Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 90, sokolvna Sokol Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36530:504TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Zdeněk
Hudeček Josef
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
-7-2-7  0301
2.Jedlička Jaroslav
Fencl Petr
 
 
Mrázek Jindřich st.
Lédl Jiří
 
 
9-5-9-9 1302
3.Janoušek ZdeněkŠapovalov Jiří-9999 3112
4.Fencl PetrLédl Jiří-9-4-5  0313
5.Hudeček JosefNovák Tomáš-6-7-6  0314
6.Jedlička JaroslavMrázek Jindřich st.1010-94 3124
7.Fencl PetrŠapovalov Jiří7-3-5-5 1325
8.Hudeček JosefLédl Jiří-3-4-5  0326
9.Jedlička JaroslavNovák Tomáš36-59 3136
10.Janoušek ZdeněkMrázek Jindřich st.-8-4-10  0337
11.Hudeček JosefŠapovalov Jiří-5-6-6  0338
12.Jedlička JaroslavLédl Jiří-5-73-7 1339
13.Janoušek ZdeněkNovák Tomáš-87-76-823310
14.Fencl PetrMrázek Jindřich st.-86-9-9 13311
15.Jedlička JaroslavŠapovalov JiříWO    30411
16.Janoušek ZdeněkLédl JiříWO    30511
17.Fencl PetrNovák TomášWO    30611
18.Hudeček JosefMrázek Jindřich st.WO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušek Zdeněk12Šapovalov Jiří21
Fencl Petr03Lédl Jiří30
Hudeček Josef03Novák Tomáš21
Jedlička Jaroslav21Mrázek Jindřich st.21
WO40WO04
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie OřechVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35641:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Ptáčník Martin
 
 
Tuček Miroslav
Lážnovský Jiří
 
 
87-9-8-82301
2.Novák Marek
Škoda Jiří
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
-7-6-6  0302
3.Škoda JiříLážnovský Jiří-7-8-4  0303
4.Skřivánek JiříŠulc Ladislav9310  3013
5.Novák MarekJedlička Stanislav-88-513-42314
6.Ptáčník MartinTuček Miroslav1063  3024
7.Skřivánek JiříLážnovský Jiří8-559 3134
8.Novák MarekŠulc Ladislav85-5-1073244
9.Ptáčník MartinJedlička Stanislav588  3054
10.Škoda JiříTuček Miroslav-93-8-6 1355
11.Novák MarekLážnovský Jiří-75-9-2 1356
12.Ptáčník MartinŠulc Ladislav-11488 3166
13.Škoda JiříJedlička Stanislav-10-8-3  0367
14.Skřivánek JiříTuček Miroslav-10988 3177
15.Ptáčník MartinLážnovský Jiří6-1197 3187
16.Škoda JiříŠulc Ladislav6-3-7-9 1388
17.Skřivánek JiříJedlička Stanislav6-57-9113298
18.Novák MarekTuček Miroslav6-4-7-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škoda Jiří04Lážnovský Jiří22
Skřivánek Jiří40Šulc Ladislav13
Novák Marek13Jedlička Stanislav22
Ptáčník Martin40Tuček Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39614:597KST Rakovník "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spiegl Richard
Hrbek Jiří
 
 
Cír Radek
Adamczuk Jan
 
 
9-6-8-7 1301
2.Jirkovský Václav
Běloušek David
 
 
Kapoun Ondřej
Adamczuk Janusz
 
 
88-9-9-72302
3.Jirkovský VáclavKapoun Ondřej9-9-9-6 1303
4.Spiegl RichardCír Radek-49-5-9 1304
5.Hrbek JiříAdamczuk Jan7-789 3114
6.Běloušek DavidAdamczuk Janusz-8-10-9  0315
7.Spiegl RichardKapoun Ondřej-82-1112-112316
8.Hrbek JiříCír Radek-6-8-5  0317
9.Běloušek DavidAdamczuk Jan-7-46-9 1318
10.Jirkovský VáclavAdamczuk Janusz-88-69-62319
11.Hrbek JiříKapoun Ondřej-9677 3129
12.Běloušek DavidCír Radek-2-3-9  03210
13.Jirkovský VáclavAdamczuk Jan5-7-13-6 13211
14.Spiegl RichardAdamczuk Janusz-10-6-8  03212
15.Běloušek DavidKapoun OndřejWO    30312
16.Jirkovský VáclavCír RadekWO    30412
17.Spiegl RichardAdamczuk Jan8-5129 31512
18.Hrbek JiříAdamczuk JanuszWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirkovský Václav03Kapoun Ondřej21
Spiegl Richard13Cír Radek30
Hrbek Jiří21Adamczuk Jan22
Běloušek David03Adamczuk Janusz30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Rozhodčí:Čermák Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:Jansa Stanislav st.
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Jansa Stanislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:30598:434Sokol Nižbor "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Stanislav ml.
Stibor Josef
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
-78-8-8 1301
2.Čermák Luboš
Jansa Stanislav st.
 
 
Rákosník Petr
Pech Jan
 
 
-8-10-12  0302
3.Jansa Stanislav ml.Kovanda Milan-5-13-6  0303
4.Čermák LubošRákosník Petr-57-9-4 1304
5.Jansa Stanislav st.Pech Jan8103  3014
6.Stibor JosefŠturc Jaroslav-11-1447-92315
7.Čermák LubošKovanda Milan-11-878-82316
8.Jansa Stanislav st.Rákosník Petr-12-6-6  0317
9.Stibor JosefPech Jan9-3-4-6 1318
10.Jansa Stanislav ml.Šturc Jaroslav-56-8-6 1319
11.Jansa Stanislav st.Kovanda Milan7-6-7-9 13110
12.Stibor JosefRákosník PetrWO    30210
13.Jansa Stanislav ml.Pech JanWO    30310
14.Čermák LubošŠturc JaroslavWO    30410
15.Stibor JosefKovanda MilanWO    30510
16.Jansa Stanislav ml.Rákosník PetrWO    30610
17.Čermák LubošPech JanWO    30710
18.Jansa Stanislav st.Šturc JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jansa Stanislav ml.02Kovanda Milan30
Čermák Luboš02Rákosník Petr20
Jansa Stanislav st.12Pech Jan11
Stibor Josef02Šturc Jaroslav20
WO70WO07
TZ 20C TK 20C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29445:557STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Petr
Vaktor Ivan
 
 
Mach Libor
Jangl Zdeněk
 
 
-12995 3110
2.Pánek Jan
Poláček Vladimír
 
 
Urban Jiří
Fryš Zdeněk
 
 
-66-3-7 1311
3.Pánek JanMach Libor774  3021
4.Macák PetrUrban Jiří1010-93 3131
5.Vaktor IvanFryš Zdeněk884  3041
6.Poláček VladimírJangl Zdeněk5-893 3151
7.Macák PetrMach Libor576  3061
8.Vaktor IvanUrban Jiří596  3071
9.Poláček VladimírFryš Zdeněk-49108 3181
10.Pánek JanJangl Zdeněk988  3091
11.Vaktor IvanMach Libor85-11-4-82392
12.Poláček VladimírUrban Jiří8-787 31102
13.Pánek JanFryš ZdeněkWO    03103
14.Macák PetrJangl ZdeněkWO    03104
15.Poláček VladimírMach LiborWO    03105
16.Pánek JanUrban JiříWO    03106
17.Macák PetrFryš ZdeněkWO    03107
18.Vaktor IvanJangl ZdeněkWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan20Mach Libor12
Macák Petr20Urban Jiří03
Vaktor Ivan21Fryš Zdeněk02
Poláček Vladimír30Jangl Zdeněk02
WO06WO60
Teplota zacatek 20, konec 19



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:Pesl Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNA BUŠTĚHRADRozhodčí:Řezníček Lukáš
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Krejčí Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33610:581TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Macák Milan
Špalek Jiří
 
 
-839-8-122301
2.Krejčí Tomáš
Pesl Václav
 
 
Havel Jaroslav
Plecitý Lukáš
 
 
-89-98103211
3.Řezníček Lukᚊpalek Jiří-7-1-6  0312
4.Pesl VáclavPlecitý Lukáš8127  3022
5.Hnidka MarianHavel Jaroslav9110  3032
6.Krejčí TomášMacák Milan6-4-3-14 1333
7.Pesl VáclavŠpalek Jiří-5-611-7 1334
8.Hnidka MarianPlecitý Lukáš773  3044
9.Krejčí TomášHavel Jaroslav-9-1-4  0345
10.Řezníček LukášMacák Milan6-7-9-13 1346
11.Hnidka MarianŠpalek Jiří-9-10-8  0347
12.Krejčí TomášPlecitý Lukáš89-86 3157
13.Řezníček LukášHavel Jaroslav-5-4-9  0358
14.Pesl VáclavMacák Milan10-4-76-102359
15.Krejčí Tomᚊpalek Jiří3-4-98-923510
16.Řezníček LukášPlecitý Lukáš8911  30610
17.Pesl VáclavHavel JaroslavWO    30710
18.Hnidka MarianMacák MilanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezníček Lukáš13Špalek Jiří40
Pesl Václav12Plecitý Lukáš04
Hnidka Marian21Havel Jaroslav21
Krejčí Tomáš13Macák Milan30
WO20WO02
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy