Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
Fryš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UnhošťRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46556:681TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Mrázek Jindřich st.
Šapovalov Jiří
 
 
56-5-673210
2.Blažek Petr
Zbírkovský Milan
 
 
Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
-5-8-6  0311
3.Mach LiborLédl Jiří-511-9-2 1312
4.Urban JiříPacourek Jan-81012-673222
5.Blažek PetrŠapovalov Jiří-11-5-8  0323
6.Zbírkovský MilanMrázek Jindřich st.-7-7-8  0324
7.Urban JiříLédl Jiří-9-5-7  0325
8.Blažek PetrPacourek Jan11-47-3-72326
9.Zbírkovský MilanŠapovalov Jiří-7-99-3 1327
10.Mach LiborMrázek Jindřich st.697  3037
11.Blažek PetrLédl Jiří-4-1-3  0338
12.Zbírkovský MilanPacourek Jan-8129-4-32339
13.Mach LiborŠapovalov Jiří912-8-6-623310
14.Urban JiříMrázek Jindřich st.-12-5-12  03311
15.Zbírkovský MilanLédl Jiří-8-2-8  03312
16.Mach LiborPacourek Jan-628-6-823313
17.Urban JiříŠapovalov JiříWO    30413
18.Blažek PetrMrázek Jindřich st.-58-9-5 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Libor13Lédl Jiří40
Urban Jiří12Pacourek Jan31
Blažek Petr04Šapovalov Jiří30
Zbírkovský Milan04Mrázek Jindřich st.31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
Preis František
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno "D"Rozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala AlpiqRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35671:682TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Plecitý Lukáš
 
 
Pachman Tomáš
Pírka Josef
 
 
8-8107 3110
2.Havel Jaroslav
Slabý Jiří
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
-6-5148-72311
3.Havel JaroslavPírka Josef-9-95-9 1312
4.Plecitý LukášJedlička Stanislav-77-4-4 1313
5.Slabý JiříŠulc Ladislav-7899 3123
6.Špalek JiříPachman Tomáš97-24 3133
7.Plecitý LukášPírka Josef-6-4-7  0334
8.Slabý JiříJedlička Stanislav-4-57-4 1335
9.Špalek JiříŠulc Ladislav8-1107 3145
10.Havel JaroslavPachman Tomáš-31082 3155
11.Slabý JiříPírka Josef-49-3-9 1356
12.Špalek JiříJedlička Stanislav17-99 3166
13.Havel JaroslavŠulc Ladislav3-1311-9-102367
14.Plecitý LukášPachman Tomáš64-87 3177
15.Špalek JiříPírka Josef8-1047 3187
16.Havel JaroslavJedlička Stanislav9-109-583297
17.Plecitý Lukᚊulc Ladislav-8-411-8 1398
18.Slabý JiříPachman Tomáš-9488 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havel Jaroslav22Pírka Josef31
Plecitý Lukáš13Jedlička Stanislav22
Slabý Jiří22Šulc Ladislav22
Špalek Jiří40Pachman Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník "D"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38717:715nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Poláček Vladimír
 
 
Macek Zdeněk ml.
Cír Radek
 
 
9-5-71083210
2.Vaktor Ivan
Rampa Ladislav
 
 
Pisár Jan
Adamczuk Jan
 
 
-7710-673220
3.Poláček VladimírMacek Zdeněk ml.-6-69-9 1321
4.Vaktor IvanAdamczuk Jan242  3031
5.Pánek JanPisár Jan7-6-9-7 1332
6.Černý MartinCír Radek-87-9-3 1333
7.Vaktor IvanMacek Zdeněk ml.639  3043
8.Pánek JanAdamczuk Jan-7810-963253
9.Černý MartinPisár Jan-10-7-10  0354
10.Poláček VladimírCír Radek-6-3310-92355
11.Pánek JanMacek Zdeněk ml.10-9-56-72356
12.Černý MartinAdamczuk Jan-9988 3166
13.Poláček VladimírPisár Jan-6139-7-92367
14.Vaktor IvanCír Radek5-7-10783277
15.Černý MartinMacek Zdeněk ml.-13810-693287
16.Poláček VladimírAdamczuk Jan0810  3097
17.Vaktor IvanPisár Jan-8-78-8 1398
18.Pánek JanCír Radek-1088-3-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poláček Vladimír13Macek Zdeněk ml.22
Vaktor Ivan31Adamczuk Jan04
Pánek Jan13Pisár Jan40
Černý Martin22Cír Radek31
Teplota začátek 18°C, konec 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor "A"Rozhodčí:Řezníček Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BuštěhradRozhodčí:Krejčí Tomáš
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Kasík Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:39606:575Sokol Nižbor "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kasík Martin
Krejčí Tomáš
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
8-89-9-82301
2.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Rákosník Petr
Pech Jan
 
 
5-95-8-62302
3.Kasík MartinKovanda Milan-7107-8-22303
4.Krejčí TomášRákosník Petr9-68-783213
5.Řezníček LukášPech Jan-4-2-5  0314
6.Hnidka MarianŠturc Jaroslav5-64-8-92315
7.Krejčí TomášKovanda Milan-7-8-12  0316
8.Řezníček LukášRákosník Petr8-4-6-5 1317
9.Hnidka MarianPech Jan10-764 3127
10.Kasík MartinŠturc Jaroslav-87-8-12 1328
11.Řezníček LukášKovanda Milan6-7-4-6 1329
12.Hnidka MarianRákosník Petr-9-6-13  03210
13.Kasík MartinPech JanWO    03211
14.Krejčí Tomᚊturc Jaroslav5-9-1011-823212
15.Hnidka MarianKovanda MilanWO    30312
16.Kasík MartinRákosník PetrWO    30412
17.Krejčí TomášPech JanWO    30512
18.Řezníček Lukᚊturc JaroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kasík Martin02Kovanda Milan30
Krejčí Tomáš12Rákosník Petr21
Řezníček Lukáš03Pech Jan11
Hnidka Marian12Šturc Jaroslav30
WO41WO14
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány "B"Vrchní
rozhodčí:
kapitani
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:hraci
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:muzstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20606:494Sokol Lány "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr ml.
Spiegl Richard
 
 
Janoušek Zdeněk
Jedlička Jaroslav
 
 
113-87 3110
2.Hrbek Jiří
Szabo Jiří
 
 
Gniewek Michal
Hudeček Josef
 
 
46-86 3120
3.Hrbek JiříHudeček Josef565  3030
4.Szabo JiříGniewek Michal536  3040
5.Spiegl RichardJanoušek Zdeněk744  3050
6.Moravec Petr ml.Jedlička Jaroslav9-79-773260
7.Szabo JiříHudeček Josef168  3070
8.Spiegl RichardGniewek Michal9-6610 3180
9.Moravec Petr ml.Janoušek Zdeněk-95-5-9 1381
10.Hrbek JiříJedlička Jaroslav7-56-6-72382
11.Spiegl RichardHudeček Josef836  3092
12.Moravec Petr ml.Gniewek Michal875  30102
13.Hrbek JiříJanoušek Zdeněk528  30112
14.Szabo JiříJedlička Jaroslav-6-6-5  03113
15.Moravec Petr ml.Hudeček JosefWO    03114
16.Hrbek JiříGniewek Michal259  30124
17.Szabo JiříJanoušek Zdeněk957  30134
18.Spiegl RichardJedlička Jaroslav-578-14-623135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Jiří31Hudeček Josef03
Szabo Jiří31Gniewek Michal04
Spiegl Richard31Janoušek Zdeněk13
Moravec Petr ml.21Jedlička Jaroslav31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čermák Luboš
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie OřechRozhodčí:Jansa Stanislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:Jansa Stanislav ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Kubový Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29661:594Sokol Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Stanislav st.
Kubový Petr
 
 
Skřivánek Jiří
Škoda Jiří
 
 
1165  3010
2.Jansa Stanislav ml.
Stibor Josef
 
 
Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
58-4-373220
3.Jansa Stanislav ml.Ptáčník Martin-7-98-9 1321
4.Kubový PetrSkřivánek Jiří458  3031
5.Jansa Stanislav st.Krasničan Jaroslav-789-16-82332
6.Stibor JosefŠkoda Jiří2-1158 3142
7.Kubový PetrPtáčník Martin686  3052
8.Jansa Stanislav st.Skřivánek Jiří8-10-89-112353
9.Stibor JosefKrasničan Jaroslav-11-79-4 1354
10.Jansa Stanislav ml.Škoda Jiří284  3064
11.Jansa Stanislav st.Ptáčník Martin-9-11-6  0365
12.Stibor JosefSkřivánek Jiří-9-5-4  0366
13.Jansa Stanislav ml.Krasničan Jaroslav-8-646-102367
14.Kubový PetrŠkoda Jiří733  3077
15.Stibor JosefPtáčník Martin-8-4-7  0378
16.Jansa Stanislav ml.Skřivánek Jiří-1011512 3188
17.Kubový PetrKrasničan Jaroslav28-109 3198
18.Jansa Stanislav st.Škoda Jiří51012  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jansa Stanislav ml.22Ptáčník Martin31
Kubový Petr40Skřivánek Jiří22
Jansa Stanislav st.13Krasničan Jaroslav31
Stibor Josef13Škoda Jiří04
Teplota Z 21C Teplota K 22C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy