Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Pacourek J.st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30654:600TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Šapovalov Jiří
 
 
Mach Libor
Jangl Zdeněk
 
 
-95-12-9 1301
2.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Urban Jiří
Fryš Zdeněk
 
 
286  3011
3.Pacourek JanUrban Jiří-7-10-10  0312
4.Hájek MiroslavMach Libor-11-99-8 1313
5.Novák TomášJangl Zdeněk310-7-893223
6.Šapovalov JiříFryš Zdeněk5107  3033
7.Hájek MiroslavUrban Jiří-5459 3143
8.Novák TomášMach Libor3-667 3153
9.Šapovalov JiříJangl Zdeněk469  3063
10.Pacourek JanFryš Zdeněk-8785 3173
11.Novák TomášUrban Jiří-8834 3183
12.Šapovalov JiříMach Libor-8687 3193
13.Pacourek JanJangl Zdeněk6-9-68632103
14.Hájek MiroslavFryš Zdeněk-5-7-2  03104
15.Šapovalov JiříUrban Jiří8-857 31114
16.Pacourek JanMach Libor48-6-8-423115
17.Hájek MiroslavJangl Zdeněk10-8-137732125
18.Novák TomášFryš ZdeněkWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pacourek Jan22Urban Jiří13
Hájek Miroslav22Mach Libor22
Novák Tomáš30Jangl Zdeněk04
Šapovalov Jiří40Fryš Zdeněk12
WO01WO10
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:Čierný Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Lážnovský Jiří
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38664:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
Kříž Petr
Plecitý Lukáš
 
 
-5698 3110
2.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Špalek Jiří
Havel Jaroslav
 
 
61011  3020
3.Šulc LadislavPlecitý Lukáš3-6-106-82321
4.Jedlička StanislavŠpalek Jiří-10-10-6  0322
5.Tuček MiroslavHavel Jaroslav-4-9-5  0323
6.Lážnovský JiříKříž Petr8-10-2593233
7.Jedlička StanislavPlecitý Lukáš-7-138433243
8.Tuček MiroslavŠpalek Jiří-9-7-6  0344
9.Lážnovský JiříHavel Jaroslav-9-4-4  0345
10.Šulc LadislavKříž Petr-142-10953255
11.Tuček MiroslavPlecitý Lukáš664  3065
12.Lážnovský JiříŠpalek Jiří-105-8993275
13.Šulc LadislavHavel Jaroslav-9-7-8  0376
14.Jedlička StanislavKříž Petr-3-8-8  0377
15.Lážnovský JiříPlecitý Lukáš5-10410 3187
16.Šulc LadislavŠpalek Jiří-96-8-8 1388
17.Jedlička StanislavHavel Jaroslav13-11119 3198
18.Tuček MiroslavKříž Petr-1387-6-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Ladislav13Plecitý Lukáš13
Jedlička Stanislav22Špalek Jiří31
Tuček Miroslav13Havel Jaroslav31
Lážnovský Jiří31Kříž Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:Macek Zdeněk ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Pisár Jan
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:30743:603KST Rakovník "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lepka Martin ml.
Kapoun Ondřej
 
 
Vajnar Luboš
Materna George
 
 
37-9-8-102301
2.Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
Horský Jindřich
Poláček Vladimír
 
 
-8-796-82302
3.Kapoun OndřejVajnar Luboš44-8-7-82303
4.Adamczuk JanuszMaterna George-811710 3113
5.Lepka Martin ml.Horský Jindřich3134  3023
6.Adamczuk JanPoláček Vladimír-82710 3133
7.Adamczuk JanuszVajnar Luboš5-99-343243
8.Lepka Martin ml.Materna George-510-103-102344
9.Adamczuk JanHorský Jindřich46-9-8-52345
10.Kapoun OndřejPoláček Vladimír5-99-553255
11.Lepka Martin ml.Vajnar Luboš878  3065
12.Adamczuk JanMaterna George-9910-7103275
13.Kapoun OndřejHorský Jindřich3-3-105123285
14.Adamczuk JanuszPoláček Vladimír-7-5-5  0386
15.Adamczuk JanVajnar Luboš-618-963296
16.Kapoun OndřejMaterna George886  30106
17.Adamczuk JanuszHorský JindřichWO    30116
18.Lepka Martin ml.Poláček VladimírWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kapoun Ondřej31Vajnar Luboš13
Adamczuk Janusz21Materna George13
Lepka Martin ml.21Horský Jindřich12
Adamczuk Jan31Poláček Vladimír12
WO20WO02
teplota před zápasem 21 stupnu teplota po zápase 21 stupnů



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29609:603Sokol Nižbor "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Stolz Daniel
Pesl Václav
 
 
46-95 3110
2.Rákosník Petr
Pech Jan
 
 
Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
-7-2-7  0311
3.Kovanda MilanPesl Václav536  3021
4.Rákosník PetrHnidka Marian768  3031
5.Pech JanŘezníček Lukáš-59-81063241
6.Šturc JaroslavStolz Daniel-67-99-72342
7.Rákosník PetrPesl Václav-8-610933252
8.Pech JanHnidka Marian-6-1010-9 1353
9.Šturc JaroslavŘezníček Lukáš10-899 3163
10.Kovanda MilanStolz Daniel899  3073
11.Pech JanPesl Václav-95-8-7 1374
12.Šturc JaroslavHnidka Marian-499-10-112375
13.Kovanda MilanŘezníček Lukáš6610  3085
14.Rákosník PetrStolz Daniel-86-91173295
15.Šturc JaroslavPesl Václav547  30105
16.Kovanda MilanHnidka Marian648  30115
17.Rákosník PetrŘezníček LukášWO    03116
18.Pech JanStolz DanielWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovanda Milan40Pesl Václav13
Rákosník Petr30Hnidka Marian22
Pech Jan12Řezníček Lukáš03
Šturc Jaroslav22Stolz Daniel12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 90, sokolovna Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35662:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jaroslav
Karmazín Pavel
 
 
Spiegl Richard
Běloušek David
 
 
4124  3010
2.Janoušek Zdeněk
Hudeček Josef
 
 
Jirkovský Václav
Szabo Jiří
 
 
-7-6-10  0311
3.Karmazín PavelSpiegl Richard-8-4-14  0312
4.Janoušek ZdeněkSzabo Jiří107-8-8133222
5.Hudeček JosefJirkovský Václav8-6-4-4 1323
6.Jedlička JaroslavBěloušek David4113  3033
7.Janoušek ZdeněkSpiegl Richard7-10-5-4 1334
8.Hudeček JosefSzabo Jiří10-7-79-12335
9.Jedlička JaroslavJirkovský Václav1399  3045
10.Karmazín PavelBěloušek David-82113 3155
11.Hudeček JosefSpiegl Richard-7-8-3  0356
12.Jedlička JaroslavSzabo Jiří8-10-77-72357
13.Karmazín PavelJirkovský Václav9615  3067
14.Janoušek ZdeněkBěloušek David3-29-11-62368
15.Jedlička JaroslavSpiegl Richard9-4113 3178
16.Karmazín PavelSzabo Jiří-67-95103288
17.Janoušek ZdeněkJirkovský Václav-78-7883298
18.Velc TomášBěloušek David11-12-5-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karmazín Pavel31Spiegl Richard31
Janoušek Zdeněk22Szabo Jiří22
Hudeček Josef03Jirkovský Václav13
Jedlička Jaroslav31Běloušek David22
Velc Tomáš01   
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie OřechVrchní
rozhodčí:
Novák Marek
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:Škoda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Skřivánek Jiří
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Ptáčník Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42618:687Sokol Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Ptáčník Martin
 
 
Jansa Stanislav ml.
Stibor Josef
 
 
4-6-7783210
2.Novák Marek
Škoda Jiří
 
 
Kubový Petr
Čermák Luboš
 
 
8-47-1093220
3.Škoda JiříKubový Petr-9-7-3  0321
4.Skřivánek JiříJansa Stanislav ml.-11-79-7 1322
5.Novák MarekČermák Luboš-9-58-13 1323
6.Ptáčník MartinJansa Stanislav st.1087  3033
7.Skřivánek JiříKubový Petr-1014-5-7 1334
8.Novák MarekJansa Stanislav ml.10-9-4-6 1335
9.Ptáčník MartinČermák Luboš2-8-11-8 1336
10.Škoda JiříJansa Stanislav st.910-7-4-62337
11.Novák MarekKubový Petr-10-8-7  0338
12.Ptáčník MartinJansa Stanislav ml.399  3048
13.Škoda JiříČermák Luboš6-9-3953258
14.Skřivánek JiříJansa Stanislav st.89-8-8-42359
15.Ptáčník MartinKubový Petr555  3069
16.Škoda JiříJansa Stanislav ml.-9-710-7 13610
17.Skřivánek JiříČermák Luboš-6-4-8  03611
18.Novák MarekJansa Stanislav st.-6-10-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škoda Jiří13Kubový Petr31
Skřivánek Jiří04Jansa Stanislav ml.31
Novák Marek04Čermák Luboš31
Ptáčník Martin31Jansa Stanislav st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy