7-9  0324
7.Čermák LubošMoravec Petr ml.-83-911-82325
8.Jansa Stanislav st.Hrbek Jiří-6-6712-52326
9.Stibor JosefSzabo Jiří-3-8-9  0327
10.Jansa Stanislav ml.Spiegl Richard-775-5-32328
11.Jansa Stanislav st.Moravec Petr ml.9-8-4-7 1329
12.Stibor JosefHrbek Jiří-4-5614-623210
13.Jansa Stanislav ml.Szabo Jiří-99-95-1023211
14.Čermák LubošSpiegl Richard6-11-9-9 13212
15.Stibor JosefMoravec Petr ml.6-10-9-11 13213
16.Jansa Stanislav ml.Hrbek JiříWO    03214
17.Čermák LubošSzabo Jiří-11577 31314
18.Jansa Stanislav st.Spiegl Richard4-9-109932414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jansa Stanislav ml.12Moravec Petr ml.31
Čermák Luboš13Hrbek Jiří30
Jansa Stanislav st.13Szabo Jiří31
Stibor Josef04Spiegl Richard31
WO01WO10
TZ 20C TK 20C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie OřechVrchní
rozhodčí:
Krasničan Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:Pavlín Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Novák Marek
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Ptáčník Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41567:638TJ Sokol Stochov Honice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Marek
Pavlín Jiří
 
 
Janoušek Zdeněk
Karmazín Pavel
 
 
79-2-7-102301
2.Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
Jedlička Jaroslav
Fencl Petr
 
 
7-8-9-6 1302
3.Krasničan JaroslavJedlička Jaroslav788  3012
4.Novák MarekKarmazín Pavel-946-793222
5.Pavlín JiříJanoušek Zdeněk-84-7-5 1323
6.Ptáčník MartinFencl Petr3-1112-893233
7.Novák MarekJedlička Jaroslav-4-1-9  0334
8.Pavlín JiříKarmazín Pavel-5-3-5  0335
9.Ptáčník MartinJanoušek Zdeněk-5-125783245
10.Krasničan JaroslavFencl Petr9-1-5-4 1346
11.Pavlín JiříJedlička Jaroslav-6-7-3  0347
12.Ptáčník MartinKarmazín Pavel-5-6-9  0348
13.Krasničan JaroslavJanoušek Zdeněk10115  3058
14.Novák MarekFencl Petr49-4-373268
15.Ptáčník MartinJedlička Jaroslav-7-8-14  0369
16.Krasničan JaroslavKarmazín Pavel-3-106-8 13610
17.Novák MarekJanoušek Zdeněk-10-3-7  03611
18.Pavlín JiříFencl PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krasničan Jaroslav22Jedlička Jaroslav31
Novák Marek22Karmazín Pavel31
Pavlín Jiří03Janoušek Zdeněk22
Ptáčník Martin22Fencl Petr12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:Jedlička Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Pírka Josef
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42532:648TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
14-5-6-1 1301
2.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Šapovalov Jiří
Mrázek Jindřich st.
 
 
687  3011
3.Šulc LadislavPacourek Jan-8-96-4 1312
4.Jedlička StanislavŠapovalov Jiří7-1-1-9 1313
5.Pachman TomášLédl Jiří-7-7-5  0314
6.Lážnovský JiříMrázek Jindřich st.14-10-5773224
7.Jedlička StanislavPacourek Jan7-4107 3134
8.Pachman Tomᚊapovalov Jiří-6-5-8  0335
9.Lážnovský JiříLédl Jiří-412-6-6 1336
10.Šulc LadislavMrázek Jindřich st.3-10-9-8 1337
11.Pachman TomášPacourek Jan8-9-810-102338
12.Lážnovský JiříŠapovalov Jiří-9-7-6  0339
13.Šulc LadislavLédl Jiří-6-8-5  03310
14.Jedlička StanislavMrázek Jindřich st.WO    03311
15.Lážnovský JiříPacourek Jan10-84-9732411
16.Šulc LadislavŠapovalov JiříWO    30511
17.Jedlička StanislavLédl JiříWO    03512
18.Pachman TomášMrázek Jindřich st.9-11810 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Ladislav03Pacourek Jan22
Jedlička Stanislav11Šapovalov Jiří30
Pachman Tomáš13Lédl Jiří30
Lážnovský Jiří22Mrázek Jindřich st.12
WO12WO21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy